33/1981 Zb.

Časová verzia predpisu účinná od 03.04.1981

Obsah zobrazeného právneho predpisu má informatívny charakter.

33
Uznesenie
Predsedníctva Federálneho zhromaždenia Československej socialistickej republiky
z 24. marca 1981
o určení volebných obvodov pre voľby do Federálneho zhromaždenia Československej socialistickej republiky
Predsedníctvo Federálneho zhromaždenia určuje podľa § 12 zákona č. 44/1971 Zb. o voľbách do Federálneho zhromaždenia volebné obvody pre voľby do Snemovne ľudu a Snemovne národov Federálneho zhromaždenia Československej socialistickej republiky, ako sú uvedené v prílohe tohto uznesenia.
Predseda Federálneho zhromaždenia:

Indra v. r.
Príloha
Uznesenia Predsedníctva Federálneho zhromaždenia Československej socialistickej republiky o určení volebných obvodov pre voľby do Federálneho zhromaždenia č. 33/1981 Zb.
Zoznam volebných obvodov pre voľby do Federálneho zhromaždenia, ktoré sa budú konať 5. a 6. júna 1981.
A. Volebné obvody pre voľby do Snemovne ľudu Federálneho zhromaždenia
ČESKÁ SOCIALISTICKÁ REPUBLIKA
HLAVNÉ MESTO PRAHA
Volebný obvod č. 1 Praha 1
(v mestskom obvode Praha 1) mestský obvod Praha 1
Volebný obvod č. 2 Praha 2
(v mestskom obvode Praha 2) mestský obvod Praha 2
Volebný obvod č. 3 Praha 3
(v mestskom obvode Praha 3) mestský obvod Praha 3 okrem južnej časti ohraničenej ulicami Ondříčková,
Olšanská, Želivského a U vinohradského hřibova
Volebný obvod č. 4 Praha 4-stred
(v mestskom obvode Praha 4) časť mestského obvodu Praha 4 ohraničená na severe ulicami Čiklova,
Petra Rezka, Pod sokolovnou, Pod vilami, Horní, Družstevní ochoz, 5. května,
telesom železnice, ul. Krajová, Chodovská, Severní I, Lešanská, 5. května až
k ulici K remízku cez Michelský a Kunratický les, Kunratickým potokom,
ul. Budějovická cez Jalový dvůr k Novým dvorom, ulicami Novodvorská,
V zahradní čtvrti, K Novému dvoru, Zálesí, hranicou sídliska Novodvorská,
severným smerom cez Kunratický potok k Ryšánke, ul. Zelený pruh,
Antala Staška, Na strži, autobusovou stanicou Pankrác, ul. U družstva Klid,
pozdĺž sídliska Pankrác I a Ústredného štúdia ČST k Vltave.
Volebný obvod č. 5 Praha 4-juhovýchod
(v mestskom obvode Praha 4) časť mestského obvodu Praha 4 zahrňajúca časť mestskej časti Lhotka,
sídlisko Krč, sídlisko Jižní Město a katastrálne územie Újezd, Šeberov,
Chodov, Kunratice, Libuš a Písnice ohraničená na severe južným okrajom
lokality Chodovec, na križovatku ulíc 5. května a K remízku, cez Michelský les,
ul. Budějovická cez Jalový dvůr k Novým dvorom, ulicami Novodvorská,
V zahradní čtvrti, K Novému dvoru, Zálesí, hranicou sídliska Novodvorská,
ul. Vavřenova, Klánova, Na Dubině, cez les Zátiší a hranicou katastrálneho
územia Modřany-Libuš a Cholopice-Písnice
Volebný obvod č. 6 Praha 4 a 5-juh
(v mestských obvodoch Praha 4 a 5) západná časř mestského obvodu Praha 4 zahrňajúca mestské časti Braník,
Hodkovičky a Modřany a južnú časť obvodu Praha 5 ohraničená na severozápade
ulicami U železničného mostu, Svornosti, Vltavská, Za ženskými domovy, Radická,
Braunova, U starého židovského hřbitova, katartrálnou hranicou Radlíc do
Liebknechtovej, k železničným staniciam Jinonice a Holyně a katastrálnou hranicou
Řeporyje
Volebný obvod č. 7 Praha 5-sever
(v mestskom obvode Praha 5) časť mestského obvodu Praha 5 ohraničená na juhovýchode ulicami U železničného
mostu, Svornosti, Vltavská, Za ženskými domovy, Radlická, Braunova, Na Koulkou,
u straého židovského hřbitova, katastrálnou hranicou Radlíc do Liebknechtovej,
k železničným staniciam Jinovice a Holyně a katastrálnou hranicou Řeporyje
Volebný obvod č. 8 Praha 6-juhozápad
(v mestskom obvode Praha 6) časť mestského obvodu Praha 6 ohraničená na severovýchode Jenerálkou, ul.
Horoměřická, železničnou traťou a Prašným mostom
Volebný obvod č. 9 Praha 6-severovýchod
(v mestskom obvode Praha 6) časť mestského obvodu Praha 6 ohraničená na juhozápade Jenerálkou, ul. Horoměřická,
železničnou traťou a Prašným mostom
Volebný obvod č. 10 Praha 7
(v mestskom obvode Praha 7) mestský obvod Praha 7
Volebný obvod č. 11 Praha 8-juhozápad
(v mestskom obvode Praha 8) časť mestského obvodu Praha 8 ohraničená na severovýchode katastrálnym územím
Dolní Chabry, Ďáblickým Hájom, ul. Čumperlíkova, východným okrajom areálu školy,
juhozápadným okrajom ihriska TJ Viktoria, priestorom vodárne, Mazankou a ul. Liberecká
Volebný obvod č. 12 Praha 8 a 9-sever
(v mestských obvodoch Praha 8 a 9) z mestského obvodu Praha 8 katastrákne územie Březinzves, Dolní Chabry, Ďáblice a
časť mestskej časti Kobylisy s územím ďáblického sídliska. Z mestského obvodu
Praha 9 mestské časti Střížkov, Prosek, Letňany
Volebný obvod č. 13 Praha 9-juh
(v mestskom obvode Praha 9) mestský obvod Praha 9 bez mestských častí Střížkov, Prosek a Letňany
STREDOČESKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 17 Benešov
(v okrese Benešov) okres Benešov
Volebný obvod č. 18 Beroun
(v okrese Beroun) okres Beroun
Volebný obvod č. 19 Kladno
(v okrese Kladno) mesto Kladno
Volebný obvod č. 20 Slaný
(v okrese Kladno) časť okresu Kladno bez obcí Stochov, Čelechovice, Hradečno,
Ledce, Řisuty, Malíkovice
Volebný obvod č. 21 Kolín
(v okrese Kolín) západná časť okresu Kolín ohraničená obcammi Starý Kolín,
Tři Dvory, Sendražice, Kolín, Křečhoř, Libodřice, Svojšice,
Plaňany, Cerhenice
Volebný obvod č. 22 Kutná Hora
(v okrese Kutná Hora) okres Kutná Hora
Volebný obvod č. 23 Mělník
(v okrese Mělník) západná časť okresu Mělník ohraničená obcami Neratovice,
Obříství, Mělník, Horní Pačaply
Volebný obvod č. 24 Benátky nad Jizerou
(v okresoch Mělník a Mladá Boleslav) východná časť okresu Mělník ohraničená obcami Kostelec nad Labem,
Tišice,Kly, Velký Borek, Střemy, Vysoká, Liběchov a západná časť okresu
Mladá Boleslav ohraničená obcami Mladá, Benátky nad Jizerou, Dražice,
Zdětín, Chotětov, Krnsko, Písková Lhota, Strenice, Bukovno, Hrdlořezy,
Bítouchov, Bakov nad Jizerou, Kněžmost, Obruby, Dolní Bousov, Domousnice
Volebný obvod č. 25 Mladá Boleslav
(v okresoch Mladá Boleslav a Nymburk) juhovýchodná časť okresu Mladá Boleslav ohraničená obcami Všejany,
Čechovice, Luštěnice, Brodce, Horky nad Jizerou, Strašnov, Nepřevázka,
Mladá Boleslav, Horní Stakory, Plazy, Husí Lhota, Sukorady, Dlouhá Lhota,
Petkovy, Ledce a severná časť okresu Nymburk ohraničená obcami Lysá
nad Labem, Ostrá, Stratov, Milovice, Straky, Jizbice, Loučeň
Volebný obvod č. 26 Poděbrady
(v okresoch Nymburk a Kolín) východná časť okresu Nymburk ohraničená obcami Mcely, Křinec, Oskořínek,
Budiměřice, Poděbrady, Písková Lhota, Kostelní Lhota, Pečky, tatce a východná
časť okresu Kolín ohraničená obcami Velím, Břežany I, Nová Ves I, Veltruby,
Ovčáry, Konárovice, Veletov
Volebný obvod č. 27 Nymburk
(v okresoch Nymburk a Praha-východ) západná časť okresu Nymburk ohraničená obcami Poříčany, Milčice, Sadská,
Hořátev, Kovanice, Nymburk, Bobnice, Jíkev, Krchleby, Dvory, Kostomlaty nad
Labem, Hradištko, Senice, Přerov nad Labem, a severná časť okresu
Praha-východ ohraničená obcami Horoušany, Nehvizdy, Čelákovice, Toušeň,
Brandýs nad Labem-Satrá Boleslav, Brázdim, Sluhy, Měšice, Hovorčovice
Volebný obvod č. 28 Říčany
(v okresoch Praha-východ a Praha západ) južná časť okresu Praha-východ ohraničená obcami Jirny, Zeleneč, Dřevčice,
Podolanka, Přezletice, Veleň a východná časť okresu Praha-západ ohraničená
obcami Slapy, Štěchovice, Davle, Měchenice, Vrané nad Vltavou
Volebný obvod č. 29 Hostovice
(v okresoch Praha-západ a Příbram) západná časť okresu Praha-západ ohraničená obcami Bojanovice, Hvozdnice,
Jíloviště a severná časť okresu Příbram ohraničená obcami Rosovice, Obořiště,
Daleké Dušníky, nečín, Obory, Hřiměždice, Drevníky, Borotice, Chotilsko
Volebný obvod č. 30 Příbram
(v okrese Příbram) južná časť okresu Příbram ohraničená obcami Radič, Nalžovice, Křepenice,
Dublovice, Svatý Jan, Kamýk nad Vltavou, Dolní Hbity, Višňová, Ouběnice, Drásov,
Suchodol, Buková u Příbramě
Volebný obvod č. 31 Rakovník
(v okresoch Rakovník a Kladno) okres Rakovník a obce Stochov, Čelechovice, Hradečno, Ledce, Řisuty, Malíkovice
z okresu Kladno
JUHOČESKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 32 České Budějovice-mesto
(v okrese České Budějovice) mesto České Budějovice
Volebný obvod č. 33 České Budějovice
(v okrese České Budějovice) okres České Budějovice bez mesta České Budějovice
Volebný obvod č. 34 Český Krumlov
(v okrese Český Krumlov) okres Český Krumlov
Volebný obvod č. 35 Jindřichův Hradec
(v okrese Jindřichův Hradec) okres Jindřichův Hradec
Volebný obvod č. 36 Pelhřimov
(v okrese Pelhřimov) okres Pelhřimov
Volebný obvod č. 37 Písek
(v okrese Písek) okres Písek
Volebný obvod č. 38 Prachatice
(v okrese Prachatice) okres Prachatice
Volebný obvod č. 39 Strakonice
(v okrese Strakonice) okres Strakonice
Volebný obvod č. 40 Tábor
(v okrese Tábor) okres Tábor
ZÁPADOČESKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 41 Plzeň I
(v okrese Plzeň-mesto) mestské obvody Plzeň 2 a Plzeň 4
Volebný obvod č. 42 Plzeň II
(v okrese Plzeň-mesto) mestské obvody Plzeň 1 a Plzeň 3
Volebný obvod č. 43 Domažlice
(v okresoch Domažlice a Klatovy) okres Domažlice a západná časť okresu Klatovy ohraničená obcami
Železná Ruda, Dešenice, Strážov, Janovice na Úhlavou, Bezděkov,
Chudenice, Dolany, Švihov
Volebný obvod č. 44 Cheb
(v okrese Cheb) prevažná časť okresu Cheb ohraničená obcami Lázně Kynžvart, Tři sekery,
Trstěnice
Volebný obvod č. 45 Karlovy Vary
(v okrese Karlovy Vary) južná časť okresu Karlovy Vary ohraničená obcami Karlovy Vary a Hradistě
Volebný obvod č. 46 Ostrov-Kraslice
(v okresoch Karlovy Vary a Sokolov) severná časť okresu Karlovy Vary ohraničená obcami Nová Role, Sadov,
Šemnice, Kyselka, Velichov, Vojkovice, Stráž nad Ohří a severná časť okresu
Sokolov ohraničená obcami Kraslice, Oloví, Dolní Nivy, Vřesová, Chodov
