93/1971 Zb.

Časová verzia predpisu účinná od 24.09.1971

Obsah zobrazeného právneho predpisu má informatívny charakter.

93
Uznesenie
Predsedníctva Federálneho zhromaždenia Československej socialistickej republiky
z 22. septembra 1971
o určení volebných obvodov pre voľby do Federálneho zhromaždenia Československej socialistickej republiky
Predsedníctvo Federálneho zhromaždenia určuje podľa § 12 zákona č. 44/1971 Zb. o voľbách do Federálneho zhromaždenia volebné obvody pre voľby do Federálneho zhromaždenia, ako sú uvedené v prílohe tohto uznesenia.
Predseda Federálneho zhromaždenia:

Dr. Hanes v. r.
Príloha
uznesenia Predsedníctva Federálneho zhromaždenia Československej socialistickej republiky o určení volebných obvodov pre voľby do Federálneho zhromaždenia č. 93/1971 Zb.
Zoznam volebných obvodov pre voľby do Federálneho zhromaždenia, ktoré sa budú konať v dňoch 26. a 27. novembra 1971.
A. Volebné obvody pre voľby do Snemovne ľudu Federálneho zhromaždenia
ČESKÁ SOCIALISTICKÁ REPUBLIKA
HLAVNÉ MESTO PRAHA
Volebný obvod č. 1
(v mestskom obvode Praha 1)
Praha 1
mestský obvod Praha 1.
Volebný obvod č. 2
(v mestskom obvode Praha 2)
Praha 2
severozápadná časť mestského obvodu Praha 2 ohraničená ulicou Bělehradskou, časťou ulice Jugoslávskej, stredom námestia Míru, časťou ulice W. Piecka, ulicou Blanickou, Sázavskou, Slezskou, Budečskou, časťou ulice Šumavskej a Moravskou.
Volebný obvod č. 3
(v mestskom obvode Praha 3 a Praha 2)
Praha 3 - I
severozápadná časť mestského obvodu Praha 3 ohraničená ulicou Ondříčkovou, východným okrajom Žižkovho nám., ulicami Křišťanovou, Jičínskou k Olšanskému nám., pozdĺž cintorína k ulici Jeseniovej, k Pražačke a juhovýchodná časť mestského obvodu Praha 2 ohraničená ulicou Bělehradskou, Jugoslávskou, nám. Míru, časťou ulice W. Piecka, ulicami Blanickou, Sázavskou, Slezskou, Budečskou, W. Piecka, časťou ulice Šumavskej a Moravskou.
Volebný obvod č. 4
(v mestskom obvode Praha 3)
Praha 3 - II
juhovýchodná časť mestského obvodu Praha 3 ohraničená ulicou Ondříčkovou, východným okrajom Žižkovho nám., ulicami Křišťanovou, Jičínskou k Olšanskému nám., pozdĺž cintorína k ulici Jeseniovej a k Pražačke.
Volebný obvod č. 5
(v mestskom obvode Praha 4)
Praha 4 - I
severovýchodná časť mestského obvodu Praha 4 ohraničená ul. Na Bučánce, severnou časťou ulice Mikuláše z Husi, ul. M. Cibulkové, Viktorinovou, 1. listopadu, Hradeckých, Na Pankráci, južnou časťou nám. Hrdinů, Soudnou, Na Veselí, Nad Nuselskými schody, Pod sokolovnou, južným okrajom nám. Pařížské komuny, Pod vilami, Dolnou Jaurisovou, kat. hranicou medzi Pankrácom a Michlami, k ulici 5. května, ulicou Budějovickou, okrajom Michelského lesa k železničnej trati, hranicou katastru Braník - Krč, k ulici Branickej, k Ryšánke, Ant. Staška, Zelený pruh, Jeremenkovou, V Podhájí, Vysoká cesta k lomom pri Vltave.
Volebný obvod č. 6
(v mestskom obvode Praha 4)
Praha 4 - II
stredná časť mestského obvodu Praha 4 ohraničená hranicami volebného obvodu č. 5 až k ulici Budějovickej, južne pozdĺž Michelského lesa k železničnej trati po kat. hranici Braník - Krč k ulici Branickej, k Ryšánke do ulice Ant. Staška.
Volebný obvod č. 7
(v mestskom obvode Praha 4 a Praha 5)
Praha 4 - III
južná časť mestského obvodu Praha 4 vymedzená hranicami volebného obvodu č. 6, kat. územie Lahovíc, Velkej Chuchle, Malej Chuchle a časti Radlíc z mestského obvodu Praha 5.
Volebný obvod č. 8
(v mestskom obvode Praha 5)
Praha 5
územie mestského obvodu Praha 5 bez katastrálneho územia Lahovíc, Velkej Chuchle, Malej Chuchle a časti Radlíc.
Volebný obvod č. 9
(v mestskom obvode Praha 6)
Břevnov - Střešovice
juhozápadná časť mestského obvodu Praha 6 vymedzená hranicou Dejvice - Nebušice k Červenému vrchu, okrajom sídliska Petřiny, ulicami Veleslavínskou, Střešovickou, Pod Bořislavkou, trasou železnice až k Prašnému mostu.
Volebný obvod č. 10
(v mestskom obvode Praha 6)
Dejvice - Bubeneč
severovýchodná časť mestského obvodu Praha 6 ohraničená na juhozápade hranicou volebného obvodu č. 9.
Volebný obvod č. 11
(v mestskom obvode Praha 7)
Praha 7
územie mestského obvodu Praha 7.
Volebný obvod č. 12
(v mestskom obvode Praha 8)
Praha 8
územie mestského obvodu Praha 8.
Volebný obvod č. 13
(v mestskom obvode Praha 9)
Praha 9
územie mestského obvodu Praha 9.
Volebný obvod č. 14
(v mestskom obvode Praha 10)
Malešice - Strašnice
juhovýchodná časť mestského obvodu Praha 10 ohraničená ulicou U vinohradského hřbitova, areálom vinohradskej nemocnice k Ruskej, Murmaňskou, nám. Kubánské revoluce, ulicou Na stezce, Na hroudě, Na vrších, Pod altánem, telesom železnice do Průběžné, ul. Komarovovou a Práčskou.
Volebný obvod č. 15
(v mestskom obvode Praha 10)
Vršovice - Michle
severozápadná časť mestského obvodu Praha 10 ohraničená hranicou volebného obvodu č. 14.
STREDOČESKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 16
(v okresoch Benešov a Kutná Hora)
Benešov
časť okresu Benešov ohraničená obcami Nespeky, Benešov, Nová Ves, Jankov, Čelivo a Zvěstov a časť okresu Kutná Hora ohraničená obcami Úžice, Staňkovice, Mitrov, Čestín, Hodkov, Bohdaneč a Třebětín.
Volebný obvod č. 17
(v okrese Beroun)
Beroun
časť okresu Beroun ohraničená obcami Tlustice, Lochovice, Stašov, Hředle a Hudlice.
Volebný obvod č. 18
(v okrese Kladno)
Kladno
časť okresu Kladno vrátane mesta Kladno ohraničená obcami Horní Bezděkov, Velké Přítočno, Rozdělov a Stehelčeves.
Volebný obvod č. 19
(v okrese Kladno)
Slaný
severozápadná časť okresu Kladno ohraničená obcami Bratronice, Velká Dobrá, Libušín a Koleč.
Volebný obvod č. 20
(v okrese Kolín)
Kolín
časť okresu Kolín ohraničená obcami Vlkančice, Nučice, Třebovle, Svojšice a Dolní Chvatliny.
Volebný obvod č. 21
(v okrese Kutná Hora a Kolín)
Kutná Hora
časť okresu Kutná Hora ohraničená na juhozápade obcami Uhlířské Janovice, Zbraslavice a Petrovice I. a časť okresu Kolín ohraničená obcami Skvrňov, Horní Kruty, Kouřim, Bečváry.
Volebný obvod č. 22
(v okrese Mělník)
Mělník
časť okresu Mělník ohraničená obcami Horní Počaply, Mělník, Tuhaň a Tišice.
Volebný obvod č. 23
(v okrese Mladná Boleslav)
Mladá Boleslav
časť okresu Mladá Boleslav ohraničená obcami Dolní Krupá, Veselá, Horní Stakory, Kosmonosy, Bukovno, Strenice, Písková Lhota, Němčice a Ledce.
Volebný obvod č. 24
(v okresoch Mladá Boleslav a Mělník)
Benátky nad Jizerou
západná časť okresu Mladá Boleslav ohraničená obcami Bělá pod Bezdězem, Bakov nad Jizerou, Čistá, Krásná Ves, Jizerní Vtelno a Pěčice a časť okresu Mělník ohraničená obcami Liběchov, Lhotka, Malý Újezd, Všetaty, Jiřice a Záryby.
Volebný obvod č. 25
(v okresoch Nymburk a Praha-východ)
Nymburk
okresu Nymburk ohraničená obcami Jizbice, Bobnice, Nymburk, Přední Lhota, Třebestovice a Poříčany a časť okresu Praha - východ ohraničená obcami Čelákovice, Nehvizdy, Horoušany a Úvaly.
Volebný obvod č. 26
(v okresoch Nymburk a Kolín)
Poděbrady
východná časť okresu Nymburk ohraničená obcami Loučeň, Chleby, Pudiměřice, Sokoleč a Hořany a časť okresu Kolín ohraničená obcami Ovčáry, Tři Dvory, Týnec nad Labem, Uhlířská Lhota a Žiželice.
Volebný obvod č. 27
(v okrese Praha-východ)
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
časť okresu Praha - východ ohraničená obcami Horní Počernice, Běchovice a Klánovice.
Volebný obvod č. 28
(v okresoch Praha-východ a Praha-západ)
Říčany
západná časť okresu Praha - východ Praha -východ a ohraničená obcami Dolní Počernice, Koloděje Praha - západ) a Škvorec a časť okresu Praha - západ ohraničená obcami Dolní Břežany, Petrov a Luka pod Medníkem.
Volebný obvod č. 29
(v okrese Praha-západ)
Hostivice
západná časť okresu Praha - západ ohraničená obcami Zbraslav, Davle a Hradišťko.
Volebný obvod č. 30
(v okrese Příbram)
Příbram
časť okresu Příbram ohraničená obcami Dobříš, Dlouhá Lhota, Višňová, Hřiměždice, Svatý Jan, Hrabří, Krásná Hora n. Vlt. a Kosobudy.
Volebný obvod č. 31
(v okresoch Benešov a Příbram)
Sedlčany
časť okresu Benešov ohraničená obcami Pecerady, Bystřice, Olbramovice, Broumovice, Ratměřice, Čestín a Odlochovice a časť okresu Příbram ohraničená obcami Krašovice, Vysoký Chlumec, Třebnice, Zvírotice, Skalice, Obořiště, Stará Huť, Voznice a Kytín.
Volebný obvod č. 32
(v okresoch Rakovník a Beroun)
Rakovník
okres Rakovník a časť okresu Beroun ohraničená obcami Broumy, Březová, Praskolesy, Kotopeky, Žebrák a Třenice.
JUHOČESKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 33
(v okrese České Budějovice)
České Budějovice
mesto České Budějovice a obec Včelná.
Volebný obvod č. 34
(v okresoch České Budějovice a Tábor)
České Budějovice-sever
severná časť okresu České Budějovice ohraničená obcami Jankov, Dubné, Haklovy Dvory, České Vrbné, Hrdějovice, Úsilné, Adamov, Rudolfov, Lišov a Štěpánovice a južná časť okresu Tábor ohraničená obcami Bechyně, Hodonice, Březnice, Hodětín, Komárov, Vlastiboř, Debrník, Vesce, Soběslav, Přehořov, Mezná a Dírná.
