c39-p1/1991 Zb.

Časová verzia predpisu účinná od 29.05.1991

Obsah zobrazeného právneho predpisu má informatívny charakter.

OPATRENIE
Ministerstva vnútra Slovenskej republiky
z 29. marca 1991,
ktorým sa uverejňuje zoznam obcí tvoriacich územné obvody obvodných správ Zboru požiarnej ochrany v Slovenskej republike
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky podľa § 46c ods. 4 zákona Slovenskej národnej rady č. 126/1985 Zb. o požiarnej ochrane v znení zákona Slovenskej národnej rady č. 525/1990 Zb., ktorým sa mení a dopĺňa zákon Slovenskej národnej rady č. 126/1985 Zb. o požiarnej ochrane, uverejňuje:
Zoznam obcí Slovenskej republiky tvoriacich jednotlivé okresy podľa územných obvodov obvodných správ Zboru požiarnej ochrany
1.
Okres Banská Bystrica
a)
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Banská Bystrica
1.
Badín
2.
Baláže
3.
Banská Bystrica
4.
Brusno
5.
Čerín
6.
Dolná Mičiná
7.
Dolný Harmanec
8.
Donovaly
9.
Dúbravica
10.
Harmanec
11.
Hiadeľ
12.
Horná Mičiná
13.
Horné Pršany
14.
Hrochoť
15.
Kordíky
16.
Králiky
17.
Kynceľová
18.
Ľubietová
19.
Lučatín
20.
Medzibrod
21.
Môlča
22.
Moštenica
23.
Motyčky
24.
Nemce
25.
Nemecká
26.
Oravce
27.
Podkonice
28.
Pohronský Bukovec
29.
Poniky
30.
Povrazník
31.
Priechod
32.
Ráztoka
33.
Riečka
34.
Sebedín-Bečov
35.
Selce
36.
Slovenská Ľupča
37.
Staré Hory
38.
Strelníky
39.
Špania Dolina
40.
Tajov
41.
Turecká
42.
Vlkanová
b)
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Brezno
1.
Bacúch
2.
Beňuš
3.
Braväcovo
4.
Brezno
5.
Bystrá
6.
Čierny Balog
7.
Dolná Lehota
8.
Drábsko
9.
Heľpa
10.
Horná Lehota
11.
Hronec
12.
Jarabá
13.
Jasenie
14.
Lom nad Rimavicou
15.
Michalová
16.
Mýto pod Ďumbierom
17.
Osrblie
18.
Podbrezová
19.
Pohorelá
20.
Pohronská Polhora
21.
Polomka
22.
Predajná
23.
Sihla
24.
Šumiac
25.
Telgárt
26.
Valaská
27.
Vaľkovňa
28.
Závadka nad Hronom
2.
Okres Bardejov
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Bardejov
1.
Abrahámovce
2.
Andrejová
3.
Bardejov
4.
Bartošovce
5.
Becherov
6.
Beloveža
7.
Bogliarka
8.
Brezov
9.
Brezovka
10.
Buclovany
11.
Cigeľka
12.
Dubinné
13.
Frička
14.
Fričkovce
15.
Gaboltov
16.
Gerlachov
17.
Giraltovce
18.
Hankovce
19.
Harhaj
20.
Hažlín
21.
Hertník
22.
Hervartov
23.
Hrabovec
24.
Hrabské
25.
Hutka
26.
Chmeľová
27.
Janovce
28.
Jedlinka
29.
Kalnište
30.
Kľušov
31.
Kobylince
32.
Kobyly
33.
Kochanovce
34.
Komárov
35.
Koprivnica
36.
Kožany
37.
Kračúnovce
38.
Krivé
39.
Kríže
40.
Kružlov
41.
Kučín
42.
Kuková
43.
Kurima
44.
Kurov
45.
Lascov
46.
Lenartov
47.
Lipová
48.
Livov
49.
Livovská Huta
50.
Lopúchov
51.
Lúčka
52.
Lukavica
53.
Lukov
54.
Lužany pri Topli
55.
Malcov
56.
Marhaň
57.
Mičakovce
58.
Mikulášová
59.
Mokroluh
60.
Nemcovce
61.
Nižná Polianka
62.
Nižná Voľa
63.
Nižný Tvarožec
64.
Oľšavce
65.
Ondavka
66.
Ortuťová
67.
Osikov
68.
Petrová
69.
Poliakovce
70.
Porúbka
71.
Raslavice
72.
Regetovka
73.
Rešov
74.
Richvald
75.
Rokytov
76.
Smilno
77.
Snakov
78.
Stebnícka Huta
79.
Stebník
80.
Stuľany
81.
Sveržov
82.
Šarišské Čierne
83.
Šašová
84.
Šiba
85.
Tarnov
86.
Tročany
87.
Vaniškovce
88.
Varadka
89.
Vyšná Polianka
90.
Vyšná Voľa
91.
Vyšný Kručov
92.
Vyšný Tvarožec
93.
Zborov
94.
Zlaté
95.
Železník
96.
Želmanovce-Dukovce
3.
Okres Bratislava
a)
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Bratislava I
1.
Staré Mesto
b)
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Bratislava II
1.
Podunajské Biskupice
2.
Ružinov
3.
Vrakuňa
c)
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Bratislava III
1.
Nové Mesto
2.
Rača
3.
Vajnory
d)
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Bratislava IV
1.
Devín
2.
Devínska Nová Ves
3.
Dúbravka
4.
Karlova Ves
5.
