90/1976 Zb.

Časová verzia predpisu účinná od 20.08.1976

Obsah zobrazeného právneho predpisu má informatívny charakter.

90
Uznesenie
Predsedníctva Federálneho zhromaždenia Československej socialistickej republiky
z 19. augusta 1976
o určení volebných obvodov pre voľby do Federálneho zhromaždenia Československej socialistickej republiky
Predsedníctvo Federálneho zhromaždenia určuje podľa § 12 zákona č. 44/1971 Zb. o voľbách do Federálneho zhromaždenia volebné obvody pre voľby do Snemovne ľudu a Snemovne národov Federálneho zhromaždenia Československej socialistickej republiky, ako sú uvedené v prílohe tohto uznesenia.
Predseda Federálneho zhromaždenia:

Indra v. r.
Príloha uznesenia Predsedníctva Federálneho zhromaždenia Československej socialistickej republiky o určení volebných obvodov pre voľby do Federálneho zhromaždenia č. 90/1976 Zb.
Zoznam volebných obvodov pre voľby do Federálneho zhromaždenia, ktoré sa budú konať v dňoch 22. a 23. októbra 1976.
A. Volebné obvody pre voľby do Snemovne ľudu Federálneho zhromaždenia
ČESKÁ SOCIALISTICKÁ REPUBLIKA
HLAVNÉ MESTO PRAHA
Volebný obvod č. 1
(v mestskom obvode Praha 1)
Praha 1
mestský obvod Praha 1
Volebný obvod č. 2
(v mestskom obvode Praha 2)
Praha 2
mestský obvod Praha 2
Volebný obvod č. 3
(v mestskom obvode Praha 3)
Praha 3
(mestský obvod Praha 3 okrem mestskej časti Žižkov od ulice Ondříčkovej, Olšanskej na juh a Želivského, U vinohradského hřbitova na západ
Volebný obvod č. 4
(v mestskom obvode Praha 4)
Praha 4-východ
mestské časti Nusle, Michle, Záběhlice, katastrálne územie Chodov, Háje, Šeberov, Újezd a časť mestského obvodu ohraničená na západe ulicou Petra Rezka, na Veselí, na Pankráci, Budějovickou a diaľnicou
Volebný obvod č. 5
(v mestskom obvode Praha 4)
Praha 4-stred
mestské časti Podolí, Krč, Lhotka, katastrálne územie Libuš, Kunratice, Písnice a časť obvodu ohraničená na západe ulicou K novému dvoru, sídliskom Novodvorská, Branická, Antala Staška, Na strži, V rovinách, K šídlišti, Na Pekařce, K Hlásce, k Vltave
Volebný obvod č. 6
(v mestských obvodoch Praha 4 a 5)
Praha 4 a 5-juh
z mestského obvodu Praha 4 mestskej časti Braník, Hodkovičky, katastrálne územie Modřany, Komořany, Cholupice hraničiace na východe s volebným obvodom č. 5, z mestského obvodu Praha 5 mestské časti Smíchov, Radlice, Hlubočepy, katastrálne územie Lipence, Lahovice, Lochkov, Radotín, Velká a Malá Chuchle, Zbraslav, Slivenec a časť ohraničená na severozápade ihriskom Tatry Smíchov, železničnou stanicou Jinonice a Holyně
Volebný obvod č. 7
(v mestskom obvode Praha 5)
Praha 5-sever
časť mestskej časti Smíchov, Malá Strana, Košíře, Motol, Jinonice, katastrálne územie Stodůlky, Řeporyje, Třebonice, Zličín ohraničená na juhu volebným obvodom č. 6
Volebný obvod č. 8
(v mestskom obvode Praha 6)
Praha 6-juhozápad
mestská časř Hradčany, Střešovice, Břevnov, Ruzyně, Liboc, Veleslavín, Vokovice, katastrálne územie Řepy, Přední Kopanina, Nebušice, a časť mestského obvodu ohraničená na severovýchode Jenerálkou, Horoměřickou, železničnou traťou a Prašným mostom
Volebný obvod č. 9
(v mestskom obvode Praha 6)
Praha 6-severovýchod
časť mestského obvodu s mestskými časťami Bubeneč, Dejvice, Sedlec, katastrálne územie Lysolaje, Suchdol ohraničená na západe volebným obvodom č. 8
Volebný obvod č. 10
(v mestskom obvode Praha 7)
Praha 7
mestský obvod Praha 7
Volebný obvod č. 11
(v mestskom obvode Praha 8)
Praha 8-západ
časť mestského obvodu s mestskými časťami Bubeneč, Dejvice, Sedlec, katastrálne územie Lysolaje, Suchdol ohraničená na západe volebným obvodom č. 8
Volebný obvod č. 12
(v mestských obvodoch Praha 8 a 9)
Praha 8 a 9-sever
z mestského obvodu Praha 8 katastrálne územie Březiněves, Dolní Chabry, Ďáblice a mestská časť Kobylisy. Z mestského obvodu Praha 9 mestské časti Střížkov, Prosek, katastrálne územie Letňany ohraničené na juhozápade volebným obvodom č. 11
Volebný obvod č. 13
(v mestskom obvode Praha 9)
Praha 9-juh
mestské časti Vysočany, Hloubětín, Hrdlořezy, Libeň, katastrálne územie Čakovice, Kbely, Vinoř, Satalice, Horní a Dolní Počernice, Klánovice, Koloděje, Újezd nad Lesy, Běchovice, Kyje ohraničené na západe volebným obvodom č. 12
Volebný obvod č. 14
(v mestských obvodoch Praha 10 a 3)
Praha 10 a 3-západ
z mestského obvodu Praha 10 severozápadná časť mestskej časti Vršovice, z mestského obvodu Praha 3 južná časť mestskej časti Vinohrady ohraničenej na severe ulicou Ondříčkovou a Olšanskou, na východe Jana Želivského, U vinohradského hřbitova, Ruskou, Kodaňskou, štadiónom Slavia IPS, na juhu železničnou traťou
Volebný obvod č. 15
(v mestskom obvode Praha 10)
Praha 10-stred
mestské časti Vršovice, Strašnice, Hostivař, Záběhlice ohraničené na severe križovatkou ulíc U vinohradského hřbitova a Ruskej, ulicami Průběžnou, Žernovskou, V rybníčkách, železničnou traťou, Černokosteleckou, katastrálnymi územiami Štěrboholy, Horní a Dolní Měcholupy ohraničené na severozápade volebným obvodom č. 14
Volebný obvod č. 16
(v mestskom obvode Praha 10)
Praha 10-východ
mestské časti Malešice, Strašnice, katastrálne územie Štěrboholy, Dolní a Horní Měcholupy, Petrovice, Uhřiněves, Dubeč, Kralovice, Křeslice, Kolovraty, Nedvězí, Benice ohraničené na západe volebným obvodom č. 15
STREDOČESKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 17
(v okresoch Benešov a Praha-východ)
Benešov
východná časť okresu Benešov ohraničená obcami Netvořice, Chrášťany, Václavice, Benešov, Nová Ves, Popovice, Jankov, Ratměřice, Odlochovice a južná časť okresu Praha-východ ohraničená obcami Čestlice, Předboř, Všechromy, Strančice, Všestary, Mnichovice, Třemblat, Ondřejov
Volebný obvod č. 18
(v okrese Beroun)
Beroun
okres Beroun
Volebný obvod č. 19
(v okrese Kladno)
Kladno
juhovýchodná časť okresu Kladno ohraničená obcami Dřetovice, Stehelčeves, Kladno, Velké Přítočno, Pletený Újezd, Braškov, Horní Bezděkov, Malé Kyšice
Volebný obvod č. 20
(v okrese Kladno)
Slaný
severná časť okresu Kladno ohraničená obcami Zákolany, Koleč, Třebusice, Cvrčovice, Švermov, Libušín, Srby, Tuchlovice
Volebný obvod č. 21
(v okrese Kolín)
Kolín
východná časť okresu Kolín ohraničená obcami Klučov, Chrášťany, Třebovle, Kouřim, Oleška, Kostelec nad Černými Lesy, Jevany, Vyžlovka
Volebný obvod č. 22
(v okrese Kutná Hora)
Kutná Hora
okres Kutná Hora
Volebný obvod č. 23
(v okrese Mělník)
Mělník
severozápadná časť okresu Mělník ohraničená obcami Byšice-Liblice, Přívory, Všetaty, Tišice
Volebný obvod č. 24
(v okrese Mladá Boleslav)
Mladá Boleslav
severná časť okresu Mladá Boleslav ohraničená obcami Boreč, Kovanec, Krásná Ves, Vinec, Mladá Boleslav, Řepov, Kolomuty, Dolánky, Nová Telib, Žerčice, Ledce
Volebný obvod č. 25
(v okresoch Mladá Boleslav, Nymburk, Mělník)
Benátky nad Jizerou
južná časť okresu Mladá Boleslav ohraničená obcami Pěčice, Semčice, Ctiměřice, Holé Vrchy, Chloumek, Nepřevázka, Písková Lhota, Krnsko, Rokytovec, Pětikozly, Niměřice, Sovínky, Malé Všelisy a severná časť okresu Nymburk ohraničená obcami Lysá nad Labem, Ostrá, Kostomlaty nad Labem, Hronětice, Kostomlátky, Čilec, Straky, Loučeň, Jíkev, Chleby, Budiměřice, Křečkov, Kouty, Úmyslovice, Netřebice, Vestec, Dymokury, Záhornice, Chotěšice, včítane juhovýchodnej časti okresu Mělník ohraničenej obcami Čečelice, Ovčáry, Jiřice
Volebný obvod č. 26
(v okresoch Nymburk a Kolín)
Nymburk
južná časť okresu Nymburk ohraničená obcami Kněžice, Sloveč, Městec Králové, Činěves, Velenice, Senice, Okřínek, Pátek, Poděbrady, Nymburk, Kovansko, Bobnice, Krchleby, Jizbice, Dvory, Kamenné Zboží, Písty, Sadská, Hradištko, Semice, Přerov nad Labem a severozápadná časť okresu Kolín ohraničená obcami Český Brod, Přistoupim, Vitice, Krupá, Tuchoraz, Kozojedy, Doubravčice
Volebný obvod č. 27
(v okrese Praha-východ)
Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
severná časť okresu Praha-východ ohraničená obcami Kuří, Svojšovice, Světice, Tehov, Klokočná, Struhařov, Zvánovice
Volebný obvod č. 28
(v okrese Praha-západ)
Hostivice
okres Praha-západ
Volebný obvod č. 29
(v okrese Příbram)
Příbram
západná časť okresu Příbram ohraničená obcami Buková u Příbramě, Pičín, Trhové Dušníky, Dubenec, Drásov, Ouběnice, Višňová, Káciň, Smolotely, Pečice, Kozárovice
Volebný obvod č. 30
(v okresoch Příbram a Benešov)
Sedlčany
východná časť okresu Příbram ohraničená obcami Dobříš, Rosovice, Suchodol, Dlouhá Lhota, Obořiště, Nečín, Obory, Luhy, Jablonná, Dolní Hbity, Bohostice, Cetyně, Klučenice a západná časť okresu Benešov ohraničená obcami Dalešice, Mlékovice, Neštětice, Přibyšice, Tisem, Bystřice, Ouběnice, Budenín, Broumovice, Jiřetice
Volebný obvod č. 31
(v okresoch Rakovník a Kladno)
Rakovník
okres Rakovník a juhozápadná časť okresu Kladno ohraničená obcami Kamenné Žehrovice, Velká Dobrá, Družec, Dolní Bezděkov, Bratronice, Běleč
JUHOČESKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 32
(v okrese České Budějovice)
České Budějovice-mesto
mesto České Budějovice
Volebný obvod č. 33
(v okrese České Budějovice)
České Budějovice
okres České Budějovice bez mesta České Budějovice
Volebný obvod č. 34
(v okrese Český Krumlov)
Český Krumlov
okres Český Krumlov
Volebný obvod č. 35
(v okrese Jindřichův Hradec)
Jindřichův Hradec
okres Jindřichův Hradec
Volebný obvod č. 36
(v okrese Pelhřimov)
Pelhřimov
okres Pelhřimov
Volebný obvod č. 37
(v okrese Písek)
Písek
okres Písek
Volebný obvod č. 38
(v okrese Prachatice)
Prachatice
okres Prachatice
Volebný obvod č. 39
(v okrese Strakonice)
Strakonice
okres Strakonice
Volebný obvod č. 40
(v okrese Tábor)
Tábor
okres Tábor
ZÁPADOČESKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 41
(v okrese Plzeň-mesto)
Plzeň I
mestské obvody Plzeň 1 a Plzeň 3
Volebný obvod č. 42
(v okrese Plzeň-mesto)
Plzeň II
mestské obvody Plzeň 2 a Plzeň 4
Volebný obvod č. 43
(v okresoch Domažlice a Klatovy)
Domažlice
okres Domažlice, západná časť okresu Klatovy ohraničená obcami Bezděkov, Týnec, Vrhaveč, Běšiny, Čachrov, Železná Ruda
Volebný obvod č. 44
(v okrese Cheb)
Cheb
okres Cheb
Volebný obvod č. 45
(v okresoch Karlovy Vary)
Karlovy Vary
východná časť okresu Karlovy Vary ohraničená mestom Karlovy Vary a obcou Hradiště
Volebný obvod č. 46
(v okresoch Karlovy Vary a Sokolov)
Ostrov