Volebný obvod č. 35
(v okresoch České Budějovice, Český Krumlov a Jindřichův Hradec)
Třeboň
juhovýchodná časť okresu České Budějovice ohraničená obcami Lipí, Litvínovice, Homole, Boršov nad Vlt., Kamenný Újezd, Plav, Roudné, Nedabyle, Staré Hodějovice, Srubec, Dubičné, Vráto, Hlincová Hora, Zvíkov, Slavošovice, Libín a Spolí, severovýchodná časť okresu Český Krumlov ohraničená obcami Záluží, Zlatá Koruna, Přísečná, Český Krumlov, Přídolí, Zubčice, Netřebice, Pořešín, Soběnov, Ličov a Malonty a juhozápadná časť okresu Jindřichův Hradec ohraničená obcami Třeboň, Majdaléna, Hamr, Chlum u Třeboně a Staňkov.
Volebný obvod č. 36
(v okrese Tábor)
Tábor
severná časť okresu Tábor ohraničená obcami Hvožďany, Radětice, Rataje, Dobronice u Bechyně, Blatec, Sudoměřice u Bechyně, Hlavatce, Skalice, Klenovice, Zvěrotice, Tučapy, Budislav, Záluží u Budislavě a Chotěmice.
Volebný obvod č. 37
(v okrese Pelhřimov)
Pelhřimov
okres Pelhřimov.
Volebný obvod č. 38
(v okrese Jindřichův Hradec)
Jindřichův Hradec
časť okresu Jindřichův Hradec ohraničená Hradec) obcami Břilice, Stará Hlína, Lutová, Žiteč a Mirochov.
Volebný obvod č. 39
(v okresoch Prachatice a Český Krumlov)
Prachatice
okres Prachatice a juhozápadná časť okresu Český Krumlov ohraničená obcami Nová Ves, Křemže, Holubov, Kájov, Větřní, Rožmitál na Šumavě, Raveň, Kaplice a Rychnov nad Malší.
Volebný obvod č. 40
(v okrese Strakonice)
Strakonice
okres Strakonice.
Volebný obvod č. 41
(v okrese Písek)
Písek
okres Písek.
ZÁPADOČESKÝ KRAJ A MESTO PLZEŇ
Volebný obvod č. 42
(v okresoch Domažlice a Klatovy)
Domažlice
okres Domažlice a juhozápadná časť okresu Klatovy ohraničená obcami Bezděkov, Novákovice, Vrhaveč, Neznašovy, Běšiny, Úloh, Čachrov, Kunkovice, Javorná a Železná Ruda.
Volebný obvod č. 43
(v okrese Cheb)
Cheb
časť okresu Cheb ohraničená obcami Trstěnice, Drmoul, Tři Sekery, Valy, Lázně Kynžvart, Prameny a Rájov.
Volebný obvod č. 44
(v okresoch Karlovy Vary a Sokolov)
Ostrov
severná časť okresu Karlovy Vary ohraničená obcami Černava, Suchá, Fojtov, Nová Role, Stará Role, Sedlec, Otovice, Dalovice, Bor, Šemnice, Andělská Hora, Kolová, Pila, Javorná, Dlouhá Lomnice, Bochov, Údrč, Verušičky, Čichalov, Vrbice a severná časť okresu Sokolov ohraničená obcami Přebuz, Šindelová, Rotava, Oloví a Jindřichovice.
Volebný obvod č. 45
(v okresoch Karlovy Vary a Sokolov)
Karlovy Vary
južná časť okresu Karlovy Vary ohraničená obcami Božíčany, Jenišov, Karlovy Vary, Stanovice, Dražov, Krásné Údolí, Útvina, Kozlov, Toužim, Žlutice, Veselov, Protivec, Chyše a severná časť okresu Sokolov ohraničená obcami Vřesová, Lipnice, Vintířov a Chodov.
Volebný obvod č. 46
(v okrese Klatovy)
Klatovy
časť okresu Klatovy ohraničená obcami Mlýnec, Tupadly, Klatovy, Újezdec, Mochtín, Křištín, Střeziměř, Chlístov, Podolí, Nemilkov, Chotěšov, Hlavňovice a Dobrá Voda.
Volebný obvod č. 47
(v okrese Plzeň-juh)
Přeštice-Blovice
okresu Plzeň - juh ohraničená obcami Útušice, Štěnovice, Čižice, Chválenice a Nezvěstice.
Volebný obvod č. 48
(v meste Plzni)
Plzeň I
mestský obvod Plzeň 1 a mestský obvod Plzeň 3.
Volebný obvod č. 49
(v meste Plzni)
Plzeň II
mestský obvod Plzeň 2 a mestský obvod Plzeň 4.
Volebný obvod č. 50
(v okrese Plzeň-sever)
Plasy
okresu Plzeň - sever ohraničená obcami Žihle, Manětín, Hvozd, Pláně, Horní Hradiště, Žebnice, Plasy, Koryta a Břízsko.
Volebný obvod č. 51
(v okresoch Rokycany, Plzeň-sever a Plzeň-juh)
Rokycany
okres Rokycany a severovýchodná časť okresu Plzeň - sever ohraničená obcami Potvorov, Štichovice, Mladotice, Trojany, Výrov, Kopidlo, Kočín, Dolní Hradiště a severovýchodná časť okresu Plzeň - juh ohraničená obcami Černice, Losiná a Šťáhlavy.
Volebný obvod č. 52
(v okrese Sokolov)
Sokolov
časť okresu Sokolov ohraničená obcami Stříbrná, Kraslice, Sněžná, Krajková, Dolní Nivy, Lomnice, Jehličná, Nové Sedlo a Chranišov.
Volebný obvod č. 53
(v okresoch Tachov a Cheb)
Tachov
okres Tachov a južná časť okresu Cheb ohraničená obcami Velká Hleďsebe, Mariánské Lázně, Vlkovice a Ovesné Kladruby.
SEVEROČESKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 54
(v okrese Ústí nad Labem)
Ústí nad Labem-sever
nad severná časť okresu Ústí n. L. ohraničená obcami Chabařovice, Tuchomyšl, Hrbovice, Neštěmice, Mojžíř, Povrly a časť mesta Ústí n. L.: mestské časti Všebořice, Bukov, časť Klíše, časť stredu mesta (ohraničená ulicami U koupaliště, Kekulovou, Pětidomím a katastrálnou hranicou mestskej časti Trmice) a Krásné Březno.
Volebný obvod č. 55
(v okresoch Ústí nad Labem a Litoměřice)
Ústí nad Labem - Litoměřice
nad južná časť okresu Ústí n. L. ohraničená obcami Malé Březno, Velké Březno, Svádov, Vyklice a južná časť mesta Ústí n. L. s mestskými časťami Střekov, Trmice, Předlice, časť stredu mesta (ohraničená ulicami U koupaliště, Kekulovou, Pětidomím a katastrálnou hranicou mestskej časti Trmice), časť Klíše, oblasť okolo Větruše a povodie rieky Labe po ľavej strane toku od Ústí n. L. až k obci Vaňov; severná časť okresu Litoměřice ohraničená obcami Ostré, Úštěk, Liběšice, Chotiněves, Horní Řepčice, Býčkovice, Trnovany, Žitenice, Hlinná, Kamýk, Žalhostice, Lovosice, Sulejovice, Čížkovice, Jenčice, Třebenice, Chodovlice, Dlažkovice a Solany.
Volebný obvod č. 56
(v okrese Děčín)
Děčín-juhozápad
juhozápadná časť okresu Děčín ohraničená obcami Dolní Žleb, Děčín, Březiny, Malá Veleň, Benešov n. Pl., Dolní Habartice, Malá Bukovina a Velká Bukovina.
Volebný obvod č. 57
(v okrese Děčín)
Děčín-sever
severná časť okresu Děčín ohraničená obcami Hřensko, Arnoltice, Ludvíkovice, Dobrná, Horní Habartice, Veselé a Kerhartice.
Volebný obvod č. 58
(v okrese Česká Lípa)
Česká Lípa
okres Česká Lípa.
Volebný obvod č. 59
(v okrese Liberec)
Liberec-juh
južná časť okresu Liberec ohraničená obcami Žibřidice, Křižany t. Suchá, Světlá p. J., južná časť mesta Liberec s mestskými časťami Horní Suchá, Ostašov, Karlinky, Dolní a Horní Hanychov, Horní Růžodol, Rochlice, Starý a Nový Harcov a s juhovýchodnou časťou vnútorného mesta ohraničenou ulicami Tatranskou, Gottwaldovým námestím, Širokou, U lomu, Lucemburskou, Železnou, náměstím Bojovníků za mír, Sokolskou, Ruprechtickou, Ruskou, Budyšínskou, Kreibichovou, Vodňanského, Mojmírovou a Horskou.
Volebný obvod č. 60
(v okrese Liberec)
Liberec-sever
severná časť okresu Liberec ohraničená obcami Zdislava, Kryštofovo Údolí a severná časť mesta Liberec s mestskými časťami Janův Důl, Františkov, Růžodol I, Staré a Nové Pavlovice, Ruprechtice, Kateřinky, Rudolfov a časťou vnútorného mesta ohraničenou ulicami Tatranskou, Gottwaldovým námestím, Širokou, U lomu, Lucemburskou, Železnou, námestím Bojovníků za mír, Sokolskou, Ruprechtickou, Ruskou, Budyšínskou, Kreibichovou, Vodňanského,
Mojmírovou a Horskou.
Volebný obvod č. 61
(v okrese Jablonec nad Nisou)
Jablonec nad Nisou
okres Jablonec nad Nisou.
Volebný obvod č. 62
(v okrese Litoměřice)
Litoměřice
južná časť okresu Litoměřice ohraničená obcami Kalovice, Tetčiněves, Drahobuz, Libínky, Encovany, Zahořany, Třeboutice, Litoměřice, Miřejovice, Mlékojedy, Prosmyky, Lukavec, Siřejovice, Úpohlavy, Sedlec, Klapý a Lkáň.
Volebný obvod č. 63
(v okrese Louny)
Louny
okres Louny.
Volebný obvod č. 64
(v okrese Chomutov)
Chomutov
juhozápadná časť okresu Chomutov ohraničená obcami Hora Sv. Šebestiána, Křimov, Chomutov, Droužkovice a Březno.
Volebný obvod č. 65
(v okresoch Most a Chomutov)
Most - Chomutov
severná časť okresu Most ohraničená obcami Libkovice, Mariánské Radčice, Litvínov, Záluží, Horní Jiřetín, Albrechtice, Dřínov a severovýchodná časť okresu Chomutov ohraničená obcami Kalek, Blatno, Jirkov, Otvice, Údlice, Všehrdy a Hrušovany.
Volebný obvod č. 66
(v okrese Most)
Most
južná časť okresu Most ohraničená obcami Komořany, Dolní Jiřetín a Kopisty.
Volebný obvod č. 67
(v okrese Teplice)
Teplice-juh
južná časť okresu Teplice ohraničená obcami Mikulov, Mstišov, Újezdeček, Hudcov, Zabrušany, Kladruby, Bystřany, Sobědruhy, Srbice, Modlany a Soběchleby.
Volebný obvod č. 68
(v okrese Teplice)
Teplice
mesto Teplice a obce Cínovec, Dubí, Krupka, Novosedlice a Proboštov.
VÝCHODOČESKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 69
(v okrese Havlíčkův Brod)
Havlíčkův Brod
južná časť okresu Havlíčkův Brod ohraničená obcami Číhošť, Ovesná Lhota, Dlužiny, Druhanov, Příseka u Světlé, Malčín, Skuhrov, Kámen, Sedletín, Rankov, Čachotín, Rozsochatec, Kojetín, Česká Bělá, Žižkovo Pole a Modlíkov.
