91/1976 Zb.

Časová verzia predpisu účinná od 20.08.1976

Obsah zobrazeného právneho predpisu má informatívny charakter.

91
USNESENÍ
Předsednictva České národní rady
ze dne 18. srpna 1976
o stanovení volebních obvodů pro volby do České národní rady
Předsednictvo České národní rady stanoví podle § 12 zákona ČNR č. 53/1971 Sb., o volbách do České národní rady, volební obvody pro volby do České národní rady, jak jsou uvedeny v příloze tohoto usnesení.
Předseda České národní rady:

Erban v. r.
PŘÍLOHA
k usnesení předsednictva České národní rady č. 91/1976 Sb., o stanovení volebních obvodů pro volby do České národní rady
Seznam volebních obvodů pro volby do České národní rady,které se budou konat ve dnech 22. a 23. října 1976. 
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA
Volební obvod č. 1 Praha 1
(v městském obvodu Praha 1) městský obvod Praha 1
Volební obvod č. 2 Praha 2
(v městském obvodu Praha 2) západní část městského obvodu Praha 2, ohraničená na východě ulicemi Skřétovou, Bělehradskou, Šafaříkovou a Nuselskými schody
Volební obvod č. 3 Praha 3 západ
(v městských obvodech Praha 2 a 3) z městského obvodu Praha 2 východní část, ohraničená na západě volebním obvodem č. 2, z městského obvodu Praha 3 jihozápadní část ohraničená ulicemi Bořivojovou, Radhošťskou, Kolínskou a Wilhelma Piecka
Volební obvod č. 4 Praha 3-střed
(v městském obvodu Praha 3) městská část Žižkov ohraničená na východě ulicí Jana Želivského a na jihu ulicemi Olšanskou a Ondříčkovou
Volební obvod č. 5 Praha 3-východ
(v městském obvodu Praha 3) městská část Žižkov ohraničená na západě ulicemi Jana Želivského, Olšanskou, Bořivojovou, Radhošťskou a Kolínskou
Volební obvod č. 6 Praha 4-sever
(v městském obvodu Praha 4) část městského obvodu ohraničená na východě ulicemi K podjezdu, Družstevní ochoz, Sdružení, Na strži, V rovinách, K sídlišti, na západě ulicemi Pod Děkankou, Na Klikovce a Na Topolce
Volební obvod č. 7 Praha 4-severovýchod
(v městském obvodu Praha 4) část městského obvodu ohraničená na západě ulicemi K podjezdu, Družstevní ochoz, Sdružení, Budějovická, severojižní magistrálou a katastrální hranicí Šeberov a Kunratice. Dále zahrnuje sídliště Jižní Město, katastrální území Chodov, Háje, Újezd a Šeberov
Volební obvod č. 8 Praha 4-západ
(v městském obvodu Praha 4) část městského obvodu ohraničená na východě ulicemi Na Děkance, V rovinách, Na strži, autobusovým nádražím Pankrác, Budějovickou a na jihu železniční tratí
Volební obvod č. 9 Praha 4-jih
(v městském obvodu Praha 4) část městského obvodu ohraničená na severu volebním obvodem č. 8 a na východě volebním obvodem č. 7.
Volební obvod č. 10 Praha 5-jih
(v městském obvodu Praha 5) část městského obvodu ohraničená na severu ulicemi Lidickou a Plzeňskou, železniční tratí, železniční stanicí Holyně a katastrálním územím Řeporyje
Volební obvod č. 11 Praha 5-sever
(v městském obvodu Praha 5) část městského obvodu ohraničená na jihu volebním obvodem č. 10
Volební obvod č. 12 Praha 6-jih
(v městském obvodu Praha 6) část městského obvodu ohraničená na západě oborou Hvězda, na severu železniční tratí, Prašným mostem
Volební obvod č. 13 Praha 6-sever
(v městském obvodu Praha 6) severozápadní část městského obvodu ohraničená na severu katastrálním územím Lysolaje, na východě železniční tratí, ulicí Jugoslávských partyzánů, náměstím Velké říjnové socialistické revoluce, ulicí Slovenského národního povstání, Prašným mostem, na jihu volebním obvodem č. 12
Volební obvod č. 14 Praha 6-východ
(v městském obvodu Praha 6) část městského obvodu ohraničená na západě hranicí volebního obvodu č. 13
Volební obvod č. 15 Praha 7-západ
(v městském obvodu Praha 7) část městského obvodu ohraničená na severu železniční tratí, ulicí Železničářů, na východě ulicí Komunardů
Volební obvod č. 16 Praha 7 a 8-Vltava
(v městských obvodech Praha 7 a 8) část městského obvodu Praha 7 hraničí na západě s volebním obvodem č. 15, na území městského obvodu Praha 8 je hranicí na severu Holešovická přeložka
Volební obvod č. 17 Praha 8-severozápad
(v městském obvodu Praha 8) část městského obvodu ohraničená na jihu volebním obvodem č. 16, na severovýchodě katastrálním územím Dolní Chabry, Ďáblickým hájem, ulicemi Čumpelíkovou, Střelničnou a Libereckou
Volební obvod č. 18 Praha 8-severovýchod
(v městském obvodu Praha 8} část městského obvodu ohraničená na jihozápadě hranicí s volebním obvodem č. 17
Volební obvod č. 19 Praha 9-jih
(v městském obvodu Praha 9) městské části Hloubětín, Hrdlořezy, Vysočany, Libeň, Prosek (jihovýchodní část) a Střížkov (jižní část)
volební obvod č. 20 Praha 9-sever
(v městském obvodu Praha 9} městská část Prosek (severní část), Střížkov (severní část), katastrální území Letňany, Čakovice, Kbely, Vinoř, Satalice, Klánovice, Horní a Dolní Počernice, Koloděje, Újezd nad Lesy, Běchovice a Kyje
Volební obvod č. 21 Praha 1 0-se v e r o vý c h o d
v městském obvodu Praha 10) část městského obvodu ohraničená na západě ulicemi U vinohradského hřbitova, Ruská, V olšinách, Na polníku, V rybníčkách, železniční tratí, ulicí Černokosteleckou, katastrálním územím Štěrboholy, Dolní a Horní Měcholupy
Volební obvod č. 22 Praha 10 jihozápad
(v městském obvodu Praha 10) část městského obvodu ohraničená na severovýchodě volebním obvodem č. 21, na severozápadě ulicemi V olšinách, Na stezce, Na hroudě a železniční tratí
Volební obvod č. 23 Praha 10-západ
(v městském obvodu Praha 10) část městského obvodu ohraničená na východě ulicemi U vinohradského hřbitova a Ruskou, na jihu ulicemi V olšinách, Na stezce, Na hroudě a železniční tratí
STŘEDOČESKÝ KRAJ
Volební obvod č. 24 Benešov
(v okrese Benešov) západní část okresu Benešov ohraničená obcemi Pecerady, Bukovany, Chlístov, Benešov, Bystřice, Ouběnice, Budenín, Broumovice
Volební obvod č. 25 Vlašim
(v okrese Benešov) východní část okresu Benešov ohraničená obcemi Nespeky, Poříčí nad Sázavou, Mrač, Soběhrdy, Petroupím, Čeňovice, Struhařov, Nová Ves, Popovice, Jankov, Odlochovice
Volební obvod č. 26 Beroun