západná časť okresu Karlovy Vary ohraničená obcou Božičany, mestom Nová Role, obcami Sadov, Šemnice, Kyselka, Velichov, Vojkovice, Stráž nad Ohří, východná časť okresu Sokolov ohraničená obcami Přebuz, Šindelová, mestom Rotava, obcami Oloví, Jindřichovice, Vřesová, mestom Chodov
Volebný obvod č. 47
(v okrese Klatovy)
Klatovy
časť okresu Klatovy ohraničená obcami Chudenice, Tupadly, mestom Klatovy, obcami Mochtín, Chlístov, Malonice, Velhartice, Hlavňovice, Dobrá Voda
Volebný obvod č. 48
(v okrese Plzeň-juh)
Přeštice-Blovice
časť okresu Plzeň-juh ohraničená obcami Štěnovice, Čižice, Chválenice, Nezvěstice
Volebný obvod č. 49
(v okrese Plzeň-sever)
Plasy
časť okresu Plzeň-sever ohraničená obcami Úlice, Plešnice, Kozolupy, Tlučná, Úherce
Volebný obvod č. 50
(v okresoch Rokycany a Plzeň-juh)
Rokycany
okres Rokycany, severná časť okresu Plzeň-juh ohraničená obcami Letkov, Starý Plzenec, Losiná, Šťáhlavy
Volebný obvod č. 51
(v okrese Sokolov)
Sokolov
časť okresu Sokolov ohraničená obcami Stříbrná, Kraslice, Krajková, Dolní Nivy, Vintířov, Nové Sedlo
Volebný obvod č. 52
(v okresoch Tachov a Plzeň-sever)
Tachov
okres Tachov, južná časť okresu Plzeň-sever ohraničená obcami Rochlov, Doubrava, mestom Nýřany, obcou Přehýšov
SEVEROČESKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 53
(v okrese Ústí nad Labem)
Ústí nad Labem-sever
severná časť okresu Ústí nad Labem ohraničená obcami Chabařovice, Hrbovice, Neštěmice, Mojžíř, Povrly, severná časť mesta Ústí nad Labem s mestskými časťami Všebořice, Bukov, Klíše, sídlisko Severní terasa, Stříbrníky a vnútorná časť mesta priľahlá k ľavému brehu Labe medzi Vaňovom a Neštěmicami a ďalej ohraničená ulicami Tovární, Kekulova, Okružní, Na vlnovce a Resslova
Volebný obvod č. 54
(v okresoch Ústí nad Labem a Litoměřice)
Ústí nad Labem-juh - Litoměřice
južná časť okresu Ústí nad Labem ohraničená obcami Vyklice, Svádov, Valtířov, Velké Březno, Malé Březno a južná časť mesta Ústí nad Labem s mestskými časťami Tuchomyšl, Předlice, Trmice, Střekov a Nová Ves ohraničenými riekou Labe a ďalej ulicami Tovární, Kekulova, Okružní, Na vlnovce a Resslova, severná časť okresu Litoměřice ohraničená obcami Děčany, Dlažkovice, Chodovlice, Třebenice, Sulejovice, Lovosice, Prosmyky, Žalhostice, Kamýk, Hlinná, Žitenice, Pohořany, Ploskovice, Býčkovice, Soběnice, Horní Řepčice, Chotiněves, Drahobuz, Vědlice, Snědovice a Chcebuz
Volebný obvod č. 55
(v okrese Česká Lípa)
Česká Lípa
okres Česká Lípa
Volebný obvod č. 56
(v okrese Děčín)
Děčín-sever
severná časť okresu Děčín ohraničená obcami Arnoltice, Ludvíkovice, Dobrná, Horní Habartice a Velká Bukovina
Volebný obvod č. 57
(v okrese Děčín)
Děčín-juhozápad
juhozápadná časť okresu Děčín ohraničená obcami Dolní Žleb, Děčín, Březiny, Malá Veleň, Benešov n. Ploučnicí, Dolní Habartice, Františkov n. Ploučnicí a Starý Šachov
Volebný obvod č. 58
(v okrese Chomutov)
Chomutov-juh
južná časť okresu Chomutov ohraničená obcami Klášterec nad Ohří, Kadaň, Málkov, Černovice, Chomutov, Droužkovice a Březno
Volebný obvod č. 59
(v okrese Jablonec nad Nisou)
Jablonec nad Nisou
okres Jablonec nad Nisou
Volebný obvod č. 60
(v okrese Liberec)
Liberec-sever
severná časť okresu Liberec ohraničená obcami Křižany, Kryštofovo Údolí a severnou časťou mesta Liberec ohraničenou ulicami Františkovská, Winterova, Zhořelecká, Pastýřská, Šamánkova, Husova, Jablonecká a Zvolenská
Volebný obvod č. 61
(v okrese Liberec)
Liberec-juh
južná časť okresu Liberec ohraničená obcami Druzcov, Světlá pod Ještědem, Vratislavice nad Nisou a južnou časťou mesta Liberec ohraničenou ulicami Františkovská, Winterova, Zhořelecká, Pastýřská, Šamánkova, Husova, Jablonecká a Zvolenská
Volebný obvod č. 62
(v okrese Litoměřice)
Litoměřice-juh
južná časť okresu Litoměřice ohraničená obcami Lkáň, Klapý, Sedlec, Úpohlavy, Čížkovice, Střejovice, Lukavec, Nové Kopisty, Mlékojedy, Litoměřice, Miřejovice, Křešice, Encovany, Polepy, Hošťka a Radouň
Volebný obvod č. 63
(v okrese Louny)
Louny
západná časť okresu Louny ohraničená na severe obcami Počerady, Výškov, Postoloprty, Březno, Louny, Dobroměřice, Veltěže, Hřivčice a Peruc
Volebný obvod č. 64
(v okresoch Most a Chomutov)
Most-sever - Chomutov-sever
severná časť okresu Most ohraničená obcami Albrechtice, Horní Jiřetín, Litvínov a Kopisty, severná časť okresu Chomutov ohraničená obcami Okounov, Perštejn, Měděnec, Domašín, Vernéřov, Místo, Křimov, Blatno, Jirkov, Otvice, Údlice, Všehrdy a Hrušovany
Volebný obvod č. 65
(v okrese Most)
Most-juh
južná časť okresu Most ohraničená obcami Komořany, Dolní Jiřetín, Most a Braňany
Volebný obvod č. 66
(v okrese Teplice)
Teplice-sever
severná časť okresu Teplice ohraničená obcami Moldava, Hrob, Košťany, Újezdeček, Teplice, Sobědruhy, Proboštov, Dubí a Cínovec
Volebný obvod č. 67
(v okresoch Teplice a Louny)
Teplice-juh - Louny
južná časť okresu Teplice ohraničená obcami Osek, Háj u Duchcova, Jeníkov, Hudcov, Zabrušany, Kladruby, Bystřany, Srbice a Krupka,
severná časť okresu Louny ohraničená obcami Břvany, Lenešice, Raná, Nečichy, Chožov, Počedělice, Slavětín a Pátek
VÝCHODOČESKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 68
(v okrese Hradec Králové)
Hradec Králové-mesto
časť mesta Hradec Králové na pravom brehu Labe, na ľavom brehu Labe až po pravý breh Orlice, na pravom brehu Orlice štvrť Malšovice a obce Malšova Lhota, Rusek a Slatina
Volebný obvod č. 69
(v okrese Hradec Králové)
Hradec Králové-vidiek
južná časť mesta Hradec Králové, na ľavom brehu Orlice štvrte Moravské Předměstí, Třebeš a Nový Hradec Králové a zostávajúca časť okresu Hradec Králové
Volebný obvod č. 70
(v okrese Havlíčkův Brod)
Havlíčkův Brod
juhozápadná časť okresu Havlíčkův Brod ohraničená obcami Číhošť, Ovesná Lhota, Dlužiny, Druhanov, Příseka u Světlé, Malčín, Skuhrov, Kámen, Čachotín, Rozsochatec, Kojetín, Česká Bělá, Železné Horky a Modlíkov
Volebný obvod č. 71
(v okresoch Havlíčkův Brod a Chrudim)
Chotěboř
severovýchodná časť okresu Havlíčkův Brod ohraničená obcami Leština u Světlé, Kynice, Sázavka, Bačkov, Tis, Habry, Vepříkov, mestom Chotěboř, obcami Počátky, Střížov, Oudoleň a Havlíčkova Borová; juhozápadná časť okresu Chrudim ohraničená obcami Načešice, Míčov Sušice, Prachovice, Seč, Bojanov, Horní Bradlo, Trhová Kamenice, Ctětín, Švihov, Miřetice, Tisovec, Holetín, Raná, Pokřikov, Vojtěchov a Vysočina
Volebný obvod č. 72
(v okrese Chrudim)
Chrudim
severná časť okresu Chrudim ohraničená mestom Heřmanův Městec, obcami Kostelec u Heřmanova Městce, Vápenný Podol, Morašice, Mladoňovice, Liboměřice, Krásné, Libkov, České Lhotice, Nasavrky, Ochoz, Podlíšťany Vížky, Žumberk, Horka, Vrbatův Kostelec, Prosetín, Radčice, mestom Skuteč, obcami Předhradí, Hněvětice, Hluboká, Leština a Nové Hrady
Volebný obvod č. 73
(v okrese Jičín)
Jičín
celý okres Jičín
Volebný obvod č. 74
(v okrese Náchod)
Náchod
severovýchodná časť okresu Náchod ohraničená obcou Stárkov, mestom Hronov, obcou Pavlišov, mestom Náchod, obcami Vysokov, Přibyslav, Vrchoviny, Nahořany a Slavětín nad Metují
Volebný obvod č. 75
(v okrese Pardubice)
Pardubice-mesto
časť mesta Pardubíc, na západe bez štvrte Rosice, ohraničená ulicami Bělehradskou, Hradeckou a riekou Labe
Volebný obvod č. 76
(v okrese Pardubice)
Pardubice-vidiek
časť mesta Pardubice, včítane štvrti Rosice, ohraničená na východe ulicami Bělehradskou, Hradeckou a riekou Labe a zostávajúca časť okresu ardubice
Volebný obvod č. 77
(v okrese Rychnov nad Kněžnou)
Rychnov nad Kněžnou
celý okres Rychnov nad Kněžnou
Volebný obvod č. 78
(v okrese Semily)
Semily
celý okres Semily
Volebný obvod č. 79
(v okresoch Svitavy a Chrudim)
Polička
západná časť okresu Svitavy ohraničená obcami Janov, Čistá, Trstěnice, Květná, Pomezí, Stašov, Rohozná a Svojanov; južná časť okresu Chrudim ohraničená obcami Všeradov, Vítanov, mestom Hlinsko, obcami Kladno, Krouna, Proseč a Perálec
Volebný obvod č. 80
(v okrese Svitavy)
Svitavy
východná časť okresu Svitavy ohraničená obcami Opatov, Mikuleč, mestom Svitavy, obcami Vendolí, Radiměř, Lavičné a Vítějeves
Volebný obvod č. 81
(v okresoch Trutnov a Náchod)
Dvůr Králové nad Labem
južná časť okresu Trutnov ohraničená obcami Borovnice, Mostek, Vítězná, Horní Žďár, Hajnice, Radeč, Suchovršice, mestom Úpice a obcou Havlovice; juhozápadná časť okresu Náchod ohraničená mestom Červený Kostelec, obcami Horní Radechová, Slavíkov, Dolní Radechová, Kramolná, Studnice, Provodov, Šonov u Nového Města nad Metují, Velká Jesenice a Jasenná
Volebný obvod č. 82
(v okrese Trutnov)
Trutnov
severná časť okresu Trutnov ohraničená obcami Ždírnice, Horní Olešnice, Dolní Olešnice, Chotěvice, Pilníkov, Staré Buky, Střítež, Studenec, Starý Rokytník, Bohuslavice nad Úpou, Velké Svatoňovice, Batňovice a Rtyně v Podkrkonoší
Volebný obvod č. 83
(v okrese Ústí nad Orlicí)
Ústí nad Orlicí
západná časť okresu Ústí nad Orlicí ohraničená obcami Sopotnice, Hejnice, Žampach, Hnátnice, Libchavy, mestom Ústí nad Orlicí, obcami Knapovec, Řetová, Sloupnice a Němčice; časť mesta Česká Třebová bez častí Lhotka, Parník, Rybník, Semanín a Svinná
Volebný obvod č. 84
(v okrese Ústí nad Orlicí)
Žamberk
východná časť okresu Ústí nad Orlicí ohraničená obcami Záchlumí, Česká Rybná, mestom Žamberk, obcou Písečná, mestom Letohrad, obcami Dolní Dobrouč, Skuhrov, Přívrat a Kozlov; časť mesta Česká Třebová, časti Lhotka, Parník, Rybník, Semanín a Svinná
JUHOMORAVSKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 85
(v meste Brne)
Brno-mesto - juhozápad
južná a západná časť mesta Brna zahŕňajúca mestský obvod Brno I a časti mestského obvodu Brno II s mestskými časťami Žebětín, Bystrc a Kníničky
Volebný obvod č. 86
(v meste Brne)
Brno-mesto - severozápad
severozápadná časť mesta Brna zahŕňajúca mestský obvod Brno II bez mestských častí Žebětín, Bystrc a Kníničky
Volebný obvod č. 87
(v meste Brne)
Brno-mesto - sever
severná časť mesta Brna zahŕňajúca mestský obvod Brno V a mestskú časť Lesná z mestského obvodu Brno III
Volebný obvod č. 88
(v meste Brne)
Brno-mesto - severovýchod
severovýchodná časť mesta Brna zahŕňajúca mestský obvod Brno III bez mestskej časti Lesná
Volebný obvod č. 89
(v meste Brne)
Brno-mesto - juhovýchod
juhovýchodná časť mesta Brna zahŕňajúca mestský obvod Brno IV
Volebný obvod č. 90
(v okrese Blansko)
Blansko
severná časť okresu Blansko ohraničená obcami Černá Hora, Spešov, Ráječko, Vavřinec, Ostrov u Macochy a Lipovec a časti mesta Blanska Olešná a Hořice