Volebný obvod č. 47 Klatovy
(v okrese Klatovy) východná časť okresu Klatovy ohraničená obcami Měčín, Předslav, Klatovy,
Vrhaveč, Běšiny, Čachrov, Dobrá Voda
Volebný obvod č. 48 Plzeň-juh
(v okrese Plzeň-juh) okres Plzeň-juh
Volebný obvod č. 49 Plasy
(v okrese Plzeň-sever) severná časť okresu Plzeň-sever ohraničená obcami Chotíkov, Ledce, Horní
Bříza, Česká Bříza, Hromnice
Volebný obvod č. 50 Rokycany
(v okresoch Rokycany a Plzeň-sever) okres Rokycany a južná časť okresu Plzeň-sever ohraničená obcami Třemošná,
Zruč, Dolany
Volebný obvod č. 51 Sokolov
(v okrese Sokolov) južná časť okresu Sokolov ohraničená obcami Krajková, Lomnice, Vintířov,
Nové Sedlo
Volebný obvod č. 52 Tachov-Mariánské Lázně
(v okresoch Tachov a Cheb) okres Tachov a obce Mariánské Lázne a Mnichov z okresu Cheb
SEVEROČESKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 53 Ústí nad Labem-mesto
(v okrese Ústí nad Labem) mesto Ústí nad Labem bez východným častí Brná nad Labem, Církvice,
Kojetice, Olešnice, Olšinky, Sebuzín, Střekov, Svádov
Volebný obvod č. 54 Ústí nad Labem-Litoměřice
(v okrese Ústí nad Labem a Litoměřice) okres Ústí nad Labem bez častí mesta Ústí nad Labem Bánov, Božtěšice,
Buko, Habrovice, Hostovice, Klíše, Koštov, Krásné Březno, Předlice, Skorotice,
Strážky, Trmice, Újezd, Ústí nad Labem, Všebořice, západná časť okresu
Litoměřice ohraničená obcami Prackovice nad Labem, Lovosice, Terezín,
Bohušovice nad Ohří, Dolánky, Doksany, Brňany, Sulejovice, Třebenice, Klapý,
Libochovice
Volebný obvod č. 55 Česká Lípa
(v okrese Česká Lípa) okres Česká Lípa
Volebný obvod č. 56 Děčín-juh
(v okrese Děčín) južná časť okresu Děčín ohraničená obcami Benešov nad Ploučnicí, Děčín,
Arnoltice, Hřensko
Volebný obvod č. 57 Děčín-sever
(v okrese Děčín) severná časť okresu Děčín ohraničená obcami Česká Kamenice, Huntířov,
Jetřichovice
Volebný obvod č. 58 Chomutov
(v okrese Chomutov) južná časť okresu Chomutov ohraničená obcami Březno, Černovice, Chomutov,
Málkov, Místo, Kadaň, Úhošťany
Volebný obvod č. 59 Jablonec nad Nisou
(v okrese Jablonec nad Nisou) okres Jablonec nad Nisou
Volebný obvod č. 60 Liberec-juh
(v okrese Liberec) severná časť okresu Liberec ohraničená obcami Rynoltice, Chrastava, severná
časť mesta Liberec ohraničená letiskom, riekou Nisou, ulicami Žitavská, Okružní,
Pelhřimovská, Frýdlantská, Sokolovská, nám. F. X. Šaldy, ul. Husova, Leninova,
Ondříčková, Fibichova k Černej Nise
Volebný obvod č. 61 Liberec-juh
(v okrese Liberec) južná časť okresu Liberec ohraničená obcami Křižany, Světlá pod Ještědem a
južná časť mesta Liberec ohraničená letiskom, riekou Nisou, ulicami Žitovská,
Okružní, Pelhřimovská, Frýdlantská, Sokolovská, nám. F. X. Šaldy, ul. Husova,
Leninova, Ondříčková, Fibichova k Černej Nise
Volebný obvod č. 62 Litoměřice
(v okrese Litoměřice) južná časť okresu Litoměřice ohraničená obcami Libochovany, Velké Žernoseky,
Žalhostice, Litoměřice, České Kopisty, Travčice, Hrdly, Hrobce, Nové Dvory, Brozany,
Rochov, Vrbičany, Siřejovice, Čížkovice, Sedlec, Slatina, Radovesice, Mšené-lázně
Volebný obvod č. 63 Louny
(v okrese Louny) okres Louny
Volebný obvod č. 64 Most-juh
(v okrese Most) južná časť okresu Most ohraničená obcami Meziboří, Lom, Louka u Litvínova,
Mariánské Radčice, Most, Malé Březno
Volebný obvod č. 65 Most-Chomutov
(v okresoch Most a Chomutov) severná časť okresu Most ohraničená obcami Český Jiřetín, Klíny, Litvínov, Dolní
Jiřetín, Komořany, severná časť okresu Chomutov ohraničená obcami Hrušovany,
Droužkovice, Údlice, Spořice, Otvice, Jirkov, Blatno, Křimov, Výsluní, Vernéřov,
Klášterec nad Ohří
Volebný obvod č. 66 Teplice-mesto
(v okrese Teplice) východná časť okresu Teplice ohraničená obcami Žalany, Bžany, Kladruby, Teplice,
Krupka
Volebný obvod č. 67 Teplice-západ
(v okrese Teplice) západná časť okresu Teplice ohraničená obcami Kostomlaty pod Milešovkou, Světec,
Ohníč, Zabrušany, Labošt, Jeníkov, Košťany, Újezdeček, Dubí, Novosedlice, Proboštov
VÝCHODOČESKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 68 Hradec Králové-mesto
(v okrese Hradec Králové) časť mesta Hradec Hrálové zahrňujúva časti Březbrad, Hradec Králové,
Kukleny, Malšovice, Moravské Předměstí, Nový Hraec králevé, Plácky, Plačice,
Plotiště nad Labem, Pražské Předměstí, Roudnička, Svobodné Dvory, Třebeš,
časť Slezského Předměstia ohraničenú železničnou traťou smer Týnistě nad
Orlicí po západný okraj stanice ČSD Slezské Přesměstí, ulicami Krátka,
Blahoslavova, Rudé Armády smerom na Pospíšolovou, ul. Slezská, Uhelná,
Okružní na Víta Nejedlého smerom k rieke Orlici a obec Vysoká nad Labem
Volebný obvod č. 69 Hradec Králové-vidiek
(v okrese Hradec Králové) okres Hradec Králové bez obce Vysoká nad Labem a časť mesta Hradca Králové
zahrňujúca časti Malšova Lhota, Piletice, Pouchov, Rusek, Slatina, Věkoše a časť
Slezského Předměstia ohraničenú železničnou traťou smer Týniště nad Orlicí po
západný okraj stanice ČSD Slezské Předměstí, ulicami Krátka, Blahoslavova, Rudé
rmády smerom na Pospíšilovou, ul. Slezská, Uhelná, Okružní na Víta Nejedlého
smerom k rieke Orlici
Volebný obvod č. 70 Havličkův Brod
(v okrese Havličkův Brod) juhozápadná časť okresu Havličkův Brod ohraničená obcami Číhost, Ovesná Lhot,
Druhanov, Světlá nad Sázavou, Příseka u Světlé, Malčín, Skruhov, Kámen, Čachotín,
Rozsochatec, Kojetín, Česká Bělá, Žiškovo Pole, Modlíkov
Volebný obvod č. 71 Chotěboř
(v okresoch Havličkův Brod a Chrudim) severovýchodná časť okresu Havličkův Brod ohraničená obcami Leština u Světlé, Kynice,
Sázavka, Bačkov, Tis, Habry, Vepříkov, Chotěboř, Počátky, Střížov, Oudoleň, Havlíčková
Borová a juhozápadná časť okresu Chrudim ohraničená obcami Načešice, Mičov-Sušice,
Prachovice, Vápenný podol, Bojanov, Krásné, Libkov, České Lhotice, Nasavrky, Ochoz, Ctětín,
Miřetice, Včelákov, Holetín, Hlinsko, Vítanov
Volebný obvod č. 72 Chrudim
(v okrese Chrudim) severná časť okresu Chrudim ohraničená obcami Heřmanův Mětec, Kostelec u Heřmanova
Městce, Morašice, Mladoňovice, Liboměřice, Svídnice, Lukavice-Výsonín, Podlíšťany-Vížky,
Žumberk, Horka, Vrbatův Kostelec, Tisovec, Prosetín, Raná, Radčice, Předhradí, Hněvětice,
Zbožnov, Hroubovice, Chrast, Rosice, Chroustovice, Mentour, Vinary
Volebný obvod č. 73 Jičín
(v okrese Jičín) okres Jičín
Volebný obvod č. 74 Náchod
(v okrese Náchod) severovýchodná časť okresu Náchod ohraničená obcami Stárkov, Hronov, Náchod, Vysokov,
Přibyslav, Vrchoviny, Nahořany, Stavětín nad Metují
Volebný obvod č. 75 Pardubice-mesto
(v okrese Pardubice) mesto Pardubice
Volebný obvod č. 76 Pardubice-vidiek
(v okrese Pardubice) okres Pardubice bez mesta Pardubíc
Volebný obvod č. 77 Rychnov nad Kněžnou
(v okrese Rychnov nad Kněžnou) okres Rychnov nad Kněžnou
Volebný obvod č. 78 Semily
(v okrese Semily) okres Semily
Volebný obvod č. 79 Polička
(v okresoch Svitavy a Chrudim) západná časť okresu Svitavy ohraničená obcami Janov, Čistá, Trstěnice, Květná, Pomezí, Stašov,
Rohozná, Svojanov a juhovýchodná časť okresu Chrudim ohraničená obcami Štěnec, Jenišovice-
Zalažany, Lozice, Radim, Bělá, Luže, Hluboká, Perálec, Proseč, Krouna, Pokřikov, Vojtěchov, Kladno,
Dědová, Kameníčky, Vortová, Humry, Studnice
Volebný obvod č. 80 Svitavy
(v okrese Svitavy) východná časť okresu Svitavy ohraničená obcami Opatov, Mikuleč, Svitavy, Vendolí, Radiměř, Lavičné,
Vítějesev, Bohuňov
Volebný obvod č. 81 Dvůr Králové nad Labem
(v okresoch Trutnov a Náchod) južná časť okresu Trutnov ohraničená obcami Třebihosť, Bílá Třemešná, Nemojov, Vítězná, Hajnice,
Úpice, Havlovice a juhozápadná časť okresu Náchod ohraničená obcami Červený Kostelec, Horní
Radechová, Slavíkov, Pavlišov, Dolní Radechová, Kramolna, Studnice, Provodov, Šonov u Nového
Města nad Metují, Velká Jesenice, Jasenná
Volebný obvod č. 82 Trutnov
(v okrese Trutnov) severná časť okresu Trutnov ohraničená obcami Horní Brusnice, Mostek, Dolní Olešnice, Chotěvice,
Pilníkov, Staré Buky, Trutnov, Velké Svatoňovice, Batňovice, Rtyňe v Podkrkonoší
Volebný obvod č. 83 Ústí nad Orlicí
(v okrese Ústí nad Orlicí) západná a stredná časť okresu Ústí nad Orlicí ohraničená obcami Sopotnice, Hejnice, Žampach,
Hnátnice, Dolní Dobrouč, Petrovice, Verměřovice, Mistrovice, Dolní Čermná, Horní Čermná, Horní
Třešňovec, Knapovec, Ústí nad Orlicí, Řetová, Sloupnice, Vlčkov, Němčice
Volebný obvod č. 84 Žamberk
(v okrese Ústí nad Orlicí) severná časť okresu Ústí nad Orlicí ohraničená obcami Česká Rybná, Žamberk, Písečná, Letohrad,
Nekoř, Jablonné nad Orlicí, Bystřec, Výprachtice, Horní Heřmanice, Cotkytle, Lanškroun, Ostrov, Skuhrov,
Česká Třebová, Přívrat, Kozlov
JUHOMORAVSKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 85 Brno-mesto-juhozápad
(v okrese Brno-mesto) mestský obvod Brno I bez časti ohraničenej ulicami Nové Sady, Bašty, tř. Vítězství, Zámečnícká, Česká, 9. května,
tř. Obránců míru a nám. Rudé armády a časti Bystrc, Jundrov, Kníničky a Žebětín z mestského obvodu Brno II
Volebný obvod č. 86 Brno-mesto-severozápad
(v okrese Brno-mesto) mestský obvod Brno II bez častí Bystrc, Jundrov, Kníničky a Žebětín
Volebný obvod č. 87 Brno-mesto-sever
(v okrese Brno-mesto) mestský obvod Brno V a časť Soběšice a časť ohraničená ulicami Španielova, Okružní, Arbesova,
železničnou traťou Brno-Havličkův Brod a Divišova čtvrť z mestského obvodu Brno III
Volebný obvod č. 88 Brno-mesto-severovýchod
(v okrese Brno-mesto) mestský obvod Brno III bez časti Soběšice a bez časti ohraničenej ulicami Španielova, Okružní, Arbesova,
železničnou traťou Brno-Havličkův brod, Divišova čtvrť a bez časti ohraničenej ulicami tř. Říjnové revoluce,
Příkop, Bratislavská, Gottwaldova třída, Tkalcovská a železničnou traťou Brno-ČeskáTřebová
Volebný obvod č. 89 Brno-mesto-juhovýchod
(v okrese Brno-mesto) mestský obvod Brno IV a časť mestského obvodu Brno I ohraničená ulicami Nové Sady, Bašty, tř.