(v okrese Beroun) západní část okresu Beroun (včetně MěstNV Beroun) ohraničená obcemi Nový Jáchymov, Otročiněves, Zahořany, Beroun, Hostim, Králův Dvůr, Tmaň, Suchomasty, Vinaříce, Nesvačily, Podbrdy
Volební obvod č. 27 Kladno
(v okrese Kladno) město Kladno
Volební obvod č. 28 Slaný
(v okrese Kladno) severní část okresu Kladno ohraničená obcemi Jedomělice, Libovice, Byseň, Studeněves, Jemníky, Knovíz, Brandýsek, Vinaříce, Švermov, Cvrčovice, Třebusice, Kolec, Zákolany
Volební obvod č. 29 Libušin
(v okrese Kladno) jižní část okresu Kladno ohraničená obcemi Malíkovice, Risuty, Přelíc, Hrdlív, Pchery, Třebichovice, Libušin, Kamenné Zehrovice, Velká Dobrá, Velké Přítočno, Hřebec, Buštěhrad, Stehelčeves, Dřetovice, Libochovičky
Volební obvod č. 30 Kolín
(v okrese Kolín) východní část okresu Kolín ohraničená obcemi Dobřichov, Břežany I, Křečhoř, Lošany, Radovesnice I, Tři Dvory, Konárovice, Veletov, Týnec nad Labem
Volební obvod č. 31 Český Brod
(v okrese Kolín) západní část okresu Kolín ohraničená obcemi Radim, Plaňany, Libodřice, Kořenice, Ratboř, Polepy, Starý Kolín
Volební obvod č. 32 Kutná Hora
(v okrese Kutná Hora) severní část okresu Kutná Hora ohraničená obcemi Zbizuby, Petrovice II, Čestín, Kralice, Chlístovice, Malešov, Kutná Hora, Církvice, Cholusice, Zehušice, Bílé Podolí
Volební obvod č. 33 Zruč nad Sázavou
(v okrese Kutná Hora) jižní část okresu Kutná Hora ohraničená obcemi Kácov, Rendějov, Hodkov, Zbraslavice, Černíny, Křesetice, Kluky, Čáslav, Vlačice, Vrdy, Vinaře
Volební obvod č. 34 Mělník
(v okrese Mělník) severní část okresu Mělník ohraničená obcemi Ledčice, Vraňany, Lužec nad Vltavou, Hořín, Malý Újezd, Byšice-Liblice, Čečelice, Ovčáry, Kostelec nad Labem, Jiřice
Volební obvod č. 35 Kralupy nad Vltavou
(v okrese Mělník) jižní část okresu Mělník ohraničená obcemi Nová Ves, Bukol, Zálezlice, Kly, Přívory, Všetaty, Tišice
Volební obvod č. 36 Mladá Boleslav
(v okrese Mladá Boleslav) západní část okresu Mladá Boleslav ohraničená obcemi Bělá pod Bezdězem, Čistá, Josefův Důl, Hrdlořezy, Bradlec, město Mladá Boleslav, Vinec, Rokytovec, Strenice, Bezno, Chotětov, Dolní Slivno, Mečeříž, Kostelní Hlavno, Hlavenec
Volební obvod č. 37 Benátky nad Jizerou
(v okrese Mladá Boleslav) východní část okresu Mladá Boleslav ohraničená obcemi Dolní Krupá, Bakov nad Jizerou, Bítouchov, Chudoplesy, Horní Stakory, Dolní Stakory, Plazy, Repov, Nepřevázka, Krnsko, Hrušov, Horky nad Jizerou, Kochánky, Skorkov
Volební obvod č. 38 Nymburk
(v okrese Nymburk) západní část okresu Nymburk ohraničená obcemi Jizbice. Krchleby, Bobnice, Kovansko, Nymburk, Kovanice, Písková Lhota, Kostelní Lhota, Sadská, Třebestovice, Hořany
Volební obvod č. 39 Poděbrady
(v okrese Nymburk) východní část okresu Nymburk ohraničená obcemi Loučen, Jíkev, Chleby, Budiměřice, Poděbrady, Vrbová Lhota, Milčice, Velké Chvalovice, Tatce
Volební obvod č. 40 Brandýs nad Labem- Stará Boleslav
(v okrese Praha-východ) severní část okresu Prahajvýchod ohraničená obcemi Nový Vestec, Toušeň, Jirny
Velební obvod č. 41 Říčany
(v okrese Praha východ) jižní část okresu Praha-východ ohraničená obcemi Čelákovice, Nehvizdy, Horoušany, Úvaly
Volební obvod č. 42 Jílové u Prahy
(v okrese Praha-západ) jižní část okresu Praha-západ ohraničená obcemi Kosoř, Choteč
Volební obvod č. 43 Hostivice
(v okresech Praha-západ a Beroun) severní část okresu Praha-západ ohraničená obcemi Ořech, Zbuzany, Dobříc, Tachlovice a východní část okresu Beroun ohraničená obcemi Zloukovice, Nižbor, Stradonice, Hýskov, Železná, Vraž, Svatý Jan pod Skalou, Srbsko, Tetín, Koněprusy, Měňany, Liteň, Skuhrov
Volební obvod č. 44 Příbram
(v okrese Příbram) západní část okresu Příbram ohraničená obcemi Buková u Příbramě, Pičín, Trhové Dušníky, Dubenec, Příbram, Bohutín, Láz, Rožmitál pod Třemšínem, Pňovice, Bezděkov pod Třemšínem, Hvožďany
Volební obvod č. 45 Sedlčany
(v okrese Příbram) východní část okresu Příbram ohraničená obcemi Dobříš, Rosovice, Drásov, Radětitíe, Milín, Narysov, Vysoká u Příbramě, Třebsko, Chrást, Hlubyně, Volenice
Volební obvod č. 46 Rakovník
(v okrese Rakovník) okres Rakovník
JIHOČESKÝ KRAJ
Volební obvod č. 47 České Budějovice-město
(v okrese České Budějovice) město České Budějovice bez městských částí Čtyři Dvory a Haklovy Dvory ohraničených na východě řekou Vltavou a na jihu Dlouhým mostem a severní částí Stromovky a dále bez městských částí Rožnov a Krumlovské předměstí ohraničených na západě řekou Vltavou, na severu Grilnwaldovou a Pivovarskou ulicí, pivovarem Samson a řekou Malší
Volební obvod č. 48 České Budějovice-jih
(v okrese České Budějovice) jižní část okresu České Budějovice ohraničená na severu obcemi Lišov, Rudolfov, Kaliště, Srubec, Staré Hodějovice, Nedabyle, Roudné a městskou částí Rožnov a Krumlovské předměstí města Českých Budějovic ohraničené řekou Malší, pivovarem Samson, Pivovarskou a Grünwaldovou ulicí, řekou Vltavou a dále obcemi Litvínovice, Dubné, Čejkovice a Lipí
Volební obvod č. 49 České Budějovice sever
(v okrese České Budějovice) severní část okresu České Budějovice ohraničená na jihu obcemi Jankov, Zabovřesky, Zliv, Hluboká nad Vltavou, České Vrbné, Hrdějovice, Bořek, Kolny a městské části Čtyři Dvory a Haklovy Dvory, na východě ohraničené řekou Vltavou a na jihu Dlouhým mostem a severní částí Stromovky
Volební obvod č. 50 Český Krumlov
(v okrese Český Krumlov) okres Český Krumlov
Volební obvod č. 51 Jindřichův Hradec-východ
(v okrese Jindřichův Hradec) východní část okresu Jindřichův Hradec ohraničená obcemi Kardašova Řečice, Klenov, Pluhův Zdar, Lodhéřov, Dolní Radouii, Rodvínov, Blažejov, Hospříz, Sedlo
Volební obvod č. 52 Jindřichův Hradec-západ
(v okrese Jindřichův Hradec) západní část okresu Jindřichův Hradec ohraničená obcemi Hatín, Ratiboř, Jindřichův Hradec, Dolní Skrýchov, Horní Pěna, Lásenice, Stráž nad Nežárkou
Volební obvod č. 53 Pelhřimov-jih
(v okrese Pelhřimov) jižní část okresu Pelhřimov ohraničená obcemi Dobešov, Těmice, Lidmaň, Moravec, Markvarec, Božejov, Pelhřimov, Krasíkovice, Kojčice, Chvojnov, Strměchy, Zachotín
Volební obvod č. 54 Pelhřimov-sever