Volebný obvod č. 91
(v okrese Brno-vidiek)
Brno-vidiek
južná časť okresu Brno-vidiek ohraničená obcami Omice, Střelice, Radostice, Prštice, Hlína, Neslovice, Zbýšov, Zakřany a Lukovany
Volebný obvod č. 92
(v okresoch Brno-vidiek a Blansko)
Brno-vidiek - Blansko
severozápadná časť okresu Brno-vidiek ohraničená obcami Vysoké Popovice, Příbram, Babice u Rosic, Kratochvilka, Tetčice, Rosice a Ostrovačice a ďalej Útěchov a Vranov a južná časť okresu Blansko ohraničená obcami Kotvrdovice, Krasová, Vilémovice a mesto Blansko bez časti Olešná a Hořice
Volebný obvod č. 93
(v okrese Břeclav)
Břeclav
južná časť okresu Břeclav ohraničená obcami Velké Bílovice, Velké Pavlovice, Bořetice, Němčičky, Zaječí, Šakvice, Strachotín, Dolní Věstonice, Horní Věstonice, Dolní Dunajovice, Brod nad Dyjí a Drnholec
Volebný obvod č. 94
(v okrese Gottwaldov)
Gottwaldov I
mesto Gottwaldov bez časti Lhotka, Chlum, Tečovice, Želechovice nad Dřevnicí, Lužkovice, Klečůvka, Lípa a obce Karlovice a Lhota
Volebný obvod č. 95
(v okrese Gottwaldov)
Gottwaldov II
východná časť okresu Gottwaldov ohraničená obcami Podkopná Lhota, Trnava, Hrobice, Ostrata, Hvozdná, časti mesta Gottwaldov Lužkovice, Klečůvka, Želechovice nad Dřevnicí a Lípa a ďalej Březůvky, Doubravy, Bohuslavice u Gottwaldova a Šarovy
Volebný obvod č. 96
(v okrese Hodonín)
Hodonín
juhozápadná časť okresu Hodonín ohraničená obcami Rohatec, Hodonín, Ratíškovice, Vacenovice, Milotice, Svatobořice-Mistřín, Šardice, Karlín, Hovorany a Terezín
Volebný obvod č. 97
(v okresoch Hodonín a Břeclav)
Hodonín - Břeclav
severozápadná časť okresu Hodonín ohraničená obcami Násedlovice, Nenkovice, Stavěšice, Strážovice, Sobůlky, Kyjov, Skoronice, Vracov, Bzenec, Vnorovy a Moravský Písek a severovýchodná časť okresu Břeclav ohraničená obcami Nosislav, Velké Němčice, Starovice, Hustopeče, Starovičky, Horní Bojanovice, Boleradice, Morkůvky, Kobylí a Vrbice
Volebný obvod č. 98
(v okresoch Hodonín a Uherské Hradiště)
Hodonín - Uherské Hradiště
východná časť okresu Hodonín ohraničená obcami Veselí nad Moravou, Žeraviny, Kněždub, Strážnice, Petrov a Sudoměřice a južná časť okresu Uherské Hradiště ohraničená obcou Hluk, časť mesta Uherské Hradiště ohraničená na severovýchode železničnou traťou Staré Mesto - Kunovice, včítane časti Kunovice a Sady, a ďalej Ostrožská Nová Ves a Uherský Ostroh
Volebný obvod č. 99
(v okrese Jihlava)
Jihlava
severozápadná časť okresu Jihlava ohraničená obcami Klátovec, Kaliště, Horní Dubenky, Nová Ves, Rácov, Růžená, Hodice, Panenská Rozsíčka, Třešť, Vílanec, Cerekvička, Jihlava, Malý Beranov, Velký Beranov, Kozlov, Rybné, Nadějov a Meziříčko
Volebný obvod č. 100
(v okrese Kroměříž)
Kroměříž
západná časť okresu Kroměříž ohraničená obcou Hulín
Volebný obvod č. 101
(v okrese Kroměříž a Gottwaldov)
Kroměříž - Gottwaldov
východná časť okresu Kroměříž ohraničená obcami Němčice, Pravčice, Třebětice a Záhlinice a severná časť okresu Gottwaldov ohraničená obcami Otrokovice bez časti Kvítkovice, časti mesta Gottwaldov Tečovice, Lhotka a Chlum a ďalej Racková, Fryšták, Lukov, Velíková, Kašava a Držková
Volebný obvod č. 102
(v okrese Prostějov)
Prostějov
severná časť okresu Prostějov ohraničená obcami Skřípov, Konice, Čunín-Křemenec, Stražisko, Přemyslovice, Hluchov, Zdětín, Ohrozim, Mostkovice, Prostějov, Bedihošť, Kralice na Hané, Biskupice a Klopotovice
Volebný obvod č. 103
(v okrese Třebíč a Jihlava)
Třebíč - Jihlava
západná časť okresu Třebíč ohraničená obcami Předín, Štěměchy, Cidlina, Lesonice, Šebkovice, Lesůňky, Jaroměřice nad Rokytnou, Myslibořice, Lipník, Dolní Vilémovice, Klučov, Střítež, Třebíč, Ptáčov, Pocoucov, Budíkovice, Račerovice, Nová Ves, Přibyslavice, Číchov a Bransouze a juhovýchodná časť okresu Jihlava ohraničená obcami Kamenička, Řehořov, Věžnice, Vysoké Studnice, Luka nad Jihlavou, Puklice, Příseka, Uhřínovice, Stonařov, Suchá, Otín, Pavlov, Nevcehle, Sedlejov, Třeštice, Doupě, Řídelov, Řásná a Mrákotín
Volebný obvod č. 104
(v okrese Uherské Hradiště)
Uherské Hradiště
východná časť okresu Uherské Hradiště ohraničená obcami Kněžpole, Mistřice, Hradčovice, Veletiny, Vlčnov, Dolní Němčí a Boršice u Blatnice
Volebný obvod č. 105
(v okresoch Uherské Hradiště a Gottwaldov)
Uherské Hradiště - Gottwaldov
západná časť okresu Uherské Hradiště ohraničená obcami Polešovice, Nedakonice, Kostelany nad Moravou, Vésky, Míkovice, Podolí, Popovice, Huštěnovice a Babice a severovýchodná časť mesta Uherské Hradiště ohraničená na juhozápade železničnou traťou Staré Město-Kunovice, včítane mestských častí Staré Město, Mařatice a Jarošov, a juhozápadná časť okresu Gottwaldov ohraničená obcami Napajedla, Pohořelice, Oldřichovice a Žlutava a časť mesta Otrokovíc Kvítkovice
Volebný obvod č. 106
(v okresoch Vyškov a Prostějov)
Vyškov - Prostějov
severná časť okresu Vyškov ohraničená obcami Habrovany-Olšany, Račice-Pístovice, Drnovice, Vyškov, Prusy-Boškůvky, Vážany, Bohdalice-Kozlany, Hvězdlice, Chvalkovice, Dobročkovice a Brankovice a južná časť okresu Prostějov ohraničená obcami Ivaň, Hrubčice, Čehovice, Výšovice, Žešov, Určice, Krumsín, Plumlov, Vícov, Ptení, Stražisko, Suchdol, Runářov, Brodek u Konice a Horní Štěpánov
Volebný obvod č. 107
(v okresoch Vyškov a Brno-vidiek)
Vyškov - Brno-vidiek
južná časť okresu Vyškov ohraničená obcami Nemotice, Nesovice, Milonice-Uhřice, Kojátky, Bohaté Málkovice, Kučerov, Hlubočany, Rostěnice-Zvonovice, Luleč, Nemojany, Tučapy, Komořany-Podbřežice, Rousínov, Vážany-Vítovice a severovýchodná časť okresu Brno-vidiek ohraničená obcami Bílovice nad Svitavou a ďalej Kobylnice a Prace
Volebný obvod č. 108
(v okresoch Znojmo a Břeclav)
Znojmo - Břeclav
východná časť okresu Znojmo ohraničená obcami Střelice, Boskovštejn, Bojanovice, Kravsko, Mramotice, Hluboké Mašůvky, Únanov, Kuchařovice, Tvořihráz, Kyjovice, Těšetice, Dyje, Tasovice, Načeratice a Vrbovec a severozápadná časť okresu Břeclav ohraničená obcami Vlasatice, Pasohlávky, Mušov, Pouzdřany, Popice a Uherčice
Volebný obvod č. 109
(v okresoch Znojmo a Třebíč)
Znojmo - Třebíč
západná časť okresu Znojmo ohraničená obcami Dyjákovičky, Chvalovice, Znojmo, Citonice, Žerůtky, Olbramkostel, Pavlice, Grešlové Mýto, Prokopov, Hostim a Rozkoš a južná časť okresu Třebíč ohraničená obcami Příštpo, Blatnice, Bohušice, Dolní Lažany, Jakubov u Moravských Budějovic, Želetava a Lesná
Volebný obvod č. 110
(v okrese Žďár nad Sázavou)
Žďár nad Sázavou
severovýchodná časť okresu Žďár nad Sázavou ohraničená obcami Radostín, Polnička, Hamry nad Sázavou, Žďár nad Sázavou, Vatín, Ostrov nad Oslavou, Bohdalec, Bobrůvka, Bobrová, Mirošov, Strážek, Vratislávka, Rojetín, Lubné, Kuřimská Nová Ves a Blahoňov
Volebný obvod č. 111
(v okresoch Třebíč a Žďár nad Sázavou)
Třebíč - Žďár nad Sázavou
severovýchodná časť okresu Třebíč ohraničená obcami Chlum, Červená Lhota, Číhalín, Horní Vilémovice, Trnava, Vladislav, Kožichovice, Slavičky, Číměř, Třebenice, Valeč, Odunec, Zárubice, Račice, Krhov a Radkovice u Hrotovic a juhozápadná časť okresu Žďár nad Sázavou ohraničená obcami Křižínkov, Níhov, Borovník, Rozseč, Vidonín, Radňoves, Nová Ves, Dolní Libochová, Jemnice, Moravec, Radenice, Sklené nad Oslavou, Rousměrov, Kněževes, Radostín nad Oslavou, Kotlasy, Březí nad Oslavou, Nové Veselí, Budeč, Matějov, Sázava, Velká Losenice a Vepřová
SEVEROMORAVSKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 112
(v meste Ostrave)
Ostrava-stred
mestský obvod Ostrava 1
Volebný obvod č. 113
(v meste Ostrave)
Slezská Ostrava
mestský obvod Ostrava 2, mestské časti Hrabová, Stará Bělá, Nová Bělá a Proskovice z mestského obvodu Ostrava 3, mestské časti Polanka, Poruba-ves, Svinov z mestského obvodu Ostrava 4 a časť územia tohto obvodu od ulice Ant. Zápotockého po hranice mestskej časti Svinov
Volebný obvod č. 114
(v meste Ostrave)
Ostrava-Zábřeh
mestský obvod Ostrava 3 bez mestských častí Hrabová, Stará Bělá, Nová Bělá, Proskovice
Volebný obvod č. 115
(v meste Ostrave)
Ostrava-Poruba
mestský obvod Ostrava 4 bez mestských častí Polanka, Poruba-ves, Svinov, Třebovice a územie od ulice Ant. Zápotockého po mestskú časť Svinov
Volebný obvod č. 116
(v okresoch Bruntál a Opava)
Bruntál
južná časť okresu Bruntál ohraničená obcami Malá Morávka, Karlova Studánka, Světlá Hora, Široká Niva, Nové Heřminovy, Milotice nad Opavou, Razová, Horní Benešov, Horní Životice a juhozápadná časť okresu Opava ohraničená obcami Jakartovice, Deštné, Nové Lublice, Kružberk a Vítkov
Volebný obvod č. 117
(v okresoch Bruntál a Opava)
Krnov
severná časť okresu Bruntál ohraničená obcami Vrbno pod Pradědem, Karlovice, Krasov, Čaková, Zátor, Lichnov, Sosnová a severozápadná časť okresu Opava ohraničená obcami Malé Heraltice, Košetice, Sádek, Bratříkovice, Hlavnice, Mladecko, Litultovice, Lhotka u Litultovic, Dolní Životice, Slavkov, Stěbořice, Jamnice, Holasovice
Volebný obvod č. 118
(v okresoch Frýdek-Místek a Karviná)
Frýdek-Místek
severovýchodná časť okresu Frýdek-Místek ohraničená obcami Horní Bludovice, Žermanice, Lučina, Pazderna, Dobrá, Frýdek-Místek, Lískovec, Sviadnov, Lysůvky, Chlebovice, Baška, Janovice, Skalice, Nošovice, Vojkovice, Dolní Tošanovice, Horní Tošanovice, Třanovice a z okresu Karviná obce Albrechtice, Stonava a Těrlicko
Volebný obvod č. 119
(v okrese Frýdek-Místek)
Frýdlant nad Ostravicí
časť okresu Frýdek-Místek ohraničená obcami Kaňovice, Bruzovice, Sedliště, Řepiště, Paskov, Žabeň, Staříč, Fryčovice, Sklenov, Palkovice, Metylovice, Pržno, Lubno, Krásná, Raškovice, Vyšní Lhoty, Dobratice, Komorní Lhotka, Hnojník, Vělopolí, Ropice, Nebory, Oldřichovice, Tyra a Morávka
Volebný obvod č. 120
(v okresoch Frýdek-Místek a Karivná)
Třinec
východná časť okresu Frýdek-Místek ohraničená obcami Třinec, Karpentná, Vendryně, Košařiska, Dolní Lomná, Horní Lomná a z okresu Karviná mesto Český Těšín
Volebný obvod č. 121
(v okrese Karviná)
Karviná
mesto Karviná
Volebný obvod č. 122
(v okrese Karviná)
Orlová
mestá Orlová, Bohumín, Petřvald a obce Rychvald, Dolní Lutyně, Dětmarovice a Petrovice u Karviné
Volebný obvod č. 123
(v okrese Karviná)
Havířov
mesto Havířov
Volebný obvod č. 124
(v okrese Nový Jičín)
Nový Jičín
juhozápadná časť okresu Nový Jičín ohraničená obcami Heřmanice u Oder, Odry, Mankovice, Bernartice nad Odrou, Nový Jičín, Štramberk, Frenštát pod Radhoštěm a Tichá