Vítězství, Zámečnícka, Česká, 9. května, tř. Obránců míru a nám. Rudé armády a časť mestského
obvodu Brno III ohraničená ulicami tř. Říjnové revoluce, Příklop, Bratislavská, Gottwaldova tř.,
Tkalcovská a železničnou traťou Brno-Česká Třebová
Volebný obvod č. 90 Blansko
(v okrese Blansko) severná časť okresu Blansko ohraničená Ráječko, Vavřinec, Ostrov u Macochy a Lípovec a
časti mesta Blanska Dolní Lhota, Hořice, Klepačov, Olešná a Spešov a z časti Blansko západná
časť ohraničená ulicami Poříčí, Dukelská, Al. Skotáka, Vodní, Svitavská, Nádraží, Klamovka a
Rudé armády
Volebný obvod č. 91 Brno-vidiek
(v okrese Brno-vidiek) južná časť okresu Brno-vidiek ohraničená obcami Lukovany, Zakřany, Zbýšov, Kratochvilka,
Neslovice, Hlína, Prštice, Radostice, Střelice, Omice a Popůvky a ďalej obcou Sokolnice
Volebný obvod č. 92 Brno-vidiek-Blansko
(v okresoch Brno-vidiek a Blansko) severozápadná časť okresu Brno-vidiek ohraničená obcami Vysoké Popovice, Příbram, Rosice a
Ostrovačice,
Volebný obvod č. 93 Břeclav
(v okrese Břeclav) južná časť okresu Břeclav ohraničená obcami Drnholec, Brod nad Fyjí, Dolní Dunajovice, Horní
Věstonice, Dolní Věstonice, Strachotín, Šakvice, Zaječí, Velké Pavlovice, Němčičky, Bořetice a
Velké Bílovice
Volebný obvod č. 94 Gottwaldov I
(v okrese Gottwaldov) severozápaná časť okresu Gottwaldov ohraničená na juhu obcou Otrokovice, na severe obcou
Racková a z mesta Gottwaldova časti Chlum, Lhotka, Louky, Malenovice, Mladcová, Prštné,
Zlín a Zlínske Paseky
Volebný obvod č. 95 Gottwaldov II
(v okrese Gottwaldov) juhovýchodná časť okresu Gottwaldov ohraničená obcami Šarovy a Bohuslavice u Gottwaldova
a ďalej obcami Březůvky, Provodov, Horní Lhota, Slopné, Loučka, Újezd, Vysoké Pole a Drnovice
a časti mesta Gottwaldova Březnice, Jaroslavice, Karlovice, Kudlov, Lhota a Salaš
Volebný obvod č. 96 Hodonín
(v okrese Hodonín) juhozápadná časť okresu Hodonín ohraničená obcami Terezín, Hovorany, Karlín, Šardice,
Svatobořice-Mistřín, Milotice, Vacenovice, Ratíškovice, Hodonín a Rohatec
Volebný obvod č. 97 Hodonín-Břeclav
(v okresoch Hodonín a Břeclav) severná časť okresu Hodonín ohraničená obcami Násedlovice, Nenkovice, Stavěšice, Strážovice,
Sobůlky, Kyjov, Skoronice, Vracov, Bzenec a moravský Písek a severovýchodná časť okresu Břeclav
ohraničená obcami Nosislav, Velké Němčice, Starovice, Hustopeče, Starovičky, Horní Bojanovice,
Boleradice, Morkůvky, Kobylí a Vrbice
Volebný obvod č. 98 Hodonín-Uherské Hradiště
(v okresoch Hodonín a Uherské Hradiště) východná časť okresu Hodonín ohraničená obcami Sudoměřice, Petrov, Strážnice, Vnorovy a Veselí
nad Moravou a južná časť okresu Uherské Hradiště ohraničená obcami Osvětimany, Medlovice,
Stříbrnice, Boršice u Buchlovic, Nedakonice, Ostrožská Nová Ves, Hluk a Boršice u Blatnice
Volebný obvod č. 99 Jihlava
(v okrese Jihlava) severozápadná časť okresu Jihlava ohraničená obcami Sedlatice, Stará Říše, Nevcehle, Panenská
Rozsíčka, Třešť a Jihlava
Volebný obvod č. 100 Kroměříž
(v okrese Kroměříž) juhozápadná časť okresu Kroměříž ohraničená obcou Hulín
Volebný obvod č. 101 Kroměříž-Gottwaldov
(v okresoch Kroměříž a Gottwaldov) severovýchodná časť okresu Kroměříž ohraničená obcami Němčice, Pravčice, Třebětice a Záhlinice
a severná časť okresu Gottwaldov ohraničená obcami Zádveřice-Raková, Vizovice a Bratřejov a časti
mesta Gottwaldova Klečůvka, Kostelec, Lípa, Lužkovice, Ostrata, Příluky, Štípa, Velíková a Želechovice
nad Dřevnicí
Volebný obvod č. 102 Prostějov
(v okrese Prostějov) severná časť okresu Prostějov ohraničená obcami Šubířov, Dzbel, Jesenec, Konice, Čunín.Křemenec,
Stražisko, Přemyslovice, Hluchov, Zdětín, Lešany, Ohrozim, Prostějov, bedihošť, Čehovice, Hrubčice a
Klopotovice
Volebný obvod č. 103 Třebíč
(v okrese Třebíč) severná časť okresu Třebíč ohraničená obcami Předín, Štěměchy, Cidlina, Lesonice, Babice, Šebkovice
a Jaroměřice nad Rokytnou
Volebný obvod č. 104 Uherské Hradiště
(v okrese Uherské Hradiště) juhovýchodná časť okrese Uherské Hradiště ohraničená obcami kněžpole, Mistřice, Hradčovice, Veletiny,
Vlčnov, Dolní Němčí a Stavkov
Volebný obvod č. 105 Uherské Hradiště-Gottwaldov
(v okresoch Uherské Hradiště a Gottwaldov) severná časť okresu Uherské Hradiště ohraničená obcami Stupava, Buchlovice, Tupesy, Zlechov,
Kostelany nad Moravou, Uherské Hradiště, podolí, Popovce, Huštěnovice a Babice a ďalej obce
Napajedla, Žlutava,
Volebný obvod č. 106 Vyškov-Prostějov
(v okresoch Vyškov a Prostějov) severná časť okresu Vyškov ohraničená obcami Habrovany-Olšany, Kačice-Pístovice, Drnovice,
Prusy-Boškůvky, Vážany, Bohdalice-Kozlany, Hvězdlice, Chvalkovice, Dobročkovice a Brankovice
a mesto Vyškov bez častí Brňany, Křečkovice, Nosálovice a Nouzka a bez časti ohraničenej ulicami
Palánek, Záhradní, Sadová, Smetanovo nábř., Žiškova, Švermova, Vasiljevičova, Na hrázi, Čtvrtníkova,
Nová, U Jordánku, Křečkovská, Joklova, Lenfeldova, Tržiště, Trpínky, Tyršova, Kroměřížská a O. Jaroše
z častí Vyškov-Město a Vyškov-Předměstí a južná časť okresu Prostějov ohraničená obcami Brodek u
Konice, Runářov, Suchdol, Ptení, Vícov, Plumlov, Krumsín, Určice, Vyšovice, Skalka, Čelčice a Ivaň
Volebný obvod č. 107 Vyškov-Brno-vidiek
(v okresoch Vyškov a Brno-vidiek) južná časť okresu Vyškov ohraničená obcami Vážany-Vítovice, Rousínov, Komořany-Podbřežice, Tučapy, Nemojany, Luleč, Hlubočany, Kučerov,
Bohaté Málkovice, Kojátky, Milonice-Uhřice, Nesovice, Nemotice a časti mesta Vyškova Brňany, Křečkovice,
Nosálovice a Nouzka a časť ohraničená ulicami Palánek, Zahradní, Sadová, Smetanovo nábř., Žižkova,
Švermova, Vasiljevičova, Na hrázi, Čtvrtníkova, Nová, U Jordánku, Křečkovská, Joklova, Lenfeldova, Tržiště,
Trpínky, Tyršova, Kroměřížská a O. Jaroše z častí Vyškov-Město a Vyškov-Předměstí a východná časť okresu
Brno-vidiek ohraničená na severe obcou Bílovice nad Svitavou a na juhu obcami Kobylnice a Prace
Volebný obvod č. 108 Znojmo-Břeclav
(v okresoch Znojmo a Břeclav) východná časť okresu Znojmo ohraničená obcami Rozkoš, Střelice, Boskovštejn, Bojanovice, Olbramkostel, Žerůtky, Kravsko, Hluboké Mašůvky,
Únanov, Tvořihráz, Kyjovice, Těšetice, Tasovice, Strachotice, Vrbovec a Chvalovice a severozápadná časť okresu
Břeclav ohraničená obcami Vranovice, Uherčice, Popice, Pouzdřany, Pasohlávky a Vlasatice
Volebný obvod č. 109 Znojmo-Třebíč
(v okresoch Znojmo a Třebíč) západná časť okresu Znojmo ohraničená obcami Hostim, Prokopov, Grešlové Mýto, Pavlice, Vranovská Ves, Šumná, Horní Břečkov, Milíčovice, Citonice,
Znojmo, Havraníky a Šatov a juhozápadná časť okresu Třebíč ohraničená obcami Želetava, Lesná, Jakubov
u Moravských Budějovic, Moravské Budějovice a Blatnice
Volebný obvod č. 110 Žďár nad Sázavou
(v okrese Žďár nad Sázavou) severná časť okresu Žďár nad Sázavou ohraničená obcami Radostín, Žďár nad Sázavou, Ostrov nad Oslavou, Bohdalec, Radešín, Bobrůvka, Bobrová,
Mirošov, Strážek, Vratislávka, Rojetín, Lubné, Kuřimská Nová Ves a Blahoňov
Volebný obvod č. 111 Žďár nad Sázavou-Jihlava
(v okresoch Žďár nad Sázavou a Jihlava) juhozápadná časť okresu Žďár nad Sázavou ohraničená obcami Vepřová, Velká Losenice, Sázava, Matějov, Budeč, Nové Veselí, Březí nad Oslavou,
Kotlasy, Radostín nad Oslavou, Kněževes, Rousměrov, Sklené nad Oslavou, Radenice, Moravec, Jemnice, Dolní
Libochová, Nová Ves, Radňoves, Vidonín, Rozseč, Borovník a Velká Bíteš a severovýchodná časť okresu Jihlava
ohraničená obcami Střítež, Měšín, Velký Beranov, Puklice, Vílanec, Suchá, Otín, Pavlov, Dlouhá Brtnice a Hladov
SEVEROMORAVSKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 112 Ostrava-stred
(v okrese Ostrava-mesto) mestský obvod Ostrava I
Volebný obvod č. 113 Slezská Ostrava
(v okrese Ostrava-mesto) mestský obvod Ostrava 2, časť mestského obvodu Ostrava 3 zahŕňajúca časti Vítkovice,
Hrabová, časť časti Zábřeh ohraničená hranicou medzi mestskými obvodmi Ostrava 1 a
Ostrava 3 a ulicou Rudná, východná časť časti Hrabůvka ohraničená ulicami Stalingradských
hrdinů, Dr. Martínka a Františka Hajdy
Volebný obvod č. 114 Ostrava-Zábřeh
(v okrese Ostrava-mesto ) časť mestského obvodu Ostrava 3 zahŕňajúca časti Stará Bělá, Nová Bělá, Proskovice, Výškovice,
časť časti Zábřeh ohraničená ulicou Rudná, západná časť časti Hrabůvka ohraničená ulicami
Stalingradských hrdinů, Dr. Martínka a Františka Hajdy. Časť mestského obvodu Ostrava 4 zahŕňajúca
časti Třebovice, Svinov, Polanka, časť časti Poruba ohraničená ulicami Zápotockého, Nad Porubkou,
nábř. Sboru protifašistických bojovníků, Vítězného února, Opavská a hranicou medzi časťami Poruba a
Krásné Pole
Volebný obvod č. 115 Ostrava-Poruba
(v okrese Ostrava-mesto) mestský obvod Ostrava 4 bez častí Třebovice, Svinov, Polanka a bez časti časti Poruba ohraničenej
ulicami Zápotockého, Nad Porubkou, nábř. Sboru protifašistických bojovníků, Vítězného února, Opavská
a hranicou medzi časťami Poruba a Krásné Pole
Volebný obvod č. 116 Bruntál
(v okresoch Bruntál a Opava ) južná časť okresu Bruntál ohraničená obcami Lichnov, Brantice, Bruntál, Břidličná, Rýmařov a juhozápadná
časť okresu Opava zahŕňajúca obce Vítkov, Budišov nad Budišovkou, Melč, Otice, Hradec nad Moravicí a
Březová
Volebný obvod č. 117 Krnov
(v okresoch Bruntál a Opava) severná časť okresu Bruntál ohraničená obcami Krnov, Hošťálkovy, Krasov, Zátor, Široká Niva, Světlá
Hora, Václavov u Bruntálu, Dolní Moravice, Malá Morávka a severozápadná časť okresu Opava zahŕňajúca
obce Brumovice, Velké Heraltice, Holasovice, Stěbořice, Slavkov, Litultovice a Jakartovice
Volebný obvod č. 118 Frýdek-Místek
(v okresoch Frýdek-Místek a
Karviná)
časť okresu Frýdek-Místek ohraničená obcami Horní Bludovice, Žermanice, Lučina, Dobrá, Frýdek-Místek,
Baška, Dolní Domaslavice a z okresu Karviná obce Stonava, Albrechtice a Těrlicko
Volebný obvod č. 119 Frýdlant nad Ostravicí
(v okrese Frýdek-Místek) časť okresu Frýdek-Místek ohraničená obcami Kaňovice, Bruzovice, Sedliště, Vratimov, Paskov, Frýdlant
nad Ostravicí, Hnojník, Morávka a Mosty u Jablunkova
Volebný obvod č. 120 Třinec
(v okresoch Frýdek-Místek a
Karviná)
východná časť okresu Frýdek-Místek zahŕňajúca obce Třinec a Jablunkov bez častí Jablunkov 4-Písek,
Jablunkov 5-Bukovec, Jablunkov 6-Dolní Lomná, Jablunkov 7-Horní Lomná, obce Bystřice a Český Těšín
z okresu Karviná
Volebný obovd č. 121 Karviná
(v okrese Karviná) mesto Karviná
Volebný obovd č. 122 Orlová
(v okrese Karviná) obce Orlová, Bohumín, Petřvald, Rychvald, Dolní Lutyně, Dětmarovice a Petrovice u Karviné
Volebný obovd č. 123 Havířov
(v okrese Karviná) mesto Havířov
Volebný obovd č. 124 Nový Jičín
(v okrese Nový Jičín) južná časť okresu Nový Jičín ohraničená obcami Kopřivnice, Sedlnice, Bartošovice, Nový Jičín a Starý Jičín
Volebný obovd č. 125 Bílovec
(v okrese Nový Jičín) severná časť okresu Nový Jičín ohraničená obcami Příbor, Studénka, Fulnek, Suchdol nad Odrou, Odry a
Jeseník nad Odrou
Volebný obovd č. 126 Olomouc
(v okrese Olomouc) západná časť mesta Olomouca zahŕňajúca časti Chomoutov, Černovír, Hejčín, Lazce, Klášterní Hradisko,
Pavlovičky, Bělidla, Hodolany, Nový Svět, Holice, Nové Sady, Povel, Nová Ulice, Neředín a Řepčín
Volebný obovd č. 127 Štenberk
(v okrese Olomouc) východná časť okresu Olomouc ohraničená obcami Dlouhá Loučka, Újezd, Žerotín-Strukov, Štěpánov,
Bohuňovice, časťami mesta Olomouca Týneček, Chválkovice, Bystrovany, obcami Velká Bystřice, Velký Týnec,
Grygov a Dub nad Moravou
Volebný obovd č. 128 Litovel
(v okrese Olomouc) západná časť okresu Olomouc ohraničená obcami Šumvald, Uničov, Litovel, Náklo, Horka nad Moravou,
časťami mesta Olomouca Křelov, Topolany, obcou Hněvotín, časťami mesta Olomouca Slavonín, Nemilany
a obcou Kožušany
Volebný obovd č. 129 Opava
(v okrese Opava) obce Opava, Kravaře a Velké Hoštice
Volebný obovd č. 130 Hlučín
(v okrese Opava) východná časť okresu Opava ohraničená obcami Oldřišov, Štěpánkovice, Bolatice, Dolní Benešov, Háj ve
Slezsku, Mokré Lazce, Štítina, Nové Sedlice, Pustá Polom, Raduň, Vršovice a Skřipov
Volebný obovd č. 131 Přerov
(v okrese Přerov) juhozápadná časť okresu Přerov ohraničená obcami Brodek u Přerova, Luková, Rokytnice, Přerov a Troubky
Volebný obovd č. 132 Hranice
(v okrese Přerov) severovýchodná časť okresu Přerov ohraničená obcami Kokory, Lhotka, Penčice, Zábeštní Lhota, Sobíšky,
Buk, Prosenice, Grymov, Radslavice, Tučín, Želatovice, Beňov, Horní Moštěnice a Bochoř
Volebný obovd č. 133 Šumperk
(v okrese Šumperk) južná časť okresu Šumperk ohraničená obcami Oskava, Šumperk, Rapotín, Dlouhomilov, Rohle, Dubicko,
Zvole, Rájec a Zábřeh
Volebný obovd č. 134 Jeseník
(v okrese Šumperk) severná časť okresu Šumperk ohraničená obcami Sobotín, Velké Losiny, Hanušovice, Bohdíkov, Ruda nad
Moravou, Bludov, Sudkov, Brníčko, Lesnice, Leština, Postřelmov, Rovensko, Svébohov, Jedlí a Štíty
Volebný obovd č. 135 Valašské Meziříčí
(v okrese Vsetín) severozápadná časť okresu Vsetín ohraničená obcami Hošťálková, Ratiboř, Jablůnka, Růžďka, Malá Bystřice,
Valašská Bystřice, Hutisko-Solanec, Vigantice, časťou Rožnova pod Radhoštěm východne od cesty E 85 a
obcou Zubří
Volebný obovd č. 136 Vsetín
(v okrese Vsetín) juhovýchodná časť okresu Vsetín ohraničená obcami Liptál, Vsetín, Halenkov, Nový Hrozenkov, Karolinka,
Velké Karlovice, Horní Bečva, Prostřední Bečva, Dolní Bečva a časťou Rožnova pod Radhoštěm západne od
cesty E 85
SLOVENSKÁ SOCIALISTICKÁ REPUBLIKA
HLAVNÉ MESTOSLOVENSKEJ SOCIALISTICKEJ REPUBLIKYBRATISLAVA
Volebný obvod č. 137 Staré Mesto
(v mestských obvodoch Bratislava I
a Bratislava II)
mestský obvod Bratislava I a priľahlá časť mestského obvodu Bratislava II ohraničená ulicami
Prievozská, Kaštieľska, Parková, južnou hranicou Ústrednej nákladnej železničnej stanice, ul.