(v okrese Pelhřimov) severní část okresu Pelhřimov ohraničená obcemi Černovice, Vintířov, Kámen, Leskovice, Nová Cerekev, Proseč-Obořiště, Nová Cerekev, Lipice, Červená Řečice, Svépravice, Velký Rybník, Mladé Bříště
Volební obvod č. 55 Písek
(v okrese Písek) část okresu Písek ohraničená na východě obcemi Albrechtice nad Vltavou, Chřešťovice, Záhoří, Oslov, Kučer, Milevsko, Zbelitov, Smetanova Lhota, Nevězíce, Orlík nad Vltavou
Volební obvod č. 56 Prachatice
(v okresech Prachatice a Strakonice) okres Prachatice a jihovýchodní část okresu Strakonice ohraničená obcemi Malenice, Předslavice, Litochovice, Paračov, Miloňovice, Jinín, Cehnice. Drahonice
Volební obvod č. 57 Strakonice
(v okrese Strakonice) část okresu Strakonice ohraničená na východě obcemi Volyně, Hostíce, Radošovice a na jihu obcemi Strakonice a Čejelice
Volební obvod č. 58 Tábor-jih
(v okrese Tábor) jižní část okresu Tábor ohraničená obcemi Rataje, Dobronice u Bechyně, Malšice, Dražičky, Radimovice u Želče, Planá nad Lužnicí, Sezimovo Ostí, Nová Ves u Chýnova, Kloužovice, Ratibořské Hory, Pohnání, Dolní Hořice
Volební obvod č. 59 Tábor-sever
(v okresech Tábor a Písek) severní část okresu Tábor ohraničená obcemi Vodice, Bradáčov, Smilovy Hory, Mladá Vožice, Hlasivo, Chotoviny, Tábor, Dražíce, Řepeč, Stádlec a severovýchodní část okresu Písek ohraničená obcemi Dražíc, Slabčice, Podolí I, Jetětice, Bránice, Sepekov, Přeštěnice, Zhoř, Přeborov, Dmýštice, Hrejkovice, Kostelec nad Vltavou a Zahořany
ZÁPADOČESKÝ KRAJ
Volební obvod č. 60 Plzeň I
(v okrese Plzeň-město) městský obvod Plzeň 2
Volební obvod č. 61 Plzeň II
(v okrese Plzeň-město) městské obvody Plzeň 1 a Plzeň 4
Volební obvod č. 62 Plzeň III
(v okrese Plzeň-město) městský obvod Plzeň 3
Volební obvod č. 63 Domažlice
(v okrese Domažlice) okres Domažlice
Volební obvod č. 64 Cheb
(v okrese Cheb) západní část okresu Cheb ohraničená městem Cheb a obcí Nebanice
Volební obvod č. 65 Mariánské Lázně
(v okresech Cheb a Sokolov) východní část okresu Cheb ohraničená obcemi Starý Hrozňatov, Lipové, Dolní Zandov, jižní část okresu Sokolov ohraničená městem Habartov, obcemi Bukovany, Dasnice, Líbavské Údolí, městem Březová, částí města Sokolov od ul. M. Majerové k východnímu okraji města, včetně částí Vítkov, Novina a Hrušková, obcí Staré Sedlo, městem Loket
Volební obvod č. 66 Ostrov
(v okrese Karlovy Vary) severní část okresu Karlovy Vary ohraničená obcí Božičany, městem Nová Role, obcemi Sadov, Šemnice, Kyselka, Velichov, Vojkovice, Stráž nad Ohří
Volební obvod č. 67 Karlovy Vary
(v okrese Karlovy Vary) město Karlovy Vary
Volební obvod č. 68 Klatovy
(v okrese Klatovy) západní část okresu Klatovy ohraničená městem Plánice, obcemi Číhán, Mochtín, Vrhaveč, Běšiny, Čachrov, Železná Ruda
Volební obvod č. 69 Sušice- Horažďovice
(v okrese Klatovy) východní část okresu Klatovy ohraničená obcemi Lovčice, Těchonice, Velenavy, Zavlekov, Kolinec, Chlístov, Malonice, Velhartice, Hlavnovice, Dobrá Voda
Volební obvod č. 70 Přeštice- Stod
(v okrese Plzeň-jih) západní část okresu Plzeň-jih ohraničená obcemi Štěnovice, Čižice, Netunice, Řenče, Horšíce, Skašov
Volební obvod č. 71 Blevice
(v okrese Plzeň-jih) východní část okresu Plzeň-jih ohraničená obcemi Losina, Chválenice, Střížovice, Únětice, Letiny, Zinkovy
Volební obvod č. 72 Plasy- Žlutice
(v okresech Plzeň-sever a Karlovy Vary) západní část okresu Plzeň-sever ohraničená obcemi Bezvěrov, Nečtiny, Manětín, Hvozd, městem Plasy, obcemi Kaznějov, Obora, Jarov, Kačerov, jižní část okresu Karlovy Vary ohraničená obcemi Stanovice, Kolová, Stružná, Hradiště
Volební obvod č. 73 Nýřany
(v okrese Plzeň-sever) východní část okresu Plzeň-sever ohraničená obcemi Úterý, Krsy, Úněšov, Zahrádka, Horní Bělá, Dolní Bělá, Mrtník, Krašovice, Trnová, Horní Bříza, Hromnice, Nynice
Volební obvod č. 74 Rokycany
(v okrese Rokycany) okres Rokycany
Volební obvod č. 75 Sokolov
(v okrese Sokolov) západní část okresu Sokolov ohraničená obcemi Krajková, Citice, částí města Sokolov od ul. M. Majerové k západnímu okraji města, včetně části Svatava, obcí Královské Poříčí, městem Nové Sedlo
Volební obvod č. 76 Tachov
(v okrese Tachov) okres Tachov
 SEVEROČESKÝ KRAJ
Volební obvod č. 77 Ústí nad Labem-sever
(v okrese Ústí nad Labem) severní část okresu Ostí nad Labem ohraničená obcemi Chabařovice, Hrbovice, Chuderov, Lipová a severní částí města Ostí nad Labem s městskými částmi Všebořice, Bukov, Klíše, sídliště Severní terasa, Stříbrníky a s vnitřní částí města ohraničenou ulicemi Resslova, Na vlnovce, Okružní, Solvayova, Leninova, Fučíkova, Newyorská, Elišky Krásnohorské, Důlce a Dobětická
Volební obvod č. 78 Ústi nad Labem-jih
(v okrese Ústí nad Labem) jižní část okresu Ostí nad Labem ohraničená obcemi Vyklice, Svádov, Valtířov, Velké Březno, Malé Březno a jižní částí města Ostí nad Labem s městskými částmi Skrekov, Trmice, Přeďice, Tuchomyšl a s vnitřní částí města ohraničenou ulicemi Resslova, Na vlnovce, Okružní, Solvayova, Leninova, Fučíkova, Newyorská, Elišky Krásnohorské, Důlce a Dobětická
Volební obvod č. 79 Česká Lípa-sever
(v okrese Česká Lípa) severní část okresu Česká Lípa ohraničená obcemi Skalka, Blíževedly, Kravaře, Heřmanice u Zandova, Valteřice, Stružnice, Horní Libchava, Manušice, Skalice, Pihel, Dobranov, Zákupy, Ralsko a Bezděz
Volební obvod č. 80 Česká Lípa-jih- Litoměřice
(v okresech Česká Lípa a Litoměřice) jižní část okresu Česká Lípa ohraničená obcemi Domašice, Dřevčice, Holany, Stvolínky, Kozly, Kvítkov, Česká Lípa, Provodín, Doksy, Okna a Žďár, východní část okresu Litoměřice ohraničená obcemi Touchořmy, Lovečkovice, Chobolice, Libušice, Chotiněves, Drahobuz, Hošťka a Štětí
Volební obvod č. 81 Děčín-město
(v okrese Děčín) město Děčín s obcemi Krásný Studenec a Dolní Žleb
Volební obvod č. 82 Děčín-střed- Ú stí nad Labem
(v okresech Děčín a Ústí nad Labem) střední část okresu Děčín, ohraničená obcemi Jílové, Malšovice, Boletice nad Labem, Březiny, Ludvíkovice, Arnoltice, Brtníky, Vlčí Hora, Krásná Lípa, Rybniště a Kytlice, východní část okresu Ostí nad Labem s obcemi Ryjice, Neštěmice, Mojžíř a Povrly
Volební obvod č. 83 Děčín-sever