Volebný obvod č. 70
(v okresoch Havlíčkův Brod a Chrudim)
Chotěboř
severná časť okresu Havlíčkův Brod ohraničená obcami Leština u Světlé, Kynice, Sázavka, Bačkov, Tis, Habry, Vepříkov, Nejepín, Svinný, Chotěboř, Počátky, Střížov, Oudoleň, Železné Horky a Havlíčkova Borová, juhozápadná časť okresu Chrudim ohraničená obcami Načešice, Vyžice, Míčov - Sušice, Prachovice, Vápenný Podol, Kovářov, Bojanov, Libkov, Horní Bradlo, Trhová Kamenice, Ctětín, Švihov, Miřetice, Včelákov, Tisovec, Holetín, Hlinsko, Jeníkov, Kameničky a Filipov.
Volebný obvod č. 71
(v okrese Hradec Králové)
Hradec Králové-mesto
mesto Hradec Králové.
Volebný obvod č. 72
(v okrese Hradec Králové)
Hradec Králové
okres Hradec Králové bez mesta Hradec Králové.
Volebný obvod č. 73
(v okresoch Chrudim a Pardubice)
Chrudim
severovýchodná časť okresu Chrudim ohraničená obcami Heřmanův Městec, Kostelec u Heřmanova Městce, Úherčice, Morašice, Mladoňovice, Liboměřice, České Lhotice, Nasavrky, Ochoz, Podlíšťany-Vížky, Žumberk, Horka, Vrbatův Kostelec, Leštinka, Skuteč, Zbožnov, Doly a Střemošice, juhovýchodná časť okresu Pardubice ohraničená obcami Slepotice, Dolní Roveň, Komárov, Horní Roveň, Ostřetín a Horní Jelení.
Volebný obvod č. 74
(v okrese Jičín)
Jičín
okres Jičín.
Volebný obvod č. 75
(v okresoch Náchod a Trutnov)
Náchod
severovýchodná časť okresu Náchod ohraničená obcami Stárkov, Hronov, Náchod, Lipí, Jizbice, Česká Čemrná a Nový Hrádek, východná časť okresu Trutnov ohraničená obcami Chvaleč, Markoušovice, Bohuslavice nad Úpou, Starý Rokytník, Studenec, Radeč a Maršov u Úpice.
Volebný obvod č. 76
(v okresoch Náchod a Trutnov)
Jaroměř
juhozápadná časť okresu Náchod ohraničená obcami Červený Kostelec, Horní Radechová, Slavíkov, Dolní Radechová, Trubějov, Vysokov, Provodov, Šonov u Nového Města nad Metují, Přibyslav, Jestřebí a Mezilesí, južná časť okresu Trutnov ohraničená obcami Borovnice, Mostek, Vítězná, Horní Žďár, Staré Buky, Střítež a Hajnice.
Volebný obvod č. 77
(v okrese Pardubice)
Pardubice-mesto
mesto Pardubice.
Volebný obvod č. 78
(v okrese Pardubice)
Pardubice
severozápadná časť okresu Pardubice bez mesta Pardubice ohraničená obcami Moravany, Dašice, Dolní Ředice, Horní Ředice, Holice a Veliny.
Volebný obvod č. 79
(v okrese Rychnov nad Kněžnou)
Rychnov nad Kněžnou
okres Rychnov nad Kněžnou.
Volebný obvod č. 80
(v okrese Semily)
Semily
okres Semily.
Volebný obvod č. 81
(v okrese Svitavy)
Svitavy
východná časť okresu Svitavy ohraničená obcami Opatov, Mikuleč, Javorník, Vendolí, Radiměř, Banín, Lavičné, Bělá nad Svitavou, Chrastavec a Študlov.
Volebný obvod č. 82
(v okresoch Svitavy a Chrudim)
Polička
západná časť okresu Svitavy ohraničená obcami Janov, Čistá, Trstěnice, Karle, Květná, Pomezí, Stašov, Rohozná, Starý Svojanov a Vítějeves, juhovýchodná časť okresu Chrudim ohraničená obcami Leština, Hluboká, Hněvětice, Předhradí, Lažany, Žďárec u Skutče, Prosetín, Mrákotín, Raná, Vojtěchov, Kladno, Dědová a Krouna.
Volebný obvod č. 83
(v okrese Trutnov)
Trutnov
severozápadná časť okresu Trutnov ohraničená obcami Ždírnice, Horní Olešnice, Dolní Olešnice, Chotěvice, Pilníkov, Trutnov, Lhota u Trutnova a Voletiny.
Volebný obvod č. 84
(v okrese Ústí nad Orlicí)
Ústí nad Orlicí
západná časť okresu Ústí nad Orlicí ohraničená obcami Sopotnice, České Libchavy, Horní Libchavy, Dolní Libchavy, Černovír, Knapovec, Dolní Dobrouč, Horní Dobrouč, Dlouhá Třebová, Lhotka, Česká Třebová, Přívrat, Vlčkov a Horní Sloupnice.
Volebný obvod č. 85
(v okrese Ústí nad Orlicí)
Žamberk
východná časť okresu Ústí nad Orlicí ohraničená obcami Litice nad Orlicí, Česká Rybná, Hejnice, Žampach, Hnátnice, Lanšperk, Letohrad, Petrovice, Dolní
Čemrná, Jakubovice, Ostrov, Skuhrov, Rybník, Semanín, Kozlov, Česká Třebová (miestna časť Parník), Zhoř a Němčice.
JUHOMORAVSKÝ KRAJ A MESTO BRNO
Volebný obvod č. 86
(v meste Brne)
Brno-mesto-juh
južná časť mesta Brna s mestskými obvodmi Brno I, VIII, IX, X a obce Dvorska, Chrlice a Bosonohy.
Volebný obvod č. 87
(v meste Brne)
Brno-mesto-severozápad
severozápadná časť mesta Brna s mestskými obvodmi Brno II a VII a obec Žebětín.
Volebný obvod č. 88
(v meste Brne)
Brno-mesto-sever
mestské obvody Brno V a VI, časť mestského obvodu Brno III (sídlisko Lesná) a obce Ivanovice u Brna, Jehnice a Ořešín.
Volebný obvod č. 89
(v meste Brne)
Brno-mesto-severovýchod
mestský obvod Brno XIII, časť mestského obvodu Brno III a obec Soběšice.
Volebný obvod č. 90
(v meste Brne)
Brno-mesto-východ
východná časť mesta Brna s mestskými obvodmi Brno IV, XI a XII.
Volebný obvod č. 91
(v okresoch Brno-vidiek a Žďár nad Sázavou)
Tišnov
severná a západná časť okresu Brno - vidiek ohraničená obcami Hostěnice, Mokrá, Horákov, Moravany, Nebovidy, Střelice, Omice, Teťčice, Rosice, Zastávka, Příbram a Vysoké Popovice a juhovýchodná časť okresu Žďár nad Sázavou ohraničená obcami Ruda, Ořechov, Kadolec, Heřmanov, Nová Ves, Radňovec, Vratislávka, Žďárec, Tišnovská Nová Ves, Horní Loučky a Dolní Loučky.
Volebný obvod č. 92
(v okrese Brno-vidiek)
Židlochovice
východná časť a južná časť okresu Brno - vidiek ohraničená obcami Velatice, Pozořice, Nové Bránice, Moravské Bránice, Silůvky, Prštice, Radostice, Ořechov a Želešice.
Volebný obvod č. 93
(v okrese Blansko)
Blansko
časť okresu Blansko ohraničená obcami Brumov, Doubravice nad Svitavou, Boskovice a Kořenec.
Volebný obvod č. 94
(v okrese Břeclav)
Břeclav
časť okresu Břeclav ohraničená obcami Pouzdřany, Bulhary a Velké Bílovice.
Volebný obvod č. 95
(v okresoch Břeclav a Hodonín)
Hustopeče
severná časť okresu Břeclav ohraničená a Hodonín) obcami Uherčice, Popice, Strachotín, Šakvice, Zaječí, Přítluky a Rakvice a juhozápadná časť okresu Hodonín ohraničená obcami Terezín, Hovorany, Šardice, Mutěnice, Dolní Bojanovice, Lužice a Mikulčice.
Volebný obvod č. 96
(v okrese Gottwaldov)
Gottwaldov I
severozápadná časť okresu Gottwaldov a mesto Gottwaldov okrem časti Jaroslavice a Kudlov ohraničená obcami Otrokovice, Gottwaldov a Trnava.
Volebný obvod č. 97
(v okresoch Gottwaldov a Uherské Hradiště)
Gottwaldov II
juhozápadná a stredná časť okresu Gottwaldov ohraničená obcami Napajedla, Pohořelice, Oldřichovice, Hostišová, Lazovice, Gottwaldov, Želechovice, Veselá, Slušovice, Neubuz, Všemina, Polychnov, Biskupice, Luhačovice, Kladná-Žilín, Pozlovice, Provadov, Zadveřice-Raková, Vizovice, Lhotsko, Bratřejov a severná časť okresu Uherské Hradiště ohraničená obcami Kněžpole, Mistřice, Nedachlebice, Prakšice a Maršov.
Volebný obvod č. 98
(v okrese Hodonín)
Hodonín
južná časť a severozápadná časť okresu Hodonín ohraničená obcami Násedlovice, Karlín, Nenkovice, Stavěšice, Svatobořice-Mistřín, Dubňany, Bohuslavice, Kyjov, Vacenovice, Strážnice a Kněždub.
Volebný obvod č. 99
(v okresoch Hodonín a Uherské Hradište)
Veselí nad Moravou
severovýchodná časť okresu Hodonín ohraničená obcami Moravany, Milotice, Hroznová Lhota, Javorník a Nová Lhota a južná časť okresu Uherské Hradiště ohraničená obcami Ostrožská Lhota, Ostrožská Nová Ves a Nedakonice.
Volebný obvod č. 100
(v okrese Jihlava)
Jihlava
západná a južná časť okresu Jihlava ohraničená obcami Jihlava, Třešť, Uhřínovce a Panská Lhota.
Volebný obvod č. 101
(v okrese Kroměříž)
Kroměříž
východná časť okresu Kroměříž ohraničená obcami Lutopecny, Kroměříž, Hulín a Záhlinice.
Volebný obvod č. 102
(v okresoch Kroměříž a Vyškov)
Koryčany
južná časť okresu Vyškov ohraničená a Vyškov) obcami Velešovice-Holubice, Němčany, Letonice, Bohaté Málkovice, Milonice-Uhřice, Dobročkovice a Nemochovice a juhozápadná časť okresu Kroměříž ohraničená obcami Zlobice, Jarohněvice a Těšnovice-Trávník.
Volebný obvod č. 103
(v okrese Prostějov)
Prostějov
severovýchodná časť okresu Prostějov ohraničená obcami Držovice, Prostějov, Čechovice -Domamyslice, Žešov, Výšovice, Vřesovice, Pivín, Doloplazy, Dřevnovice a Tištín.
Volebný obvod č. 104
(v okresoch Prostějov a Blansko)
Kostelec na Hané
severná časť okresu Blansko ohraničená a Blansko) obcami Černovice, Hluboké u Kunštátu, Touboř, Zbraslavec, Voděrady, Krhov, Obora, Lhota Rapotina, Skalice nad Svitavou, Bačov, Sudice, Vážany, Knínice u Boskovic a Šebetov a severozápadná časť okresu Prostějov ohraničená obcami Horní Štěpánov, Buková, Protivanov, Rozstání, Drahany, Stínava, Vícov, Ohrozim a Smržice.