Gagarinova, Malým Dunajom a juhovýchodnou hranicou mestskej časti Ružinov
Volebný obvod č. 138 Ružinov
(v mestskom obvode Bratislava II) časť mestského obvodu Bratislava II ohraničená na juhu hranicou volebného obvodu č. 137
Volebný obvod č. 139 Vinohrady
(v mestskom obvode Bratislava III) mestský obvod Bratislava III
Volebný obvod č. 140 Petržalka
(v mestskom obvode Bratislava IV) južná časť územia mestského obvodu Bratislava IV ohraničená na severe hranicou mestskej
časti Devín a ulicami Nad lúčkami, Levárska, trieda Ladislava Novomeského a nábrežie arm.
gen. Ludvíka Svobodu
Volebný obvod č. 141 Dúbravka
(v mestskom obvode Bratislava IV) severná časť mestského obvodu Bratislava IV ohraničená z juhu volebným obvodom č. 140
ZÁPADOSLOVENSKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 142 Pezinok
(v okresoch Bratislva-vidiek
a Dunajská Streda)
východná časť okresu Bratislava-vidiek ohraničená obcami Most pri Bratislave, Malinovo,
Tomášov, Nová Dedinka, Senec, Šenkvice, Pezinok a Modra a severozápadná časť okresu
Dunajská Streda ohraničená obcami Orechová Potôň, Michal na Ostrove, Horná Potôň,
Lehnice, Oľdza, Hubice a Štvrtok na Ostrove
Volebný obvod č. 143 Stupava
(v okrese Bratislava-vidiek) západná časť okresu Bratislava-vidiek ohraničená obcami Kuchyňa, Pernek, Jablonové,
Limbach, Jur pri Bratislave, Slovenský Grob, Viničné, Veľký Biel, Bernolákovo a Ivanka pri
Dunaji
Volebný obvod č. 144 Dunajská Streda
(v okrese Dunajská Streda ) juhovýchodná časť okresu Dunajská Streda ohraničená obcami Hviezdoslavov, Mierovo,
Veľká Paka, Trnávka, Blatná na Ostrove, Holice, Lúč na Ostrove, Kráľovičove Kračany,
Veľké Blahovo a Vydrany
Volebný obvod č. 145 Galanta
(v okrese Galanta) severozápadná časť okresu Galanta ohraničená obcami Dlhá nad Váhom, Kráľová nad
Váhom, Topoľnica, Galanta, Mostová, Vozokany a Tomášikovo
Volebný obvod č. 146 Šaľa
(v okresoch Galanta a Komárno) juhovýchodná časť okresu Galanta ohraničená obcami Trstice, Kráľov Brod, Dolné Saliby,
Horné Saliby, Diakovce a Šaľa a západná časť okresu Komárno ohraničená obcami Kolárovo,
Čalovec, Okoličná na Ostrove a Veľké Kosihy
Volebný obvod č. 147 Komárno
(v okrese Komárno) severovýchodná časť okresu Komárno ohraničená obcami Zlatná na Ostrove, Komárno,
Kameničná, Vrbová nad Váhom a Nesvady
Volebný obvod č. 148 Levice
(v okresoch Levice a Nitra) severná časť okresu Levice ohraničená obcami Žemberovce, Horša, Krškany, Levice, Podlužany,
Hronské Kosihy, Rybník, Tlmače a Kozárovce a severovýchodná časť okresu Nitra ohraničená
obcami Volkovce, Čaradice, Zlaté Moravce, Sľažany a Velčice
Volebný obvod č. 149 Želiezovce
(v okrese Levice) južná časť okresu Levice ohraničená obcami Malé Kozmálovce, Veľké Kozmálovce, Starý Tekov,
Hronské Kľačany, Horná Seč, Dolná Seč, Vyšné nad Hronom, Starý Hrádok, Mýtne Ludany, Čankov,
Brhlovce a Hontianske Trsťany
Volebný obvod č. 150 Nitra
(v okrese Nitra) stredná a severná časť okresu Nitra ohraničená obcami Žirany, Jelenec, Kostoľany pod Tríbečom,
Ladice, Neverice, Kolíňany, Čeľadice, Dolné Obdokovce, Golianovo a Nitra
Volebný obvod č. 151 Zbehy
(v okrese Nitra) západná, južná a východná časť okresu Nitra ohraničená obcami Beladice, Chyndice, Klasov,
Paňa, Veľký Cetín, Nitrany, Branč, Mojmírovce, Cabaj-Čápor, Jarok, Lehota, Zbehy, Čakajovce,
Jelšovce, Podhorany a Lefantovce
Volebný obvod č. 152 Dvory nad Žitavou
(v okrese Nové Zámky) východná časť okresu Nové Zámky ohraničená obcami Dvory nad Žitavou, Bešeňov, Dolný Ohaj, Hul,
Maňa, Kmeťovo a Michal nad Žitavou
Volebný obvod č. 153 Nové Zámky
(v okrese Nové Zámky) západná časť okresu Nové Zámky ohraničená obcami Černík, Mojzesovo, Šurany, Bánov a Nové Zámky
Volebný obvod č. 154 Senica
(v okrese Senica) východná časť okresu Senica ohraničená obcami Studienka, Lakšárska Nová Ves, Borský Mikuláš,
Hlboké, Senica, Rovensko, Častkov, Oreské, Lopašov a Chvojnica
Volebný obvod č. 155 Šaštín-Stráže
(v okrese Senica) západná časť okresu Senica ohraničená obcami Chropov, Radošovce, Koválov, Smrdáky, Rohovské
Rybky, Dojč, Šajdíkove Humence, Štefanov, Šaštín-Stráže, Borský Jur, Závod a Veľké Leváre
Volebný obvod č. 156 Partizánske
(v okrese Topoľčany) severná časť okresu Topoľčany ohraničená obcami Veľké Uherce, Kolačno, Partizánske, Chynorany,
Nadlice, Šišov, Tvrdomestice, Prašice, Velušovce, Závada a Podhradie
Volebný obvod č. 157 Topoľčany
(v okrese Topoľčany) južná časť okresu Topoľčany ohraničená obcami Bojná, Tesáre, Topoľčany, Norovce, Rajčany, Bošany,
Nedanovce, Klátova Nová Ves a Veľký Klíž
Volebný obvod č. 158 Nové Mesto nad Váhom
(v okrese Trenčín) južná časť okresu Trenčín ohraničená obcami Nová Bošáca, Bošáca, Trenčianske Bohuslavice, Beckov,
Krivosúd-Bodovka, Trenčianske Stankovce, Veľké Bierovce, Opatovce, Trenčianska Turná, Soblahov,
Neporadza a Svinná
Volebný obvod č. 159 Trenčín
(v okrese Trenčín) severná časť okresu Trenčín ohraničená obcami Horňany, Bobot, Motešice, Peťovka, Trenčín, Kostolná-Záriečie,
Chocholná-Velčice, Adamovské Kochanovce, Melčice-Lieskové, Ivanovce a Štvrtok
Volebný obvod č. 160 Jaslovské Bohunice
(v okrese Trnava) severozápadná a juhovýchodná časť okresu Trnava ohraničená obcami Dobrá Voda, Dechtice, Kátlovce,
Jaslovské Bohunice, Malženice, Trakovice, Červeník, Madunice, Hlohovec, Zelenice, Dvorníky, Majcíchov, Dudváh,
Zavar, Brestovany, Bučany, Špačince, Bohdanovce nad Trnavou, Suchá nad Parnou, Košolná, Dolné Orešany a
Horné Orešany
Volebný obvod č. 161 Piešťany
(v okrese Trnava) severovýchodná časť okresu Trnava ohraničená obcami Sasinkovo, Bojničky, Kľačany, Pastuchov, Dolné Trhovište,
Horné Otrokovce, Koplotovce, Drahovce, Veľké Kostolany, Pečeňady, Žikovce, Nižná a Chtelnica
Volebný obvod č. 162 Trnava
(v okrese Trnava) juhozápadná časť okresu Trnava ohraničená obcami Borová, Ružindol, Trnava, Zeleneč a Voderady
STREDOSLOVENSKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 163 Banská Bystrica
(v okrese Banksá Bystrica) západná časť okresu Banská Bystrica ohraničená obcami Donovaly, Podkonice,
Slovenská Ľupča, Poniky a Hrochoť
Volebný obvod č. 164 Brezno
(v okrese Banská Bystrica) východná časť okresu Banská Bystrica ohraničená obcami Hronec, Ľubietová, Strelníky,
Povrazník, Lučatín a Moštenica
Volebný obvod č. 165 Čadca
(v okrese Čadca) severozápadná časť okresu Čadca ohraničená obcami Čierne, Čadca, Ochodnica, Zákopčie
a Dlhá nad Kysucou
Volebný obvod č. 166 Kysucké Nové Mesto
(v okresoch Čadca a Žilina) juhovýchodná časť okresu Čadca ohraničená obcami Rudinská, Nesluša, Kysucké Nové Mesto,
Kysucký Lieskovec, Dunajov, Krásno nad Kysucou, Oščadnica a Skalité a z okresu Žilina obce Lutiše,
Horná Tižina a Terchová
Volebný obvod č. 167 Tvrdošín
(v okrese Dolný Kubín) severná časť okresu Dolný Kubín ohraničená obcami Chlebnice, Pribiš, Pucov, Medzibrodie,
Oravský Podzámok, Hruštín, Lomná a Oravská Lesná
Volebný obvod č. 168 Liptovský Mikuláš
(v okrese Liptovský Mikuláš) východná časť okresu Liptovský Mikuláš ohraničená obcami Lazisko, Svätý Kríž, Gôtovany, Vlachy,
Bobrovník, Bukovina a Liptovská Anna
Volebný obvod č. 169 Ružomberok
(v okresoch Liptovský Mikuláš
a Dolný Kubín)
západná časť okresu Liptovský Mikuláš ohraničená obcami Kalameny, Liptovská Teplá, Bešeňová,
Potok, Liptovský Michal, Partizánska Ľupča, Malatíny, Ľubeľa a Dúbrava a juhovýchodná časť okresu
Dolný Kubín ohraničená obcami Zázrivá, Dolný Kubín, Pokryváč a Malatiná
Volebný obvod č. 170 Poltár
(v okresoch Lučenec a
Rimavská Sobota)
východná časť okresu Lučenec ohraničená obcami Čakanovce, Ratka, Trebeľovce, Lučenec, Veľká Ves,
Kalinovo, Cinobaňa a Látky a severná časť okresu Rimavská Sobota ohraničená obcami Tisovec a Hnúšťa
Volebný obvod č. 171 Martin
(v okrese Martin) severná časť okresu Martin ohraničená obcami Turčianske Jaseno, Horný Kalník, Dražkovce, Martin a Bystrička
Volebný obvod č. 172 Turčianske Teplice
(v okresoch Martin a Prievidza) južná časť okresu Martin ohraničená obcami Trebostovo, Turčiansky Peter, Košťany nad Turcom, Žabokreky a
Belá-Dulice a východná časť okresu Prievidza ohraničená obcami Handlová, Chrenovec, Veľká Čausa, Malá Čausa,
Nedožery-Brezany, Lazany, Kanianka, Poruba, Chvojnica, Nitrianske Pravno a Tužina
Volebný obvod č. 173 Považská Bystrica
(v okrese Považská Bystrica) východná časť okresu Považská Bystrica ohraničená obcami Pružina, Lieskov, Visolaje, Považská Bystrica, Púchov,
Dohňany, Dolná Mariková a Horná Mariková
Volebný obvod č. 174 Ilava
(v okrese Považská Bystrica) západná časť okresu Považská Bystrica ohraničená obcami Lazy pod Makytou, Lúky, Záriečie, Mestečko, Zubák,
Breznica, Lednické Rovne, Beluša, Mojtín a Zliechov
Volebný obvod č. 175 Prievidza
(v okrese Prievidza) západná časť okresu Prievidza ohraničená obcami Valaská Belá, Čavoj, Nevidzany, Seč, Dlžín, Šutovce, Bojnice,
Prievidza, Cigeľ, Lehota pod Vtáčnikom, Podhradie, Nováky, Nitrianske Sučany a Nitrica
Volebný obvod č. 176 Rimavská Sobota
(v okrese Rimavská Sobota) okres Rimavská Sobota okrem obcí Klenovec, Hnúšťa a Tisovec
Volebný obvod č. 177 Veľký Krtíš
(v okresoch Veľký Krtíš a
Lučenec)
okres Veľký Krtíš a západná časť okresu Lučenec ohraničená obcami Dobročská Lehota, Lovinobaňa, Uderiná,
Točnica, Tomášovce, Stará Halič, Halič, Panické Dravce, Rapovce, Mučín a Pleš
Volebný obvod č. 178 Zvolen
(v okrese Zvolen) východná časť okresu Zvolen ohraničená obcami Dolný Tisovník, Horný Tisovník, Stará Huta, Vígľašská