(v okrese Děčín) severní část okresu Děčín ohraničená obcemi Mikulášovice, Velký Senov, Šluknov, Staré Křečany, Rumburk, Studánka, Horní Podluží a Jiřetín pod jedlovou
Volební obvod č. 84 Chomutov-město
(v okrese Chomutov) město Chomutov a město Jirkov
Volební obvod č. 83 Chomutov
(v okrese Chomutov) okres Chomutov bez města Chomutov a Jirkova
Volební obvod č. 86 Jablonec nad Nisou-město
(v okrese Jablonec nad Nisou) město Jablonec nad Nisou a přilehlá část okresu Jablonec nad Nisou s obcemi Bedřichov, Janov nad Nisou, Lučany nad Nisou, Smržovka, Nová Ves nad Nisou, Kokonín a Proseč nad Nisou
Volební obvod č. 87 Jablonec nad Nisou- Liberec
(v okresech Jablonec nad Nisou a Liberec) východní a jižní část okresu Jablonec nad Nisou ohraničená obcemi Rádlo, Rychnov u Jablonce nad Nisou, Maršovice, Pěnčín, Velké Hamry, Tanvald, Albrechtice v Jizerských horách a Josefův Důl, jihovýchodní část okresu Liberec ohraničená obcemi Kobyly, Vlasti Lořice, Radostín a Hodkovice nad Mohelkou
Volební obvod č. 88 Liberec-město
(v okrese Liberec) město Liberec bez místních částí Janův Důl, Horní Růžodol, Rochlice, Doubí, Vesec ohraničených ulicemi Puškinova, Kavkazská, Příční, Rovná, Domažlická, Krušnohorská, Františkovská, Okružní, U Nisy, Dr. Zd. Nejedlého, 8. března, Ludmilina, Jablonecká, Zvolenská a Temná
Volební obvod č. 89 Liberec-sever
(v okrese Liberec) severní část okresu Liberec ohraničená obcemi Křižany, Kryštofovo Údolí, Machnín, Krásná Studánka a Mníšek
Volební obvod č. 90 Liberec-jih
(v okrese Liberec) jižní část okresu Liberec ohraničená obcemi Druzcov, Světlá pod Ještědem, Vratislavice nad Nisou a Jižní částí města Liberec ohraničenou ulicemi Puškinova, Kavkazská, Příční, Rovná, Domažlická, Krušnohorská, Františkovská, Okružní, U Nisy, Dr. Zd. Nejedlého, 8. března, Ludmilina, Jablonecká, Zvolenská a Temná, dále na jihovýchodě ohraničená obcemi Přibyslavice, Český Dub, Hradčany, Petrašbvice, Šimonovice, Dlouhý Most a Jeřmanice
Volební obvod č. 91 Litoměřice-sever
(v okrese Litoměřice) severní část okresu Litoměřice ohraničená obcemi Děčany, Podsedice, Dlažkovice, Chodovlice, Třebenice, Vchynice, Sulejovice, Lovosice, Prosmyky, Mlékojedy, Litoměřice, Býčkovice, Horní Řepčice, Soběnice a Třebušín
Volební obvod č. 92 Litoměřice-jih
(v okrese Litoměřice) jižní část okresu Litoměřice ohraničená obcemi Lkán, Klapý, Sedlec, Úpohlavy, Čížkovice, Siřejovice, Lukavec, Keblice, Nové Kopisty, Terezín, České Kopisty, Křešice, Encovany, Polepy, Vrutice, Vrbice, Kyškovice a Račice
Volební obvod č. 93 Louny-východ- Most
(v okresech Louny a Most) východní část okresu Louny ohraničená obcemi Hořetice, Ziželice, Velemyšleves, Nehasice, Bitozeves, Lišany, Skupice, Jimlín, Zbrašín a Ročov, východní část okresu Most ohraničená obcemi Braňany, Obrnice, Vtelno a Bečov
Volební obvod č. 94 Louny-západ
(v okrese Louny) západní část okresu Louny ohraničená obcemi Nové Sedlo, Libočany, Zatec, Tvršice, Zálužice, Lipno, Touchovice, Hřivice a Solopysky
Volební obvod č. 95 Most-město
(v okrese Most) město Most bez jižní části města ohraničené ulicemi Gottwaldova a Obránců míru a bez místních částí Slatinice, Čepirohy, Velebudice a Skyřice
Volební obvod č. 96 Most-západ
(v okrese Most) západní část okresu Most ohraničená obcemi Český Jiřetín, Meziboří, Litvínov, Dolní )iřetín, Komořany, Třebušice, Hořany a jižní částí města Most ohraničenou ulicemi Gottwaldova, Obránců míru a s místními částmi Slatinice, Čepirohy, Velebudice a Skyřice, dále ohraničená obcemi Lišnice, Polerady a Volevčice
Volební obvod č. 97 Teplice-město
(v okrese Teplice) město Teplice
Volební obvod č. 98 Teplice-sever
(v okrese Teplice) severní část okresu Teplice ohraničená obcemi Duchcov, Jeníkov, Košťany, Újezdeček, Novosedlice, Proboštov, Sobědruhy, Srbice a Modlany
Volební obvod č. 99 Teplice-jih- Most
(v okresech Teplice a Most) jižní část okresu Teplice ohraničená obcemi Bílina, Ledvice, Zabrušany, Lahošť, Hudcov, Kladruby, Bystřany, Rtyně nad Bílinou, západní část okresu Most s obcemi Kopisty, Mariánské Radčice, Libkovice. Lom a Louka u Litvínova
VÝCHODOČESKÝ KRAJ
Volební obvod č. 100 Hradec Králové
(v okrese Hradec Králové) část města Hradce Králové po pravém břehu Labe, na levém břehu Labe staré město a část čtvrti Slezské Předměstí ohraničená ulicemi Severní, Slezskou a Jižní až k řece Orlici, po pravém břehu Orlice až k soutoku Orlice a Labe
Volební obvod č. 101 Nový Bydžov
(v okrese Hradec Králové) západní část okresu Hradec Králové ohraničená obcemi Lužany, Račice nad Trotinou, Sendražice, Lochenice, Předměřice nad Labem, Všestary, Stěžírky, Stěžery a Praskačka
Volební obvod č. 102 Třebechovice pod Orebem
(v okrese Hradec Králové) východní část okresu Hradec Králové ohraničená obcemi Habřina, Rodov, městem Smiřice, obcemi Skalice, Rusek a Březhrad; východní a jižní část města Hradce Králové, na levém břehu Labe čtvrti Správčice, Věkose, Pouchov, část čtvrti Slezské Předměstí ohraničená na západě ulicemi Severní, Slezskou a Jižní až k řece Orlici, na levém břehu Orlice čtvrti Malšovice, Nový Hradec Králové, Moravské Předměstí a Třebeš
Volební obvod č. 103 Havlíčkův Brod
(v okrese Havlíčkův Brod) jihozápadní část okresu Havlíčkův Brod ohraničená obcemi Číhošť, Ovesná Lhota, Dlužlny, Druhanov, Příseka u Světlé, Malčín, Lučíce, Veselý Žďár, městem Havlíčkův Brod a obcí Stoky
Volební obvod č. 104 Chotěboř
(v okrese Havlíčkův Brod) severovýchodní část okresu Havlíčkův Brod ohraničená obcemi Leština u Světlé, Kynice, Sázavka, Bačkov, Tis, Skuhrov, Olešná, Radostín, Horní Křupá, Dolní Křupá, Kojetín, Česká Bělá, Krátká Ves, Pohled, Dlouhá Ves, Šlapanov a Věznice
Volební obvod č. 105 Hlinsko
(v okrese Chrudim) východní část okresu Chrudim ohraničená obcemi Bořice, Hrochův Týnec, Nabočany, Honbice, Řestoky, městem Chrast, obcemi Horka, Švihov, Ctětín a Trhová Kamenice
Volební obvod č. 106 Chrudim
(v okrese Chrudim) západní část okresu Chrudim ohraničená obcemi Vejvanovice, Kočí-Topol, Orel, Zaječice, Žumberk, Podlíšťany-Vížky, Ochoz, Nasavrky, České Lhotice a Horní Bradlo
Volební obvod č. 107 Hořice