Volebný obvod č. 105
(v okrese Třebíč)
Třebíč
stredná a južná časť okresu Třebíč ohraničená obcami Předín, Chlístov, Čechovice, Sokolí, Račerovice, Budíkovice, Pocoucov, Ptáčov, Kožichovice, Číměř, Třebenice, Kramolín, Kladeruby nad Oslavou a Senorady.
Volebný obvod č. 106
(v okresoch Třebíč, Brno-vidiek a Znojmo)
Náměšť nad Oslavou
východná časť okresu Třebíč ohraničená obcami Jinošov, Jedov, Vícenice u Náměště nad Oslavou, Okarec, Hartvíkovice, Popůvky, Sedlec a Březník, juhozápadná časť okresu Brno - vidiek ohraničená obcami Lukovany, Zakřany, Babice u Rosic, Kratochvilka, Neslovice, Hlína, Ivančice, Budkovice a severovýchodná časť okresu Znojmo ohraničená obcami Tavíkovice, Běhařovice, Vevčice, Plaveč, Tvořihráz, Želetice, Hostěradice, Čejkovice, Dolenice a Litobratřice.
Volebný obvod č. 107
(v okrese Uherské Hradiště)
Uherské Hradiště
stredná a západná časť okresu Uherské Hradiště ohraničená obcami Košíky, Popovice, Nivnice, Boršice u Blatnice, Kunovice, Boršice u Buchlovic, Polešovice a Osvětimany.
Volebný obvod č. 108
(v okresoch Uherské Hradiště a Gottwaldov)
Uherský Brod
východná časť okresu Uherské Hradiště ohraničená obcami Újezdec u Luhačovic, Hradčovice, Drslavice, Havřice, Uherský Brod, Bánov, Suchá - Loz, Korytná, Horní Němčí, Slavkov, Strání a východná časť okresu Gottwaldov ohraničená obcami Vysoké Pole, Újezd, Loučka, Slopné, Horní Lhota, Dolní Lhota, Petrůvka a Rudimov.
Volebný obvod č. 109
(v okresoch Vyškov a Prostějov)
Vyškov
stredná a severná časť okresu Vyškov ohraničená obcami Rousínov, Kroužek, Dražovice, Lysovice, Kučerov, Kozlany, Chvalkovice a južná časť okresu Prostějov ohraničená obcami Myslejovice, Prostějovičky, Žárovice - Hamry, Plumlov, Určice, Vranovice - Kelčice, Hradčany - Kobeřice a Dobromilice.
Volebný obvod č. 110
(v okrese Znojmo)
Znojmo
južná a stredná časť okresu Znojmo ohraničená obcami Újezd, Únanov, Oleksovice a Břežany.
Volebný obvod č. 111
(v okresoch Žďár nad Sázavou a Jihlava)
Žďár nad Sázavou
stredná a severozápadná časť okresu Žďár nad Sázavou ohraničená obcami Sirákov, Újezd, Kotlasy, Ostrov nad Oslavou, Bohdalec, Bobrůvka, Mirošov, Račice, Dlouhé, Olešná, Zubří, Večov, Strachujov a severovýchodná časť okresu Jihlava ohraničená obcami Střítež, Heroltice, Hruškové Dvory, Malý Beranov, Rančířov, Vílanec, Cerekvička, Příseka, Komárovice, Střížov - Přímělkov, Kamenice, Kamenička, Meziříčkov, Jersín, Arnolec, Stáj a Janovice.
Volebný obvod č. 112
(v okresoch Žďár nad Sázavou a Třebíč)
Velké Meziříčí
severovýchodná a juhozápadná časť okresu Žďár nad Sázavou ohraničená obcami Rudolec, Bohdalov, Pokojov, Radostín, Kněževes, Rousměrov, Sklené nad Oslavou, Radenice, Moravec, Strážek, Blažkov, Zvole, Rovné - Divišov, Lísek, Velké Janovice, Unčín, Dalečín, Sulkovec, na východe Jabloňov, Březejc, Křižanov, Kundratice, Horní a Dolní Libochová, Drahonín a Kaly a severná časť okresu Třebíč ohraničená obcami Opatov, Heraltice, Hvězdoňovice, Krahulov, Petrovice, Nová Ves, Čihalín, Horní Vilémovice, Trnava, Vladislav, Koněšín, Kozlany, Studenec, Ocmanice, Naloučany a Pucov.
SEVEROMORAVSKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 113
(v okrese Bruntál)
Bruntál
časť okresu Bruntál ohraničená obcami Město Albrechtice, Holčovice, Karlovice, Široká Niva, Nové Heřminovy, Milotice nad Opavou, Razová, Horní Benešov a Horní Životice.
Volebný obvod č. 114
(v okresoch Bruntál a Opava)
Krnov
východná časť okresu Bruntál ohraničená obcami Linhartovy, Hošťálkovy, Krasov, Čaková, Zátor, Lichnov, Sosnová a západná časť okresu Opava ohraničená obcami Vávrovice, Milostovice, Zlatníky, Slavkov, Otice, Branka, Chvalíkovice, Vršovice, Raduň, Podvihov a Hlubočec.
Volebný obvod č. 115
(v okrese Frýdek-Místek)
Frýdek-Místek
severná časť okresu Frýdek - Místek ohraničená obcami Brušperk, Paskov, Lískovec, Frýdek - Místek, Bruzovice a Kaňovice.
Volebný obvod č. 116
(v okrese Frýdek-Místek)
Frýdlant nad Ostravicí
stredná časť okresu Frýdek - Místek ohraničená obcami Fryčovice, Staříč, Žabeň, Sviadnov, Lysůvky, Palkovice, Baška, Staré Město, Dobrá, Pazderna, Lučina, Žermanice, Horní Bludovice, Třanovice, Horní Tošanovice, Dobratice, Vyšní Lhoty a Morávka.
Volebný obvod č. 117
(v okrese Frýdek-Místek)
Třinec
východná časť okresu Frýdek - Místek ohraničená obcami Vělopolí, Hnojník, Komorní Lhotka, Řeka, Tyra, Košařiska, Dolní Lomná a Horní Lomná.
Volebný obvod č. 118
(v okrese Karviná)
Karviná
juhovýchodná časť okresu Karviná ohraničená južnou časťou mesta Karviná zahŕňajúcou mestské časti Karviná 1 - Fryštát, Karviná 2 - Doly, Karviná 3 - Lázně Darkov, Karviná 4 - Ráj, Karviná 5 - Staré Město a obcami Horní Suchá, Albrechtice, Dolní Datyně a Těrlicko.
Volebný obvod č. 119
(v okrese Karviná)
Orlová
severná časť okresu Karviná ohraničená severnou časťou mesta Karviná zahŕňajúcou mestské časti Karviná 6 - Nové Mesto, Karviná 7 - Mizerov, Karviná 8 - Hranice a obcami Rychvald, Dětmarovice a Orlová.
Volebný obvod č. 120
(v okrese Karviná)
Havířov
mesto Havířov.
Volebný obvod č. 121
(v okrese Nový Jičín)
Nový Jičín
južná časť okresu Nový Jičín ohraničená obcami Blahutovice, Jeseník nad Odrou, Bernartice nad Odrou, Kunín, Hukovice, Nový Jičín, Rybí, Závišice, Kopřivnice, Vlčovice a Mniší.
Volebný obvod č. 122
(v okrese Nový Jičín)
Bílovec
severná časť okresu Nový Jičín ohraničená obcami Vražné, Mankovice, Suchdol nad Odrou, Hladké Životice, Bartošovice, Libhošť, Sedlnice, Příbor a Lubina.
Volebný obvod č. 123
(v okrese Olomouc)
Olomouc
mesto Olomouc a obce Týneček a Hlušovice.
Volebný obvod č. 124
(v okrese Olomouc)
Litovel
juhozápadná časť okresu Olomouc ohraničená obcami Řimice, Mladeč, Litovel, Unčovice, Náklo, Štěpánov, Liboš, Štarnov, Bohuňovice, Chomoutov, Horka nad Moravou, Křelov, Topolany, Hněvotín, Slavonín, Nemilany, Holice, Bystrovany, Droždín, Velký Týnec, Čechovice, Suchonice - Přestavlky, Vacanovice, Lipňany a Tršice.
Volebný obvod č. 125
(v okrese Olomouc)
Šternberk
severovýchodná časť okresu Olomouc ohraničená obcami Králová, Střelice, Červenka, Renoty, Pňovice, Žerotín - Strukov, Hnojice, Moravská Huzová, Šternberk, Bělkovice - Lašťany, Dolany, Samotíšky, Kopeček u Olomouce, Radíkov, Lošov, Bukovany, Velká Bystřice, Svésedlice, Doloplazy, Daskabát a Velký Újezd.
Volebný obvod č. 126
(v okrese Opava)
Opava
stredná časť okresu Opava ohraničená obcami Suché Lazce, Mokré Lazce, Pustá Polom, Budišovice, Lhota, Kravaře, Štěpánkovice a Velké Hoštice.
Volebný obvod č. 127
(v okrese Opava)
Hlučín
severovýchodná časť okresu Opava ohraničená obcami Oldřišov, Chlebičov, Služovice, Vrbka, Kobeřice, Bolatice, Zábřeh, Dolní Benešov, Háj, Hrabyně, Horní Lhota, Kyjovice a Těškovice.
Volebný obvod č. 128
(v meste Oprava)
Ostrava-sever
severná časť mesta Ostrava s mestskými obvodmi Ostrava I, Ostrava II - Mariánské Hory a časťami Svinov, Třebovice, Martinov, Pustkovec a pôvodnou obcou Poruba z mestského obvodu Ostrava VIII - Poruba.
Volebný obvod č. 129
(v meste Ostrava a v okrese Karviná)
Ostrava-východ
východná časť mesta Ostrava s mestskými obvodmi Ostrava V - Slezská Ostrava, Ostrava VI - Hrušov, Ostrava VII - Radvanice, časťami Kunčičky nad Ostravicou a Kunčice z mestského obvodu Ostrava III - Vítkovice a severozápadná časť okresu Karviná s obcami Nový Bohumín, Dolní Lutyně, Pudlov, Skřečoň, Starý Bohumín, Věřnovice, Vrbice a Záblatí.
Volebný obvod č. 130
(v v meste Ostrava)
Ostrava-juh
južná časť mesta Ostravy s mestským obvodom Ostrava IV - Zábřeh a časťou Vítkovice z mestského obvodu Ostrava III - Vítkovice.
Volebný obvod č. 131
(v meste Ostrava)
Ostrava-západ
mestský obvod Ostrava VIII - Poruba okrem pôvodnej obce Poruba.
Volebný obvod č. 132
(v okrese Přerov)
Přerov
juhozápadná časť okresu Přerov ohraničená obcami Troubky, Henčlov, Přerov, Radslavice, Oldřichov, Sušice, Tučín, Podolí, Želatovice a Beňov.
Volebný obvod č. 133
(v okrese Přerov)
Hranice
severovýchodná časť okresu Přerov ohraničená obcami Citov, Císařov, Rokytnice, Dluhonice, Žeravice, Čekyně, Viničná, Prosenice, Grymov, Osek nad Bečvou, Hlinsko, Pavlovice u Přerova, Hradčany, Domaželice a Líšná.
Volebný obvod č. 134
(v okrese Šumperk)
Šumperk
severná časť okresu Šumperk ohraničená obcami Malá Morava, Podlesí, Hanušovice, Kopřivná, Bratrušov, Šumperk, Rejchartice, Velké Losiny, Petrov nad Desnou, Sobotín a Hraběšice.