Volebný obvod č. 125
(v okrese Nový Jičín)
Bílovec
severovýchodná časť okresu Nový Jičín ohraničená obcami Fulnek, Suchdol nad Odrou, Hladké Životice, Bartošovice, Sedlnice, Kopřivnice, Lichnov, Vlčovice a Mniší
Volebný obvod č. 126
(v okrese Olomouc)
Olomouc I
západná časť mesta Olomouc ohraničená ulicami Bystrovanskou a Pavlovickou
Volebný obvod č. 127
(v okrese Olomouc)
Olomouc II
východná časť okresu Olomouc ohraničená obcami Dolany, Bělkovice-Lašťany, Šternberk, Hnojice, Žerotín-Strukov, Pňovice, Újezd, Dlouhá Loučka, Šumvald, Velká Bystřice, Velký Týnec, Grygov, Dub nad Moravou a východná časť mesta Olomouc ohraničená ulicami Bystrovanskou a Pavlovickou
Volebný obvod č. 128
(v okrese Olomouc)
Olomouc III
západná časť okresu Olomouc ohraničená obcami Troubelice, Uničov, Litovel, Unčovice, Náklo, Štěpánov, Bohuňovice, Horka nad Moravou, Skrbeň, Těšetice, Hněvotín, Bystročice, Kožušany-Tážaly a Blatec
Volebný obvod č. 129
(v okrese Opava)
Opava
mesto Opava a priľahlé územie ohraničené na západe obcami Otice, Uhlířov, Štáblovice, Mikolajice, Moravice, Melč, Radkov, Větřkovice a na východe obcami Leskovec, Lesní Albrechtice a Hradec nad Moravicí
Volebný obvod č. 130
(v okrese Opava)
Hlučín
východná časť okresu Opava ohraničená obcami Oldřišov, Velké Hoštice, Štítina, Nové Sedlice, Suché Lazce, Mokré Lazce, Pustá Polom, Hlubočec, Raduň, Vršovice, Jakubčovice a Skřípov
Volebný obvod č. 131
(v okrese Přerov)
Přerov
juhozápadná časť okresu Přerov ohraničená obcami Troubky, Přerov, Grymov, Radslavice, Sušice, Oldřichov, Tučín, Želatovice, Beňov
Volebný obvod č. 132
(v okrese Přerov)
Hranice
severovýchodná časť okresu Přerov ohraničená obcami Citov, Císařov, Rokytnice, Žeravice, Čekyně, Viničná, Prosenice, Osek nad Bečvou, Hlinsko, Pavlovice u Přerova, Podolí, Domažlice, Líšná
Volebný obvod č. 133
(v okrese Šumperk)
Šumperk
južná časť okresu Šumperk ohraničená obcami Hoštejn, Kosov, Zábřeh, Rovensko, Postřelmov, Sudkov, Dolní Studénky, Šumperk, Bratrušov, Oskava
Volebný obvod č. 134
(v okrese Šumperk)
Jeseník
severná časť okresu Šumperk ohraničená obcami Drozdov, Jedlí, Svébohov, Zborov, Bludov, Hrabenov, Bohdíkov, Hanušovice, Rapotín, Petrov nad Desnou, Sobotín
Volebný obvod č. 135
(v okrese Vsetín)
Valašské Meziříčí
severná časť okresu Vsetín ohraničená obcami Lázy, Mikulůvka, Pržno, Jablůnka, Růžďka, Malá Bystřice, Valašská Bystřice, Hutisko-Solanec, Prostřední Bečva
Volebný obvod č. 136
(v okrese Vsetín)
Vsetín
južná časť okresu Vsetín ohraničená obcami Kateřinice, Ratiboř, Vsetín, Halenkov, Nový Hrozenkov, Karolinka, Velké Karlovice, Horní Bečva
SLOVENSKÁ SOCIALISTICKÁ REPUBLIKA
HLAVNÉ MESTO SLOVENSKEJ SOCIALISTICKEJ REPUBLIKY BRATISLAVA
Volebný obvod č. 137
(v mestskom obvode Bratislava I)
Staré mesto
volebný obvod tvorí územie mestského obvodu Bratislava I a priľahlá časť mestského obvodu Bratislava III, ktorú ohraničuje Miletičova ulica a Košická ulica
Volebný obvod č. 138
(v mestskom obvode Bratislava II)
Ružinov
volebný obvod tvorí územie mestského obvodu Bratislava II na severe ohraničený volebným obvodom č. 140 do Snemovne ľudu, na západe volebným obvodom č. 137
Volebný obvod č. 139
(v mestskom obvode Bratislava IV)
Dúbravka - Petržalka
volebný obvod tvorí územie mestského obvodu Bratislava IV
Volebný obvod č. 140
(v mestskom obvode Bratislava III)
Vinohrady
volebný obvod tvorí územie mestského obvodu Bratislava III a mestskej časti Trnávka
ZÁPADOSLOVENSKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 141
(v okrese Bratislava-vidiek)
Pezinok
severovýchodná časť okresu Bratislava-vidiek ohraničená obcami Most pri Bratislave, Malinovo, Nová Dedinka, Senec, Šenkvice, Pezinok a Modra
Volebný obvod č. 142
(v okrese Bratislava-vidiek)
Stupava
západná časť okresu Bratislava-vidiek ohraničená obcami Kuchyňa, Pernek, Jablonové, Lozorno, Limbach, Jur pri Bratislave, Slovenský Grob, Viničné, Veľký Biel, Bernolákovo a Ivanka pri Dunaji
Volebný obvod č. 143
(v okrese Dunajská Streda)
Dunajská Streda
západná časť okresu Dunajská Streda ohraničená obcami Jahodná, Dvorníky na Ostrove, Dunajská Streda, Vrakúň a Gabčíkovo
Volebný obvod č. 144
(v okrese Galanta)
Galanta
juhozápadná časť okresu Galanta ohraničená obcami Pusté Úľany, Sládkovičovo, Malá Mača, Veľká Mača, Gáň, Galanta, Kajal, Kráľová nad Váhom, Topoľnica, Horné Saliby, Dolné Saliby, Tešedíkovo, Žihárec a Dolný Chotár
Volebný obvod č. 145
(v okrese Galanta)
Šaľa
východná časť okresu Galanta ohraničená obcami Abrahám, Hoste, Sereď, Váhovce, Šoporňa, Dlhá nad Váhom, Šaľa, Diakovce, Selice, Vlčany a Neded
Volebný obvod č. 146
(v okrese Komárno)
Komárno
východná časť okresu Komárno ohraničená obcami Komárno, Martovce, Hurbanovo, Bajč
Volebný obvod č. 147
(v okrese Komárno a v okrese Dunajská Streda)
Zemianska Olča
západná časť okresu Komárno ohraničená obcami Nesvady, Imeľ, Vrbová nad Váhom, Kameničná a Nová Stráž a východná časť okresu Dunajská Streda ohraničená obcami Palkovičovo, Topoľovec, Baloň, Pastúchy, Padáň, Kútniky, Ohrady a Trhové Mýto
Volebný obvod č. 148
(v okrese Levice)
Levice
východná časť okresu Levice ohraničená obcami Kvetná, Kuraľany, Nýrovce, Želiezovce, Svodov, Kukučínov, Zbrojníky, Hontianska Vrbica, Mýtne Ludany, Levice, Hronské Kľačany, Krškany, Horša, Drženice a Devičany
Volebný obvod č. 149
(v okrese Levice a v okrese Nitra)
Tlmače
západná časť okresu Levice ohraničená obcami Čajkov, Nová Dedina, Podlužany, Starý Tekov, Horná Seč, Dolná Seč, Vyšné nad Hronom, Starý Hrádok, Jur nad Hronom, Šárovce, Tekovské Lužany, Farná a Veľké Ludince, východná časť okresu Nitra ohraničená obcami Volkovce, Zlaté Moravce, Slažany a Velčice
Volebný obvod č. 150
(v okrese Nitra)
Nitra
stredná a juhovýchodná časť okresu Nitra ohraničená obcami Veľký Cetín, Nitrany, Nitra, Paňa, Vráble a Tajná
Volebný obvod č. 151
(v okrese Nitra)
Zbehy
severovýchodná a západná časť okresu Nitra ohraničená obcami Kostoľany pod Tríbečom, Ladice, Neverice, Beladice, Choča, Tesárske Mlyňany, Čierne Kľačany, Nové Vozokany, Nemčiňany, Branč, Mojmírovce, Cabaj-Čapor, Jarok, Lehota, Zbehy, Čakajovce, Jelšovce, Podhorany, Žirany, Pohranice, Lapáš, Golianovo, Klasov, Chyndice, Nová Ves nad Žitavou a Nevidzany
Volebný obvod č. 152
(v okrese Nové Zámky)
Nové Zámky
severozápadná časť okresu Nové Zámky ohraničená obcami Michal nad Žitavou, Kmeťovo, Černík, Mojzesovo, Úľany nad Žitavou, Šurany, Bánov a Nové Zámky
Volebný obvod č. 153
(v okrese Nové Zámky)
Štúrovo
juhovýchodná časť okresu Nové Zámky ohraničená obcami Dvory nad Žitavou, Bešeňov, Dolný Ohaj, Hul a Maňa
Volebný obvod č. 154
(v okrese Senica)
Holíč
západná časť okresu Senica ohraničená obcami Chropov, Radošovce, Smrdáky, Koválov, Dojč, Šajdíkove Humence, Štefanov, Šaštín-Stráže, Borský Jur, Závod a Veľké Leváre
Volebný obvod č. 155
(v okrese Senica)
Senica
východná časť okresu Senica ohraničená obcami Studienka, Lakšárska Nová Ves, Borský Mikuláš, Senica, Rohovské Rybky, Oreské, Lopašov, Častkov a Chvojnica
Volebný obvod č. 156
(v okrese Topoľčany)
Bánovce nad Bebravou
severná časť okresu Topoľčany ohraničená obcami Veľké Uherce, Kolačno, Partizánske, Chynorany, Nadlice, Norovce, Prašice, Velušovce, Závada a Podhradie
Volebný obvod č. 157
(v okrese Topoľčany)
Topoľčany
južná časť okresu Topoľčany ohraničená obcami Bojná, Tesáre, Topoľčany, Rajčany, Bošany, Nedanovce, Klátova Nová Ves a Veľký Klíž
Volebný obvod č. 158
(v okrese Trenčín)
Nové Mesto nad Váhom
juhozápadná časť okresu Trenčín ohraničená obcami Drietoma, Záblatie, Kostolná-Záriečie, Opatovce, Veľké Bierovce, Trenčianska Turná a Selec
Volebný obvod č. 159
(v okrese Trenčín)
Trenčín
severovýchodná časť okresu Trenčín ohraničená obcami Dubodiel, Trenčianske Jastrabie, Mníchova Lehota, Soblahov, Trenčín a Horná Súča
Volebný obvod č. 160
(v okrese Trnava)
Hlohovec
východná časť okresu Trnava ohraničená obcami Dudváh, Zavar, Brestovany, Siladice, Dvorníky, Bojničky, Hlohovec, Koplotovce, Jalšové, Sokolovce, Ratnovce a Piešťany
Volebný obvod č. 161
(v okrese Trnava)
Jaslovské Bohunice
severná časť okresu Trnava ohraničená obcami Ostrov, Orvište, Krakovany, Trebatice, Borovce, Rakovice, Veselé, Drahovce, Madunice, Červeník, Leopoldov, Šulekovo, Horné Zelenice, Dolné Zelenice, Bučany, Malženice, Špačince, Bohdanovce nad Trnavou, Suchá nad Parnou a Košolná
Volebný obvod č. 162
(v okrese Trnava)
Trnava
juhozápadná časť okresu Trnava ohraničená obcami Borová, Ružindol, Trnava, Zeleneč a Majcichov
STREDOSLOVENSKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 163
(v okrese Banská Bystrica)
Banská Bystrica
západná časť okresu Banská Bystrica ohraničená obcami Donovaly, Podkonice, Slovenská Ľupča, Poniky a Hrochoť
Volebný obvod č. 164
(v okrese Banská Bystrica)
Brezno
východná časť okresu Banská Bystrica ohraničená obcami Moštenica, Lučatín, Ľubietová, Povrazník, Strelníky a Hronec
Volebný obvod č. 165
(v okrese Čadca)
Čadca
severná časť okresu Čadca ohraničená obcami Oščadnica, Čadca, Zákopčie a Dlhá nad Kysucou
Volebný obvod č. 166
(v okrese Čadca a Žilina)
Kysucké Nové Mesto
južná časť okresu Čadca ohraničená obcami Rudinská, Nesluša, Ochodnica, Dunajov, Krásno nad Kysucou, Zborov nad Bystricou, Klubina a východná časť okresu Žilina ohraničená obcami Varín, Gbelany, Nededza, Kotrčiná Lúčka a obce Brodno a Vranie
Volebný obvod č. 167
(v okrese Dolný Kubín)
Tvrdošín
severná časť okresu Dolný Kubín ohraničená obcami Chlebnice, Pribiš, Pucov, Medzibrodie, Oravský Podzámok, Hruštín, Lomná a Oravská Lesná
Volebný obvod č. 168
(v okrese Liptovský Mikuláš)
Liptovský Mikuláš
východná časť okresu Liptovský Mikuláš ohraničená obcami Lúčky, Lisková, Liptovská Teplá a Partizánska Ľupča
Volebný obvod č. 169
(v okrese Liptovský Mikuláš a Dolný Kubín)
Ružomberok
západná časť okresu Liptovský Mikuláš ohraničená obcami Valaská Dubová, Likavka, Martinček, Ružomberok, Štiavnička, Sliače, Liptovská Štiavnica a Liptovská Lúžna a južná časť okresu Dolný Kubín ohraničená obcami Malatiná, Pokryváč, Dolný Kubín a Zázrivá
Volebný obvod č. 170
(v okrese Lučenec a Rimavská Sobota)
Poltár
východná časť okresu Lučenec ohraničená obcami Kokava nad Rimavicou, České Brezovo, Krná, Hradište, Rovňany, Mládzovo, Kalinovo, Lučenec, Trebeľovce, Ratka a Čakanovce a severná časť okresu Rimavská Sobota ohraničená obcami Tisovec, Krokava, Rovné, Ratkovská Suchá, Potok, Lukovištia, Horné Zahorany, Kraskovo a Lehota nad Rimavicou