(v okrese Jičín) jihovýchodní část okresu Jičín ohraničená obcí Úbislavice, městem Nová Paka, obcemi Mlázovice, Podhorní Újezd, Třtěnice, Žeretice, Vitiněves, Nemyčeves, Slatiny, Češov a Žlunice
Volební obvod č. 108 Jičín
(v okrese Jičín) severozápadní část okresu Jičín ohraničená obcemi Radim, Lužany, Konecchlumí, Tuř, městem Jičín, obcemi Podhradí, Jičíněves, Vršce a Žiďovice
Volební obvod č. 109 Jaroměř
(v okrese Náchod) jihozápadní část okresu Náchod ohraničená městem Červený Kostelec, obcemi Horní Radechová, Slavíkov, Dolní Radechová, Kramolna, Studnice, Provodov, Šonov u Nového Města nad Metují, Přibyslav, Jestřebí a Česka Čermná
Volební obvod č.110 Náchod
(v okrese Náchod) severovýchodní část okresu Náchod ohraničená obcí Stárkov, městem Hronov, obcí Pavlišov, městem Náchod, obcemi Vysokov, Lipí, Jizbice a Dobrošov
Volební obvod č. 111 Holice
(v okrese Pardubice) východní část okresu Pardubice ohraničená na západě obcemi Bukovina, Dříteč, Ráby, na jihu obcemi Ostřešany a Mikulovice; východní část města Pardubic ohraničená na severu řekou Labe a na západě řekou Chrudimkou
Volební obvod č. 112 Pardubice
(v okrese Pardubice) část města Pardubic ohraničená na východě řekou Chrudimkou, na západě ulicemi Bělehradskou, Hradeckou a řekou Labe, bez čtvrti Rosice
Volební obvod č. 113 Přelouč
(v okrese Pardubice) západní část okresu Pardubice ohraničená obcemi Opatovice nad Labem, Hrobice, Staré Hradiště, Srch, městem Bohdaneč, obcemi Rybitví, Lány na Důlku, Bezděkov, Barchov, Starý Mateřov a Staré Jesenčany; část města Pardubic ohraničená na východě ulicemi Bělehradskou, Hradeckou a řekou Labe, včetně čtvrti Rosice
Volební obvod č. 114 Rychnov nad Kněžnou
(v okrese Rychnov nad Kněžnou) severozápadní část okresu Rychnov nad Kněžnou ohraničená obcemi Sedloňov, Dobřany, Osečnice, Skulirov nad Bělou, Lukavice, městem Rychnov nad Kněžnou, obcemi Roven, Dlouhá Ves, Synkov, Častolovice, Olešnice, Rašovice, Lípa, městem Týniště nad Orlicí a obcí Albrechtice nad Orlicí
Volební obvod č. 115 Semily
(v okrese Semily) severovýchodní část okresu Semily ohraničené městem Semily, obcemi Benešov u Semil, Příkrý, Roprachtice, Poniklá, Víchová nad Jizerou, Peřimov. Mříčná, Kruh, Svojek a Bělá
Volební obvod č. 116 Turnov
(v okrese Semily) jihozápadní část okresu Semily ohraničená obcemi Záhoří, Chuchelná, Slaná, Bystrá nad Jizerou, Háje nad Jizerou, Košťálov, Libštát a Nová Ves nad Popelkou
Volební obvod č. 117 Polička
(v okrese Svitavy) západní část okresu Svitavy ohraničená obcemi Janov, Čistá, Trstěnice, Květná, Pomezí, Radiměř, Lavičné, Brněnec, Sklené, Pohledy a Rudná
Volební obvod č. 118 Svitavy
(v okrese Svitavy) východní část okresu Svitavy ohraničená obcemi Opatov, Mikuleč, městem Svitavy, obcemi Vendolí, Kamenná Horka, městem Moravská Třebová, obcemi Dlouhá Loučka. Křenov, Janůvky, Březina a Slatina
Volební obvod č. 119 Dvůr Králové nad Labem
(v okrese Trutnov) jižní část okresu Trutnov ohraničená částmi Liščí Kopec a Podhůří města Vrchlabí a obcemi Dolní Lánov, Prosečné, Rudník, Javorník, městem Hostinné, obcemi Dolní Olešnice, Mostek, Vítězná, Horní Žďár, Hajnice, Radeč, Suchovršice, Markoušovice, Radvanice, Jívka a Janovice
Volaní obvod č. 120 Trutnov
(v okrese Trutnov) severní část okresu Trutnov ohraničená městem Vrchlabí bez částí Liščí Kopec a Podhůří, obcemi Lánov, Černý Důl, městem Janské Lázně, obcemi Mladé Buky, Vlčice, Čermná, Chotěvice, Pilníkov, Staré Buky, Střítež, Studenec, Starý Rokytník, Bohuslavice nad Úpou, Lhota u Trutnova a Chvaleč
Volební obvod č. 121 Lanškroun
(v okrese Ústí nad Orlicí) východní část okresu Ostí nad Orlicí ohraničená obcemi Mladkov, Studené, městem Jablonné nad Orlicí, obcemi Mistrovice, Verměřovice, Petrovice, Dolní Dobrouč, Skuhrov, Přívrat a městem Česká Třebová
Volební obvod č. 122 Ostí nad Orlicí
(v okrese Ústí nad Orlicí) západní část okresu Ostí nad Orlicí ohraničená obcemi Sopotnice, Hejnice, Žampach, Hnátnice, Libchavy, městem Ostí nad Orlicí, obcemi Knapovec, Retová, Sloupnice, Vlčkov a Němčice
Volební obvod č. 123 Žamberk
(v okresech Ostí nad Orlici a Rychnov nad Kněžnou) severní část okresu Ostí nad Orlicí ohraničená obcemi České Petrovice, Pastviny, Nekoř, městem Letohrad, obcí Písečná, městem Žamberk a obcí Česká Rybná; jihovýchodní část okresu Rychnov nad Kněžnou ohraničená obcemi Deštné, Uhřínov pod Deštnou, Liberk, Javorníce, Slatina nad Zdobnicí, Peklo nad Zdobnicí, městem Vamberk, obcemi Lupenice, Tutleky, městem Kostelec nad Orlicí, obcemi Čestice a Žďár nad Orlicí
JIHOMORAVSKY KRAJ
Volební obvod č. 124 Brno město-jihozápad
(v městě Brně) městský obvod Brno i bez městské části Brno-město
Volební obvod č. 125 Brno-město-severozápad
(v městě Brně) městský obvod Brno II bez městské části Veveří a části městské části Lužánky ohraničené ulicemi Lidická, náměstí Rudé armády, Leninova a Kotlářská
Volební obvod č. 126 Brno-město-sever
(v městě Brně) městský obvod Brno V
Volební obvod č. 127 Brno-město-severovýchod
(v městě Brně) městský obvod Brno III bez městské části Zábrdovice a části městské části Lužánky ohraničené ulicemi Lidická, Pionýrská, Drobného, náměstí 28. října, tř. Říjnová revoluce a sady Osvobození a části městské části Černá Pole ohraničené ulicemi náměstí 28. října, Drobného, Lesnická, Trávníky, Jugoslávská, Merhautova a třída Říjnové revoluce
Volební obvod č. 128 Brno-město-střed
(v městě Brně) městská část Veveří z městského obvodu Brno II, městská část Lužánky z městského obvodu Brno II a III a část městské částí Černá Pole z městského obvodu Brno III ohraničená náměstím 28. října, ulicemi Drobného, Lesnická, Trávníky, Jugoslávská, Merhautova a třída Říjnové revoluce
Volební obvod č. 129 Brno-město-východ
(v městě Brně) severní část městského obvodu Brno IV s městskými částmi Židenice, Líšeň, Slatina a městská část Zábrdovice z městského obvodu Brno III
Volební obvod č.130 Brno-město-jihovýchod
(v městě Brně) jižní část městského obvodu Brno IV s městskými částmi Trnitá, Komárov, Černovice, Brněnské Ivanovice, Tuřany, Dvorská, Chrlice, Holásky, Přízřenice, Dolní Heršpice, Horní Heršpice a městská část Brno-město z městského obvodu Brno I