Lamač
6.
Záhorská Bystrica
e)
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Bratislava V
1.
Čunovo
2.
Jarovce
3.
Petržalka
4.
Rusovce
4.
Okres Bratislava-vidiek
a)
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Malacky
1.
Borinka
2.
Gajary
3.
Jablonové
4.
Jakubov
5.
Kostolište
6.
Kuchyňa
7.
Láb
8.
Lozorno
9.
Malacky
10.
Marianka
11.
Pernek
12.
Plavecký Štvrtok
13.
Stupava
14.
Suchohrad
15.
Vysoká pri Morave
16.
Záhorie
17.
Záhorská Ves
18.
Zohor
b)
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Pezinok
1.
Báhoň
2.
Bernolákovo
3.
Blatné
4.
Budmerice
5.
Častá
6.
Čataj
7.
Doľany
8.
Dubová
9.
Dunajská Lužná
10.
Hamuliakovo
11.
Chorvátsky Grob
12.
Igram
13.
Ivanka pri Dunaji
14.
Jablonec
15.
Kalinkovo
16.
Kaplná
17.
Limbach
18.
Malinovo
19.
Miloslavov
20.
Modra
21.
Most pri Bratislave
22.
Nová Dedinka
23.
Pezinok
24.
Píla
25.
Rovinka
26.
Senec
27.
Slovenský Grob
28.
Svätý Jur
29.
Šenkvice
30.
Štefanová
31.
Tomášov
32.
Tureň
33.
Veľký Biel
34.
Viničné
35.
Vinosady
36.
Vištuk
37.
Vlky
38.
Zálesie
5.
Okres Čadca
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Čadca
1.
Čadca
2.
Čierne
3.
Dlhá nad Kysucou
4.
Dolný Vadičov
5.
Dunajov
6.
Horný Vadičov
7.
Klokočov
8.
Klubina
9.
Korňa
10.
Krásno nad Kysucou
11.
Kysucké Nové Mesto
12.
Kysucký Lieskovec
13.
Lodno
14.
Lopušné Pažite
15.
Makov
16.
Nesluša
17.
Nová Bystrica
18.
Ochodnica
19.
Olešná
20.
Oščadnica
21.
Podvysoká
22.
Povina
23.
Radôstka
24.
Raková
25.
Rudina
26.
Rudinka
27.
Rudinská
28.
Skalité
29.
Snežnica
30.
Stará Bystrica
31.
Staškov
32.
Svrčinovec
33.
Turzovka
34.
Vysoká nad Kysucou
35.
Zákopčie
36.
Zborov nad Bystricou
6.
Okres Dolný Kubín
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Dolný Kubín
1.
Babín
2.
Beňadovo
3.
Bobrov
4.
Breza
5.
Brezovica
6.
Čimhová
7.
Dlhá nad Oravou
8.
Dolný Kubín
9.
Habovka
10.
Hladovka
11.
Horná Lehota
12.
Hruštín
13.
Chlebnice
14.
Istebné
15.
Jasenová
16.
Klin
17.
Kraľovany
18.
Krivá
19.
Krušetnica
20.
Leštiny
21.
Liesek
22.
Lokca
23.
Lomná
24.
Malatiná
25.
Medzibrodie
nad Oravou
26.
Mútne
27.
Námestovo
28.
Nižná
29.
Novoť
30.
Oravská Jasenica
31.
Oravská Lesná
32.
Oravská Polhora
33.
Oravská Poruba
34.
Oravské Veselé
35.
Oravský Biely Potok
36.
Oravský Podzámok
37.
Osádka
38.
Párnica
39.
Podbiel
40.
Pokryváč
41.
Pribiš
42.
Pucov
43.
Rabča
44.
Rabčice
45.
Sedliacka Dubová
46.
Sihelné
47.
Suchá Hora
48.
Štefanov nad Oravou
49.
Trstená
50.
Tvrdošín
51.
Ťapešovo
52.
Vasiľov
53.
Vavrečka
54.
Veličná
55.
Vitanová
56.
Vyšný Kubín
57.
Zábiedovo
58.
Zákamenné
59.
Zázrivá
60.
Zubrohlava
61.
Zuberec
62.
Žaškov
7.
Okres Dunajská Streda
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Dunajská Streda
1.
Báč
2.
Baka
3.
Baloň
4.
Bellova Ves
5.
Blahová
6.
Blatná na Ostrove
7.
Boheľov
8.
Bodíky
9.
Čakany
10.
Čiližská Radvaň
11.
Dobrohošť
12.
Dolný Bar
13.
Dolný Štál
14.
Dunajská Streda
15.
Dunajský Klátov
16.
Gabčíkovo
17.
Holice
18.
Horná Potôň
19.
Horné Mýto
20.
Horný Bar
21.
Hubice
22.
Hviezdoslavov
23.
Jahodná
24.
Janíky
25.
Jurová
26.
Kľúčovec
27.
Kostolné Kračany
28.
Kráľovičove Kračany
29.
Kútniky
30.
Kvetoslavov
31.
Lehnice
32.
Lúč na Ostrove
33.
Macov
34.
Mad
35.
Malé Dvorníky
36.
Medveďov
37.
Mierovo
38.
Michal na Ostrove
39.
Nový Život
40.
Ňárad
41.
Ohrady
42.
Okoč
43.
Oľdza
44.
Orechová Potôň
45.
Padáň
46.
Pataš
47.
Povoda
48.
Rohovce
49.
Sap
50.
Šamorín
51.