Volebný obvod č. 171
(v okrese Martin)
Martin
severná časť okresu Martin ohraničená obcami Trnovo, Košťany nad Turcom a Necpaly
Volebný obvod č. 172
(v okrese Martin a Prievidza)
Turčianske Teplice
južná časť okresu Martin ohraničená obcami Valča, Benice, Príbovce, Ďanová, Folkušová a Blatnica a východná časť okresu Prievidza ohraničená obcami Tužina, Nitrianske Pravno, Malinová, Poruba, Kanianka, Lazany, Nedožery-Brezany, Malá Čausa, Veľká Čausa, Chrenovec a Handlová
Volebný obvod č. 173
(v okrese Považská Bystrica)
Považská Bystrica
severovýchodná časť okresu Považská Bystrica ohraničená obcami Horná Mariková, Dolná Mariková, Klieština, Nimnica, Púchov, Dohňany, Streženice, Beluša, Mojtín a Pružina
Volebný obvod č. 174
(v okrese Považská Bystrica)
Ilava
juhozápadná časť okresu Považská Bystrica ohraničená obcami Lazy pod Makytou, Vydrná, Zbora, Mostište, Hoštiná, Ihrište, Mestečko, Zubák, Horná Breznica, Lednické Rovne, Ladce, Košecké Podhradie, Košecké Rovné a Zliechov
Volebný obvod č. 175
(v okrese Prievidza)
Prievidza
západná časť okresu Prievidza ohraničená obcami Čavoj, Nevidzany, Seč, Dlžín, Šutovce, Bojnice, Prievidza, Cigeľ, Lehota pod Vtáčnikom, Podhradie, Nováky, Nitrianske Sučany a Nitrica
Volebný obvod č. 176
(v okrese Rimavská Sobota)
Rimavská Sobota
juhovýchodná časť okresu Rimavská Sobota ohraničená obcami Ratkovské Bystré, Hrlica, Ploské, Ratková, Ratkovská Lehota, Lipovec, Hrušovo, Drienčany, Padarovce, Rimavská Sobota, Vyšný Skálnik, Kociha a Selce
Volebný obvod č. 177
(v okrese Veľký Krtíš a Lučenec)
Veľký Krtíš
okres Veľký Krtíš a západná časť okresu Lučenec ohraničená obcami Pleš, Mučín, Rapovce, Panické Dravce, Halič, Stará Halič, Tomášovce, Točnica, Cinobaňa, Ozdín, Málinec, Ipeľský Potok, Šoltýska
Volebný obvod č. 178
(v okrese Zvolen)
Zvolen
východná časť okresu Zvolen ohraničená obcami Dolný Tisovník, Horný Tisovník, Stará Huta, Vígľašská Huta-Kalinka, Kráľová, Zvolen, Kováčová, Sliač a Sielnica
Volebný obvod č. 179
(v okrese Žiar nad Hronom a Zvolen)
Banská Štiavnica
východná časť okresu Žiar nad Hronom ohraničená obcami Kunešov, Kopernica, Bartošova Lehôtka, Jastrabá, Trnavá Hora, Močiar, Banská Štiavnica a Hodruša-Hámre a západná časť okresu Zvolen ohraničená obcami Železná Breznica, Tŕnie, Turová, Ostrá Lúka, Breziny, Podzámčok, Michalková, Budča, Dobrá Niva, Sása, Zaježová a Lešť
Volebný obvod č. 180
(v okrese Žiar nad Hronom a Prievidza)
Žiar nad Hronom
západná časť okresu Žiar nad Hronom ohraničená obcami Slaská, Lutila, Stará Kremnička, Pitelová, Sklené Teplice, Repište, Vyhne, Žarnovica a Voznica a južná časť okresu Prievidza ohraničená obcami Bystričany, Zemianske Kostoľany a Kamenec pod Vtáčnikom
Volebný obvod č. 181
(v okrese Žilina)
Bytča
západná časť okresu Žilina ohraničená obcami Divinka, Horný Hričov, Žilinská Lehota, Ovčiarsko, Bitarová, Hôrky, Brezany, Lietava, Lietavská Svinná a Turie
Volebný obvod č. 182
(v okrese Žilina)
Žilina
stredná časť okresu Žilina ohraničená obcami Žilina, Zástranie, Zádubnie, Teplička nad Váhom, Mojš, Strečno, Stráňavy, Višňové a Rosina
VÝCHODOSLOVENSKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 183
(v okrese Košice-mesto)
Košice-juh
južná časť okresu Košice-mesto ohraničená územným obvodom Košice-Myslava, katastrálnym územím Peréš a ďalej ulicami Moldavská, Štúrova, námestím Osloboditeľov, Palackého ulicou a Prešovskou cestou
Volebný obvod č. 184
(v okrese Bardejov)
Bardejov
volebný obvod tvorí územie okresu Bardejov
Volebný obvod č. 185
(v okrese Humenné)
Humenné
volebný obvod tvorí juhovýchodná časť okresu Humenné ohraničená obcami Karná, Ohradzany, Baškovce, Vyšné Ladičkovce, Nižné Ladičkovce, Ľubiša, Veľopolie, Vyšný Hrušov, Adidovce, Pichne, Čukalovce, Parihuzovce a Zvala
Volebný obvod č. 186
(v okrese Košice-mesto)
Košice-Nové Mesto
volebný obvod tvorí územie mestských obvodov Košice-Nové Mesto a Košice-Staré Mesto
Volebný obvod č. 187
(v okresoch Košice-mesto a Košice-vidiek)
Košice-Sever
severná časť okresu Košice-mesto pozostávajúca z územia mestských obvodov Košice-Sever, Košice-Ťahanovce, Košice-Kavečany a východná časť okresu Košice-vidiek ohraničená obcami Hutka, Vyšná Hutka, Košická Polianka, Sady nad Torysou, Košické Olšany, Rozhanovce, Chrastné, Kráľovce, Ploské, Janík, Mokrance, Debrad, Rudník, Nováčany, Hodkovce a Semša
Volebný obvod č. 188
(v okresoch Košice-vidiek a Trebišov)
Košice-vidiek
volebný obvod tvorí východná časť okresu Košice-vidiek ohraničená obcami Rešica, Čečejovce, Paňovce, Veľká Ida, Nižná Myšľa, Vyšná Myšľa, Bohdanovce, Nižný Čaj, Vyšný Čaj, Olšovany, Ďurďošík, Trsťany, Čižatice, Kecerovce, Vtáčkovce a západná časť okresu Trebišov ohraničená obvodmi Vojčice, Nový Ruskov, Plechotice, Čeľovce, Zemplínska Nová Ves, Nižný Žipov, Brezina, Kazimír a Michaľany
Volebný obvod č. 189
(v okrese Michalovce)
Michalovce
východná časť okresu Michalovce ohraničená obcami Bracovce, Hatalov, Žbince, Laškovce, Pozdišovce, Michalovce a Vinné
Volebný obvod č. 190
(v okrese Poprad)
Kežmarok
severná časť okresu Poprad ohraničená obcami Abrahamovce, Vlková, Žakovce, Veľká Lomnica, Mlynica, Veľký Slavkov, Starý Smokovec, Gerlachov, Batizovce, Mengusovce a Štrbské Pleso
Volebný obvod č. 191
(v okresoch Poprad a Rožňava)
Poprad
južná časť okresu Poprad ohraničená obcami Štrba, Lučivná, Svit, Poprad, Švábovce, Hôrka, Jánovce a severná časť okresu Rožňava ohraničená obcami Gočovo, Henckovce, Nižná Slaná, Kobeliarovo, Vyšná Slaná a Rejdová
Volebný obvod č. 192
(v okrese Prešov)
Prešov I
stredná časť okresu Prešov ohraničená obcami Ruská Nová Ves, Kojatice, Svinia, Lažany, Župčany, Malý Šariš, Veľký Šariš, Vyšná Šebastová a Okružná
Volebný obvod č. 193
(v okrese Prešov)
Prešov II
južná a severovýchodná časť okresu Prešov ohraničená na západe obcami Lačnov, Renčišov, Uzovské Pekľany, Uzovský Šalgov, Ražňany, Sabinov, Jakubovany, Šarišské Sokolovce, Bodovce a Hradisko
Volebný obvod č. 194
(v okrese Rožňava)
Rožňava
južná časť okresu Rožňava ohraničená obcami Muránska Zdychava, Čierna Lehota, Slavošovce, Hanková, Brdárka, Slavoška, Koceľovce, Petrovo, Roštár, Štítnik, Honce, Rožňavské Bystré a Gemerská Poloma
Volebný obvod č. 195
(v okrese Spišská Nová Ves)
Gelnica
juhovýchodná časť okresu Spišská Nová Ves ohraničená obcami Mlynky, Hnilec, Hnilčík, Markušovce, Odorín, Jamník, Domanovce, Spišský Hrušov, Hincovce, Bystrany, Spišské Vlachy, Žehra, Granč-Petrovce, Beharovce, Oľšavka a Slatvina
Volebný obvod č. 196
(v okrese Spišská Nová Ves)
Spišská Nová Ves
severozápadná časť okresu Spišská Nová Ves ohraničená obcami Dúbrava, Harakovce, Poľanovce, Pongrácovce, Bijacovce, Spišské Podhradie, Katúň, Baldovce, Buglovce, Klčov, Spišský Hrhov, Harichovce, Danišovce, Lieskovany, Teplička, Spišská Nová Ves a Smižany
Volebný obvod č. 197
(v okresoch Stará Ľubovňa a Prešov)
Stará Ľubovňa
okres Stará Ľubovňa a severozápadná časť okresu Prešov ohraničená obcami Olejníkov, Drienica, Červená Voda, Pečovská Nová Ves, Jakubova Voľa, Rožkovany, Dubovica a Nižný Slavkov
Volebný obvod č. 198
(v okresoch Svidník a Humenné)
Svidník
okres Svidník a severozápadná časť okresu Humenné ohraničená obcami Hostovice, Nechválova Polianka, Zubné, Jabloň, Dedačov, Hankovce, Koškovce, Hrabovec nad Laborcom, Hrubov, Turcovce, Černina, Víťazovce a Lukáčovce
Volebný obvod č. 199
(v okrese Trebišov)
Trebišov
juhovýchodná časť okresu Trebišov ohraničená obcami Luhyňa, Veľaty, Lastovce, Hrčeľ, Zemplínsky Branč, Kožuchov, Zemplínske Hradište, Trebišov a Milhostov
Volebný obvod č. 200
(v okresoch Vranov nad Topľou a Michalovce)
Vranov
volebný obvod tvorí územie okresu Vranov a západná časť okresu Michalovce ohraničená obcami Trnava pri Laborci, Zbudza, Petrovce nad Laborcom, Rakovec nad Ondavou, Suché, Moravany, Trhovište, Bánovce nad Ondavou a Ložín
B. Volebné obvody pre voľby do Snemovne národov Federálneho zhromaždenia
ČESKÁ SOCIALISTICKÁ REPUBLIKA
HLAVNÉ MESTO PRAHA
Volebný obvod č. 1
(v mestských obvodoch Praha 1 a 7)
Praha 1 a 7
mestský obvod Praha 1 a 7
Volebný obvod č. 2
(v mestských obvodoch Praha 2 a 4)
Praha 2 a 4
mestský obvod Praha 2 a severná časť mestského obvodu Praha 4 ohraničená na juhu Botičom, autobusovou stanicou Pankrác, sídliskom Pankrác I, televíziou Na Kavčích horách, k Vltave
Volebný obvod č. 3
(v mestských obvodoch Praha 3 a 10)
Praha 3 a 10
mestský obvod Praha 3 a severozápadná časť mestského obvodu Praha 10 ohraničená na východe Vinohradským cintorínom, ulicou Ruskou, Kremelskou, Bajkalskou, Kodaňskou, Kavkazskou, Moskevskou, Pod stupni, k Botiču
Volebný obvod č. 4
(v mestskom obvode Praha 4)
Praha 4
mestský obvod Praha 4 okrem severnej časti z volebného obvodu č. 2
Volebný obvod č. 5
(v mestskom obvode Praha 5)
Praha 5
mestský obvod Praha 5
Volebný obvod č. 6
(v mestskom obvode Praha 6)
Praha 6
mestský obvod Praha 6
Volebný obvod č. 7
(v mestskom obvode Praha 8)
Praha 8
mestský obvod Praha 8
Volebný obvod č. 8
(v mestskom obvode Praha 9)
Praha 9
mestský obvod Praha 9
Volebný obvod č. 9
(v mestskom obvode Praha 10)
Praha 10
mestský obvod Praha 10 okrem časti z volebného obvodu č. 3
STREDOČESKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 10
(v okresoch Benešov a Kutná Hora)
Benešov
východná časť okresu Benešov ohraničená obcami Netvořice, Chrášťany, Václavice, Benešov, Nová Ves, Popovice, Jankov, Ratměřice, Odlochovice a celý okres Kutná Hora
Volebný obvod č. 11
(v okresoch Beroun a Rakovník)
Beroun
okresy Beroun a Rakovník
Volebný obvod č. 12
(v okresoch Kladno)
Kladno
okres Kladno
Volebný obvod č. 13
(v okresoch Kolín a Nymburk)
Kolín
západná časť okresu Nymburk ohraničená obcami Krchleby, Bobnice, Kovansko, Nymburk, Kovanice, Písková Lhota, Vrbová Lhota, Sokoleč, Oseček a celý okres Kolín
Volebný obvod č. 14
(v okresoch Mělník, Mladá Boleslav a Praha-východ)
Mělník
západná časť okresu Mladá Boleslav ohraničená obcami Bělá pod Bezdězem, Březinka, Katusice, Líny, Pětikozly, Rokytovec, Strenice, Bezno, Chotětov, Zdětín, Dražice, Kbel, severozápadná časť okresu Praha-východ ohraničená obcami Polerady, Brázdim, Dřevčice, Jenštejn a celý okres Mělník
Volebný obvod č. 15
(v okresoch Mladá Boleslav a Nymburk)