Volebný obvod č. 135
(v okrese Šumperk)
Zábřeh
južná časť okresu Šumperk ohraničená obcami Písařov, Jakubovice, Janoušov, Štědrákova Lhota, Bohdíkov, Hrabenov, Bludov, Sudkov, Dolní Studénky, Nový Malín, Vikýřovice, Rapotín a Oskava.
Volebný obvod č. 136
(v okrese Vsetín)
Valašské Meziříčí
severná časť okresu Vsetín ohraničená obcami Lázy, Mikulůvka, Pržno, Jablůnka, Růžďka, Bystřička, Valašská Bystřice, Hutisko - Solanec a Prostřední Bečva.
Volebný obvod č. 137
(v okrese Vsetín)
Vsetín
južná časť okresu Vsetín ohraničená obcami Kateřinice, Ratiboř, Vsetín, Halenkov, Nový Hrozenkov, Karolinka, Velké Karlovice a Horní Bečva.
SLOVENSKÁ SOCIALISTICKÁ REPUBLIKA
HLAVNÉ MESTO SLOVENSKEJ SOCIALISTICKEJ REPUBLIKY BRATISLAVA
Volebný obvod č. 138
(v mestskom obvode Bratislava I)
Staré Mesto
mestský obvod Bratislava I.
Volebný obvod č. 139
(v mestskom obvode Bratislava II)
Ružinov-sever
severná časť mestského obvodu Bratislava II, ktorú z juhu ohraničuje katastrálne územie mestskej časti Vrakuňa a ulice Mlynské luhy, Mierová, Tomášikova, Šmidkeho, Bajkalská a Komárňanská a ďalej Malé Pálenisko smerom na Malý Dunaj.
Volebný obvod č. 140
(v mestskych obvodoch Bratislava II a IV)
Devín-Ružinov
mestský obvod Bratislava IV a južná časť mestského obvodu Bratislava II.
Volebný obvod č. 141
(v mestskom obvode Bratislava III)
Vinohrady
mestský obvod Bratislava III.
ZÁPADOSLOVENSKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 142
(v okrese Bratislava-vidiek)
Malacky
západná časť okresu Bratislava - vidiek ohraničená obcami Kuchyňa, Pernek, Jablonové, Limbach, Myslenice, Slovenský Grob, Chorvátsky Grob, Bernolákovo, Zálesie a Ivanka pri Dunaji.
Volebný obvod č. 143
(v okrese Bratislava-vidiek)
Pezinok
východná časť okresu Bratislava - vidiek ohraničená obcami Most na Ostrove, Malinovo, Tomášov, Nová Dedinka, Veľký Biel, Viničné, Pezinok a Modra.
Volebný obvod č. 144
(v okrese Dunajská Streda)
Dunajská Streda
severozápadná časť okresu Dunajská Streda ohraničená obcami Jahodná, Ohrady, Dolný Bar, Vrakúň, Jurová a Baka.
Volebný obvod č. 145
(v okrese Galanta)
Galanta
západná časť okresu Galanta ohraničená obcami Pusté Úľany, Malá Mača, Veľká Mača, Gáň, Galanta, Kajal, Topoľnica, Matúškovo, Horné Saliby, Dolné Saliby, Tešedíkovo, Žihárec, Trstice a Dolný Chotár.
Volebný obvod č. 146
(v okrese Galanta)
Šaľa
východná časť okresu Galanta ohraničená obcami Vlčany, Selice, Šaľa, Diakovce, Kráľová nad Váhom, Šoporňa, Váhovce, Dolná Streda, Sereď, Hoste a Abrahám.
Volebný obvod č. 147
(v okresoch Komárno a Dunajská Streda)
Zemianska Olča
západná časť okresu Komárno ohraničená a Dunajská Streda) obcami Nesvady, Imeľ, Martovce, Vrbová nad Váhom, Kameničná a Nová Stráž a východná časť okresu Dunajská Streda ohraničená obcami Gabčíkovo, Pastúchy, Padáň, Hroboňovo, Topolníky a Trhové Mýto.
Volebný obvod č. 148
(v okrese Komárno)
Komárno
východná časť okresu Komárno ohraničená obcami Komárno, Hurbanovo, Bohatá a Bajč.
Volebný obvod č. 149
(v okrese Levice)
Levice
južná časť okresu Levice ohraničená obcami Dolný Pial, Bajka, Tekovský Hrádok, Dolná Seč, Levice, Vyšné nad Hronom, Žemliare, Jur nad Hronom, Hontianska Vrbica, Santovka, Bory, Domadice a Tekovské Trsťany.
Volebný obvod č. 150
(v okresoch Levice a Nitra)
Tlmače
severná časť okresu Levice ohraničená obcami Žemberovce, Brhlovce, Čankov, Mýtne Ludany, Starý Hrádok, Kalinčiakovo, Krškany, Podlužany, Hronské Kľačany, Horná Seč, Kálna nad Hronom, Lok, Horný Pial a Beša a severovýchodná časť okresu Nitra ohraničená obcami Nemčiňany, Malé Vozokany, Vieska nad Žitavou, Slepčany, Tesárske Mlyňany, Choča, Sľažany a Velčice.
Volebný obvod č. 151
(v okrese Nitra)
Nitra
juhovýchodná časť okresu Nitra ohraničená obcami Veľký Cetín, Nitrany, Veľké Janíkovce, Dolné Krškany, Nitra, Nitrianske Hrnčiarovce, Dolné Štitáre, Lapáš, Babindol, Malé Chyndice, Nová Ves nad Žitavou, Nevidzany a Červený Hrádok.
Volebný obvod č. 152
(v okrese Nitra)
Zbehy
severozápadná časť okresu Nitra ohraničená obcami Kostoľany pod Tribečom, Ladice, Neverice, Beladice, Chrašťany, Čeľadice, Dolné Obdokovce, Pohranice, Kolíňany, Žirany, Podhorany, Dražovce, Lužianky, Lehota, Jarok, Čapor, Cabaj, Svätoplukovo, Ivanka pri Nitre a Branč.
Volebný obvod č. 153
(v okrese Nové Zámky)
Nové Zámky
severozápadná časť okresu Nové Zámky ohraničená obcami Michal nad Žitavou, Kmeťovo, Černík, Mojzesovo, Úľany nad Žitavou, Šurany, Nitriansky Hrádok, Bánov a Nové Zámky.
Volebný obvod č. 154
(v okrese Nové Zámky)
Štúrovo
juhovýchodná časť okresu Nové Zámky ohraničená obcami Dvory nad Žitavou, Bešeňov, Dolný Ohaj, Hul, Vlkas a Maňa.
Volebný obvod č. 155
(v okrese Senica)
Myjava
severovýchodná časť okresu Senica ohraničená obcami Jablonica, Osuské, Prietrž, Bukovec, Turá Lúka, Vrbovce, Chvojnica, Chropov, Lopašov, Oreské, Vieska, Unín, Letničie, Radimov, Holíč a Gbely.
Volebný obvod č. 156
(v okrese Senica)
Senica
juhozápadná časť okresu Senica ohraničená obcami Brodské, Smolinské, Petrova Ves, Štefanov, Dojč, Koválov, Smrdáky, Rohovské Rybky, Častkov, Sobotište, Podbranč, Kunov, Senica, Hlboké, Cerová-Lieskové a Rozbehy.
Volebný obvod č. 157
(v okrese Topoľčany)
Bánovce nad Bebravou
severovýchodná časť okresu Topoľčany ohraničená obcami Veľké Uherce, Kolačno, Malé Uherce, Partizánske, Veľké Bielice, Malé Bielice, Žabokreky nad Nitrou, Chynorany, Krušovce, Solčianky, Norovce, Šišov, Veľké Hoste, Pochabany, Malé Hoste a Zlatníky.
Volebný obvod č. 158
(v okrese Topoľčany)
Topoľčany
juhozápadná časť okresu Topoľčany ohraničená obcami Podhradie, Prašice, Nemečky, Tvrdomestice, Veľké Bedzany, Malé Bedzany, Topoľčany, Praznovce, Bošany, Nedanovce, Krásno, Brodzany a Veľký Klíž.
Volebný obvod č. 159
(v okrese Trenčín)
Nové Mesto nad Váhom
juhovýchodná časť okresu Trenčín ohraničená obcami Hrašné, Vaďovce, Čachtice, Nové Mesto nad Váhom, Beckov, Krivosúd - Bodovka, Rozvadze, Veľké Bierovce, Opatovce, Trenčianska Turná, Hámry, Soblahov, Neporadza, Peťovka, Petrova Lehota, Opatová, Dobrá a Trenčianska Teplá.
Volebný obvod č. 160
(v okrese Trenčín)
Trenčín
severozápadná časť okresu Trenčín ohraničená obcami Nemšová, Ľuborča, Kľúčové, Újazd, Skalská Nová Ves, Skala, Zamarovce, Kubrá, Trenčín, Kostolná-Záriečie, Chocholná- Velčice, Adamovské Kochanovce, Zemianske Lieskové, Melčice, Ivanovce, Štvrtok, Trenčianske Bohuslavice, Dolné Srnie, Bzince pod Javorinou, Lubina a Stará Turá.
Volebný obvod č. 161
(v okrese Trnava)
Hlohovec
severovýchodná časť okresu Trnava ohraničená obcami Dvorníky, Šulekovo, Bučany, Malženice, Trakovice, Červeník, Hlohovec, Koplotovce, Jalšové, Sokolovce, Ratnovce a Piešťany.
Volebný obvod č. 162
(v okrese Trnava)
Jaslovské Bohunice
severozápadná časť okresu Trnava ohraničená obcami Bašovce, Veľké Orvište, Krakovany, Kocurice, Rakovice, Veselé, Drahovce, Madunice, Veľké Kostoľany, Pečeňady, Ratkovce, Žlkovce, Jaslovské Bohunice, Špačince, Bohdanovce nad Trnavou, Šelpice, Zvončín, Suchá nad Parnou a Dlhá.
Volebný obvod č. 163
(v okrese Trnava)
Trnava
južná časť okresu Trnava ohraničená obcami Borová, Ružindol, Trnava, Brestovany, Siladice a Varov Šúr.
STREDOSLOVENSKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 164
(v okrese Banská Bystrica)
Banská Bystrica
západná časť okresu Banská Bystrica ohraničená obcami Hiadeľ, Lučatín, Ľubietová a Hrochoť.
Volebný obvod č. 165
(v okrese Banská Bystrica)
Brezno
východná časť okresu Banská Bystrica ohraničená obcami Hronec, Osrblie, Predajná, Hronov a Medzibrod.
Volebný obvod č. 166
(v okrese Čadca)
Čadca
severná časť okresu Čadca ohraničená obcami Oščadnica, Čadca, Zákopčie a Dlhá nad Kysucou.
Volebný obvod č. 167
(v okresoch Čadca a Žilina)
Kysucké Nové Mesto
južná časť okresu Čadca ohraničená obcami Rudinská, Nesluša, Ochodnica, Dunajov, Krásno nad Kysucou, Zborov nad Bystricou a Klubina a východná časť okresu Žilina ohraničená obcami Varín, Gbelany, Nededza, Kotrčiná Lúčka a obce Brodno a Vranie.
Volebný obvod č. 168
(v okrese Dolný Kubín)
Tvrdošín
severná časť okresu Dolný Kubín ohraničená obcami Chlebnice, Pribiš, Pucov, Bziny, Mokraď, Hruštín, Lomná a Oravská Lesná.
Volebný obvod č. 169
(v okrese Liptovský Mikuláš)
Liptovský Mikuláš
východná časť okresu Liptovský Mikuláš ohraničená obcami Partizánska Ľupča, Malatíny, Vlachy, Bobrovník a Liptovská Anna.
