156/2018 Z.z.

156/2018 Z.z. : Ako správne používať KineMaster Pro vo svojom mobilnom tele

Prepínač
Táto aplikácia poskytuje absolútnu voľnosť pohybu vďaka plne kinemaster pro apk download funkčnému editoru videa. Kinemaster Pro má niekoľko úžasných funkcií, ktoré si radi vyskúšate. Sú to: možnosť importu/ exportu, časová os, späť/ znova, funkcie na úpravu videa, možnosť načítania do vyrovnávacej pamäte, možnosť orezania, posúvanie/ priblíženie, zaostrenie, zvýraznenie, možnosti pozadia, dotykový displej, podpora gest, možnosť vloženia titulkov, čistenie obrazu a preklopenie obrázku možnosť. Tento editor videa tiež podporuje viacstopové nahrávanie zvuku a videa, úpravy, označovanie, otáčanie, úpravu hlasitosti, klávesové skratky a mnoho ďalších. Ďalšou úžasnou vlastnosťou tohto editora videa je skutočnosť, že ho možno použiť ako editor videa aj ako editor fotografií.

Keď si stiahnete túto aplikáciu, získate bezplatnú demo verziu, ktorá vám pomôže vyskúšať si skutočnú aplikáciu Kinemaster Pro. Má niekoľko pokročilých funkcií úprav a pred kúpou prémiovej verzie sa môžete na všetky tieto funkcie pozrieť. Obrázky môžete upravovať, drhnúť a spájať a môžete vytvárať kombináciu textu a fotografií. Táto aplikácia vám dáva možnosť vybrať si z niekoľkých tém a vzhľadov, ktoré sú k dispozícii na trhu, aby ste si mohli prispôsobiť svoje zariadenie najnovšej verzii.

Hlavnou črtou tejto aplikácie je, že vám umožňuje prevádzať vaše videá na súbory AVI a potom ich môžete priamo zdieľať so svojimi priateľmi a rodinou prostredníctvom e -mailu alebo iných médií na zdieľanie. Svoju prácu môžete exportovať v rôznych formátoch, ako sú JPEG, MP4, Real Simple Video (MS Video), WebM a ďalšie rôzne typy streamovacích médií. Je to najlepší nástroj na úpravu videa pre mobilné zariadenia s funkciou dotykovej obrazovky. Svoju prácu môžete exportovať vo formáte obrazovky iPhone, iPad alebo iPod Touch.
0 (0 Hlasy)

156/2018 Z.z. : RE: 156/2018 Z.z. : Ako správne používať KineMaster Pro vo
Odpoveď
21.10.2021 9:00 ako reakcia na Xeniaty Xeniaty.
Thanks for sharing such great information, the post you published have some great information which is quite beneficial for me.mymilestonecard.com
0 (0 Hlasy)