Štvrtok na Ostrove
52.
Topoľníky
53.
Trhová Hradská
54.
Trnávka
55.
Trstená na Ostrove
56.
Veľká Paka
57.
Veľké Blahovo
58.
Veľké Dvorníky
59.
Veľký Meder
60.
Vieska
61.
Vojka nad Dunajom
62.
Vrakúň
63.
Vydrany
64.
Zlaté Klasy
8.
Okres Galanta
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Galanta
1.
Abrahám
2.
Boldog
3.
Čierna Voda
4.
Čierny Brod
5.
Diakovce
6.
Dlhá nad Váhom
7.
Dolná Streda
8.
Dolné Saliby
9.
Dolný Chotár
10.
Gáň
11.
Galanta
12.
Horné Saliby
13.
Hoste
14.
Hrubá Borša
15.
Hrubý Šúr
16.
Hurbanova Ves
17.
Janovce
18.
Jelka
19.
Kajal
20.
Kostolná pri Dunaji
21.
Košúty
22.
Kráľová nad Váhom
23.
Kráľová pri Senci
24.
Kráľov Brod
25.
Matúškovo
26.
Mostová
27.
Neded
28.
Pata
29.
Pusté Sady
30.
Pusté Úľany
31.
Reca
32.
Selice
33.
Sereď
34.
Sládkovičovo
35.
Šaľa
36.
Šalgočka
37.
Šintava
38.
Šoporňa
39.
Tešedíkovo
40.
Tomášikovo
41.
Topoľnica
42.
Trnovec nad Váhom
43.
Trstice
44.
Váhovce
45.
Veľká Mača
46.
Veľké Úľany
47.
Veľký Grob
48.
Vinohrady nad Váhom
49.
Vlčany
50.
Vozokany
51.
Zemianske Sady
52.
Žihárec
9.
Okres Humenné
a)
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Humenné
1.
Adidovce
2.
Baškovce
3.
Brekov
4.
Brestov
5.
Brestov nad Laborcom
6.
Čabiny
7.
Černina
8.
Čertižné
9.
Gruzovce
10.
Habura
11.
Hrabovec nad Laborcom
12.
Hrubov
13.
Hudcovce
14.
Humenné
15.
Chlmec
16.
Jankovce
17.
Jasenov
18.
Kalinov
19.
Karná
20.
Kochanovce
21.
Lieskovec
22.
Lukačovce
23.
Ľubiša
24.
Maškovce
25.
Medzilaborce
26.
Myslina
27.
Nižné Ladičkovce
28.
Ňagov
29.
Ohradzany
30.
Oľka
31.
Oľšinkov
32.
Palota
33.
Porúbka
34.
Ptičie
35.
Radvaň
nad Laborcom
36.
Repejov
37.
Roškovce
38.
Rovné
39.
Slovenská Volová
40.
Slovenské Krivé
41.
Sopkovce
42.
Sukov
43.
Topoľovka
44.
Turcovce
45.
Udavské
46.
Valentovce
47.
Valaškovce
48.
Veľopolie
49.
Víťazovce
50.
Volica
51.
Výrava
52.
Vyšné Ladičkovce
53.
Vyšný Hrušov
54.
Závadka
55.
Zbudská Belá
b)
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Snina
1.
Belá nad Cirochou
2.
Brezovec
3.
Čabalovce
4.
Čukalovce
5.
Dedačov
6.
Dlhé nad Cirochou
7.
Dúbrava
8.
Hankovce
9.
Hažín nad Cirochou
10.
Hostovice
11.
Hrabová Roztoka
12.
Jabloň
13.
Jalová
14.
Kalná Roztoka
15.
Kamenica nad Cirochou
16.
Kamienka
17.
Klenová
18.
Kolbasov
19.
Kolonica
20.
Koškovce
21.
Krásny Brod
22.
Ladomirov
23.
Michajlov
24.
Modra nad Cirochou
25.
Nechválova Polianka
26.
Nižná Jablonka
27.
Nová Sedlica
28.
Osadné
29.
Papín
30.
Parihuzovce
31.
Pčoliné
32.
Pichne
33.
Príslop
34.
Rokytov pri Humennom
35.
Rokytovce
36.
Runina
37.
Ruská Volová
38.
Ruský Potok
39.
Snina
40.
Stakčín
41.
Stakčínska Roztoka
42.
Strihovce
43.
Svetlice
44.
Šmigovec
45.
Topoľa
46.
Ubľa
47.
Ulič
48.
Uličské Krivé
49.
Vyšná Jablonka
50.
Zboj
51.
Zbojné
52.
Zbudské Dlhé
53.
Zemplínske Hámre
54.
Zubné
10.
Okres Komárno
a)
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Kolárovo
1.
Bodza
2.
Bodzianske Lúky
3.
Brestovec
4.
Čalovec
5.
Číčov
6.
Dedina Mládeže
7.
Hurbanovo
8.
Imeľ
9.
Kameničná
10.
Klížska Nemá
11.
Kolárovo
12.
Lipové
13.
Martovce
14.
Nesvady
15.
Okoličná na Ostrove
16.
Sokolce
17.
Tôň
18.
Trávnik
19.
Veľké Kosihy
20.
Zemianska Olča
21.
Vrbová nad Váhom
22.
Zlatná na Ostrove
b)
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Komárno
1.
Bajč
2.
Búč
3.
Dulovce
4.
Chotín
5.
Iža
6.
Komárno
7.
Kravany nad Dunajom
8.
Marcelová
9.