Huta-Kalinka, Zvolen, Kováčová, Sliač a Sielnica
Volebný obvod č. 179 Banská Štiavnica
(v okresoch Žiar nad Hronom
a Zvolen)
východná časť okresu Žiar nad Hronom ohraničená obcami Vysoká, Hodruša-Hámre, Banská Štiavnica,
Podhorie, Močiar, Trnavá Hora, Jastrabá, Bartošova Lehôtka, Kopernica a Kunešov a juhozápadná časť
okresu Zvolen ohraničená obcami Železná Breznica, Tŕnie, Turová, Budča, Ostrá Lúka, Breziny, Podzámčok,
Michalková, Dobrá Niva, Sása, Zaježová a Lešť
Volebný obvod č. 180 Žiar nad Hronom
(v okresoch Žiar nad Hronom
a Preividza)
juhozápadná časť okresu Žiar nad Hronom ohraničená obcami Slaská, Žiar nad Hronom, Stará Kremnička,
Pitelová, Sklené Teplice, Vyhne, Žarnovica a Voznica a južná časť okresu Prievidza ohraničená obcami Bystričany,
Zemianske Kostoľany a Kamenec pod Vtáčnikom
Volebný obvod č. 181 Bytča
(v okrese Žilina) všetky obce okresu Žilina okrem mesta Žiliny a obcí Lutiše, Horná Tižina a Terchová
Volebný obvod č. 182 Žilina
(v okrese Žilina) mesto Žilina
VÝCHODOSLOVENSKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 183 Bardejov
(v okrese Barejov) okres Bardejov
Volebný obvod č. 184 Humenné
(v okrese Humené) juhovýchodná časť okresu Humenné ohraničená obcami Hrubov, Vyšné Ladičkovce,
Nižné Ladičkovce, Ľubiša, Veľopolie, Vyšný Hrušov, Adidovce, Pichne, Čukalovce,
Parihuzovce a Zvala
Volebný obvod č. 185 Košice IV
(v okrese Košice-mesto) južná časť okresu Košice-mesto ohraničená mestskými obvodmi Košice IV a Košice V
Volebný obvod č. 186 Košice II
(v okresoch KOšice-mesto
Košice-vidiek)
západná časť okresu Košice-mesto ohraničená mestským obvodom Košice II a západná
časť okresu Košice-vidiek ohraničená obcami Košická Belá, Šemša, Paňovce, Čečejovce,
Cestice, Komárovce, Buzica a Nižný Lánec
Volebný obvod č. 187 Košice I
(v okrese Košice-mesto) severná časť okresu Košice-mesto ohraničená mestskými obvodmi Košice I a Košice III
Volebný obvod č. 188 Košice-vidiek
(v okresoch Košice-vidiek
a Trebišov)
východná časť okresu Košice-vidiek ohraničená obcami Vyšný Lánec, Perín-Chym, Veľká Ida,
Veľká Lodina a Malá Lodina a západná časť okresu Trebišov ohraničená obcami Vojčice, Nový
Ruskov, Plechotice, Čeľovce, Nižný Žipov, Kuzmice, Brezina, Kazimír a Michaľany
Volebný obvod č. 189 Michalovce
(v okrese Michalovce) východná časť okresu Michalovce ohraničená obcami Bracovce, Hatalov, Žbince, Laškovce,
Pozdišovce, Michalovce a Vinné
Volebný obvod č. 190 Kežmarok
(v okrese Poprad) severná časť okresu Poprad ohraničená obcami Abrahámovce, Vlková, Žakovce, Veľká Lomnica,
Mlynica, Veľký Slavkov, Starý Smokovec, Gerlachov, Batizovce, Mengusovce a Štrbské Pleso
Volebný obvod č. 191 Poprad
(v okrese Poprad) južná časť okresu Poprad ohraničená obcami Štrba, Lučivná, Svit, Poprad, Švábovce, Hôrka a Jánovce
Volebný obvod č. 192 Prešov I
(v okrese Prešov) stredná časť okresu Prešov ohraničená obcami Ruská Nová Ves, Prešov, Kojatice, Svinia, Lažany,
Župčany, Malý Šariš, Veľký Šariš, Vyšná Šebastová a Okružná
Volebný obvod č. 193 Prešov II
(v okrese Prešov) južná a severovýchodná časť okresu Prešov ohraničená obcami Lačnov, Renčišov, Uzovské Pekľany,
Uzovský Šalgov, Ražňany, Sabinov, Jakubovany, Šarišské Sokolovce, Bodovce a Hradisko okrem obcí
patriacich do volebného obvodu č. 192
Volebný obvod č. 194 Rožňava
(v okrese Rožňava) okres Rožňava
Volebný obvod č. 195 Gelnica
(v okrese Spišská Nová Ves) juhovýchodná časť okresu Spišská Nová Ves ohraničená obcami Mlynky, Hnilec, Hnilčík, Markušovce,
Lieskovany, Odorín, Danišovce, Domaňovce, Spišský Hrušov, Hincovce, Bystrany, Spišské Vlachy, Žehra,
Granč-Petrovce, Beharovce, Oľšavka, Slatvina a Vojkovce
Volebný obvod č. 196 Spišská Nová Ves
(v okrese Spišská Nová Ves) severozápadná časť okresu Spišská Nová Ves ohraničená obcami Spišská Nová Ves, Teplička, Smižany,
Dúbrava, Harakovce, Poľanovce, Pongrácovce, Bijacovce, Spišské Podhradie, Katúň, Baldovce, Buglovce,
Klčov, Spišský Hrhov, Levoča a Harichovce
Volebný obvod č. 197 Stará Ľubovňa
(v okresoch Stará Ľubovňa
a Prešov)
okres Stará Ľubovňa a severozápadná časť okresu Prešov ohraničená obcami Olejníkov, Drienica,
Červená Voda, Pečovská Nová Ves, Jakubova Voľa, Rožkovany, Dubovica a Nižný Slavkov
Volebný obvod č. 198 Svidník
(v okresoch Svidník a
Humenné)
okres Svidník a severozápadná časť okresu Humenné ohraničená obcami Hostovice, Nechválova
Polianka, Zubné, Jabloň, Dedačov, Hankovce, Koškovce, Hrabovec nad Laborcom a Radvaň nad Laborcom
Volebný obvod č. 199 Trebišov
(v okrese Trebišov) juhovýchodná časť okresu Trebišov ohraničená obcami Luhyňa, Veľaty, Lastovce, Zemplínska Nová Ves,
Trebišov a Milhostov
Volebný obvod č. 200 Vranov nad Topľou
(v okresoch Vranov nad
Topľou a Michalovce)
okres Vranov nad Topľou a západná časť okresu Michalovce ohraničená obcami Trnava pri Laborci, Zbudza,
Petrovce nad Laborcom, Suché, Rakovec nad Ondavou, Moravany, Trhovište, Bánovce nad Ondavou a Ložín
B. Volebné obvody pre voľby do Snemovne národov Federálneho zhromaždenia
ČESKÁ SOCIALISTICKÁ REPUBLIKA
HLAVNÉ MESTO PRAHA
Volebný obvod č. 1 Praha 1 a 7
(v mestských obvodoch
Praha 1 a 7)
mestské obvody Praha 1 a 7
Volebný obvod č. 2 Praha 2 a 4
(v mestských obvodoch
Praha 2 a 4)
mestský obvod Praha 2 a severná časť mestského obvodu Praha 4 ohraničená na východe
ulicami K podjezdu, Jaurisova, Družstevní ochoz, autobusovou stanicou Pankrác, na juhu
ulicami U družstva Klid, Milevská, Nad Pekařkou a plaveckým štadiónom
Volebný obvod č. 3 Praha 3 a 10
(v mestských obvodoch
Praha 3 a 10)
mestský obvod Praha 3 a severozápadná časť mestského obvodu Praha 10 ohraničená na
východe ul. U vinohradského hřbitova a východným okrajom zástavby do Ruskej ul., na juhu
tř. SNB, ul. Kodaňská, Tolstého, nám. Svatopluka Čecha, ul. Moskevská, Vršovickým nám. a
ul. K Botiči
Volebný obvod č. 4 Praha 4
(v mestskom obvode
Praha 4)
časť mestského obvodu Praha 4 zahŕňajúca mestské časti Michle a Krč, sídlisko Lhotka-Libuš,
Jižní Město, územie Spořilova a katastrálne územie Chodov, Újezd, Šeberov, Kunratice, Libuš a
Písnice
Volebný obvod č. 5 Praha 5 a 4
(v mestských obvodoch
Praha 5 a 4)
mestský obvod Praha 5 a západná časť mestského obvodu Praha 4 zahŕňajúca mestské časti
Braník, Hodkovičky a Modřany
Volebný obvod č. 6 Praha 6
(v mestskom obvode
Praha 6)
mestský obvod Praha 6
Volebný obvod č. 7 Praha 8
(v mestskom obvode
Praha 8)
mestský obvod Praha 8
Volebný obvod č. 8 Praha 9
(v mestskom obvode
Praha 9)
mestský obvvod Praha 9
Volebný obvod č. 9 Praha 10
(v mestskom obvode
Praha 10)
mestský obvod Praha 10 bez jeho severozápadnej časti ohraničenej ul. U vinohradského hřbitova,
východným okrajom zástavby do Ruskej, tř. SNB, ul. Kodaňská, Tolstého, nám. Svatopluka Čecha,
ul. Moskevská, Vršovickým nám. a ul. K Botiči
STREDOČESKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 10 Benešov
(v okresoch Benešov a
Kutná Hora)
okresy Benešov a Kutná Hora
Volebný obvod č. 11 Beroun
(v okresoch Beroun a
Rakovník)
okresy Beroun a Rakovník
Volebný obvod č. 12 Kladno
(v okrese Kladno ) okres Kladno
Volebný obvod č. 13 Kolín
(v okresoch Kolín a
Nymburk)
okres Kolín a východná časť okresu Nymburk ohraničená obcami
Pňov-Předhradí, Poděbrady, Budiměřice, Oskořínek, Křinec, Mcely
Volebný obvod č. 14 Mělník
(v okresoch Mělník
a Mladá Boleslav)
okres Mělník a západná časť okresu Mladá Boleslav ohraničená
obcami Mladá, Benátky nad Jizerou, Dražice, Zdětín, Chotětov, Krnsko,
Písková Lhota, Strenice, Bukovno, Hrdlořezy, Bělá pod Bezdězem
Volebný obvod č. 15 Mladá Boleslav
(v okresoch Mladá
Boleslav a Nymburk)
východná časť okresu Mladá Boleslav ohraničená obcami Dolní Krupá,
Bakov nad Jizerou, Mladá Boleslav, Nepřevázka, Strašnov, Brodce,
Horky nad Jizerou, Luštěnice, Čachovice, Všejany a západná časť
okresu Nymburk ohraničená obcami Loučeň, Jíkev, Bobnice, Nymburk,
Kovanice, Pískova Lhota, Vrbová Lhota, Sokoleč
Volebný obvod č. 16 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
(v okresoch Praha-východ
a Praha-západ)
okres Praha-východ a severná časť okresu Praha-západ ohraničená
obcami Vonoklasy, Černošice
Volebný obvod č. 17 Příbram
(v okresoch Příbram a
Praha-západ)
okres Příbram a južná časť okresu Praha-západ ohraničená obcami
Dobřichovice, Všenory, Jíloviště
JUHOČESKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 18 České Budějovice
(v okrese České Budějovice) okres České Budějovice
Volebný obvod č. 19 Český Krumlov
(v okresoch Český Krumlov
a Prachatice)
okresy Český Krumlov a Prachatice
Volebný obvod č. 20 Jindřichův Hradec
(v okresoch Jindřichův Hradec a
Pelhřimov)
okresy Jindřichův Hradec a Pelhřimov
Volebný obvod č. 21 Písek
(v okresoch Písek a Strakonice) okresy Písek a Strakonice
Volebný obvod č. 22 Tábor
(v okrese Tábor) okres Tábor
ZÁPADOČESKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 23 Plzeň
(v okrese Plzeň-mesto) časť mesta Plzeň zahŕňajúca mestské obvody Plzeň 1, Plzeň 3 a Plzeň 4
Volebný obvod č. 24 Domažlice-Klatovy
(v okresoch Domažlice
a Klatovy)
okresy Domažlice a Klatovy
Volebný obvod č.25 Karlovy Vary
(v okrese Karlovy Vary) okres Karlovy Vary
Volebný obvod č.26 Plzeň-juh-Plzeň Mesto
(v okresoch Plzeň-juh
a Plzeň-mesto)
okres Plzeň-juh a mestský obvod Plzeň 2
Volebný obvod č.27 Plzeň-sever-Rokycany
(v okresoch Plzeň-sever
a Rokycany)
okresy Plzeň-sever a Rokycany
Volebný obvod č.28 Sokolov-Mariánske Lázně
(v okresoch Sokolov a
Cheb)
okres Sokolov a obce Křižovatka, Luby, Mnichov, Milhostov, Nový Kostel,