Volební obvod č.131 Blansko
(v okrese Blansko) jižní část okresu Blansko ohraničená obcemi Běleč, Synalov, Rašov, Brťov-Jeneč, Zernovník, Černá Hora, Bořitov, Doubravice nad Svitavou, Holešín, Karolín, Petrovice, Žďár, Sloup a Vysočany
Volební obvod č. 132 Boskovice
(v okrese Blansko) severní část okresu Blansko ohraničená obcemi Žďárná, Ludíkov, Němčíce, Kuničky, Újezd u Boskovic, Lhota Rapotina, Obora, Krnov, Lysice, Býkovice, Dlouhá Lhota, Kunčina Ves, Kozárov, Strhaře a Osiky
Volební obvod č. 133 Tišnov
(v okrese Brno-venkov) severozápadní část okresu Brno-venkov ohraničená obcemi Vysoké Popovice, Příbram, Babice u Rosic, Kratochvtlka, Tetčice, Rosice, Říčany, Veverské Knínice a dále Útěchov a Vranov
Volební obvod č. 134 Ivančice
(v okrese Brno venkov) jihozápadní část okresu Brno-venkov ohraničená obcemi Popovice, Rajhrad, Opatovice, Holasice, Syrovice, Bratčice, Mělčany, Dolní Kounice, Trboušany a dále Lukovany, Zakřany, Zbýšov, Neslovice, Hlína, Prštice, Radostice, Střelice, Omice a Ostrovačice
Volební obvod č. 135 Šlapanice
(v okrese Brno-venkov) jihovýchodní část okresu Brno-venkov ohraničená obcemi Kupařovice, Pravlov, Němčičky, Sobotovice, Vojkovice, Blučina, Měnín, Rajhradice, Rebešovice a dále Bílovice nad Svitavou
Volební obvod č. 136 Břeclav
(v okrese Břeclav) střední část okresu Břeclav ohraničená obcemi Břeclav, Podivín, Rakvice, Přítluky, Bulhary, Zaječí, Velké Pavlovice, Němčičky, Bořetice, Velké Bílovice a Moravský Žižkov
Volební obvod č. 137 Mikulov
(v okrese Břeclav) západní část okresu Břeclav ohraničená obcemi Šitbořice, Diváky, Hustopeče, Starovičky, Šakvice, Pavlov, Milovice, Mikulov, Sedlec, Lednice, Hlohovec a Valtice
Volební obvod č. 138 Gottwaldov I
(v okrese Gottwaldov) část města Gottwaldov zahrnující části Zlín, Zlínské Paseky, Mládcova, Kudlov, Jaroslavice, Příluky, Kostelec a Štípa
Volební obvod č. 139 Gottwaldov II
(v okrese Gottwaldov) část města Gottwaldov zahrnující části Prštné, Louky, Malenovice, Salaš a Březnice a jihozápadní část okresu Gottwaldov ohraničená obcemi Otrokovice a dále Napajedla a Lhota
Volební obvod č. 140 Slavičín
(v okrese Gottwaldov) část města Gottwaldov zahrnující části Zelechovice nad Dřevnicí, Lužkovice, Lípa a Klečůvka a jihovýchodní část okresu Gottwaldov ohraničená obcemi Zádveřice-Raková, Horní Lhota, Slopné, Loučka, Újezd, Vysoké Pole, Drnovice a dále Valašské Klobouky, Vlachovice-Vrbětice, Slavičín a dále Doubravy, Bohuslavice u Gottwaldova, Březůvky a Šarovy
Volební obvod č. 141 Vizovice
(v okresech Gottwaldov a Kroměříž) část města Gottwaldov zahrnující části Chlum, Lhotka a Tečovice a severní část okresu Gottwaldov ohraničená obcemi Sazovice, Tlumačov, Machová, Mysločovice, Racková, Vlčková, Držková a dále Bratřejov, Vizovice, Slušovice, Veselá, Hvozdná, Ostrata, Velíková, Lukov a Fryšták
Volební obvod č. 142 Hodonín
(v okrese Hodonín) střední část okresu Hodonín ohraničená obcemi Hodonín, Lužice, Durmany, Milotice, Vacenovice, Ratíškovice a Rohatec
Volební obvod č. 143 Čejč
(v okresech Hodonín a Břeclav) jihozápadní část okresu Hodonín ohraničená obcemi Karlín, Šardice, Svatobořice-Mistřín, Hovorany, Mutěnice, Dolní Bojanovice, Mikulčice a jihovýchodní pást okresu Břeclav ohraničená obcemi Tvrdonice, Lanžhot, Kostice a Hrušky a severovýchodní část okresu Břeclav ohraničená obcemi Vrbice, Kobylí, Morkůvky, Horní Bojanovice, Boleřadice, Klobouky a Borkovany
Volební obvod č. 144 Bzenec
(v okrese Hodonín) severovýchodní část okresu Hodonín ohraničené obcemi Moravský Písek, Bzenec, Vnorovy, Kozojídky, Zeraviny, Kněždub, Tvarožná Lhota a dále Sudoměřice, Petrov, Vracov, Skoronice, Kyjov, Sobúlky, Věteřov, Kostelec, Čeložnice a Moravany
Volební obvod č. 145 Veselí nad Moravou
(v okresech Hodonín a Uherské Hradiště) východní část okresu Hodonín ohraničená obcemi Veselí nad Moravou, Hrubé Vrbka a Hroznová Lhota a jihovýchodní část okresu Uherské Hradiště ohraničená obcemi Boršice u Blatnice, Dolní Němčí, Vlčnov, Veletiny, Hradčovice, Slavkov, Horní Němčí a Strání
Volební obvod č. 146 Jihlava
(v okrese Jihlava) severozápadní část okresu Jihlava ohraničená obcemi Jihlava, Cerekvička, Vílanec, Horní Kosov, Vyskytná nad Jihlavou, Hubenov, Mirošov a Hojkov
Volební obvod č. 147 Luka nad Jihlavou
(v okresech Jihlava a Žďár nad Sázavou) východní část okresu Jihlava ohraničená obcemi Střítež, Měšín, Velký Beranov, Malý Beranov, Puklice, Příseka, Uhřínovice, Stonařov, Suchá, Otín, Pavlov, Dlouhá Brtnice a Hladov a západní část okresu Žďár nad Sázavou ohraničená obcemi Ruda, Březejc, Lhotky, Martinice, Vídeň, Bory, Kněževes, Radostín nad Oslavou, Kotlasy, Březí nad Oslavou, Nové Veselí, Budeč, Matějov, Sázava, Velká Losenice a Vepřová
Volební obvod č. 148 Třešť
(v okresech Jihlava a Třebíč) jihozápadní část okresu Jihlava ohraničená obcemi Sedlatice, Stará Říše, Nevcehle, Panenská Rozsíčka, Třešť, Salavice, Kostelec, Cejle a západní část okresu Třebíč ohraničená obcemi Dešov, Kojatice, Třebelovice, Komárovice, Vranín, Domamil, Želetava, Štěměchy, Římov, Čáslavice, Loukovice, Rokytnice nad Rokytnou, Markvartice, Hvézdoňovice, Krahulov, Petrovice, Nová Ves, Přibyslavice, Číchov a Bransouze
Volební obvod č. 149 Kroměříž I
(v okresech Kroměříž a Prostějov) jihozápadní část okresu Kroměříž ohraničená obcemi Střížovice, Těšnovice-Trávník, Bařice-Velké Těšany, Jarohněvice, Postoupky a Hradisko a západní část města Kroměříž ohraničená třídou Rudé armády, ulicí Sokolovskou, Kotojedskou, ulicí Oskol, řekou Moravou a ulicí Chropyňskou a východní část okresu Prostějov ohraničená obcemi Hrubčice, Čechovice, Skalka, Pivín, Víceměřice, Doloplazy a Dřevnovice
Volební obvod č. 150 Kroměříž II
(v okrese Kroměříž) severní část okresu Kroměříž ohraničená obcemi Chropyně, Skaštice, Hulín, Rusava, Slavkov pod Hostýnem, Brusné, Chomýž, Hlinsko pod Hostýnem, Prusinovice a východní část města Kroměříž ohraničená třídou Rudé armády, ulicí Sokolovskou, Kotojedskou, ulicí Oskol, řekou Moravou a ulicí Chropyňskou, včetně částí Vážany, Kotojedy a Bílany
Volební obvod č. 151 Prostějov