Volebný obvod č. 170
(v okresoch Liptovský Mikuláš a Dolný Kubín)
Ružomberok
západná časť okresu Liptovský Mikuláš Dolný ohraničená obcami Kalameny, Liptovská Teplá, Bešeňová, Potok, Vlašky, Liptovský Michal, Ivachnová, Sliače, Liptovská Štiavnica a Liptovská Lúžna a južná časť okresu Dolný Kubín ohraničená obcami Zázrivá, Veličná, Beňova Lehota, Dolný Kubín, Srňacie, Pokryváč a Malatiná.
Volebný obvod č. 171
(v okresoch Lučenec a Rimavská Sobota)
Poltár
východná časť okresu Lučenec ohraničená obcami Kokava nad Rimavicou, České Brezovo, Krná, Hradište, Rovňany, Mládzovo, Kalinovo, Vidiná, Lučenec, Trebeľovce, Ratka a Čakanovce a severná časť okresu Rimavská Sobota ohraničená obcami Tisovec, Krokava, Rovné, Ratkovská Suchá, Potok, Hrušovo, Lukovištia, Horné Zahorany, Kraskovo, Rimavské Zalužany a Lehota nad Rimavicou.
Volebný obvod č. 172
(v okrese Martin)
Martin
severná časť okresu Martin ohraničená obcami Trnovo, Košťany nad Turcom a Necpaly.
Volebný obvod č. 173
(v okresoch Martin a Prievidza)
Turčianske Teplice
južná časť okresu Martin ohraničená obcami Valča, Benice, Príbovce, Ďanová, Folkušová a Blatnica a východná časť okresu Prievidza ohraničená obcami Tužina, Nitrianske Pravno, Malinová, Poruba, Kanianka, Lazany, Nedožery - Brezany, Malá Čausa, Veľká Čausa, Chrenovec, Morovno, Handlová a Nová Lehota.
Volebný obvod č. 174
(v okrese Považská Bystrica)
Ilava
západná časť okresu Považská Bystrica ohraničená obcami Lazy pod Makytou, Vydrná, Zbora, Hoštiná, Ihrište, Dohňany, Streženice, Horenická Hôrka, Lednické Rovne, Hloža, Podhorie, Košecké Rovné a Zliechov.
Volebný obvod č. 175
(v okrese Považská Bystrica)
Považská Bystrica
východná časť okresu Považská Bystrica ohraničená obcami Pružina, Mojtín, Beluša, Dolné Kočkovce, Púchov, Nimnica, Upohlav, Klieština, Dolná Mariková a Horná Mariková.
Volebný obvod č. 176
(v okrese Prievidza)
Prievidza
západná časť okresu Prievidza ohraničená obcami Čavoj, Chvojnica, Nevidzany, Seč, Dlžín, Šutovce, Bojnice, Prievidza, Cigeľ, Lehota pod Vtáčnikom, Podhradie, Nováky, Nitrianske Sučany a Nitrica.
Volebný obvod č. 177
(v okrese Rimavská Sobota)
Rimavská Sobota
južná časť okresu Rimavská Sobota ohraničená obcami Selce, Kociha, Vyšný Skálnik, Veľké Teriakovce, Vyšná Pokoradz, Padarovce, Drienčany, Slizké, Lipovec, Ratkovská Lehota, Ratková, Ploské, Hrlica a Ratkovské Bystré.
Volebný obvod č. 178
(v okresoch Veľký Krtíš a Lučenec)
Veľký Krtíš
okres Veľký Krtíš a západná časť okresu Lučenec ohraničená obcami Látky, Ipeľský Potok, Šoltýska, Ďubákovo, Málinec, Ozdín, Bystrička, Turíčky, Cinobaňa, Točnica, Veľká Ves, Tomášovce, Stará Halič, Halič, Panické Dravce, Rapovce, Muľka, Mučín a Pleš.
Volebný obvod č. 179
(v okrese Zvolen)
Zvolen
východná časť okresu Zvolen ohraničená obcami Dolný Tisovník, Horný Tisovník, Stará Huta, Vígľašská Huta - Kalinka, Kráľová, Zvolen, Kováčová, Sliač a Sielnica.
Volebný obvod č. 180
(v okresoch Žiar nad Hronom a Zvolen)
Banská Štiavnica
východná časť okresu Žiar nad Hronom ohraničená obcami Vysoká, Kopanice, Banská Hodruša, Banská Štiavnica, Podhorie, Močiar, Jalná, Trnavá Hora, Kľačany, Jastrabá, Bartošova Lehôtka, Kopernica a Kunešov a západná časť okresu Zvolen ohraničená obcami Železná Breznica, Trnie, Turová, Budča, Ostrá Lúka, Breziny, Podzámčok, Michalková, Dobrá Niva, Sása, Zaježová a Lešť.
Volebný obvod č. 181
(v okresoch Žiar nad Hronom a Prievidza)
Žiar nad Hronom
západná časť okresu Žiar nad Hronom ohraničená obcami Slaská, Lutila, Stará Kremnička, Pitelová, Šášovské Podhradie, Ladomerská Vieska, Sklené Teplice, Banky, Vyhne, Dolné Hámre a Voznica a južná časť okresu Prievidza ohraničená obcami Bystričany, Zemianske Kostoľany a Kamenec pod Vtáčnikom.
Volebný obvod č. 182
(v okrese Žilina)
Bytča
západná časť okresu Žilina ohraničená obcami Divinka, Horný Hričov, Žilinská Lehota, Ovčiarsko, Bitarová, Hôrky, Brezany, Lietava, Lietavská Svinná, Poluvsie a Turie.
Volebný obvod č. 183
(v okrese Žilina)
Žilina
stredná časť okresu Žilina s obcami Žilina, Zástranie, Zádubnie, Teplička nad Váhom, Strečno, Mojš, Stráňavy, Mojšova Lúčka, Višňové, Rosina a Lietavská Lúčka.
VÝCHODOSLOVENSKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 184
(v okrese Bardejov)
Bardejov
okres Bardejov.
Volebný obvod č. 185
(v okrese Humenné)
Humenné
juhovýchodná časť okresu Humenné ohraničená obcami Karná, Ohradzany, Baškovce, Vyšné Ladičkovce, Nižné Ladičkovce, Ľubiša, Veľopolie, Vyšný Hrušov, Adidovce, Pichne, Čukalovce, Parihuzovce a Zvala.
Volebný obvod č. 186
(v okresoch Košice-mesto a Košice-vidiek)
Košice-juh
južná časť okresu Košice - mesto s mestskými obvodmi (časťami) Košice - Juh, Vyšné Opátske, Barca, Šaca, Poľov, Myslava a Košice - Nové Mesto a časť okresu Košice - vidiek ohraničená obcami Veľká Ida, Šemša, Hýľov a Vyšný Klátov.
Volebný obvod č. 187
(v okresoch Košice-mesto a Košice-vidiek)
Košice-sever
severná časť okresu Košice - mesto s mestskými obvodmi (časťami) Košice-Sever,Ťahanovce, Košická Nová Ves a Košice - Staré Mesto a časť okresu Košice - vidiek ohraničená obcami Mudrovce, Boliarov, Čižatice, Trsťany, Ďurďošík, Sady nad Torysou, Košická Polianka, Košická Belá a Opátka.
Volebný obvod č. 188
(v okresoch Košice-vidiek a Trebišov)
Košice
južná časť okresu Košice - vidiek ohraničená obcami Janík, Budulov, Moldava nad Bodvou, Mokrance, Rudník, Poproč, Zlatá Idka, Nováčany, Hodkovce, Paňovce, Čečejovce, Cestice, Komárovce, Nižný Lánec, Perín - Chym, Seňa, Hutníky, Krásna nad Hornádom, Vyšná Hutka, Vyšný Čaj, Olšovany, Bidovce, Čakanovce, Bačkovík a Rankovce a západná časť okresu Trebišov ohraničená obcami Vojčice, Nový Ruskov, Plechotice, Čelovce, Zemplínska Nová Ves, Nižný Žipov, Kuzmice, Brezina, Kazimír a Michaľany.
Volebný obvod č. 189
(v okrese Michalovce)
Michalovce
východná časť okresu Michalovce ohraničená obcami Malé Raškovce, Kopčany, Slavkovce, Dúbravka, Hatalov, Žbince, Laškovce, Pozdišovce, Michalovce a Vinné.
Volebný obvod č. 190
(v okrese Poprad)
Kežmarok
severná časť okresu Poprad ohraničená obcami Abrahamovce, Vlková, Žakovce, Matejovce, Veľký Slavkov, Starý Smokovec, Gerlachov, Batizovce, Mengusovce a Štrbské Pleso.
Volebný obvod č. 191
(v okresoch Poprad a Rožňava)
Poprad
južná časť okresu Poprad ohraničená obcami Štrba, Lučivná, Svit, Poprad, Švábovce, Hôrka a Jánovce a severná časť okresu Rožňava ohraničená obcami Gočovo, Henckovce, Nižná Slaná, Kobeliarovo, Vyšná Slaná a Rejdová.
Volebný obvod č. 192
(v okrese Prešov)
Prešov I
stredná časť okresu Prešov ohraničená obcami Ruská Nová Ves, Prešov, Kojatice, Šarišské Lužianky, Svinia, Lažany, Župčany, Malý Šariš, Veľký Šariš, Vyšná Šebastová a Okružná.
Volebný obvod č. 193
(v okrese Prešov)
Prešov II
juhovýchodná časť okresu Prešov ohraničená obcami Lačnov, Renčišov, Uzovské Pekľany, Uzovský Šalgov, Ražňany, Sabinov, Jakubovany, Šarišské Sokolovce, Bodovce a Hradisko (s vyčleneným územím volebného obvodu č. 192 Prešov I).
Volebný obvod č. 194
(v okresoch Rožňava a Košice-vidiek)
Rožňava
južná časť okresu Rožňava ohraničená obcami Muránska Zdychava, Čierna Lehota, Slavošovce, Hanková, Brdárka, Slavoška, Koceľovce, Petrovo, Roštár, Štítnik, Honce, Rožňavské Bystré, Gemerská Poloma a západná časť okresu Košice - vidiek ohraničená obcami Jasov, Debraď, Drienovec a Peder.
Volebný obvod č. 195
(v okrese Spišská Nová Ves)
Gelnica
juhovýchodná časť okresu Spišská Nová Ves ohraničená obcami Mlynky, Hnilec, Hnilčík, Markušovce, Odorín, Jamník, Domanovce, Spišský Hrušov, Hincovce, Bystrany, Spišské Vlachy, Žehra, Granč-Petrovce, Beharovce, Oľšavka a Slatvina.
Volebný obvod č. 196
(v okrese Spišská Nová Ves)
Spišská Nová Ves
severozápadná časť okresu Spišská Nová Ves ohraničená obcami Dúbrava, Harakovce, Poľanovce, Pongrácovce, Bijacovce, Spišské Podhradie, Katúň, Baldovce, Buglovce, Klčov, Spišský Hrhov, Harichovce, Danišovce, Lieskovany, Teplička, Spišská Nová Ves a Smižany.
Volebný obvod č. 197
(v okresoch Stará Ľubovňa a Prešov)
Stará Ľubovňa
okres Stará Ľubovňa a severozápadná časť okresu Prešov ohraničená obcami Olejníkov, Drienica, Červená Voda, Pečovská Nová Ves, Jakubova Voľa, Rožkovany, Dubovica a Nižný Slavkov.
Volebný obvod č. 198
(v okresoch Svidník a Humenné)
Svidník
okres Svidník a severozápadná časť okresu Humenné ohraničená obcami Hostovice, Nechválova Polianka, Zubné, Jabloň, Dedačov, Hankovce, Koškovce, Hrabovec nad Laborcom, Hrubov, Turcovce, Černina, Víťazovce a Lukačovce.