Moča
10.
Modrany
11.
Mudroňovo
12.
Patince
13.
Pribeta
14.
Radvaň nad Dunajom
15.
Svätý Peter
16.
Šrobárová
17.
Virt
18.
Vojnice
11.
Okres Košice
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Košice
1.
Barca
2.
Dargovských Hrdinov
3.
Džungľa
4.
Juh
5.
Kavečany
6.
Košická Nová Ves
7.
Krásna
8.
Lorinčík
9.
Luník IX
10.
Myslava
11.
Nad jazerom
12.
Pereš
13.
Poľov
14.
Sever
15.
Sídlisko KVP
16.
Sídlisko Ťahanovce
17.
Staré Mesto
18.
Šaca
19.
Šebastovce
20.
Ťahanovce
21.
Vyšné Opátske
22.
Západ
12.
Okres Košice-vidiek
a)
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Bidovce
1.
Bačkovík
2.
Belža
3.
Beniakovce
4.
Bidovce
5.
Blažice
6.
Bočiar
7.
Bohdanovce
8.
Boliarov
9.
Budimír
10.
Bunetice
11.
Čakanovce
12.
Čaňa
13.
Čižatice
14.
Družstevná pri Hornáde
15.
Ďurďošík
16.
Ďurkov
17.
Geča
18.
Gyňov
19.
Haniska
20.
Herľany
21.
Hrašovík
22.
Chrastné
23.
Kalša
24.
Kecerovce
25.
Kecerovský Lipovec
26.
Kechnec
27.
Kokšov – Bakša
28.
Komárovce
29.
Košická Belá
30.
Košická Polianka
31.
Košické Oľšany
32.
Košický Klečenov
33.
Kráľovce
34.
Kysak
35.
Malá Lodina
36.
Mudrovce
37.
Nižná Hutka
38.
Nižná Kamenica
39.
Nižná Myšľa
40.
Nižný Čaj
41.
Nová Polhora
42.
Nový Salaš
43.
Obišovce
44.
Olšovany
45.
Opátka
46.
Opiná
47.
Ploské
48.
Rankovce
49.
Rákoš
50.
Rozhanovce
51.
Ruskov
52.
Sady nad Torysou
53.
Seňa
54.
Skároš
55.
Slančík
56.
Slanec
57.
Slanská Huta
58.
Slanské Nové Mesto
59.
Sokoľ
60.
Sokoľany
61.
Svinica
62.
Trebejov
63.
Trstené pri Hornáde
64.
Trsťany
65.
Vajkovce
66.
Valaliky
67.
Veľká Ida
68.
Veľká Lodina
69.
Vtáčkovce
70.
Vyšná Hutka
71.
Vyšná Kamenica
72.
Vyšná Myšľa
73.
Vyšný Čaj
74.
Ždaňa
b)
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Moldava nad Bodvou
1.
Baška
2.
Buzica
3.
Bukovec
4.
Cestice
5.
Čečejovce
6.
Debraď
7.
Drienovec
8.
Dvorníky – Včeláre
9.
Hačava
10.
Háj
11.
Hodkovce
12.
Hosťovce
13.
Hýľov
14.
Janík
15.
Jasov
16.
Medzev
17.
Mokrance
18.
Moldava nad Bodvou
19.
Malá Ida
20.
Nižný Lánec
21.
Nižný Klátov
22.
Nová Bodva
23.
Nováčany
24.
Paňovce
25.
Peder
26.
Perín – Chym
27.
Poproč
28.
Rešica
29.
Rudník
30.
Šemša
31.
Štós
32.
Turňa nad Bodvou
33.
Vyšný Lánec
34.
Vyšný Klátov
35.
Zádiel
36.
Zlatá Idka
37.
Žarnov
13.
Okres Levice
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Levice
1.
Bajka
2.
Bátovce
3.
Beša
4.
Bielovce
5.
Bory
6.
Brhlovce
7.
Čajkov
8.
Čaka
9.
Čata
10.
Demandice
11.
Devičany
12.
Dolná Seč
13.
Dolné Semerovce
14.
Dolný Pial
15.
Domadice
16.
Drženice
17.
Farná
18.
Hokovce
19.
Hontianska Vrbica
20.
Hontianske Trsťany
21.
Horná Seč
22.
Horné Semerovce
23.
Horné Turovce
24.
Horný Pial
25.
Hronovce
26.
Hronské Kľačany
27.
Hronské Kosihy
28.
Iňa
29.
Ipeľské Úľany
30.
Ipeľský Sokolec
31.
Jabloňovce
32.
Jur nad Hronom
33.
Kalná nad Hronom
34.
Kozárovce
35.
Krškany
36.
Kubáňovo
37.
Kukučínov
38.
Kuraľany
39.
Kvetná
40.
Levice
41.
Lok
42.
Lontov
43.
Lula
44.
Málaš
45.
Malé Ludince
46.
Mýtne Ludany
47.
Nová Dedina
48.
Nový Tekov
49.
Nýrovce
50.
Ondrejovce
51.
Pastovce
52.
Pečenice
53.
Plášťovce
54.
Plavé Vozokany
55.
Podlužany
56.
Pohronský Ruskov
57.
Pukanec
58.
Rybník
59.
Santovka
60.
Sazdice
61.
Slatina
62.
Starý Hrádok
63.
Starý Tekov
64.
Šahy
65.
Šalov
66.
Šarovce
67.
Tehla
68.
Tekovské Lužany
69.
Tekovský Hrádok
70.
Tlmače
71.