(v okrese Prostějov) severozápadní část okresu Prostějov ohraničená obcemi Bedihošť, Kralice na Hané, Biskupice, Klopotovice a Prostějov
Volební obvod č. 152 Kostelec na Hané
(v okrese Prostějov) západní část okresu Prostějov ohraničená obcemi Zeleč, Dobromilice, Vřesovice, Výšovice, Žešov, Určice, Krumsín, Plumlov, Mostkovice, Smržice, Olšany u Prostějova
Volební obvod č. 153 Třebíč
(v okrese Třebíč) střední část okresu Třebíč ohraničená obcemi Račerovice, Sokolí, Stařec, Cechodovice, Mastník, Kojetice, Šebkovice, Bnbice, Cidlina, Lesonice, Jakubov u Moravských Budějovic, Litohoř, Moravské Budějovice, Jackov, Dědice, Nimpšov, Nové Syrovice a dále Příštpo, Jaroměřice nad Rokytnou, Myslibořice, Lipník, Dolní Vilémovice, Klučov, Střítež, Třebíč, Ptáčov, Pocoucov a Budíkovice
Volební obvod č. 154 Náměšť nad Oslavou
(v okresech Třebíč a Znojmo) severovýchodní část okresu Třebíč ohraničená obcemi Chlum, Červená Lhota, Číhalín, Honu Vilémovice, Trnava, Vladislav, Kožichovice, Slavičky, Číměř, Třebenice, Valeč, Odunec, Zárubice, Račice, Krhov a Radkovice u Hrotovic a severní část okresu Znojmo ohraničená obcemi Střelice, Boskovštejn, Bojanovice, Kravsko, Mramotice, Hluboké Mašůvky, Unanov, Kuchařovice, Plavec, Němčičky, Mikulovice, Horní Dunajovice, Žerotice, Želetice, Křepice, Medlice, Horní Kounice a Čermákoviee
Volební obvod č. 155 Uherské Hradiště I
(v okrese Uherské Hradiště) severovýchodní část města Uherské Hradiště ohraničená na jihozápadě železniční tratí Staré Město- Kunovice včetně částí Staré Město, Mařatice a Jarošov a severovýchodní část okresu Uherské Hradiště ohraničená obcemi Vésky, Míkovice, Podolí, Popovice, Mistřice, Nedachlebice, Drslavice, Havřice, Uherský Brod bez sídliště Pod vinohrady a bez částí Maršov, Těšov a Újezdec a dále Prakšice, Pašovice a na severu obcemi Babice, Sušice a Huštěnovice
Volební obvod č. 156 Uherské Hradiště II
(v okrese Uherské Hradiště) část města Uherské Hradiště ohraničená na severovýchodě železniční tratí Staré Město- Kunovice včetně částí Kunovice a Sady a jihozápadní část okresu Uherské Hradiště ohraničená obcemi Hluk, Kostelany nad Moravou, Zlechov, Jalubí, Traplice a Kudlovice
Volební obvod č. 157 Starý Hrozenkov
(v okresech Uherské Hradiště a Gottwaldov) východní část okresu Uherské Hradiště ohraničená obcemi Bánov, Nivnice, Korytná, Březová a částmi Uherského Brodu Maršov, Újezdec, Těšov a sídlištěm Pod vinohrady a východní část okresu Gottwaldov ohraničená obcemi Nedašova Lhota, Návojná, Brumov Bylnice, Štítná nad Vláří-Popov, Jestřábí, Rokytnice a Šanov
Volební obvod č. 158 Vyškov
(v okrese Vyškov) severní část okresu Vyškov ohraničená obcemi Rousínov, Komořany-Podbřežice, Lysovice, Kučerov, Bohdalice-Kozlany, Hvězdlice, Chvalkovice, Dobročkovice a Brankovice
Volební obvod č. 159 Bučovice
(v okresech Vyškov a Hodonín) jižní část okresu Vyškov ohraničená obcemi Nemotice, Nesovice, Milovice-Uhřice, Kojátky, Bohaté Málkovice, Letonice, Dražovice, Němčany, Slavkov u Brna a Velešovice-Holubice a severozápadní část okresu Hodonín ohraničená obcemi Násedlovice, Nenkovice, Stavěšice, Strážovice, Dražůvky, Lovčice, Nechvalín, Ostrovánky, Bukovany a Bohuslavice
Volební obvod č. 160 Znojmo
(v okrese Znojmo) západní část okresu Znojmo ohraničená obcemi Dyjákovičky, Chvalovice, Znojmo, Citonice, Žerůtky, Olbramkostel, Pavlice, Grešlové Mýto, Prokopov, Hoštim a Rozkoš
Volební obvod č. 161 Moravský Krumlov
(v okrese Znojmo) východní část okresu Znojmo ohraničená obcemi Rešice, Tulešice, Vémyslice, Džbánice, Trstěnice, Višňové, Morašice, Hostěradice, Vítonice, Prosiměřice, Kyjovice, Tvořihráz, Výrovice, Těšetice, Dyje, Tasovice, Načeratice a Vrbovec
Volební obvod č. 162 Žďár nad Sázavou
(v okrese Žďár nad Sázavou) střední část okresu Ždár nad Sázavou ohraničená obcemi Polnička, Žďár nad Sázavou, Hamry nad Sázavou, Vatín, Ostrov nad Oslavou, Bohdalec, Bobrůvka, Bobrová, Mirošov, Račice, Dlouhé, Nová Ves u Nového Města na Moravě, Olešná, Zubří, Nové Město na Moravě, Rokytno, Fryšava, Světnov a Vojnův Městec
Volební obvod č. 163 Bystřice nad Pernštejnem
(v okrese Zďár nad Sázavou) severovýchodní část okresu Žďár nad Sázavou ohraničená obcemi Herálec, Kadov, Kuklík, Věcov, Lísek, Rovné-Divišov, Zvole, Blažkov, Strážek, Jemnice, Moravec, Radenice, Sklené nad Oslavou, Rousměrov, Jívoví, Dobrá Voda, Kozlov, Sviny, Ořechov, Osová Bítýška, Záblatí a Holubí Zhoř
SEVEROMORAVSKÝ KRAJ
Volební obvod č. 164 Ostrava-střed
(ve městě Ostrava) městský obvod Ostrava 1 bez částí Hošťálkovice, Lhotka a Petřkovice a bez severního okraje části Přívoz za železniční tratí Přerov- Bohumín
Volební obvod č. 165 Slezská Ostrava
(ve městě Ostrava) městský obvod Ostrava 2 a z městského obvodu Ostrava 1 části Hošťálkovice, Lhotka a Petřkovice a severní okraj části Přívoz  za železniční tratí Přerov- Bohumín
Volební obvod č. 166 Ostrava-Zábřeh I
(ve městě Ostrava) městský obvod Ostrava 3 bez místních částí Stalingrad, Jižní město, Výškovice a městských části Hrabůvka, Proskovice, Stará Bělá a Nová Bělá
Volební obvod č. 167 Ostráva-Zábřeh II
(ve městě Ostrava) část městského obvodu Ostrava 3 zahrnující městské části Proskovice, Stará Bělá, Hrabůvka, Nová Bělá a místní části Stalingrad, Jižní město, Výškovice
Volební obvod č. 168 Ostrava-Poru ba I
(ve městě Ostrava) stavební obvody Poruby č. I, II, V, VI a části Svinov, Třebovice, Polanka a místní část Poruba-ves
Volební obvod č. 169 Ostrava-Paruba II
(ve městě Ostrava) stavební obvody Poruby č. III, IV, VII, VIII a části Pustkovec, Krásné Pole, Martinov a Plesná
Volební obvod č. 170 Bruntál
(v okrese Bruntál) jižní část okresu Bruntál ohraničená obcemi Malá Moravka, Karlova Studánka, Světlá Hora, Široká Niva, Nové Heřmínovy, Milotice nad Opavou, Rázová, Horní Benešov, Horní Životice
Volební obvod č. 171 Krnov
(v okrese Bruntál) severní část okresu Bruntál ohraničená obcemi Vrbno pod Pradědem, Karlovice, Krasov, Čaková, Zátor, Lichnov, Sosnová
Volební obvod č. 172 Frýdek-Místek
(v okrese Frýdek-Místek) město Frýdek-Místek a obce Baška, Chlebovice, Janovice, Lískovec, Lysůvky, Skalice, Staré Město a Sviadnov