Volebný obvod č. 199
(v okrese Trebišov)
Trebišov
juhovýchodná časť okresu Trebišov ohraničená obcami Luhyňa, Veľaty, Lastovce, Hrčeľ, Zemplínsky Branč, Kožuchov, Zemplínske Hradište, Trebišov a Milhostov.
Volebný obvod č. 200
(v okresoch Vranov nad Topľou a Michalovce)
Vranov nad Topľou
okres Vranov nad Topľou a západná časť okresu Michalovce ohraničená obcami Trnava pri Laborci, Zbudza, Petrovce nad Laborcom, Suché, Rakovec nad Ondavou, Moravany, Trhovište, Bánovce nad Ondavou, Ložín, Bracovce, Falkušovce, Kačanov, Markovce a Malčice.
B. Volebné obvody pre voľby do Snemovne národov Federálneho zhromaždenia
ČESKÁ SOCIALISTICKÁ REPUBLIKA
HLAVNÉ MESTO PRAHA
Volebný obvod č. 1
(v mestskom obvode Praha 1 a Praha 7)
Praha 1 a 7
mestské obvody Praha 1 a Praha 7.
Volebný obvod č. 2
(v mestskom obvode Praha 2 a Praha 4)
Praha 2
mestský obvod Praha 2 a z mestského obvodu Praha 4 severná časť ohraničená ulicami Na Topolce, M. Cibulkové, Viktorinovou, 1. listopadu, Soudnou, Nad Nuslemi, Na Květnici, Pod sokolovnou, Pod vilami, Rostislavovou a Mojmírovou.
Volebný obvod č. 3
(v mestskom obvode Praha 3, Praha 8 a Praha 10)
Praha 3
mestský obvod Praha 3, z mestského obvodu Praha 8 jeho juhozápadná časť ohraničená ulicou Peckovou, U nádražní lávky a Pobřežní ulicou a z mestského obvodu Praha 10 severozápadná časť ohraničená Ruskou ulicou.
Volebný obvod č. 4
(v mestskom obvode Praha 4)
Praha 4
mestský obvod Praha 4 bez západnej časti pri rieke Vltave ohraničenej ulicami Na Bučance, Mikuláše z Husi, Na Topolce, Na Klikovce, Pod Děkankou, U družstva Klid, Budějovickou, Kunratickým potokom a ulicami Za mlýnem, Pod vinohradem, Branickou a Nad přívozem a bez severnej časti ohraničenej ulicami Na Topolce, M. Cibulkové, Viktorinovou, 1. listopadu, Soudnou, Nad Nuslemi, Na Květnici, Pod sokolovnou, Pod vilami, Rostislavovou a Mojmírovou.
Volebný obvod č. 5
(v mestskom obvode Praha 5 a Praha 4)
Praha 5
mestský obvod Praha 5 a z územia mestského obvodu Praha 4 jeho západná časť ohraničená na východe hranicou volebného obvodu č. 4.
Volebný obvod č. 6
(v mestskom obvode Praha 6)
Praha 6
mestský obvod Praha 6.
Volebný obvod č. 7
(v mestskom obvode Praha 8 a Praha 9)
Praha 8 a 9
mestský obvod Praha 9 a mestský obvod Praha 8 bez jeho juhozápadnej časti ohraničenej ulicami Peckovou, U nádražní lávky a Pobřežnou.
Volebný obvod č. 8
(v mestskom obvode Praha 10)
Praha 10
mestský obvod Praha 10 bez jeho severozápadnej časti ohraničenej Ruskou ulicou.
STREDOČESKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 9
(v okresoch Benešov a Kutná Hora)
Benešov
okres Kutná Hora a časť okresu Benešov ohraničená obcami Nespeky, Poříčí nad Sázavou, Benešov, Nová Ves, Jankov, Čelivo a Zvěstov.
Volebný obvod č. 10
(v okrese Kladno)
Kladno
časť okresu Kladno ohraničená obcami Třebí, Dřínov, Beřovice, Zvoleněves a Libochovičky.
Volebný obvod č. 11
(v okresoch Kolín a Nymburk)
Kolín
okres Kolín a časť okresu Nymburk a Nymburk) ohraničená obcami Hořany, Vrbová Lhota, Křečkov, Vrbice a Žehuň.
Volebný obvod č. 12
(v okresoch Mělník, Mladá Boleslav a Kladno)
Mělník
okres Mělník, časť okresu Kladno ohraničená obcami Zákolany, Hobšovice, Tmáň a Paleček a časť okresu Mladá Boleslav ohraničená obcami Malé Všelisy, Jizerní Vtelno, Chotětov a Kbel.
Volebný obvod č. 13
(v okresoch Mladá Boleslav a Nymburk)
Mladá Boleslav
časť okresu Mladá Boleslav ohraničená obcami Boreč, Krnsko, Hrušov, Dražice a Lipník a časť okresu Nymburk ohraničená obcami Stará Lysá, Milovice, Ostrá, Kostomlátky, Čilec, Jíkev, Chleby, Budiměřice, Podmoky a Běrunice.
Volebný obvod č. 14
(v okresoch Praha-východ a Nymburk)
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
severná časť okresu Praha - východ ohraničená obcami Dubeč, Koloděje a Úvaly a časť okresu Nymburk ohraničená obcami Lysá nad Labem, Semice, Písty, Jizbice, Kovansko, Přední Lhota a Kounice.
Volebný obvod č. 15
(v okresoch Praha-západ a Praha-východ)
Hostivice
okres Praha - západ a časť okresu ohraničená obcami Uhříněves,a Praha - východ) Dobročovice a Škvorec.
Volebný obvod č. 16
(v okresoch Příbram a Benešov)
Příbram
okres Příbram a časť okresu Benešov ohraničená obcami Pecerady, Chlístov, Tisem, Bystřice, Olbramovice, Budenín, Broumovice, Čestín a Odlochovice.
Volebný obvod č. 17
(v okresoch Rakovník a Beroun)
Rakovník
okres Rakovník a okres Beroun.
JUHOČESKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 18
(v okresoch České Budějovice a Jindřichův Hradec)
České Budějovice
časť okresu České Budějovice ohraničená na severe obcami Temelín, Litoradlice, Pořežany, Štipoklasy, Horní Bukovsko a na juhu obcami Římov, Střížov, Strážkovice, Ledenice, Borovany, Olešnice a Těšínov a južná časť okresu Jindřichův Hradec ohraničená obcami Třeboň, Majdalena, Chlum u Třeboně a Staňkov.
Volebný obvod č. 19
(v okresoch Tábor, Jindřichův Hradec a České Budějovice)
Tábor
okres Tábor, časť okresu Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec a ohraničená obcami Pohoří, Klenov, Velký České Budějovice) Ratmírov, Radouňka, Roseč, Dolní Žďár, Horní Pěna, Lásenice, Mirochov, Žiteč, Lutová, Stará Hlína a Břilice a severná časť okresu České Budějovice ohraničená obcami Žimutice, Dobšice, Týn n. Vlt. a Všemyslice.
Volebný obvod č. 20
(v okresoch Pelhřimov a Jindřichův Hradec)
Pelhřimov
okres Pelhřimov a časť okresu Jindřichův a Jindřichův Hradec) Hradec ohraničená obcami Březina, Vícemil, Jižná, Samosoly, Pluhův Žďár, Studnice, Jindřichův Hradec, Otín, Nová Ves a Sedlo.
Volebný obvod č. 21
(v okresoch Český Krumlov, Prachatice a České Budějovice)
Český Krumlov
okres Český Krumlov, okres Prachatice Krumlov, Prachatice a južná časť okresu České Budějovice a České Budějovice) ohraničená obcami Sedlec, Ločenice, Konařice, Trocnov, Třebeč, Žár, Hranice u Nových Hradů a Vyšné.
Volebný obvod č. 22
(v okresoch Písek a Strakonice)
Písek
okres Písek a okres Strakonice.
ZÁPADOČESKÝ KRAJ A MESTO PLZEŇ
Volebný obvod č. 23
(v okresoch Domažlice a Plzeň-juh)
Domažlice
okres Domažlice a západná časť okresu Domažlice a Plzeň - juh ohraničená obcami Nezvěstice, Plzeň - juh) Zdemyslice, Blovice, Vlčice, Chocenice, Bzí, Letiny a Skašov.
Volebný obvod č. 24
(v okresoch Cheb a Tachov)
Cheb - Tachov
okres Tachov a časť okresu Cheb ohraničená obcami Vojtanov, Poustka, Libá, Pomezí n. O., Cheb, Potočiště a Odrava.
Volebný obvod č. 25
(v okrese Karlovy Vary)
Karlovy Vary
časť okresu Karlovy Vary ohraničená obcami Potůčky, Horní Blatná, Pernink, Merklín, Hroznětín, Sadov, Otovice, Nová Role a Božíčany.
Volebný obvod č. 26
(v okresoch Klatovy a Plzeň-juh)
Klatovy
okres Klatovy a východná časť okresu Plzeň-juh ohraničená obcami Lipnice, Spálené Poříčí, Štítov, Struhaře, Hradištský Újezd, Ždírec, Měcholupy, Jarov a Žinkovy.
Volebný obvod č. 27
(v v meste Plzni)
Plzeň
mesto Plzeň.
Volebný obvod č. 28
(v okresoch Plzeň-sever a Rokycany)
Plzeň-sever a Rokycany
okres Plzeň-sever a okres Rokycany.
Volebný obvod č. 29
(v okresoch Sokolov, Cheb a Karlovy Vary)
Sokolov
okres Sokolov a severná časť okresu Karlovy Vary ohraničená obcami Nové Hamry, Nejdek, Děpoltovice, Fojtov, Suchá, Černava a východná časť okresu Cheb ohraničená obcami Skalná, Františkovy Lázně, Tršnice, Třebeň a Nebanice.
SEVEROČESKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 30
(v okresoch Ústí nad Labem, Teplice a Děčín)
Ústí nad Labem
okres Ústí n. L., severovýchodná časť okresu Teplice s mestom Krupkou a obcou Proboštov a západná časť okresu Děčín ohraničená obcami Sněžník, Jílové, Malšovice a Dobkovice.
Volebný obvod č. 31
(v okrese Děčín)
Děčín
časť okresu Děčín ohraničená obcami Krásny Studenec, Vilsnice, Boletice n. L. a ľavým brehom rieky Labe.
Volebný obvod č. 32
(v okrese Liberec)
Liberec
okres Liberec.
Volebný obvod č. 33
(v okresoch Jablonec nad Nisou a Česká Lípa)
Jablonec nad Nisou - Česká Lípa
okres Jablonec n. N. a východná časť okresu Česká Lípa ohraničená obcami Polevsko, Okrouhlá, Nový Bor, Chotovice, Pihel, Česká Lípa, Kvítkov, Kozly, Stvolinky, Holany, Dřevčice a Domašice.
Volebný obvod č. 34
(v okresoch Litoměřice a Česká Lípa)
Litoměřice - Česká Lípa
okres Litoměřice a západná časť okresu Česká Lípa ohraničená obcami Prysk, Okrouhlá, Skalice, Manušice, Horní Libchava, Stružnice, Valteřice, Heřmanice, Kravaře, Litice a Skalka.
Volebný obvod č. 35
(v okresoch Chomutov a Louny)
Chomutov -?Louny
okres Chomutov a západná časť okresu Louny ohraničená obcami Břežany, Nové Sedlo, Libočany, Žatec, Bezděkov, Zálužice, Lišany, Strkovice, Lipno, Touchovice, Hřivice a Solopysky.