Mladá Boleslav
východná časť okresu Nymburk ohraničená obcami Žehuň, Sány, Libice nad Cidlinou, Poděbrady, Budiměřice, Chleby, Jíkev, Loučeň a východná časť okresu Mladá Boleslav ohraničená obcami Dolní Krupá, Bakov nad Jizerou, Bítouchov, Čistá, Plužná, Bukovno, Vinec, Krnsko, Jizerní Vtelno, Hrušov, Horky nad Jizerou, Brodce, Struhy, Lipník, Mladá
Volebný obvod č. 16
(v okresoch Praha-východ a Praha-západ)
Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
južná časť okresu Praha-východ ohraničená obcami Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Zeleneč a celý okres Praha-západ
Volebný obvod č. 17
(v okresoch Příbram a Benešov)
Příbram
západná časť okresu Benešov ohraničená obcami Dalešice, Mlékovice, Neštětice, Přibyšice, Tisem, Bystřice, Kobylí, Ouběnice, Budenín, Broumovice a celý okres Příbram
JUHOČESKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 18
(v okrese České Budějovice)
České Budějovice
okres České Budějovice
Volebný obvod č. 19
(v okresoch Český Krumlov a Prachatice)
Český Krumlov
okresy Český Krumlov a Prachatice
Volebný obvod č. 20
(v okresoch Jindřichův Hradec a Pelhřimov)
Jindřichův Hradec
okres Jindřichův Hradec a časť okresu Pelhřimov ohraničená obcami Hojovice, Dobešov, Těmice, Lidmaň, Moraveč, Leskovice, Pošná, Útěchovičky, Bořetice, Útěchovice, Červená Řečice, Křelovice, Onšov
Volebný obvod č. 21
(v okresoch Písek a Strakonice)
Písek
okresy Písek a Strakonice
Volebný obvod č. 22
(v okresoch Tábor a Pelhřimov)
Tábor
okres Tábor a severozápadná časť okresu Pelhřimov ohraničená obcami Černovice, Vintířov, Kámen, Pacov, Roučkovice, Samšín, Hořepník, Košetice
ZÁPADOČESKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 23
(v okrese Plzeň-mesto)
Plzeň
mesto Plzeň
Volebný obvod č. 24
(v okrese Domažlice a Plzeň-juh)
Domažlice - Plzeň-juh
okres Domažlice, časť okresu Plzeň-juh ohraničená obcami Skašov, Letiny, Jarov, Chocenice, Blovice, Ždírec, Louňová, Železný Újezd
Volebný obvod č. 25
(v okrese Karlovy Vary)
Karlovy Vary
okres Karlovy Vary
Volebný obvod č. 26
(v okresoch Klatovy a Plzeň-juh)
Klatovy
okres Klatovy, južná časť okresu Plzeň-juh ohraničená obcami Žinkovy, Prádlo, Měcholupy, Vrčeň, Čížkov, Mladý Smolivec
Volebný obvod č. 27
(v okresoch Plzeň-sever a Rokycany)
Plzeň-sever - Rokycany
okresy Plzeň-sever a Rokycany
Volebný obvod č. 28
(v okresoch Sokolov a Cheb)
Sokolov
okres Sokolov, východná časť okresu Cheb ohraničená obcami Skalná, Třebeň, Nebanice
Volebný obvod č. 29
(v okresoch Tachov a Cheb)
Tachov - Cheb
okres Tachov, časť okresu Cheb ohraničená mestami Františkovy Lázně, Cheb a obcou Dolní Žandov
SEVEROČESKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 30
(v okresoch Ústí nad Labem a Litoměřice)
Ústí nad Labem - Litoměřice
okres Ústí nad Labem a západná časť okresu Litoměřice ohraničená obcami Děčany, Podsedice, Dlažkovice, Chodovlice, Třebenice, Sulejovice, Lovosice, Prosmyky, Lhotka nad Labem, Malé Žernoseky, Litochovice nad Labem a Prackovice nad Labem
Volebný obvod č. 31
(v okrese Děčín)
Děčín
okres Děčín
Volebný obvod č. 32
(v okresoch Chomutov a Louny)
Chomutov - Louny
okres Chomutov a juhozápadná časť okresu Louny ohraničená obcami Nové Sedlo, Libočany, Žatec, Tvršice, Zálužice, Lipno, Touchovice, Hřivice a Solopysky
Volebný obvod č. 33
(v okresoch Jablonec nad Nisou, Liberec a Česká Lípa)
Jablonec nad Nisou - Liberec-juh - Česká Lípa-východ
okres Jablonec nad Nisou, južná časť okresu Liberec ohraničená obcami Druzcov, Světlá pod Ještědem, Český Dub (časť Proseč pod Ještědem), Petrašovice, Hodkovice nad Mohelkou, východná časť okresu Česká Lípa ohraničená obcami Nový Oldřichov, Slunečná, Skalice, Pihel, Dobranov, Zákupy, Ralsko a Bezděz
Volebný obvod č. 34
(v okrese Liberec)
Liberec
severná časť okresu Liberec ohraničená obcami Křižany, Kryštofovo Údolí, Šimonovice, Dlouhý Most, Jeřmanice a južnou katastrálnou hranicou mesta Liberec
Volebný obvod č. 35
(v okresoch Litoměřice a Česká Lípa)
Litoměřice - Česká Lípa-západ
prevažná časť okresu Litoměřice ohraničená na západe obcami Lkáň, Klapý, Sedlec, Úpohlavy, Čížkovice, Siřejovice, Lukavec, Nové Kopisty, Mlékojedy, Žalhostice, Velké Žernoseky, Libochovany, juhozápadná časť okresu Česká Lípa ohraničená obcami Volfartice, Horní Libchava, Manušice, Česká Lípa, Provodín, Doksy, Okna a Žďár
Volební obvod č. 36
(v okresoch Most a Louny)
Most - Louny-sever
okres Most a severná časť okresu Louny ohraničená obcami Hořetice, Žiželice, Velemyšleves, Nehasice, Bitozeves, Lišany, Skupice, Březno, Louny, Dobroměřice, Postoloprty, Výškov a Počerady
Volební obvod č. 37
(v okresoch Teplice a Louny)
Teplice - Louny-východ
okres Teplice a východná časť okresu Louny ohraničená obcami Břvany, Lenešice, Nečichy, Chožov, Počedělice, Slavětín, Veltěže, Chlumčany, Smolnice, Líšťany, Jimlín, Zbrašín a Ročov
VÝCHODOČESKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 38
(v okrese Hradec Králové)
Hradec Králové
celý okres Hradec Králové
Volebný obvod č. 39
(v okresoch Havlíčkův Brod a Chrudim)
Havlíčkův Brod
celý okres Havlíčkův Brod a južná časť okresu Chrudim ohraničená obcami Běstvina, Třemošnice, Seč, Bojanov, Horní Bradlo, Všeradov, Vítanov, mestom Hlinsko a obcou Vortová
Volebný obvod č. 40
(v okresoch Chrudim a Pardubice)
Chrudim
časť okresu Chrudim na juhu ohraničená obcami Ronov nad Doubravou, Starý Dvůr, Vápenný Podol, Mladoňovice, Litoměřice, Krásné, Libkov, České Lhotice, Trhová Kamenice, Vysočina, Včelákov, Holetín, Vojtěchov, Kladno, Dědová a Kameničky; východná časť okresu Pardubice ohraničená obcami Vysoké Chvojno, Chvojenec, Horní Ředice, Dolní Roveň, Dašice, Hostovice, Ostřešany a Mikulovice
Volebný obvod č. 41
(v okresoch Jičín a Semily)
Jičín
celý okres Jičín a juhozápadná časť okresu Semily ohraničená mestom Vysoké nad Jizerou a obcami Poniklá, Háje nad Jizerou, Peřimov, Mříčná, Roztoky u Jilemnice, Studenec a Zálesní Lhota
Volebný obvod č. 42
(v okrese Náchod)
Náchod
celý okres Náchod
Volebný obvod č. 43
(v okrese Pardubice)
Pardubice
západná časť okresu Pardubice na východe ohraničená obcami Býšť, Rokytno, Dolní Ředice, Sezemice, mestom Pardubice a obcou Staré Jesenčany
Volebný obvod č. 44
(v okresoch Rychnov nad Kněžnou a Ústí nad Orlicí)
Rychnov nad Kněžnou
celý okres Rychnov nad Kněžnou a severná časť okresu Ústí nad Orlicí ohraničená obcou Újezd u Chocně, mestom Choceň, obcami Zářecká Lhota, Loučky, Nový Jiří, Jehnědí, mestom Ústí nad Orlicí, obcami Knapovec, Dolní Dobrouč, Dolní Čermná, Horní Čermná a Výprachtice
Volebný obvod č. 45
(v okresoch Svitavy a Ústí nad Orlicí)
Svitavy
celý okres Svitavy a južná časť okresu Ústí nad Orlicí ohraničená obcami Dobříkov, Sruby, Slatina, mestom Vysoké Mýto, obcami Zálší, Voděrady, Džbánov, Sloupnice, Řetůvka, Řetová, Přívrat, mestom Česká Třebová, obcami Skuhrov, Ostrov, Horní Třešňovec, mestom Lanškroun, obcami Cotkytle a Horní Heřmanice
Volebný obvod č. 46
(v okresoch Trutnov a Semily)
Trutnov
celý okres Trutnov a severovýchodná časť okresu Semily ohraničená mestami Rokytnice nad Jizerou, Jablonec nad Jizerou, obcami Jestřabí v Krkonoších, Víchová nad Jizerou, mestom Jilemnice a obcou Horní Branná
JUHOMORAVSKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 47
(v meste Brne)
Brno-mesto-severozápad
mestské obvody Brno II, Brno V a časť mestského obvodu Brno III s časťou mestskej časti Lužánky ohraničenej ulicami Lidickou, Pionýrskou, Drobného, námestím 28. října, triedou Říjnové revoluce a sadmi Osvobození a s časťou mestskej časti Černá Pole ohraničenej námestím 28. října a ulicami Drobného, Lesnickou, Trávníky, Jugoslávskou, Merhautovou a triedou Říjnové revoluce
Volebný obvod č. 48
(v meste Brne)
Brno-mesto-juhovýchod
mestské obvody Brno IV, Brno III bez časti mestskej časti Lužánky ohraničenej ulicami Lidickou, Pionýrskou, Drobného, námestím 28. října, triedou Říjnové revoluce a sadmi Osvobození a časti mestskej časti Černá Pole ohraničenej námestím 28. října a ulicami Drobného, Lesnickou, Trávníky, Jugoslávskou, Merhautovou a triedou Říjnové revoluce a mestská časť Brno-mesto z mestského obvodu Brno I
Volebný obvod č. 49
(v okresoch Blansko a Brno-vidiek)
Blansko - Brno-vidiek
okres Blansko a severozápadná časť okresu Brno-vidiek ohraničená obcami Malhostovice, Drásov, Hradčany, Sentice, Heroltice, Pejškov, Vohančice a Tišnov
Volebný obvod č. 50
(v okresoch Brno-vidiek a v meste Brne)
Brno-vidiek
mestský obvod Brno I bez mestskej časti Brno-mesto a severovýchodná a južná časť okresu Brno-vidiek ohraničená obcami Ostrovačice, Omice, Střelice, Radostice, Prštice, Hlína, Neslovice, Ivančice, Řeznovice a Hrubšice a ďalej obcami Kuřim, Čebín a Moravské Knínice
Volebný obvod č. 51
(v okrese Břeclav)
Břeclav
okres Břeclav
Volebný obvod č. 52
(v okrese Gottwaldov)
Gottwaldov
južná časť okresu Gottwaldov ohraničená obcami Otrokovice, Gottwaldov, Zádveřice-Raková, Horní Lhota, Slopné, Loučka, Újezd a Vysoké Pole
Volebný obvod č. 53
(v okrese Hodonín)
Hodonín
juhovýchodná časť okresu Hodonín ohraničená obcami Karlín, Terezín, Čejč, Čejkovice, Starý Poddvorov, Dolní Bojanovice, Hodonín, Dubňany, Milotice, Skoronice, Vlkoš, Kostelec a Čeložnice
Volebný obvod č. 54
(v okresoch Jihlava a Třebíč)
Jihlava - Třebíč
okres Jihlava a západná časť okresu Třebíč ohraničená obcami Předín, Štěměchy, Římov, Čáslavice, Loukovice, Rokytnice nad Rokytnou, Markvartice, Hvězdoňovice, Krahulov, Petrovice, Nová Ves, Přibyslavice, Číchov a Bransouze
Volebný obvod č. 55
(v okresoch Kroměříž a Gottwaldov)
Kroměříž - Gottwaldov
okres Kroměříž a severná časť okresu Gottwaldov ohraničená obcami Tlumačov, Machová, Sazovice, Racková, Fryšták, Lukov, Velíková, Ostrata, Hvozdná, Veselá, Slušovice, Vizovice a Bratřejov a časti mesta Gottwaldov Lhotka, Chlum, Louky a Tečovice
Volebný obvod č. 56
(v okrese Prostějov)
Prostějov
okres Prostějov
Volebný obvod č. 57
(v okrese Třebíč a Brno-vidiek)
Třebíč - Brno-vidiek
východná časť okresu Třebíč ohraničená obcami Chlum, Červená Lhota, Číhalín, Račerovice, Sokolí, Čechočovice, Stařeč, Mastník, Kojetice, Šebkovice, Babice, Cidlina, Lesonice, Jakubov u Moravských Budějovic, Litohoř, Moravské Budějovice, Jackov, Dědice, Nimpšov a Nové Syrovice a západná časť okresu Brno-vidiek ohraničená obcami Nelepeč, Deblín, Lažánky, Veverská Bítýška, Chudčice, Hvozdec, Veverské Knínice, Říčany, Rosice, Tetčice, Kratochvilka, Zbýšov, Padochov, Oslavany, Nová Ves a Biskoupky