Volební obvod č. 173 Vratimov
(v okrese Frýdek-Místek) severozápadní část okresu Frýdek-Místek ohraničená obcemi Kozlovice, Lhotka, Palkovice, Sklenov, Fryčovice, Stařic, Žabeň, Řepiště, Sedliště, Bruzovice, Dobrá, Nošovice, Vojkovice, Dolní Tošanovice, Horní Tošanovice a Třanovice
Volební obvod č. 174 Třinec
(v okrese Frýdek-Místek) severovýchodní část okresu Frýdek-Místek ohraničená obcemi Komorní Lhotka, Řeka, Tyra, Vendryně, Bystřice, Nýdek
Volební obvod č. 175 Frýdlant nad Ostravicí
(v okrese Frýdek-Místek) jižní část okresu Frýdek-Místek ohraničená obcemi Kunčice pod Ondřejníkem, Pstruzí, Metylovice, Pržno, Lubno, Krásná, Raškovice, Vyšní Lhoty, Dobratice, Moravka, Košařiska, Hrádek a Jablunkov
Volební obvod č. 176 Karviná
(v okrese Karviná) městské části Karviná 1-Fryštát, Karviná 6-Nové Město, Karviná 7-Mizerov a Karviná 8-Hranice
Volební obvod č. 177 Český Těšín
(v okrese Karviná) město Český Těšín a městské části Karviná 3-Lázně Darkov, Karviná 4-Ráj, Karviná 9-Louky
Volební obvod č. 178 Bohumín
(v okrese Karviná) město Bohumín, městské části Karviná 2-Doly, Karviná 5-Staré Město a dále obce Dolní Lutyně, Dětmarovice a Petrovice u Karviné
Volební obvod č. 179 Orlová
(v okrese Karviná) města Orlová a Petřvald a obec Rychvald
Volební obvod č. 180 Havířov I
(v okrese Karviná) městské části Havířov 2-Bludovice, Havířov 5-Dolní Datyně a přilehlá část městské části Havířov 1-město ohraničené ulicí Gottwaldovou a ulicí Dělnickou
Volební obvod č. 181 Havířov II
(v okrese Karviná) městské částí Havířov 3-Šumbark, Havířov 4-Suchá, Havířov 6-Horní Suchá, část městské části Havířov 1-město ohraničená ulicemi Gottwaldovou a Dělnickou a obce Albrechtice, Stonava a Těrlicko
Volebni obvod č. 182 Nový Jičín
(v okrese Nový Jičín) Jihozápadní část okresu Nový Jičín ohraničená obcemi Heřmanice u Oder, Odry, Mankovice, Bernartice nad Odrou, Nový Jičín, Jičína, Janovice, Petřkovice
Volební obvod č. 183 Bílovec
(v okrese Nový Jičín) severní část okresu Nový Jičín ohraničená obcemi Fulnek, Suchdol nad Odrou, Hladké Životice, Bartošovice, Sedlnice, Skotnice a Kateřinice
Volebni obvod č. 184 Frenštát pod Radhoštěm
(v okrese Nový Jičín) Jihovýchodní část okresu Nový Jičín ohraničená obcemi Straník, Hodslavice, Mořkov, Veřovice, Štramberk, Kopřivnice, Příbor
Volební obvod č. 185 Olomouc I
(v okrese Olomouc) jihozápadní část okresu Olomouc ohraničená obcemi Bílá Lhota, Mládec, Litovel, Unčovice, Náklo, Štěpánov, Bohuňovice, Horká nad Moravou, Skrbeň, Těšetice, Hněvotín, Bystročice, Kožušany-Tážaly, Blatec
Volební obvod č. 186 Šternberk
(v okrese Olomouc) severní část okresu Olomouc ohraničená obcemi, Medlov, Uničov, Pňovice, Žerotín-Strukov, Hnojíce, Šternberk, Bělkovice-Lašťany, Dolany, Hlubočky, Město Libavá
Volební obvod č. 187 Olomouc II
(v okrese Olomouc) jižní část okresu Olomouc zahrnující východní část města Olomouc ohraničenou ulicemi Bystrovanskou, Pavlovickou, Na Bystřičce, Dobrovolského, Na střelnici, na jihu obcí Dub nad Moravou a Grygov a na severovýchodě obcemi Lošov, Velká Bystřice, Velký Újezd
Volební obvod č. 188 Olomouc III
(v okrese Olomouc) západní část města Olomouc ohraničená ulicemi Bystrovanskou, Pavlovickou, Na Bystřičce, Dobrovolského, Na střelnici
Volební obvod č. 189 Opava
(v okrese Opava) město Opava
Volební obvod č. 190 Hlučín
(v okrese Opava) severovýchodní část okresu Opava ohraničená obcemi Oldřišov, Velké Hoštice, Kravaře, Bolatice, Bohuslavice, Hlučín
Volební obvod č. 191 Vítkov
(v okrese Opava) západní část okresu Opava ohraničená obcemi Holasovice, Jamnice, Stěbořice, Slavkov, Otice, Hradec nad Moravicí, Vršovice, Raduň, Hlubočec, Pustá Polom, Mokré Lazce, Suché Lazce, Nové Sedlice, Štítina, Lhota, Háj ve Slezsku, Zábřeh, Dolní Benešov, Jilešovice, Velká Polom
Volební obvod č. 192 Přerov I
(v okrese Přerov) jihozápadní část okresu Přerov ohraničená obcí Troubky a část města Přerov zahrnující území ohraničené řekou Bečvou od mostu Míru, ulicí Jateční, náměstím Přerovského povstání, Kratochvílovou, Šířivou, Sušilovou, Na loučkách, Sumínovou a Gottwaldovou čtvrti a městskou část Dluhonice
Volební obvod č. 193 Přerov II
(v okrese Přerov) jihovýchodní část okresu Přerov zahrnující části města Přerov Předmostí, Lověšice, Kozlovice, Újezdec a území města ohraničené ulicemi Tovární, Husovou, Nábřežím protifašistických bojovníků(k mostu Míru), Palackého, Komenského, Wurmovou, Čechovou, náměstím Svobody, Denisovou a část okresu ohraničená obcemi Bochoř, Grymov, Radslavice, Sušice, Oldřichov, Hlinsko, Lhota, Radotín, Soběchleby, Dolní Nětčice, Paršovice, Opatovice, Ostí, Černotín, Hluzov, Kunčice, Bělotín, Nejdek
Volební obvod č. 194 Hranice
(v okrese Přerov) severní část okresu Přerov ohraničená obcemi Citov, Císařov, Rokytnice, Zeravice, Čekyně, Viničná, Prosenice, Osek nad Bečvou, Lipník nad Bečvou, Hranice, Teplice nad Bečvou, Střítež nad Ludinou, Jindřichov
Volební obvod č. 195 Š u m perk
(v okrese Šumperk) část okresu Šumperk ohraničená obcemi Písařov, Bušín, Ruda nad Moravou, Bohdíkov, Bratrušov, Rapotín, Velké Losiny, Loučná nad Děsnou, Sobotín, Šumperk, Bludov, Zborov, Svébohov, Jedlí, Drozdov
Volební obvod č. 196 Jeseník
(v okrese Šumperk) severní část okresu Šumperk ohraničená obcemi Malá Morava, Podlesí, Hanušovice, Jindřichov, Branná, Bělá pod Pradědem
Volební obvod č. 197 Zábřeh
(v okrese Šumperk) jižní část okresu Šumperk ohraničená obcemi Hoštejn, Kosov, Zábřeh, Rovensko, Postřelmov, Sudkov, Dolní Studénky, Nový Malin, Oskava
Volební obvod č. 198 Vsetín
(v okrese Vsetín) jihozápadní část okresu Vsetín ohraničená obcemi Kateřinice, Ratiboř, Vsetín, Leskovec, Valašská Polanka, Lužná, Pulčín, Valašská Senice
Volební obvod č. 199 Rožnov pod Radhoštěm
(v okrese Vsetín) východní část okresu Vsetín ohraničená obcemi Rožnov pod Radhoštěm, Valašská Bystřice, Halenkov, Hovězí, Zděchov, Huslenky
Volební obvod č. 200 Valašské Meziříčí
(v okrese Vsetín) severozápadní část okresu Vsetín ohraničená obcemi Lázy, Mikulůvka, Pržno, Jablůnka, Růžďka, Malá Bystřice, Velká Lhota, Vidče, Zubří