Tupá
72.
Turá
73.
Uhliská
74.
Veľké Ludince
75.
Veľké Turovce
76.
Veľký Ďur
77.
Vyškovce nad Ipľom
78.
Vyšné nad Hronom
79.
Zalaba
80.
Zbrojníky
81.
Želiezovce
82.
Žemberovce
83.
Žemliare
14.
Okres Liptovský Mikuláš
a)
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Liptovský Mikuláš
1.
Beňadiková
2.
Bobrovček
3.
Bobrovec
4.
Bobrovník
5.
Bukovina
6.
Demänovská Dolina
7.
Dúbrava
8.
Galovany
9.
Gôtovany
10.
Hybe
11.
Huty
12.
Jakubovany
13.
Jalovec
14.
Jamník
15.
Konská
16.
Kráľova Lehota
17.
Kvačany
18.
Lazisko
19.
Liptovská Anna
20.
Liptovská Kokava
21.
Liptovská Sielnica
22.
Liptovské Behárovce
23.
Liptovské Kľačany
24.
Liptovské Matiašovce
25.
Liptovský Hrádok
26.
Liptovský Ján
27.
Liptovský Mikuláš
28.
Liptovský Ondrej
29.
Liptovský Trnovec
30.
Ľubeľa
31.
Malatíny
32.
Malé Borové
33.
Malužiná
34.
Nižná Boca
35.
Partizánska Ľupča
36.
Pavčina Lehota
37.
Pavlova Ves
38.
Podtureň
39.
Pribylina
40.
Prosiek
41.
Smrečany
42.
Svätý Kríž
43.
Trstené
44.
Uhorská Ves
45.
Vavrišovo
46.
Važec
47.
Veľké Borové
48.
Veterná Poruba
49.
Vlachy
50.
Východná
51.
Vyšná Boca
52.
Závažná Poruba
53.
Žiar
b)
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Ružomberok
1.
Bešeňová
2.
Hubová
3.
Ivachnová
4.
Kalameny
5.
Komjatná
6.
Likavka
7.
Liptovská Lúžna
8.
Liptovská Osada
9.
Liptovská Štiavnica
10.
Liptovská Teplá
11.
Liptovské Revúce
12.
Liptovský Michal
13.
Lisková
14.
Ľubochňa
15.
Lúčky
16.
Ludrová
17.
Martinček
18.
Potok
19.
Ružomberok
20.
Sliače
21.
Stankovany
22.
Štiavnička
23.
Švošov
24.
Turík
25.
Valaská Dubová
15.
Okres Lučenec
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Lučenec
1.
Ábelová
2.
Belina
3.
Biskupice
4.
Boľkovce
5.
Breznička
6.
Budiná
7.
Buzitka
8.
Cinobaňa
9.
Čakanovce
10.
Čamovce
11.
České Brezovo
12.
Divín
13.
Dobroč
14.
Ďubákovo
15.
Fiľakovo
16.
Fiľakovské Kováče
17.
Gregorova Vieska
18.
Halič
19.
Holiša
20.
Hradište
21.
Jelšovec
22.
Kalinovo
23.
Kalonda
24.
Kokava nad Rimavicou
25.
Kotmanová
26.
Krná
27.
Látky
28.
Lehôtka
29.
Lentvora
30.
Lipovany
31.
Lovinobaňa
32.
Ľuboreč
33.
Lučenec
34.
Lupoč
35.
Málinec
36.
Mašková
37.
Mládzovo
38.
Mučín
39.
Mýtna
40.
Nitra nad Ipľom
41.
Nové Hony
42.
Ozdín
43.
Panické Dravce
44.
Píla
45.
Pinciná
46.
Pleš
47.
Poltár
48.
Podkriváň
49.
Podrečany
50.
Polichno
51.
Praha
52.
Prša
53.
Radzovce
54.
Rapovce
55.
Ratka
56.
Rovňany
57.
Ružiná
58.
Stará Halič
59.
Šávoľ
60.
Šiatorská Bukovinka
61.
Šíd
62.
Šoltýska
63.
Šurice
64.
Točnica
65.
Tomášovce
66.
Trebeľovce
67.
Trenč
68.
Tuhár
69.
Uhorské
70.
Veľká nad Ipľom
71.
Veľká Ves
72.
Veľké Dravce
73.
Vidiná
16.
Okres Martin
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Martin
1.
Abramová
2.
Belá-Dulice
3.
Benice
4.
Blatnica
5.
Blažovce
6.
Bodorová
7.
Borcová
8.
Brieštie
9.
Budiš
10.
Bystrička
11.
Čremošné
12.
Diaková
13.
Dolný Kalník
14.
Dražkovce
15.
Dubové
16.
Dvorec
17.
Ďanová
18.
Folkušová
19.
Háj
20.
Horná Štubňa
21.
Horný Kalník
22.
Ivančiná
23.
Jasenovo
24.
Jazernica
25.
Kaľamenová
26.
Karlová
27.
Kláštor pod Znievom
28.
Konské
29.
Košťany nad Turcom
30.
Krpeľany
31.
Laskár
32.
Ležiachov
33.
Liešno
34.
Lipovec
35.
Malý Čepčín
36.
Martin
37.
Moškovec
38.
Mošovce
39.
Necpaly
40.
Nolčovo
41.
Ondrašová
42.
Podhradie
43.
Polerieka
44.
Príbovce
45.
Rakovo
46.
Rakša
47.
Ratkovo
48.
Rudno
49.