Volebný obvod č. 58
(v okrese Uherské Hradiště)
Uherské Hradiště
okres Uherské Hradiště
Volebný obvod č. 59
(v okresoch Vyškov a Hodonín)
Vyškov - Hodonín
okres Vyškov a severozápadná časť okresu Hodonín ohraničená obcami Bohuslavice, Kyjov, Svatobořice-Mistřín, Hovorany, Mutěnice, Nenkovice a Násedlovice
Volebný obvod č. 60
(v okresoch Znojmo a Třebíč)
Znojmo - Třebíč
okres Znojmo a juhozápadná časť okresu Třebíč ohraničená obcami Lesná, Želetava, Domamil, Vranín, Komárovice, Třebelovice, Kojatice a Dešov
Volebný obvod č. 61
(v okrese Žďár nad Sázavou)
Žďár nad Sázavou
okres Žďár nad Sázavou
SEVEROMORAVSKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 62
(v meste Ostrave)
Ostrava I
mestský obvod Ostrava 1 bez severného okraja mestskej časti Přívoz za železničnou traťou Přerov - Bohumín a mestský obvod Ostrava 4 bez mestských častí Třebovice, Svinov, Polanka, Poruba-ves a časti územia tohto obvodu ohraničenej ulicou Vítězného února a mestskou časťou Krásné Pole
Volebný obvod č. 63
(v meste Ostrave)
Ostrava II
mestský obvod Ostrava 2 a mestský obvod Ostrava 3, severný okraj mestskej časti Přívoz za železničnou traťou Přerov - Bohumín, včítane mestských častí Hošťálkovice, Lhotka a Petřkovice z mestského obvodu Ostrava 1, mestské časti Třebovice, Svinov, Polanka, Poruba-ves z mestského obvodu Ostrava 4, včítane časti územia tohto obvodu ohraničenej ulicou Vítězného února a mestskou časťou Krásné Pole
Volebný obvod č. 64
(v okresoch Bruntál a Opava)
Bruntál
okres Bruntál a západná časť okresu Opava ohraničená obcami Holasovice, Jamnice, Stěbořice, Slavkov, Dolní Životice, Lhotka u Litultovic, Nové Lublice, Kružberk, Vítkov
Volebný obvod č. 65
(v okresoch Frýdek-Místek a Nový Jičín)
Frýdek-Místek
severozápadná časť okresu Frýdek-Místek ohraničená obcami Kozlovice, Lhotka, Palkovice, Baška, Janovice, Skalice, Nošovice, Vojkovice, Dolní Tošanovice, Horní Tošanovice, Třanovice a z okresu Nový Jičín obce Příbor, Lubina, Mniší, Vlčovice a Lichnov
Volebný obvod č. 66
(v okresoch Frýdek-Místek a Nový Jičín)
Třinec
juhovýchodná časť okresu Frýdek-Místek ohraničená obcami Kunčice pod Ondřejníkem, Pstruží, Metylovice, Pržno, Lubno, Krásná, Raškovice, Vyšní Lhoty, Dobratice, Komorní Lhotka, Hnojník a Vělopolí a z okresu Nový Jičín obce Tichá, Frenštát pod Radhoštěm a Trojanovice
Volebný obvod č. 67
(v okrese Karviná)
Karviná
severovýchodná časť okresu Karviná zahŕňajúca obce Bohumín, Český Těšín, Dětmarovice, Dolní Lutyně, Karviná a Petrovice u Karviné
Volebný obvod č. 68
(v okrese Karviná)
Havířov
juhozápadná časť okresu Karviná zahŕňajúca obce Albrechtice, Havířov, Orlová, Petřvald, Rychvald, Stonava a Těrlicko
Volebný obvod č. 69
(v okrese Nový Jičín)
Nový Jičín
časť okresu Nový Jičín ohraničená obcami Kateřinice, Mošnov, Skotnice, Sedlnice, Kopřivnice, Štramberk, Veřovice
Volebný obvod č. 70
(v okrese Olomouc)
Olomouc
východná časť okresu Olomouc ohraničená obcami Tršice, Přáslavice, Velká Bystřice, Olomouc, Dolany, Jívová a Hraničné Petrovice
Volebný obvod č. 71
(v okresoch Olomouc a Šumperk)
Šternberk
západná časť okresu Olomouc ohraničená obcami Velký Týnec, Kožušany-Tážaly, Bystročice, Hněvotín, Těšetice, Skrbeň, Horka nad Moravou, Štěpánov, Bohuňovice, Bělkovice-Lašťany, Šternberk, Horní Loděnice a južná časť okresu Šumperk ohraničená obcami Hynčina, Maletín, Jestřebí, Rájec, Zvole, Lukavice, Mohelnice a Moravičany
Volebný obvod č. 72
(v okrese Opava)
Opava
východná časť okresu Opava ohraničená obcami Opava, Otice, Uhlířov, Štáblovice, Mikolajice, Melč, Moravice, Radkov, Větřkovice
Volebný obvod č. 73
(v okrese Přerov)
Přerov
okres Přerov
Volebný obvod č. 74
(v okrese Šumperk)
Šumperk
časť okresu Šumperk ohraničená na juhu obcami Hoštejn, Kosov, Zábřeh, Leština, Dubicko, Bohuslavice, Třeština, Úsov
Volebný obvod č. 75
(v okrese Vsetín)
Vsetín
okres Vsetín
SLOVENSKÁ SOCIALISTICKÁ REPUBLIKA
HLAVNÉ MESTO SLOVENSKEJ SOCIALISTICKEJ REPUBLIKY BRATISLAVA
Volebný obvod č. 76
(v mestskom obvode Bratislava IV)
Karlova Ves - Dúbravka - Devín - Petržalka
volebný obvod tvorí územie mestského obvodu Bratislava IV
Volebný obvod č. 77
(v mestskom obvode Bratislava I)
Staré Mesto
volebný obvod tvorí územie mestského obvodu Bratislava I
Volebný obvod č. 78
(v mestskom obvode Bratislava II)
Ružinov-juh
volebný obvod tvorí časť územia mestského obvodu Bratislava II, Ružinov-juh ohraničený ulicami Záhradníckou, Šmidkeho, Tomášikovou, Mierovou a Mlynskými Luhmi
Volebný obvod č. 79
(v mestskom obvode Bratislava II)
Ružinov-sever
volebný obvod tvorí časť mestského obvodu Bratislava II, Ružinov-sever ohraničený z juhu volebným obvodom číslo 78
Volebný obvod č. 80
(v mestskom obvode Bratislava III)
Vinohrady
volebný obvod tvorí územie mestského obvodu Bratislava III
ZÁPADOSLOVENSKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 81
(v okrese Bratislava-vidiek)
Pezinok
východná časť okresu Bratislava-vidiek ohraničená obcami Senec, Šenkvice, Pezinok a Modra
Volebný obvod č. 82
(v okrese Bratislava-vidiek)
Stupava
severozápadná časť okresu Bratislava-vidiek ohraničená obcami Kuchyňa, Pernek, Jablonové, Limbach, Lozorno, Jur pri Bratislave, Slovenský Grob, Viničné a Chorvátsky Grob
Volebný obvod č. 83
(v okrese Dunajská Streda)
Dunajská Streda
východná časť okresu Dunajská Streda ohraničená obcami Horný Bar, Lúč na Ostrove, Kráľovičove Kračany, Veľké Blahovo a Vydrany
Volebný obvod č. 84
(v okrese Dunajská Streda a Bratislava-vidiek)
Šamorín
západná časť okresu Dunajská Streda a juhovýchodná časť okresu Bratislava-vidiek ohraničená obcami Holice, Vojka nad Dunajom, Ivanka pri Dunaji, Veľký Biel, Nová Dedinka, Orechová Potôň a Bernolákovo
Volebný obvod č. 85
(v okrese Galanta)
Galanta
juhozápadná časť okresu Galanta ohraničená obcami Pusté Úľany, Malá Mača, Veľká Mača, Gáň, Galanta, Kajal, Kráľová nad Váhom, Horné Saliby, Dolné Saliby, Tešedíkovo, Žihárec a Dolný Chotár
Volebný obvod č. 86
(v okrese Galanta a Trnava)
Sereď
severná časť okresu Galanta a juhovýchodná časť okresu Trnava ohraničená obcami Dlhá nad Váhom, Šoporňa, Váhovce, Sereď, Abrahám, Hoste, Dudváh, Zavar, Brestovany, Bučany, Malženice, Trakovice, Červeník, Leopoldov, Šulekovo, Horné Zelenice, Dolné Zelenice a Siladice
Volebný obvod č. 87
(v okrese Galanta a Komárno)
Kolárovo
juhovýchodná časť okresu Galanta a západná časť okresu Komárno ohraničená obcami Kameničná, Čalovec, Okoličná na Ostrove, Veľké Kosihy, Kolárovo, Vlčany, Selice, Šaľa, Diakovce a Neded
Volebný obvod č. 88
(v okrese Komárno)
Komárno
stredná časť okresu Komárno ohraničená obcami Komárno, Nová Stráž, Zlatná na Ostrove, Vrbová nad Váhom, Nesvady, Bajč, Pribeta a Hurbanovo
Volebný obvod č. 89
(v okrese Levice)
Levice
severná časť okresu Levice ohraničená obcami Žemberovce, Brhlovce, Čankov, Mýtne Ludany, Levice, Vyšné nad Hronom, Žemliare, Tekovský Hrádok, Ondrejovce a Dolný Pial
Volebný obvod č. 90
(v okrese Levice)
Želiezovce
juhovýchodná časť okresu Levice ohraničená obcami Tekovské Lužany, Turá, Starý Hrádok, Hontianska Vrbica, Santovka, Bory, Hontianske Trsťany a Domadice
Volebný obvod č. 91
(v okrese Nitra)
Nitra
územie mesta Nitra
Volebný obvod č. 92
(v okrese Nitra)
Zbehy
západná časť okresu Nitra ohraničená obcami Branč, Kostoľany pod Tríbečom, Ladice, Neverice, Kolíňany, Čeladice, Dolné Obdokovce, Golianovo, Lapáš, Pohranice, Žirany, Podhorany, Jelšovce, Čakajovce, Zbehy, Lehota, Jarok, Cabaj-Čapor a Mojmírovce
Volebný obvod č. 93
(v okrese Nitra)
Zlaté Moravce
východná časť okresu Nitra ohraničená obcami Veľký Cetín, Nitrany, Paňa, Klasov, Chyndice, Beladice, Sľažany a Velčice
Volebný obvod č. 94
(v okrese Nové Zámky)
Nové Zámky
stredná časť okresu Nové Zámky ohraničená obcami Nové Zámky, Zemné, Bešeňov, Veľké Lovce, Čechy, Kolta, Rúbaň, Strekov, Nová Vieska a Gbelce
Volebný obvod č. 95
(v okrese Nové Zámky a v okrese Komárno)
Štúrovo
juhovýchodná časť okresu Nové Zámky a juhovýchodná časť okresu Komárno ohraničená obcami Iža, Chotín, Dolný Peter, Dulovce, Modrany, Vojnice, Mužla, Šarkan a Svodín
Volebný obvod č. 96
(v okrese Nové Zámky)
Šurany
severná časť okresu Nové Zámky ohraničená obcami Bánov, Palárikovo, Dedinka, Pozba, Podhájska, Radava a Dolný Oháj
Volebný obvod č. 97
(v okrese Senica)
Holíč
západná časť okresu Senica ohraničená obcami Chropov, Radošovce, Smrdáky, Koválov, Dojč, Šajdíkove Humence, Štefanov, Šaštín-Stráže, Borský Jur, Závod a Veľké Leváre
Volebný obvod č. 98
(v okrese Senica)
Senica
východná časť okresu Senica ohraničená obcami Studienka, Lakšárska Nová Ves, Borský Mikuláš, Senica, Rohovské Rybky, Oreské, Lopašov a Chvojnica
Volebný obvod č. 99
(v okrese Topoľčany)
Partizánske
severovýchodná časť okresu Topoľčany ohraničená obcami Solčany, Krnča, Bošany, Rajčany, Norovce, Prašice, Velušovce, Závada, Podhradie, Cimenná, Malé Hoste, Veľké Hoste, Pečeňany, Rybany, Pravotice, Brezolupy, Vysočany a Hradište
Volebný obvod č. 100
(v okrese Topoľčany)
Topoľčany
juhozápadná časť okresu Topoľčany ohraničená obcami Tesáre, Topoľčany a Nitrianska Streda
Volebný obvod č. 101
(v okrese Trenčín)
Nové Mesto nad Váhom
juhozápadná časť okresu Trenčín ohraničená obcami Moravské Lieskové, Dolné Srnie, Nové Mesto nad Váhom, Beckov a Kálnica
Volebný obvod č. 102
(v okrese Trenčín)
Trenčín
severná časť okresu Trenčín ohraničená obcami Ivanovce, Štvrtok, Trenčianske Bohuslavice, Bošáca, Nová Bošáca, Chocholná-Velčice, Nemšová, Skalka nad Váhom, Trenčín, Kostolná-Záriečie a Adamovské Kochanovce
Volebný obvod č. 103
(v okrese Trenčín a v okrese Topoľčany)
Trenčianske Teplice
východná časť okresu Trenčín a severná časť okresu Topoľčany ohraničená obcami Miezgovce, Bánovce nad Bebravou, Dolné Naštice, Veľké Chlievany, Haláčovce, Veľké Držkovce, Selec, Krivosúd-Bodovka, Trenčianske Stankovce, Veľké Bierovce, Opatovce, Trenčianska Turná, Soblahov, Petrova Lehota, Opatová, Trenčianska Teplá a Uhrovec
Volebný obvod č. 104
(v okrese Trnava)
Jaslovské Bohunice
severozápadná časť okresu Trnava ohraničená obcami Jaslovské Bohunice, Špačince, Bohdanovce nad Trnavou, Suchá nad Parnou, Košolná, Dolný Lopašov, Vrbové, Orvište, Krakovany, Trebatice, Lančár-Kočín a Nižná
Volebný obvod č. 105