Plesná, Skalná, Mariánské Lázně z okresu Cheb
Volebný obvod č.29 Tachov-Cheb
(v okresoch Tachov a
Cheb)
okres Tachov a časť okresu Cheb ohraničená obcami Františkovy Lázně,
Nebanice, Lázně Kynžvart, Tři Sekery, Drmoul, Trstěnice
SEVEROČESKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 30 Ústí nad Labem- Litoměřice
(v okresoch Ústí nad Labem
a Litoměřice)
okres Ústí nad Labem a severozápadná časť okresu Litoměřice ohraničená obcami
Velemín, Vchynice, Sulejovice, Lovosice, Brňany, Doksany, Dolánky, Bohušovice nad
Ohří, Terezín a Prackovice nad Labem
Volebný obvod č. 31 Děčín
(v okrese Děčín) okres Děčín
Volebný obvod č. 32 Chomutov - Louny
(v okresoch Chomutov a
Louny)
okres Chomutov a západná časť okresu Louny ohraničená obcami Nové Sedlo, Žatec,
Tuchořice, Hřivice a Domoušice
Volebný obvod č. 33 Jablonec nad Nisou - Liberec
(v okresoch Jablonec nad
Nisou a Liberec)
okres Jablonec nad Nisou, južná časť okresu Liberec ohraničená obcami Křižany, Světlá
pod Ještědem, Český Dub, Bílá a Hodkovice nad Mohelkou, severná časť okresu Liberec
ohraničená obcami Dětřichov a Mníšek
Volebný obvod č. 34 Liberec - Česká Lípa
(v okresoch Liberec a
Česká Lípa)
severozápadná časť okresu Liberec ohraničená obcami Rynoltice, Chrastava, Liberec a
Dlouhý Most, východná časť okresu Česká Lípa ohraničená obcami Nový Oldřichov, Nový Bor,
Brniště a Stráž pod Ralskem
Volebný obvod č. 35 Litoměřice - Česká Lípa
(v okresoch Litoměřice a
Česká Lípa)
okres Litoměřice bez obcí Bohušovice nad Ohří, Brňany, Doksany, Dolánky, Lovosice, Prackovice
nad Labem, Sulejovice, Terezín, Velemín, Velké Žernoseky, Vchynice, južná časť okresu Česká
Lípa ohraničená obcami Volfartice, Česká Lípa, Zákupy a Mimoň
Volebný obvod č. 36 Most - Louny
(v okresoch Most a Louny) okres Most a východná časť okresu Louny ohraničená obcami Žiželice, Výškov, Postoloprty, Louny
a Ročov
Volebný obvod č. 37 Teplice
(v okrese Teplice) okres Teplice
VÝCHODOČESKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 38 Hradec Králové
(v okrese Hradec Králové) okres Hradec Králové
Volebný obvod č. 39 Havlíčkův Brod
(v okresoch Havlíčkův Brod
a Chrudim)
okres Havlíčkův Brod a južná časť okresu Chrudim ohraničená
obcami Běstvina, Třemošnice, Seč, Bojanov, Krásné, Libkov,
České Lhotice, Nasavrky, Ochoz, Ctětín, Miřetice, Včelákov, Holetín,
Hlinsko, Vítanov
Volebný obvod č. 40 Chrudim
(v okresoch Chrudim a
Pardubice)
časť okresu Chrudim na juhu ohraničená obcami Ronov nad Doubravou,
Míčov-Sušice, Starý Dvůr, Vápenný Podol, Morašice, Mladoňovice, Liboměřice,
Svídnice, Lukavice-Výsonín, Podlíšťany-Vížky, Žumberk, Horka, Vrbatův Kostelec,
Tisovec, Prosetín, Raná, Vojtěchov, Kladno, Dědová, Kameničky, Vortová, Hamry,
Studnice a južná časť okresu Pardubice ohraničená obcami Sovolusky, Jankovice,
Přelouč, Semín, Živanice, Rybitví, Lány na Důlku, Bezděkov, Barchov, Starý Mateřov,
Staré Jesenčany, Mikulovice, Ostřešany, Hostovice, Dašice, Dolní Roveň, Ostřetín,
Veliny
Volebný obvod č. 41 Jičín
(v okresoch Jičín a Semily) okres Jičín a juhozápadná časť okresu Semily ohraničená obcami Vysoké nad
Jizerou, Poniklá, Háje nad Jizerou, Peřimov, Mříčná, Roztoky u Jilemnice, Studenec
Volebný obvod č. 42 Náchod
(v okrese Náchod) okres Náchod
Volebný obvod č. 43 Pardubice
(v okrese Pardubice) severná časť okresu Pardubice ohraničená obcami Litošice, Zdechovice,
Řečany nad Labem, Kladruby nad Labem, Strašov, Sopřeč, Břehy, Přelovice,
Bukovka, Lázně Bohdaneč, Pardubice, Sezemice, Choteč, Dolní Ředice, Horní
Ředice, Holice, Poběžovice pri Holiciach
Volebný obvod č. 44 Rychnov nad Kněžnou
(v okresoch Rychnov nad
Kněžnou a Ústí nad Orlicí)
okres Rychnov nad Kněžnou a severná časť okresu Ústí nad Orlicí ohraničená
obcami Újezd u Chocně, Choceň, Zářecká Lhota, Loučky, Nový Jiří, Jehnědí,
Ústí nad Orlicí, Knapovec, Dolní Dobrouč, Dolní Čermná, Horní Třešňovec,
Horní Čermná, Výprachtice
Volebný obvod č. 45 Svitavy
(v okresoch Svitavy a
Ústí nad Orlicí)
okres Svitavy a južná časť okresu Ústí nad Orlicí ohraničená obcami Dobříkov,
Sruby, Slatina, Vysoké Mýto, Zálší, Voděrady, Džbánov, Sloupnice, Řetůvka,
Řetová, Přívrat, Česká Třebová, Skuhrov, Ostrov, Lanškroun, Cotkytle, Horní
Heřmanice
Volebný obvod č. 46 Trutnov
(v okresoch Trutnov a
Semily)
okres Trutnov a severovýchodná časť okresu Semily ohraničená obcami
Rokytnice nad Jizerou, Jablonec nad Jizerou, Jestřabí v Krkonoších, Víchová
nad Jizerou, Jilemnice, Horní Branná
JUHOMORAVSKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 47 Brno-mesto I
(v okrese Brno-mesto) mestské obvody Brno II a Brno V a časť mestského obvodu Brno III
ohraničená ulicami Lidická, Pionýrská, Drobného, Lesnická, Trávníky,
Jugoslávská, Merhautova, Traubova a tř. Říjnové revoluce z časti Černá Pole
Volebný obvod č. 48 Brno-mesto II
(v okrese Brno-mesto) mestské obvody Brno IV a Brno III bez časti ohraničenej ulicami Lidická,
Pionýrská, Drobného, Lesnická, Trávníky, Jugoslávská, Merhautova,
Traubova a tř. Říjnové revoluce z časti Černá Pole a časť Brno-Město z
mestského obvodu Brno I
Volebný obvod č. 49 Blansko-Brno-vidiek
(v okresoch Blansko a
Brno-vidiek)
okres Blansko a severozápadná časť okresu Brno-vidiek ohraničená obcami
Vysoké Popovice, Příbram, Rosice a Ostrovačice a na severe obcou Vranov
Volebný obvod č. 50 Brno-vidiek-Brno-mesto
(v okresoch Brno-vidiek
a Brno-mesto)
južná a severovýchodná časť okresu Brno-vidiek ohraničená obcami Lukovany,
Zakřany, Zbýšov, Kratochvilka, Neslovice, Hlína, Prštice, Radostice, Střelice, Omice,
Popůvky, na severe obcou Bílovice nad Svitavou a časť Brno-Město z mestského
obvodu Brno I
Volebný obvod č. 51 Břeclav
(v okrese Břeclav) okres Břeclav
Volebný obvod č. 52 Gottwaldov
(v okrese Gottwaldov) južná časť okresu Gottwaldov ohraničená obcou Racková a časťami mesta
Gottwaldova Mladcová, Zlínské Paseky, Zlín, Jaroslavice, Kudlov a Březnice a
ďalej obcami Březůvky, Provodov, Horní Lhota, Slopné, Loučka, Újezd, Vysoké Pole
a Drnovice
Volebný obvod č. 53 Hodonín
(v okrese Hodonín) juhovýchodná časť okresu Hodonín ohraničená obcami Terezín, Čejč, Čejkovice,
Starý Poddvorov, Dolní Bojanovice, Hodonín, Dubňany, Milotice, Skoronice, Vlkoš,
Kostelec, Čeložnice a obec Karlín
Volebný obvod č. 54 Jihlava
(v okrese Jihlava) okres Jihlava
Volebný obvod č. 55 Kroměříž - Gottwaldov
(v okresoch Kroměříž a
Gottwaldov)
okres Kroměříž a severná časť okresu Gottwaldov ohraničená obcou Fryšták,
časťami mesta Gottwaldova Kostelec, Příluky, Želechovice nad Dřevnicí a Lípa a
ďalej obcami Zádveřice-Raková, Vizovice a Bratřejov
Volebný obvod č. 56 Prostějov
(v okrese Prostějov) okres Prostějov
Volebný obvod č. 57 Třebíč
(v okrese Třebíč) okres Třebíč
Volebný obvod č. 58 Uherské Hradiště
(v okrese Uherskéˇ
Hradiště)
okres Uherské Hradiště
Volebný obvod č. 59 Vyškov - Hodonín
(v okresoch Vyškov a
Hodonín)
okres Vyškov a severozápadná časť okresu Hodonín bez obce Karlín ohraničená
obcami Násedlovice, Hovorany, Mutěnice, Svatobořice-Mistřín a Kyjov
Volebný obvod č. 60 Znojmo
(v okrese Znojmo) okres Znojmo
Volebný obvod č. 61 Žďár nad Sázavou
(v okrese Žďár nad
Sázavou)
okres Žďár nad Sázavou
SEVEROMORAVSKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 62 Ostrava I
(v okrese Ostrava-mesto) mestský obvod Ostrava 4 a mestský obvod Ostrava 1 bez časti Hošťálkovice, Lhotka,
Petřkovice, bez severnej časti časti Přívoz (za železničnou traťou Přerov - Bohumín) a
bez severovýchodnej časti časti Moravská Ostrava ohraničenej riekou Ostravice a ulicami
Revoluční a Dimitrovova
Volebný obvod č. 63 Ostrava II
(v okrese Ostrava-mesto) mestský obvod Ostrava 2, mestský obvod Ostrava 3 a časti mestského obvodu Ostrava 1
Hošťálkovice, Lhotka, Petřkovice, severná časť časti Přívoz (za železničnou traťou Přerov
-Bohumín) a severovýchodná časť časti Moravská Ostrava ohraničená riekou Ostravice a
ulicami Revoluční a Dimitrovova
Volebný obvod č. 64 Bruntál I
(v okresoch Bruntál a Opava) okres Bruntál a západná časť okresu Opava ohraničená obcami Holasovice, Stěbořice,
Slavkov, Litultovice, Budišov nad Budišovkou a Vítkov
Volebný obvod č. 65 Frýdek-Místek
(v okresoch Frýdek-Místek
a Nový Jičín)
severná časť okresu Frýdek-Místek ohraničená obcami Brušperk, Frýdek-Místek, Baška,
Dobrá, Hnojník, Příbor a obec Petřvald z okresu Nový Jičín
Volebný obvod č. 66 Třinec
(v okresoch Frýdek-Místek
a Nový Jičín)
juhovýchodná časť okresu Frýdek-Místek ohraničená obcami Fryčovice, Palkovice, Frýdlant
nad Ostravicí, Morávka, Třinec a z okresu Nový Jičín obce Frenštát pod Radhoštěm, Tichá,
Lichnov a Trojanovice
Volebný obvod č. 67 Karviná
(v okrese Karviná) obce Karviná, Bohumín, Český Těšín, Dolní Lutyně, Dětmarovice a Petrovice u Karviné
Volebný obvod č. 68 Havířov
(v okrese Karviná) obce Havířov, Orlová, Petřvald, Rychvald, Stonava, Albrechtice a Těrlicko
Volebný obvod č. 69 Nový Jičín
(v okrese Nový Jičín) územie okresu Nový Jičín bez obcí Petřvald, Příbor, Tichá, Lichnov, Trojanovice a Frenštát pod
Radhoštěm
Volebný obvod č. 70 Olomouc
(v okrese Olomouc) východná časť okresu Olomouc ohraničená obcami Hraničné Petrovice, Jívová, Dolany,
časťami mesta Olomouca Týneček, Černovír, Chomoutov, Řepčín, Neředín, Nová Ulice,
Povel, Nové Sady, Holice a obcami Grygov a Dub nad Moravou
Volebný obvod č. 71 Šternberk
(v okresoch Olomouc
a Šumperk)
západná časť okresu Olomouc ohraničená obcami Šternberk, Bělkovice-Lašťany,
Bohuňovice, Štěpánov, Horka nad Moravou, časťami mesta Olomouca Křelov a Topolany,