Sklabiňa
50.
Sklabinský Podzámok
51.
Sklené
52.
Slovany
53.
Slovenské Pravno
54.
Socovce
55.
Sučany
56.
Šútovo
57.
Trebostovo
58.
Trnovo
59.
Turany
60.
Turček
61.
Turčianska Štiavnička
62.
Turčianske Jaseno
63.
Turčianske Kľačany
64.
Turčianske Teplice
65.
Turčiansky Ďur
66.
Turčiansky Peter
67.
Valča
68.
Valentová
69.
Veľký Čepčín
70.
Vrícko
71.
Vrútky
72.
Záborie
73.
Žabokreky
17.
Okres Michalovce
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Michalovce
1.
Bajany
2.
Bánovce nad Ondavou
3.
Baškovce
4.
Beňatina
5.
Bežovce
6.
Blatná Polianka
7.
Blatné Remety
8.
Blatné Revištia
9.
Bracovce
10.
Budkovce
11.
Bunkovce
12.
Čečehov
13.
Dúbravka
14.
Falkušovce
15.
Fekišovce
16.
Hatalov
17.
Hažín
18.
Hlivištia
19.
Hnojné
20.
Horňa
21.
Horovce
22.
Husák
23.
Choňkovce
24.
Iňačovce
25.
Inovce
26.
Jasenov
27.
Jastrabie pri Michalovciach
28.
Jenkovce
29.
Jovsa
30.
Kačanov
31.
Kaluža
32.
Klokočov
33.
Kolibabovce
34.
Koňuš
35.
Koromľa
36.
Krásnovce
37.
Krčava
38.
Kristy
39.
Kusín
40.
Lastomír
41.
Laškovce
42.
Lekárovce
43.
Lesné
44.
Ložín
45.
Lúčky
46.
Malčice
47.
Malé Raškovce
48.
Markovce
49.
Michalovce
50.
Moravany
51.
Nacina Ves
52.
Nižná Rybnica
53.
Nižné Nemecké
54.
Orechová
55.
Oreské
56.
Ostrov
57.
Palín
58.
Pavlovce nad Uhom
59.
Petrikovce
60.
Petrovce
61.
Petrovce nad Laborcom
62.
Pinkovce
63.
Podhoroď
64.
Porostov
65.
Poruba pod Vihorlatom
66.
Porúbka
67.
Pozdišovce
68.
Priekopa
69.
Pusté Čemerné
70.
Rakovec nad Ondavou
71.
Remetské Hámre
72.
Ruská Bystrá
73.
Ruskovce
74.
Ruský Hrabovec
75.
Sejkov
76.
Senné
77.
Slavkovce
78.
Sliepkovce
79.
Sobrance
80.
Staré
81.
Strážske
82.
Stretava
83.
Stretavka
84.
Suché
85.
Svätuš
86.
Šamudovce
87.
Tašuľa
88.
Tibava
89.
Trhovište
90.
Trnava pri Laborci
91.
Tušice
92.
Tušická Nová Ves
93.
Úbrež
94.
Veľké Revištia
95.
Vinné
96.
Vojnatina
97.
Voľa
98.
Vrbnica
99.
Vysoká nad Uhom
100.
Vyšná Rybnica
101.
Vyšné Nemecké
102.
Vyšné Remety
103.
Záhor
104.
Zalužice
105.
Závadka
106.
Zbudza
107.
Zemplínska Široká
108.
Zemplínske Kopčany
109.
Žbince
18.
Okres Nitra
a)
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Nitra
1.
Alekšince
2.
Báb
3.
Beladice
4.
Branč
5.
Cabaj – Čápor
6.
Čakajovce
7.
Čechynce
8.
Čeľadice
9.
Čifáre
10.
Dolné Obdokovce
11.
Golianovo
12.
Hájske
13.
Horná Kráľová
14.
Hosťová
15.
Hruboňovo
16.
Chyndice
17.
Jarok
18.
Jelšovce
19.
Kapince
20.
Klasov
21.
Kolíňany
22.
Lefantovce
23.
Lehota
24.
Lúčnica nad Žitavou
25.
Lukáčovce
26.
Malé Zálužie
27.
Malý Cetín
28.
Malý Lapáš
29.
Melek
30.
Mojmírovce
31.
Nitra
32.
Nitrianske Hrnčiarovce
33.
Nová Ves nad Žitavou
34.
Nové Sady
35.
Paňa
36.
Podhorany
37.
Pohranice
38.
Poľný Kesov
39.
Rišňovce
40.
Rumanová
41.
Sládečkovce
42.
Slepčany
43.
Svätoplukovo
44.
Šurianky
45.
Tajná
46.
Telince
47.
Veľká Dolina
48.
Veľké Zálužie
49.
Veľký Cetín
50.
Veľký Lapáš
51.
Vinodol
52.
Vráble
53.
Výčapy – Opatovce
54.
Zbehy
55.
Žirany
56.
Žitavce
b)
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Zlaté Moravce
1.
Čaradice
2.
Červený Hrádok
3.
Čierne Kľačany
4.
Hostie
5.
Hosťovce
6.
Choča
7.
Jedľové Kostoľany
8.
Jelenec
9.
Kostoľany nad Tríbečom
10.
Ladice
11.
Lovce
12.
Machulince
13.
Malé Vozokany
14.
Mankovce
15.
Martin nad Žitavou
16.
Nemčiňany
17.
Neverice
18.
Nevidzany
19.
Obyce
20.
Skýcov
21.
Sľažany
22.