(v okrese Trnava)
Piešťany
východná časť okresu Trnava ohraničená obcami Dvorníky, Bojničky, Hlohovec, Madunice, Veľké Kostoľany, Pečeňady, Ratkovce, Žlkovce, Dubovany, Veselé, Rakovice, Borovce a Piešťany
Volebný obvod č. 106
(v okrese Trnava)
Trnava
juhozápadná časť okresu Trnava ohraničená obcami Borová, Ružindol, Trnava, Zeleneč a Majcichov
STREDOSLOVENSKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 107
(v okrese Banská Bystrica)
Banská Bystrica
západná časť okresu Banská Bystrica ohraničená obcami Podkonice, Slovenská Ľupča, Poniky a Hrochoť
Volebný obvod č. 108
(v okrese Banská Bystrica)
Brezno
východná časť okresu Banská Bystrica ohraničená obcami Moštenica, Lučatín, Ľubietová, Povrazník, Strelníky a Hronec
Volebný obvod č. 109
(v okrese Čadca)
Čadca
severná časť okresu Čadca ohraničená obcami Oščadnica, Čadca, Zákopčie a Dlhá nad Kysucou
Volebný obvod č. 110
(v okresoch Čadca a Žilina)
Kysucké Nové Mesto
južná časť okresu Čadca ohraničená obcami Rudinská, Nesluša, Ochodnica, Dunajov, Krásno nad Kysucou, Zborov nad Bystricou a Klubina a východná časť okresu Žilina ohraničená obcami Varín, Gbeľany, Nededza, Kotrčiná Lúčka a obce Brodno a Vranie
Volebný obvod č. 111
(v okresoch Dolný Kubín a Martin)
Dolný Kubín
južná časť okresu Dolný Kubín ohraničená obcami Zázrivá, Oravský Podzámok, Horná Lehota, Sedliacka Dubová, Dlhá nad Oravou, Podbieľ, Nižná, Štefanov nad Oravou, Tvrdošín, Habovka a Zuberec a severná časť okresu Martin ohraničená obcami Podhradie, Turčianska Štiavnička a Sučany
Volebný obvod č. 112
(v okrese Dolný Kubín)
Námestovo
severná časť okresu Dolný Kubín ohraničená obcami Vitanová, Brezovica, Zábiedovo, Trstená, Vavrečka, Ťapešovo, Lokca, Hruštín, Lomná a Oravská Lesná
Volebný obvod č. 113
(v okrese Liptovský Mikuláš)
Liptovský Mikuláš
východná časť okresu Liptovský Mikuláš ohraničená obcami Partizánska Ľupča, Vlachy, Bobrovník, Bukovina a Liptovská Anna
Volebný obvod č. 114
(v okrese Liptovský Mikuláš)
Ružomberok
západná časť okresu Liptovský Mikuláš ohraničená obcami Kalameny, Liptovská Teplá, Bešeňová, Liptovský Michal, Sliače, Liptovská Štiavnica a Liptovská Lúžna
Volebný obvod č. 115
(v okrese Lučenec)
Lučenec
západná časť okresu Lučenec ohraničená obcami Dobročská Lehota, Lovinobaňa, Uderiná, Podrečany, Tomášovce, Lučenec, Pinciná, Boľkovce, Trebeľovce a Pleš
Volebný obvod č. 116
(v okrese Lučenec)
Poltár
východná časť okresu Lučenec ohraničená obcami Cinobaňa, Točnica, Veľká Ves, Kalinovo, Nové Hony, Buzitka, Nitra nad Ipľom, Holiša, Fiľakovské Kováče, Ratka a Čakanovce
Volebný obvod č. 117
(v okrese Martin)
Martin
územie okresu Martin okrem obcí Sučany, Turany, Šútovo, Ratkovo, Krpeľany, Nolčovo, Konské, Podhradie a Turčianska Štiavnička
Volebný obvod č. 118
(v okrese Považská Bystrica)
Považská Bystrica
severozápadná časť okresu Považská Bystrica ohraničená obcami Horná Mariková, Dolná Mariková, Klieština, Udiča, Nimnica, Púchov, Dohňany, Streženice, Beluša, Mojtín a Pružina
Volebný obvod č. 119
(v okrese Považská Bystrica)
Ilava
juhozápadná časť okresu Považská Bystrica ohraničená obcami Lazy pod Makytou, Vydrná, Zbora, Mostište, Hoštiná, Ihrište, Mestečko, Zubák, Horná Breznica, Lednické Rovne, Ladce, Košecké Podhradie, Košecké Rovné a Zliechov
Volebný obvod č. 120
(v okrese Prievidza)
Prievidza
severná časť okresu Prievidza ohraničená obcami Nedožery-Brezany, Prievidza, Bojnice, Šútovce, Diviaky nad Nitricou a Diviacka Nová Ves
Volebný obvod č. 121
(v okrese Rimavská Sobota)
Rimavská Sobota
severná časť okresu Rimavská Sobota ohraničená obcami Ožďany, Rimavská Sobota, Veľký Blh, Chvalová, Skerešovo, Poliná a Gemerská Ves
Volebný obvod č. 122
(v okrese Rimavská Sobota)
Jesenské
južná časť okresu Rimavská Sobota ohraničená obcami Husiná, Dolné Zahorany, Hodejov, Gemerček, Rimavské Janovce, Sútor, Tomášovce, Uzovská Panica, Valice, Rašice, Levkuška, Gemer a Bretka
Volebný obvod č. 123
(v okrese Veľký Krtíš)
Veľký Krtíš
okres Veľký Krtíš
Volebný obvod č. 124
(v okresoch Zvolen a Žiar nad Hronom)
Zvolen I
západná časť okresu Zvolen ohraničená obcami Sampor, Veľká Lúka, Sliač, ďalej severozápadná časť mesta Zvolen ohraničená ulicou Československej armády, Strakonickou cestou, Pustým Hradom a ďalej obcami Ostrá Lúka, Breziny, Podzámčok, Michalková, Zaježová a Lešť, východná časť okresu Žiar nad Hronom ohraničená obcami Banská Belá, Podhorie, Močiar, Pitelová, Stará Kremnička, Bartošova Lehôtka, Dolná Ves, Horná Ves, Nevolné a Ihráč
Volebný obvod č. 125
(v okrese Zvolen)
Zvolen II
východná časť okresu Zvolen ohraničená obcami Dolný Tisovník, Horný Tisovník, Stará Huta, Vígľašská Huta-Kalinka a juhovýchodná časť mesta Zvolen ohraničená volebným obvodom č. 124
Volebný obvod č. 126
(v okrese Žiar nad Hronom)
Žiar nad Hronom
juhozápadná časť okresu Žiar nad Hronom ohraničená obcami Kremnica, Lúčky, Kopernica, Lutila, Žiar nad Hronom, Sklené Teplice, Banská Štiavnica a Banský Studenec
Volebný obvod č. 127
(v okrese Prievidza)
Handlová
južná časť okresu Prievidza ohraničená obcami Nitrianske Sučany, Nováky, Opatovce nad Nitrou, Koš, Sebedražie, Cigeľ, Handlová, Chrenovec, Veľká Čausa a Malá Čausa
Volebný obvod č. 128
(v okrese Žilina)
Bytča
západná časť okresu Žilina ohraničená obcami Divinka, Žilinská Lehota, Ovčiarsko, Bitarová, Hôrky, Brezany, Lietava, Lietavská Svinná, Stránske a Turie
Volebný obvod č. 129
(v okrese Žilina)
Žilina
stredná časť okresu Žilina ohraničená obcami Rosina, Višňové, Strečno, Mojš, Teplička nad Váhom a Zástranie
VÝCHODOSLOVENSKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 130
(v okrese Bardejov)
Bardejov
juhozápadná časť okresu Bardejov ohraničená obcami Vyšný Tvarožec, Nižný Tvarožec, Zlaté, Bardejov, Lukavica, Vyšná Voľa, Poliakovce, Dubinné, Šašová a Ortuťová
Volebný obvod č. 131
(v okresoch Humenné a Vranov nad Topľou)
Humenné
juhozápadná časť okresu Humenné ohraničená obcami Hrubov, Vyšné Ladičkovce, Nižné Ladičkovce, Ľubiša, Veľopolie, Vyšný Hrušov, Adidovce, Dlhé nad Cirochou, Belá nad Cirochou, Zemplínske Hámre a severovýchodná časť okresu Vranov nad Topľou ohraničená obcami Štefanovce, Ondavské Matiašovce, Malá Domaša, Slovenská Kajňa a Kvakovce
Volebný obvod č. 132
(v okrese Humenné)
Snina
severovýchodná časť okresu Humenné ohraničená obcami Snina, Pichne, Zubné, Jabloň, Dedačov, Hankovce, Koškovce, Hrabovec nad Laborcom a Radvaň nad Laborcom
Volebný obvod č. 133
(v okrese Košice-mesto)
Košice-Juh
južná časť okresu Košice-mesto s mestskými obvodmi (časťami) Košice-Juh, Barca, Šaca, Poľov, Myslava a Košice-Nové Mesto
Volebný obvod č. 134
(v okrese Košice-mesto)
Košice-Sever
severná časť okresu Košice-mesto s mestskými obvodmi (časťami) Košice-Sever, Ťahanovce, Košická Nová Ves a Košice-Staré Mesto
Volebný obvod č. 135
(v okrese Košice-vidiek)
Košice-vidiek
východná časť okresu Košice-vidiek ohraničená obcami Hraničná pri Hornáde, Seňa, Hutníky a Družstevná pri Hornáde
Volebný obvod č. 136
(v okresoch Košice-vidiek a Rožňava)
Moldava nad Bodvou
západná časť okresu Košice-vidiek ohraničená obcami Trebejov, Sokoľ, Veľká Ida, Perín-Chym a východná časť okresu Rožňava ohraničená obcami Silická Jablonica, Hrušov, Jablonov nad Turnou a Drnava
Volebný obvod č. 137
(v okrese Michalovce)
Michalovce
západná časť okresu Michalovce ohraničená obcami Trnava pri Laborci, Michalovce (časť mesta na pravom brehu rieky Laborec), Krásnovce, Šamudovce, Laškovce, Bánovce nad Ondavou, Ložín, Bracovce, Falkušovce, Kačanov, Markovce, Malčice
Volebný obvod č. 138
(v okrese Michalovce)
Sobrance
východná časť okresu Michalovce ohraničená obcami Malé Raškovce, Kopčany, Slavkovce, Dúbravka, Hatalov, Žbince, Vŕbnica, Lastomír, Zemplínska Široká, Veľké Zalužice, Michalovce (časť mesta na ľavom brehu rieky Laborec) a Vinné
Volebný obvod č. 139
(v okrese Poprad)
Kežmarok
severná časť okresu Poprad ohraničená obcami Abrahamovce, Vlková, Žakovce, Veľká Lomnica, Mlynica, Veľký Slavkov, Starý Smokovec, Gerlachov, Batizovce, Mengusovce a Štrbské Pleso
Volebný obvod č. 140
(v okrese Poprad)
Poprad
južná časť okresu Poprad ohraničená obcami Štrba, Lučivná, Svit, Poprad, Švábovce, Hôrka a Jánovce
Volebný obvod č. 141
(v okrese Prešov)
Prešov I
stredná časť okresu Prešov s obcami Prešov, Ruská Nová Ves a Teriakovce
Volebný obvod č. 142
(v okrese Prešov)
Prešov II
juhovýchodná časť okresu Prešov ohraničená obcami Lačnov, Renčišov, Uzovské Pekľany, Uzovský Šalgov, Ražňany, Sabinov, Jakubovany, Šarišské Sokolovce, Bodovce a Hradisko
Volebný obvod č. 143
(v okrese Rožňava)
Rožňava
západná časť okresu Rožňava ohraničená obcami Pača, Krásnohorské Podhradie, Lipovník, Krásnohorská Dlhá Lúka a Silica
Volebný obvod č. 144
(v okrese Spišská Nová Ves)
Gelnica
juhovýchodná časť okresu Spišská Nová Ves ohraničená obcami Mlynky, Hnilec, Hnilčík, Markušovce, Odorín, Jamník, Domanovce, Spišský Hrušov, Hincovce, Bystrany, Spišské Vlachy, Žehra, Granč-Petrovce, Beharovce, Oľšavka a Slatvina
Volebný obvod č. 145
(v okrese Spišská Nová Ves)
Spišská Nová Ves
severozápadná časť okresu Spišská Nová Ves ohraničená obcami Dúbrava, Harakovce, Poľanovce, Pongrácovce, Bijacovce, Spišské Podhradie, Katúň, Baldovce, Buglovce, Klčov, Spišský Hrhov, Harichovce, Danišovce, Lieskovany, Teplička, Spišská Nová Ves a Smižany
Volebný obvod č. 146
(v okresoch Stará Ľubovňa a Prešov)
Stará Ľubovňa
okres Stará Ľubovňa a severozápadná časť okresu Prešov ohraničená obcami Olejníkov, Drienica, Červená Voda, Pečovská Nová Ves, Jakubova Voľa, Rožkovany, Dubovica a Nižný Slavkov
Volebný obvod č. 147
(v okresoch Svidník a Bardejov)
Svidník
okres Svidník a severovýchodná časť okresu Bardejov ohraničená obcami Hažlín, Brezovka, Hrabovec, Komárov, Beloveža, Andrejová, Zborov a Stebník
Volebný obvod č. 148
(v okrese Trebišov)
Kráľovský Chlmec
juhovýchodná časť okresu Trebišov ohraničená obcami Borša, Bara, Černochov, Viničky, Ladmovce, Zemplín, Bodrog, Brehov a Sirník
Volebný obvod č. 149
(v okrese Trebišov)
Trebišov
severozápadná časť okresu Trebišov ohraničená obcami Hraň, Zemplínske Jastrabie, Cejkov, Tŕňa a Slovenské Nové Mesto
Volebný obvod č. 150
(v okrese Vranov nad Topľou)
Vranov nad Topľou
juhozápadná časť okresu Vranov nad Topľou ohraničená obcami Detrík, Michalok, Merník, Ruský Kazimír, Benkovce, Sedliská a Továrne