obcou Hněvotín, časťami mesta Olomouca Slavonín a Nemilany, obcou Kožušany a južná
časť okresu Šumperk ohraničená obcami Klopina, Police, Dubicko, Zvole, Rájec, časťou
Zábřeh obce Zábřehu a obcou Hynčina
Volebný obvod č. 72 Opava
(v okrese Opava) východná časť okresu Opava ohraničená obcami Opava, Otice, Melč a Březová
Volebný obvod č. 73 Přerov
(v okrese Přerov) okres Přerov
Volebný obvod č. 74 Šumperk
(v okrese Šumperk) časť okresu Šumperk ohraničená obcami Kamenná, Rohle, Lesnice, Leština, Postřelmov,
Rovensko, časťami obce Zábřehu Václavov, Pivonín, Nemile, Hněvkov a obcami Kosov
a Hoštejn
Volebný obvod č. 75 Vsetín
(v okrese Vsetín) okres Vsetín
SLOVENSKÁ SOCIALISTICKÁ REPUBLIKA
HLAVNÉ MESTOSLOVENSKEJ SOCIALISTICKEJ REPUBLIKYBRATISLAVA
Volebný obvod č. 76 Staré Mesto
(v mestskom obvode
Bratislava I)
mestský obvod Bratislava I
Volebný obvod č. 77 Ružinov
(v mestskom obvode
Bratislava II)
severozápadná časť územia mestského obvodu Bratislava II ohraničená ulicami
Steinerova, Trnavská, Tomášikova, Maximiliána Hella, Jána Osohu, Sputniková,
Drieňová, dr. Vladimíra Clementisa, Štefana Majora, Súmračná, Karola Šmidkeho,
Chlumeckého, Borodáčova, V. Figuša-Bystrého, Mierová a Prievozská
Volebný obvod č. 78 Podunajské Biskupice - Trnávka
(v mestskom obvode
Bratislava II)
severozápadná a južná časť mestského obvodu Bratislava II ohraničená západnou
a južnou hranicou volebného obvodu č. 77
Volebný obvod č. 79 Nové Mesto - Vinohrady
(v mestskom obvode
Bratislava III)
mestský obvod Bratislava III
Volebný obvod č. 80 Petržalka - Karlova Ves
(v mestskom obvode
Bratislava IV)
južná časť mestského obvodu Bratislava IV ohraničená na severe hranicou mestskej
časti Devín a ulicami Nad lúčkami, Levárska, trieda Ladislava Novomeského a nábrežie
arm. gen. Ludvíka Svobodu
Volebný obvod č. 81 Dúbravka
(v mestskom obvode
Bratislava IV)
severná časť mestského obvodu Bratislava IV ohraničená z juhu volebným obvodom č. 80
ZÁPADOSLOVENSKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 82 Malacky
(v okrese Bratislava-vidiek) juhozápadná časť okresu Bratislava-vidiek ohraničená obcami Kuchyňa, Pernek, Jablonové,
Limbach, Jur pri Bratislave, Slovenský Grob, Viničné, Veľký Biel, Bernolákovo a Ivanka pri Dunaji
Volebný obvod č. 83 Senec
(v okrese Bratislava-vidiek) severovýchodná časť okresu Bratislava-vidiek ohraničená obcami Most pri Bratislave, Malinovo,
Tomášov, Nová Dedinka, Senec, Šenkvice, Pezinok a Modra
Volebný obvod č. 84 Dunajská Streda
(v okrese Dunajská Streda) severozápadná časť okresu Dunajská Streda ohraničená obcami Dunajská Streda, Vrakúň a
Gabčíkovo
Volebný obvod č. 85 Galanta
(v okrese Galanta) juhozápadná časť okresu Galanta ohraničená obcami Pusté Úľany, Malá Mača, Veľká Mača,
Galanta, Kajal, Kráľová nad Váhom, Diakovce, Tešedíkovo, Kráľov Brod a Dolný Chotár
Volebný obvod č. 86 Sereď
(v okrese Galanta a Trnava) severná časť okresu Galanta ohraničená obcami Dlhá nad Váhom, Šoporňa, Váhovce, Gáň,
Sereď, Hoste a Abrahám a juhovýchodná časť okresu Trnava ohraničená obcami Majcichov,
Dudváh, Zavar, Brestovany, Bučany, Malženice, Trakovice, Červeník, Madunice, Leopoldov,
Siladice, Zelenice a Dvorníky
Volebný obvod č. 87 Šaľa
(v okresoch Galanta a
Nové Zámky)
juhovýchodná časť okresu Galanta ohraničená obcami Vlčany, Žihárec a Šaľa a západná
časť okresu Nové Zámky ohraničená obcami Jatov, Tvrdošovce, Šurany, Bánov, Palárikovo,
Zemné, Andovce a Komoča
Volebný obvod č. 88 Kolárovo
(v okresoch Komárno a
Dunajská Streda)
západná časť okresu Komárno ohraničená obcami Nesvady, Imeľ, Vrbová nad Váhom,
Kameničná, Čalovec a Zlatná na Ostrove a juhovýchodná časť okresu Dunajská Streda
ohraničená obcami Palkovičovo, Topoľovec, Baloň, Pastúchy, Padáň, Dolný Bar, Kútniky,
Dvorníky na Ostrove a Jahodná
Volebný obvod č. 89 Komárno
(v okrese Komárno) východná časť okresu Komárno ohraničená obcami Komárno, Martovce, Hurbanovo a Bajč
Volebný obvod č. 90 Levice
(v okrese Levice) severná časť okresu Levice ohraničená obcami Žemberovce, Horša, Krškany, Levice,
Vyšné nad Hronom, Žemliare, Dolná Seč, Tekovský Hrádok, Bajka, Horný Pial a Beša
Volebný obvod č. 91 Želiezovice
(v okrese Levice) južná časť okresu Levice ohraničená obcami Dolný Pial, Ondrejovce, Turá, Jur nad Hronom,
Starý Hrádok, Mýtne Ludany, Čankov, Brhlovce a Hontianske Trsťany
Volebný obvod č. 92 Nitra
(v okrese Nitra) mesto NItra
Volebný obvod č. 93 Zbehy
(v okrese Nitra) južná a západná časť okresu Nitra ohraničená obcami Tajná, Vráble, Paňa, Veľký Cetín,
Nitrany, Branč, Mojmírovce, Cabaj-Čápor, Jarok, Lehota, Zbehy, Čakajovce, Jelšovce,
Podhorany a Lefantovce
Volebný obvod č. 94 Zlaté Moravce
(v okrese Nitra) severovýchodná časť okresu Nitra ohraničená obcami Nevidzany, Nová Ves nad Žitavou,
Chyndice, Klasov, Golianovo, Lapáš, Pohranice, Kolíňany, Žirany, Jelenec a Kostoľany pod
Tríbečom
Volebný obvod č. 95 Dvory nad Žitavou
(v okrese Nové Zámky) juhovýchodná časť okresu Nové Zámky ohraničená obcami Dvory nad Žitavou, Bešeňov,
Veľké Lovce a Dedinka
Volebný obvod č. 96 Nové Zámky
(v okrese Nové Zámky) mesto Nové Zámky a severná časť okresu Nové Zámky ohraničená obcami Dolný Ohaj,
Hul, Maňa, Mojzesovo, Komjatice, Lipová, Rastislavice, Bardoňovo, Pozba, Podhájska a Radava
Volebný obvod č. 97 Senica
(v okrese Senica) juhovýchodná časť okresu Senica ohraničená obcami Studienka, Lakšárska Nová Ves,
Borský Mikuláš, Hlboké, Senica, Rovensko, Častkov, Oreské, Lopašov a Chvojnica
Volebný obvod č. 98 Šaštín-Stráže
(v okrese Senica) severozápadná časť okresu Senica ohraničená obcami Chropov, Radošovce, Rohovské Rybky,
Smrdáky, Koválov, Dojč, Šajdíkove Humence, Štefanov, Šaštín-Stráže, Borský Jur, Závod a Veľké
Leváre
Volebný obvod č. 99 Bošany
(v okrese Topoľčany) severovýchodná časť okresu Topoľčany ohraničená obcami Solčany, Krnča, Bošany, Rajčany,
Norovce, Prašice, Velušovce, Závada, Podhradie, Cimenná, Malé Hoste, Veľké Hoste, Šišov,
Rybany, Pravotice, Brezolupy, Vysočany, Miezgovce a Hradište
Volebný obvod č. 100 Topoľčany
(v okrese Topoľčany) juhozápadná časť okresu Topoľčany ohraničená obcami Tesáre, Topoľčany a Nitrianska Streda
Volebný obvod č. 101 Nové Mesto nad Váhom
(v okrese Trenčín) juhozápadná časť okresu Trenčín ohraničená obcami Nová Bošáca, Bošáca, Trenčianske
Bohuslavice, Beckov, Krivosúd-Bodovka a Kalnica
Volebný obvod č. 102 Trenčianske Teplice
(v okresoch Trenčín a
Topoľčany)
severovýchodná časť okresu Trenčín ohraničená obcami Selec, Trenčianske Stankovce, Veľké
Bierovce, Opatovce, Trenčianska Turná, Soblahov, Opatová a Trenčianska Teplá a severná časť
okresu Topoľčany ohraničená obcami Uhrovec, Horné Naštice, Bánovce nad Bebravou, Dolné
Naštice, Pečeňany, Haláčovce a Veľké Držkovce
Volebný obvod č. 103 Trenčín
(v okrese Trenčín) severozápadná časť okresu Trenčín ohraničená obcami Nemšová, Kľúčové, Skalka nad Váhom,
Trenčín, Kostolná-Záriečie, Chocholná-Velčice, Adamovské Kochanovce, Melčice-Lieskové, Ivanovce
a Štvrtok
Volebný obvod č. 104 Jaslovské Bohunice
(v okrese Trnava) severozápadná časť okresu Trnava ohraničená obcami Ostrov, Krakovany, Trebatice, Borovce,
Rakovice, Veselé, Drahovce, Veľké Kostolany, Pečeňady, Žlkovce, Jaslovské Bohunice, Špačince,
Bohdanovce nad Trnavou, Suchá nad Parnou a Košolná
Volebný obvod č. 105 Piešťany
(v okrese Trnava) severovýchodná časť okresu Trnava ohraničená obcami Sasinkovo, Bojničky, Hlohovec, Koplotovce,
Jalšové, Sokolovce, Ratnovce a Piešťany
Volebný obvod č. 106 Trnava
(v okrese Trnava) juhozápadná časť okresu Trnava ohraničená obcami Borová, Ružindol, Trnava, Zeleneč a Voderady
STREDOSLOVENSKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 107 Banská Bystrica
(v okrese Banská Bystrica) západná časť okresu Banská Bystrica ohraničená obcami Podkonice, Slovenská Ľupča,
Banská Bystrica a Horné Pršany
Volebný obvod č. 108 Brezno
(v okrese Banská Bystrica) východná časť okresu Banská Bystrica ohraničená obcami Hronec, Ľubietová, Strelníky,
Povrazník, Lučatín a Moštenica
Volebný obvod č. 109 Čadca
(v okrese Čadca) severná časť okresu Čadca ohraničená obcami Čierne, Čadca, Zákopčie a Dlhá nad Kysucou
Volebný obvod č. 110 Kysucké Nové Mesto
(v okrese Čadca) južná časť okresu Čadca ohraničená obcami Rudinská, Nesluša, Ochodnica, Dunajov, Krásno
nad Kysucou, Oščadnica a Skalité
Volebný obvod č. 111 Dolný Kubín
(v okrese Dolný Kubín
a Martin)
južná časť okresu Dolný Kubín ohraničená obcami Zázrivá, Dolný Kubín, Oravský Podzámok, Horná
Lehota, Sedliacka Dubová, Dlhá nad Oravou, Podbiel, Nižná, Tvrdošín, Štefanov nad Oravou, Habovka
a Zuberec a severná časť okresu Martin ohraničená obcami Podhradie, Turčianska Štiavnička a Sučany
Volebný obvod č. 112 Námestovo
(v okrese Dolný Kubín) severná časť okresu Dolný Kubín ohraničená obcami Vitanová, Brezovica, Zábiedovo, Trstená, Vavrečka,
Ťapešovo, Lokca, Babín, Hruštín, Lomná a Oravská Lesná
Volebný obvod č. 113 Liptovský Mikuláš
(v okrese Liptovský
Mikuláš)
východná časť okresu Liptovský Mikuláš ohraničená obcami Lazisko, Svätý Kríž, Gôtovany, Vlachy,
Bobrovník, Bukovina a Liptovská Anna
Volebný obvod č. 114 Ružomberok
(v okrese Liptovský
Mikuláš)
západná časť okresu Liptovský Mikuláš ohraničená obcami Kalameny, Liptovská Teplá, Bešeňová,
Potok, Liptovský Michal, Partizánska Ľupča, Malatíny, Ľubeľa a Dúbrava
Volebný obvod č. 115 Lučenec
(v okrese Lučenec) stredná časť okresu Lučenec ohraničená obcami Veľká nad Ipľom, Jelšovec, Panické Dravce, Lučenec,