Tesárske Mlyňany
23.
Topoľčianky
24.
Velčice
25.
Veľké Vozokany
26.
Vieska nad Žitavou
27.
Volkovce
28.
Zlaté Moravce
29.
Zlatno
30.
Žikava
19.
Okres Nové Zámky
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Nové Zámky
1.
Andovce
2.
Bajtava
3.
Bánov
4.
Bardoňovo
5.
Belá
6.
Bešeňov
7.
Bíňa
8.
Branovo
9.
Bruty
10.
Čechy
11.
Černík
12.
Dedinka
13.
Dolný Ohaj
14.
Dubník
15.
Dvory nad Žitavou
16.
Gbelce
17.
Hul
18.
Chľaba
19.
Jásová
20.
Jatov
21.
Kamenica nad Hronom
22.
Kamenín
23.
Kamenný Most
24.
Kmeťovo
25.
Kolta
26.
Komjatice
27.
Komoča
28.
Leľa
29.
Lipová
30.
Ľubá
31.
Malá nad Hronom
32.
Malé Kosihy
33.
Maňa
34.
Michal nad Žitavou
35.
Milanovce
36.
Mojzesovo
37.
Mužla
38.
Nána
39.
Nová Vieska
40.
Nové Zámky
41.
Palárikovo
42.
Pavlová
43.
Podhájska
44.
Pozba
45.
Radava
46.
Rastislavice
47.
Rúbaň
48.
Salka
49.
Semerovo
50.
Sikenička
51.
Strekov
52.
Svodín
53.
Šarkan
54.
Štúrovo
55.
Šurany
56.
Trávnica
57.
Tvrdošovce
58.
Úľany nad Žitavou
59.
Veľké Lovce
60.
Vlkas
61.
Zemné
20.
Okres Poprad
a)
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Poprad
1.
Abrahámovce
2.
Batizovce
3.
Bušovce
4.
Červený Kláštor
5.
Gánovce
6.
Havka
7.
Holumnica
8.
Hôrka
9.
Hozelec
10.
Hradisko
11.
Hranovnica
12.
Huncovce
13.
Ihľany
14.
Javorina
15.
Jánovce
16.
Jezersko
17.
Jurské
18.
Kežmarok
19.
Krížová Ves
20.
Kravany
21.
Lechnica
22.
Liptovská Teplička
23.
Lendak
24.
Lučivná
25.
Lysá nad Dunajcom
26.
Majere
27.
Malá Franková
28.
Matiašovce
29.
Mlynčeky
30.
Mlynica
31.
Osturňa
32.
Podhorany
33.
Poprad
34.
Rakúsy
35.
Reľov
36.
Slovenská Ves
37.
Spišská Belá
38.
Spišská Stará Ves
39.
Spišská Teplica
40.
Spišské Bystré
41.
Spišské Hanušovce
42.
Spišský Štiavnik
43.
Stráne pod Tatrami
44.
Svit
45.
Štrba
46.
Šuňava
47.
Švábovce
48.
Toporec
49.
Tvarožná
50.
Veľká Franková
51.
Veľká Lomnica
52.
Veľký Slavkov
53.
Vernár
54.
Vikartovce
55.
Vlková
56.
Vlkovce
57.
Vojňany
58.
Vrbov
59.
Výborná
60.
Vydrník
61.
Zálesie
62.
Žákovce
b)
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Starý Smokovec
1.
Gerlachov
2.
Nová Lesná
3.
Mengusovce
4.
Stará Lesná
5.
Starý Smokovec
6.
Štôla
7.
Ždiar
21.
Okres Považská Bystrica
a)
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Dubnica nad Váhom
1.
Bolešov
2.
Borčice
3.
Červený Kameň
4.
Dubnica nad Váhom
5.
Dulov
6.
Horná Poruba
7.
Ilava
8.
Kameničany
9.
Košeca
10.
Košecké Podhradie
11.
Krivoklát
12.
Ladce
13.
Mikušovce
14.
Nová Dubnica
15.
Pruské
16.
Sedmerovec
17.
Slavnica
18.
Tuchyňa
19.
Vršatské Podhradie
20.
Zliechov
b)
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Považská Bystrica
1.
Beluša
2.
Bodiná
3.
Brvnište
4.
Čelkova Lehota
5.
Dohňany
6.
Dolná Breznica
7.
Dolná Mariková
8.
Dolné Kočkovce
9.
Domaniža
10.
Ďurďové
11.
Hatné
12.
Horná Breznica
13.
Horná Mariková
14.
Horovce
15.
Jasenica
16.
Klieština
17.
Kostolec
18.
Kvašov
19.
Lazy pod Makytou
20.
Lednica
21.
Lednické Rovne
22.
Lieskov
23.
Lúky
24.
Lysá pod Makytou
25.
Malé Lednice
26.
Mestečko
27.
Mojtín
28.
Nimnica
29.
Papradno
30.
Plevník-Drienové
31.
Považská Bystrica
32.
Prečín
33.
Pružina
34.
Púchov
35.
Sádočné
36.
Slopná
37.
Streženice
38.
Stupné
39.
Sverepec
40.
Udiča
41.
Visolaje
42.
Vrchteplá
43.
Vydrná
44.
Záskalie
45.
Záriečie
46.
Zubák
22.
Okres Prešov
a)
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Prešov
1.
Abranovce
2.
Babin Potok
3.
Bajerov
4.
Bertotovce
5.
Brestov
6.
Bretejovce
7.
Brežany
8.