Tomášovce, Lovinobaňa, Cinobaňa, Látky, Poltár, Kalinovo, Pinciná, Boľkovce, Trebeľovce a Pleš
Volebný obvod č. 116 Martin
(v okrese Martin) stredná časť okresu Martin ohraničená obcami Lipovec, Turčianske Kľačany, Martin, Sklabinský Podzámok,
Mošovce, Borcová, Jazernica, Abramová, Polerieka a Vrícko
Volebný obvod č. 117 Považská Bystrica
(v okrese Považská
Bystrica)
severovýchodná časť okresu Považská Bystrica ohraničená obcami Pružina, Lieskov, Visolaje, Považská
Bystrica, Púchov, Dohňany, Dolná Mariková a Horná Mariková
Volebný obvod č. 118 Ilava
(v okrese Považská
Bystrica)
juhozápadná časť okresu Považská Bystrica ohraničená obcami Lazy pod Makytou, Lúky, Mestečko, Zubák,
Breznica, Lednické Rovne, Beluša, Mojtín a Zliechov
Volebný obvod č. 119 Prievidza
(v okresoch Prievidza
a Martin)
severozápadná časť okresu Prievidza ohraničená obcami Nitrianske Pravno, Malinová, Chvojnica, Nevidzany, Seč,
Dlžín, Šutovce, Bojnice, Prievidza, Diviaky nad Nitricou a Diviacka Nová Ves a južná časť okresu Martin ohraničená
obcami Brieštie, Slovenské Pravno, Ivančiná, Bodorová, Turčianske Teplice, Rakša a Čremošné
Volebný obvod č. 120 Handlová
(v okrese Prievidza) juhovýchodná časť okresu Prievidza ohraničená obcami Nitrianske Sučany, Nováky, Opatovce nad Nitrou, Kocurany,
Koš, Sebedražie, Cigeľ, Handlová, Chrenovec, Veľká Čausa, Malá Čausa, Nedožery-Brezany, Lazany, Kanianka, Poruba,
Poluvsie a Pravenec
Volebný obvod č. 121 Rimavská Sobota
(v okrese Rimavská
Sobota)
severná časť okresu Rimavská Sobota ohraničená obcami Gemerská Panica, Gemer, Otročok, Žiar, Kaloša, Uzovská
Panica, Rimavská Sobota a Ožďany
Volebný obvod č. 122 Jesenské
(v okresoch Rimavská Sobota
a Lučenec)
južná časť okresu Rimavská Sobota ohraničená obcami Husiná, Dolné Zahorany, Hodejov, Gemerček, Rimavské Janovce,
Sútor, Tomášovce, Bátka, Barca, Figa, Stránska a Šafárikovo a juhozápadná časť okresu Lučenec ohraničená obcami
Čakanovce, Ratka, Fiľakovské Kováče, Holiša, Nitra nad Ipľom, Buzitka a Nové Hony
Volebný obvod č. 123 Veľký Krtíš
(v okresoch Veľký Krtíš a
Lučenec)
okres Veľký Krtíš a západná časť okresu Lučenec ohraničená obcami Dobročská Lehota, Dobroč, Mýtna, Divín, Ružiná,
Stará Halič, Halič a Ľuboreč
Volebný obvod č. 124 Zvolen I
(v okresoch Zvolen a Žiar
nad Hronom)
západná časť okresu Zvolen ohraničená obcami Sampor, Veľká Lúka, Sliač, severozápadná časť mesta Zvolena ohraničená
ulicou Československej armády, Strakonickou cestou, Pustým Hradom a ďalej obcami Ostrá Lúka, Breziny, Podzámčok,
Michalková, Dobrá Niva, Sása, Zaježová a Lešť a východná časť okresu Žiar nad Hronom ohraničená obcami Počúvadlo,
Banská Štiavnica, Podhorie, Močiar, Trnavá Hora, Pitelová, Stará Kremnička, Bartošova Lehôtka, Dolná Ves, Horná Ves,
Nevoľné a Ihráč
Volebný obvod č. 125 Zvolen II
(v okresoch Zvolen a
Banská Bystrica)
východná časť okresu Zvolen ohraničená obcami Dolný Tisovník, Horný Tisovník, Stará Huta, Vígľašská Huta-Kalinka,
juhovýchodná časť mesta Zvolena ohraničená volebným obvodom č. 124 a južná časť okresu Banská Bystrica ohraničená
obcami Dolná Mičiná, Horná Mičiná, Môlča, Poniky a Hrochoť a obec Badín
Volebný obvod č. 126 Žiar nad Hronom
(v okrese Žiar nad Hronom) západná časť okresu Žiar nad Hronom ohraničená obcami Kremnica, Kopernica, Žiar nad Hronom, Sklené Teplice, Vyhne,
Hodruša-Hámre, Štiavnické Bane a Dekýš
Volebný obvod č. 127 Žilina I
(v okrese Žilina) severná časť mesta Žiliny, ktorú tvoria časti Žilina, Celulózka, Závodie, Strážov a Žilinská Lehota
Volebný obvod č. 128 Žilina II
(v okrese Žilina) východná časť okresu Žilina ohraničená obcami Žilina, Lietavská Svinná, Babkov, Podhorie, Paština Závada, Hričovské
Podhradie, Dolný Hričov, Horný Hričov, Ovčiarsko, Bitarová, Hôrky, časťami mesta Žiliny Bánová, Bytčica, Rosina, Trnové,
Mojšova Lúčka, obcou Mojš a ďalej časťami mesta Žiliny Teplička nad Váhom, Zádubnie, Brodno, Vranie a Považský Chlmec
Volebný obvod č. 129 Bytča
(v okrese Žilina) západná časť okresu Žilina ohraničená obcami Divinka, Svederník, Kotešová, Bytča, Súľov-Hradná, Zbyňov, Rajecké
VÝCHODOSLOVENSKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 130 Bardejov
(v okrese Bardejov) juhozápadná časť okresu Bardejov ohraničená obcami Vyšný Tvarožec, Nižný Tvarožec, Zlaté,
Bardejov, Lukavica, Vyšná Voľa, Nižná Voľa, Oľšavce, Tročany, Abrahámovce, Koprivnica, Kuková,
Kalnište, Lužany pri Topli a Giraltovce
Volebný obvod č. 131 Humenné
(v okresoch Humenné
a Vranov nad Topľou)
juhozápadná časť okresu Humenné ohraničená obcami Hrubov, Vyšné Ladičkovce, Nižné Ladičkovce,
Ľubiša, Veľopolie, Udavské, Rovné, Dlhé nad Cirochou a Valaškovce a severovýchodná časť okresu
Vranov nad Topľou ohraničená obcami Štefanovce, Ondavské Matiašovce, Malá Domaša, Slovenská
Kajňa a Kvakovce
Volebný obvod č. 132 Snina
(v okrese Humenné) severovýchodná časť okresu Humenné ohraničená obcami Snina, Zemplínske Hámre, Belá nad Cirochou,
Adidovce, Vyšný Hrušov, Dedačov, Hankovce, Koškovce, Hrabovec nad Laborcom a Radvaň nad Laborcom
Volebný obvod č. 133 Košice IV-juh
(v okrese Košice-mesto) južná časť okresu Košice-mesto ohraničená obvodom Košice IV a časťou obvodu Košice II ohraničenou
Toryskou ulicou a triedou SNP
Volebný obvod č. 134 Košice II-západ
(v okrese Košice-mesto) západná časť okresu Košice-mesto ohraničená východnou hranicou obvodu Košice II po cestu Za amfiteátrom,
ulicami Švermova, Ráškyho, Priemyselná, južnou hranicou obvodu Košice I, Toryskou ulicou, triedou SNP,
južnou hranicou obvodu Košice II a východnou hranicou obvodu Košice V
Volebný obvod č. 135 Košice-vidiek
(v okresoch Košice-vidiek
a Košice-mesto)
severovýchodná časť okresu Košice-vidiek ohraničená obcami Svinica, Ruskov, Vyšný Čaj, Košická Polianka,
Sokoľ a Trebejov a z okresu Košice-mesto obvod Košice III a časť obvodu Košice I ohraničená ulicami Priemyselná,
Ráškyho a Švermova
Volebný obvod č. 136 Moldava nad Bodvou
(v okrese Košice-vidiek) juhozápadná časť okresu Košice-vidiek ohraničená obcami Slanské Nové Mesto, Slančík, Slanec, Rákoš,
Bohdanovce, Blažice, Nižný Čaj, Vyšná Hutka, Veľká Lodina, Kysak a Obišovce
Volebný obvod č. 137 Michalovce
(v okresoch Michalovce
a Vranov nad Topľou)
západná časť okresu Michalovce ohraničená obcami Oreské, Staré, Zbudza, Michalovce, Krásnovce, Pozdišovce,
Laškovce, Bánovce nad Ondavou, Ložín a Bracovce a východná časť okresu Vranov nad Topľou ohraničená obcami
Nižný Hrušov, Dlhé Klčovo, Nižný Hrabovec, Kučín a Kladzany
Volebný obvod č. 138 Sobrance
(v okrese Michlaovce) východná časť okresu Michalovce ohraničená obcami Falkušovce, Dúbravka, Hatalov, Žbince, Vŕbnica, Šamudovce,
Lastomír, Zemplínska Široká, Zalužice, Vinné a Trnava pri Laborci
Volebný obvod č. 139 Kežmarok
(v okrese Poprad) severná časť okresu Poprad ohraničená obcami Abrahámovce, Vlková, Žakovce, Veľká Lomnica, Mlynica, Veľký
Slavkov, Starý Smokovec, Gerlachov, Batizovce, Mengusovce a Štrbské Pleso
Volebný obvod č. 140 Poprad
(v okrese Poprad) južná časť okresu Poprad ohraničená obcami Štrba, Lučivná, Svit, Poprad, Švábovce, Hôrka a Jánovce
Volebný obvod č. 141 Prešov I
(v okrese Prešov) stredná časť okresu Prešov ohraničená obcami Ruská Nová Ves, Prešov, Veľký Šariš a Teriakovce
Volebný obvod č. 142 Prešov II
(v okrese Prešov) južná a severovýchodná časť okresu Prešov ohraničená obcami Lačnov, Renčišov, Uzovské Pekľany, Uzovský
Šalgov, Ražňany, Sabinov, Jakubovany, Šarišské Sokolovce, Bodovce a Hradisko okrem obcí patriacich do
volebného obvodu č. 141
Volebný obvod č. 143 Rožňava
(v okrese Rožňava) južná časť okresu Rožňava ohraničená obcami Muránska Zdychava, Čierna Lehota, Slavošovce, Hanková, Brdárka,
Slavoška, Koceľovce, Petrovo, Nižná Slaná a Gemerská Poloma
Volebný obvod č. 144 Gelnica
(v okrese Spišská Nová
Ves)
východná časť okresu Spišská Nová Ves ohraničená obcami Mlynky, Hnilčík, Markušovce, Lieskovany, Odorín,
Danišovce, Domaňovce, Spišský Hrhov, Doľany, Klčov, Jablonov, Lúčka, Spišské Podhradie, Studenec a Oľšavica
Volebný obvod č. 145 Spišská Nová Ves
(v okresoch Spišská Nová
Ves a Rožňava)
západná časť okresu Spišská Nová Ves ohraničená obcami Smižany, Nižné Repaše, Pavľany, Vyšné Repaše, Uloža,
Levoča, Harichovce, Spišská Nová Ves a Teplička a severná časť okresu Rožňava ohraničená obcami Gočovo,
Kobeliarovo, Vyšná Slaná a Rejdová
Volebný obvod č. 146 Stará Ľubovňa
(v okresoch Stará Ľubovňa
a Prešov)
okres Stará Ľubovňa a severozápadná časť okresu Prešov ohraničená obcami Olejníkov, Drienica, Červená Voda,
Pečovská Nová Ves, Jakubova Voľa, Rožkovany, Dubovica a Nižný Slavkov
Volebný obvod č. 147 Svidník
(v okresoch Svidník a
Bardejov)
okres Svidník a východná časť okresu Bardejov ohraničená obcami Brezov, Lascov, Marhaň, Vyšný Kručov, Harhaj,
Kochanovce, Hankovce, Poliakovce, Hrabovec, Komárov, Beloveža, Andrejová, Zborov a Stebník
Volebný obvod č. 148 Kráľovský Chlmec
(v okrese Trebišov) východná časť okresu Trebišov ohraničená obcami Borša, Bara, Černochov, Viničky, Ladmovce, Zemplín, Bodrog,
Brehov a Sirník
Volebný obvod č. 149 Trebišov
(v okrese Trebišov) západná časť okresu Trebišov ohraničená obcami Hraň, Zemplínske Jastrabie, Cejkov, Tŕňa a Slovenské Nové Mesto
Volebný obvod č. 150 Vranov nad Topľou
(v okrese Vranov nad
Topľou)
západná časť okresu Vranov nad Topľou ohraničená obcami Detrík, Michalok, Merník, Ruský Kazimír, Benkovce,
Sedliská, Tovarné, Tovarnianska Polianka, Vranov nad Topľou, Sačurov a Sečovská Polianka