Bzenov
9.
Čelovce
10.
Červenica
11.
Demjata
12.
Drienov
13.
Drienovská Nová Ves
14.
Dulova Ves
15.
Fintice
16.
Fričovce
17.
Fulianka
18.
Geraltov
19.
Gregorovce
20.
Haniska
21.
Hendrichovce
22.
Hermanovce
23.
Hrabkov
24.
Hradisko
25.
Hubošovce
26.
Chmeľov
27.
Chmeľovec
28.
Chmiňany
29.
Chminianská Nová Ves
30.
Chminianske Jakubovany
31.
Janov
32.
Janovík
33.
Kapušany
34.
Kendice
35.
Klenov
36.
Kojatice
37.
Kokošovce
38.
Krížovany
39.
Kvačany
40.
Lačnov
41.
Lada
42.
Lažany
43.
Lemešany
44.
Lesíček
45.
Ličartovce
46.
Lipníky
47.
Lipovce
48.
Ľubotice
49.
Ľubovec
50.
Lúčina
51.
Malý Slivník
52.
Malý Šariš
53.
Miklušovce
54.
Mirkovce
55.
Mošurov
56.
Nemcovce
57.
Okružná
58.
Ondrašovce
59.
Ovčie
60.
Petrovany
61.
Podhorany
62.
Podhradík
63.
Prešov
64.
Proč
65.
Pušovce
66.
Radatice
67.
Rokycany
68.
Ruská Nová Ves
69.
Sedlice
70.
Seniakovce
71.
Suchá Dolina
72.
Svinia
73.
Šarišská Poruba
74.
Šarišská Trstená
75.
Šarišské Bohdanovce
76.
Šindliar
77.
Široké
78.
Štefanovce
79.
Teriakovce
80.
Terňa
81.
Trnkov
82.
Tuhrina
83.
Tulčík
84.
Varhaňovce
85.
Veľký Slivník
86.
Veľký Šariš
87.
Víťaz
88.
Vyšná Šebastová
89.
Záborské
90.
Záhradné
91.
Závadka
92.
Zlatá Baňa
93.
Žatkovce
94.
Žehňa
95.
Žipov
96.
Župčany
b)
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Sabinov
1.
Bajerovce
2.
Bodovce
3.
Brezovica
4.
Brezovička
5.
Červená Voda
6.
Červenica pri Sabinove
7.
Ďačov
8.
Daletice
9.
Drienica
10.
Dubovica
11.
Hanigovce
12.
Jakovany
13.
Jakubova Voľa
14.
Jakubovany
15.
Jarovnice
16.
Kamenica
17.
Krásna Lúka
18.
Krivany
19.
Lipany
20.
Lúčka
21.
Ľutina
22.
Milpoš
23.
Nižný Slavkov
24.
Olejníkov
25.
Olšov
26.
Ostrovany
27.
Pečovská Nová Ves
28.
Poloma
29.
Ratvaj
30.
Ražňany
31.
Renčišov
32.
Rožkovany
33.
Sabinov
34.
Šarišské Dravce
35.
Šarišské Michaľany
36.
Šarišské Sokolovce
37.
Tichý Potok
38.
Torysa
39.
Uzovce
40.
Uzovské Pekľany
41.
Uzovský Šalgov
42.
Vysoká
23.
Okres Prievidza
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Prievidza
1.
Bojnice
2.
Bystričany
3.
Cigeľ
4.
Čavoj
5.
Čereňany
6.
Diviacka Nová Ves
7.
Diviaky nad Nitricou
8.
Dlžín
9.
Dolné Vestenice
10.
Handlová
11.
Horná Ves
12.
Horné Vestenice
13.
Chrenovec
14.
Chvojnica
15.
Jalovec
16.
Kamenec pod Vtáčnikom
17.
Kanianka
18.
Kľačno
19.
Kocurany
20.
Kostolná Ves
21.
Koš
22.
Lazany
23.
Lehota pod Vtáčnikom
24.
Liešťany
25.
Lipník
26.
Malá Čausa
27.
Malinová
28.
Nedožery-Brezany
29.
Nevidzany
30.
Nitrianske Pravno
31.
Nitrianske Rudno
32.
Nitrianske Sučany
33.
Nitrica
34.
Nováky
35.
Opatovce nad Nitrou
36.
Osľany
37.
Podhradie
38.
Poluvsie
39.
Poruba
40.
Pravenec
41.
Prievidza
42.
Radobica
43.
Ráztočno
44.
Rudnianska Lehota
45.
Sebedražie
46.
Seč
47.
Šutovce
48.
Temeš
49.
Tužina
50.
Valaská Belá
51.
Veľká Čausa
52.
Zemianske Kostoľany
24.
Okres Rimavská Sobota
Územný obvod Obvodnej správy Zboru požiarnej ochrany Rimavská Sobota
1.
Abovce
2.
Babinec
3.
Barca
4.
Bátka
5.
Belín
6.
Blhovce
7.
Bottovo
8.
Bretka
9.
Budikovany
10.
Cakov
11.
Čerenčany
12.
Čierny Potok
13.
Číž
14.
Dolné Zahorany
15.
Dražice
16.
Drienčany
17.
Drňa
18.
Držkovce
19.
Dubno
20.
Dubovec
21.
Dulovo
22.
Figa
23.
Gemer
24.
Gemerček
25.
Gemerská Panica
26.
Gemerská Ves
27.
Gemerské Dechtáre
28.
Gemerské Michalovce
29.
Gemerský Jablonec