Volebný obvod č. 36
(v okresoch Most a Louny)
Most - Louny
časť okresu Most ohraničená obcami Český Jiřetín, Meziboří, Litvínov, Záluží, Dolní Jiřetín, Most a Braňany a časť okresu Louny ohraničená obcami Stroupeč, Žiželice, Staňkovice, Tvršice, Semenkovice, Postoloprty, Skupice, Mradice, Lipenec, Jimlín a Zbrašín.
Volebný obvod č. 37
(v okresoch Teplice a Most)
Teplice
časť okresu Teplice ohraničená obcami Cínovec, Dubí, Novosedlice, Teplice, Sobědruhy, Soběchleby a časť okresu Most s obcami Lom, Louka u Litvínova, Mariánské Radčice, Libkovice a Kopisty.
VÝCHODOČESKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 38
(v okresoch Havlíčkův Brod)
Havlíčkův Brod
okres Havlíčkův Brod a juhozápadná časť okresu Chrudim ohraničená obcami Načešice, Vyžice, Míčov-Sušice, Prachovice, Vápenný Podol, Kovářov, Bojanov, Libkov, Horní Bradlo, Trhová Kamenice, Ctětín, Švihov, Miřetice, Včelákov, Tisovec, Holetín, Hlinsko, Jeníkov, Kameničky a Filipov.
Volebný obvod č. 39
(v okrese Hradec Králové)
Hradec Králové
okres Hradec Králové.
Volebný obvod č. 40
(v okresoch Chrudim, Ústí nad Orlicí a Pardubice)
Chrudim
severovýchodná časť okresu Chrudim ohraničená obcami Heřmanův Městec, Kostelec u Heřmanova Městce, Úherčice, Morašice, Mladoňovice, Liboměřice, České Lhotice, Nasavrky, Ochoz, Podlíšťany-Vížky, Žumberk, Horka, Vrbatův Kostelec, Prosetín, Mrákotín, Raná, Vojtěchov, Kladno, Dědová a Krouna; západná časť okresu Ústí nad Orlicí ohraničená obcami Skořenice, Choceň, Zálší, Vračovice, Chotěšiny a České Heřmanice; juhovýchodná časť okresu Pardubice ohraničená obcami Mikulovice, Nemošice, Černá za Bory, Veská, Velké Koloděje, Dašice, Komárov, Dolní Roveň, Horní Roveň, Ostřetín a Horní Jelení.
Volebný obvod č. 41
(v okresoch Jičín a Semily)
Jičín
okres Jičín a južná časť okresu Semily ohraničená obcami Roztoky u Semil, Helkovice, Škodějov, Háje nad Jizerou, Peřimov, Mříčná, Roztoky u Jilemnice, Studenec a Zálesní Lhota.
Volebný obvod č. 42
(v okrese Náchod)
Náchod
okres Náchod.
Volebný obvod č. 43
(v okrese Pardubice)
Pardubice
severozápadná časť okresu Pardubice ohraničená obcami Veliny, Holice, Horní Ředice, Dolní Ředice, Choteč, Kladina, Sezemice, Pardubice, Staré Jesenčany a Dražkovice.
Volebný obvod č. 44
(v okresoch Rychnov nad Kněžnou a Ústí nad Orlicí)
Rychnov nad Kněžnou
okres Rychnov nad Kněžnou a severovýchodná časť okresu Ústí nad Orlicí ohraničená obcami Koldín, Nasavrky, Mostek, Hemže, Zářecká Lhota, Loučky, Nový Jiří, Jehnědí, Ústí nad Orlicí, Černovír, Lanšperk, Hnátnice, Letohrad, Petrovice, Dolní Čermná, Jakubovice, Horní Třešňovec, Horní Čermná, Koburk a Výprachtice.
Volebný obvod č. 45
(v okresoch Svitavy a Ústí nad Orlicí)
Svitavy
okres Svitavy a juhovýchodná časť okresu Ústí nad Orlicí ohraničená obcami Dolní Sloupnice, Voděrady, Džbánov, Horní Sloupnice, Řetůvka, Řetová, Dlouhá Třebová, Knapovec, Dolní Dobrouč, Horní Dobrouč, Ostrov, Lanškroun, Albrechtice, Herbortice, Dolní Heřmanice a Rýdrovice.
Volebný obvod č. 46
(v okresoch Trutnov a Semily)
Trutnov
okres Trutnov a severná časť okresu Semily ohraničená obcami Stará Ves, Roprachtice, Poniklá, Víchová nad Jizerou, Jilemnice a Horní Branná.
JUHOMORAVSKÝ KRAJ A MESTO BRNO
Volebný obvod č. 47
(v meste Brne)
Brno-mesto-západ
mestské obvody Brno I, II, V a VII a obce Bosonohy a Žebětín.
Volebný obvod č. 48
(v meste Brne)
Brno-mesto-východ
mestské obvody Brno III, IV, IX, X, XI a XII a obce Dvorska a Chrlice.
Volebný obvod č. 49
(v okresoch Brno-vidiek a Vyškov)
Brno-vidiek
južná a východná časť okresu Brno - vidiek ohraničená obcami Ketkovice, Babice u Rosic, Veverské Knínice, Pozořice, Hrušovany u Brna, Střelice a Ivančice, Brno VIII a juhozápadná časť okresu Vyškov ohraničená obcami Němčany, Marefy a Bošovice.
Volebný obvod č. 50
(v okresoch Blansko a Brno-vidiek)
Blansko
okres Blansko a severná časť okresu Brno-vidiek ohraničená obcami Vranov, Bílovice n. Svitavou a Mokrá a Brno VI a XIII.
Volebný obvod č. 51
(v okrese Břeclav)
Břeclav
okres Břeclav.
Volebný obvod č. 52
(v okrese Gottwaldov)
Gottwaldov
časť okresu Gottwaldov ohraničená obcami Šarovy, Lhota, Lazovice, Hostišová, Racková, Gottwaldov, Želechovice nad Dřevnici, Veselá, Slušovice, Neubuz a Všemina.
Volebný obvod č. 53
(v okrese Hodonín)
Hodonín
časť okresu Hodonín ohraničená obcami Hovorany, Milotice, Šardice, Dubňany, Skoronice, Vlkoš, Kostelec a Čeložnice.
Volebný obvod č. 54
(v okresoch Jihlava a Žďár nad Sázavou)
Jihlava
okres Jihlava a západná časť okresu Žďár nad Sázavou ohraničená obcami Pavlínov, Otín, Stránecká Zhoř, Hrbov, Lavičky, Olší nad Oslavou, Dolní Bory, Horní Bory, Radenice, Sklené nad Oslavou, Rousměrov, Kněževes a Radostín nad Oslavou.
Volebný obvod č. 55
(v okresoch Kroměříž a Gottwaldov)
Kroměříž
stredná a východná časť okresu Kroměříž ohraničená obcami Chřibsko, Soběsuky, Rataje, Lutopecny a Bezměrov a severozápadná časť okresu Gottwaldov ohraničená obcami Trnava, Březová, Hvozdná, Kostelec-Štípa, Fryšták, Mysločovice, Otrokovice a Komárov.
Volebný obvod č. 56
(v okresoch Prostějov a Kroměříž)
Prostějov
okres Prostějov a severozápadná časť okresu Kroměříž ohraničená obcami Pačlavice, Nítkovice, Kunkovice, Strabenice, Honětice, Troubky-Zdislavice, Morkovice-Slížany, Počenice- Tetětice, Věžky a Zlobice.
Volebný obvod č. 57
(v okresoch Třebíč a Brno-vidiek)
Třebíč
okres Třebíč a západná časť okresu Brno-vidiek ohraničená obcami Přibyslavice, Javůrek, Zastávka, Rosice a Vysoké Popovice.
Volebný obvod č. 58
(v okrese Uherské Hradiště)
Uherské Hradiště
stredná a východná časť okresu Uherské Hradiště ohraničená obcami Babice, Sušice, Huštěnovice, Staré Město u Uherského Hradiště, Kostelany nad Moravou, Nedakonice a Ostroh.
Volebný obvod č. 59
(v okresoch Vyškov, Hodonín, Kroměříž a Uherské Hradiště)
Vyškov
časť okresu Vyškov ohraničená obcami Bučov a Rousínov, juhozápadná časť okresu Kroměříž ohraničená obcami Chvalnov-Lísky a Zborovice, severozápadná časť okresu Uherské Hradiště ohraničená obcami Košíky, Kudlovice, Zlechov, Polešovice a Osvětimany a severozápadná časť okresu Hodonín ohraničená obcami Bohuslavice, Svatobořice-Mistřín, Kralín a Dambořice.
Volebný obvod č. 60
(v okresoch Znojmo a Brno-vidiek)
Znojmo
okres Znojmo a juhozápadná časť okresu Brno-vidiek ohraničená obcami Nové Bránice, Moravské Bránice, Radostice, Prštice, Silůvky, Mělčany, Syrovice, Bratčice, Medlov a Odrovice.
Volebný obvod č. 61
(v okresoch Žďár nad Sázavou a Brno-vidiek)
Žďár nad Sázavou
severná a východná časť okresu Žďár nad Sázavou ohraničená obcami Herálec, Fryšava, Sklené, Počítky, Žďár nad Sázavou, Březí nad Oslavou, Kotlasy, Ostrov nad Oslavou, Bohdalec, Bobrůvka, Moravec, Jívoví, Dobrá Voda, Vídeň, Mostiště, Velké Meziříčí, Baliny, Uhřínov, Horní Radslavice a severozápadná časť okresu Brno-vidiek ohraničená obcami Svatoslav, Maršov, Lažánky, Veverská Bitýška, Rozdrojovice, Jinačovice a Kuřim.
SEVEROMORAVSKÝ KRAJ A MESTO OSTRAVA
Volebný obvod č. 62
(v okresoch Bruntál a Opava)
Bruntál
okres Bruntál a západná časť okresu Opava ohraničená obcami Podlesí, Staré Oldřůvky, Vítkov, Větřkovice, Radkov, Melč, Lipina, Benkovice, Chvalíkovice, Branka, Otice, Slavkov, Zlatníky, Milostovice, Vávrovice, Holasovice a Brumovice.
Volebný obvod č. 63
(v okresoch Frýdek-Místek a Nový Jičín)
Frýdek-Místek
severozápadná časť okresu Frýdek - Místek ohraničená obcami Brušperk, Staříč, Chlebovice, Lysůvky, Frýdek-Místek, Dobrá, Horní Domaslovice, Dolní Domaslovice, Třanovice a severovýchodná časť okresu Nový Jičín ohraničená obcami Zbyslavice, Olbramice, Klimkovice, Jistebník, Petřvaldík, Albrechtičky, Bartošovice, Libhošť, Sedlnice, Příbor a Lubina.
Volebný obvod č. 64
(v okrese Frýdek-Místek)
Třinec
juhovýchodná časť okresu Frýdek-Místek ohraničená obcami Fryčovice, Sklenov, Palkovice, Baška, Staré Město, Skalice, Nošovice, Vojkovice, Dolní Tošanovice, Horní Tošanovice, Hnojník a Vělopolí.
Volebný obvod č. 65
(v okrese Karviná)
Karviná
severovýchodná časť okresu Karviná ohraničená obcami Vrbice, Záblatí, Dolní Lutyně, Dětmarovice, Doubrava, Karviná, Louky, Chotěbuz a Mistřovice.
Volebný obvod č. 66
(v okrese Karviná)
Havířov
juhozápadná časť okresu Karviná ohraničená obcami Rychvald, Orlová, Havířov, Horní Suchá, Stonava, Albrechtice, Stanislavice a Hradiště.
Volebný obvod č. 67
(v okrese Nový Jičín)
Nový Jičín
časť okresu Nový Jičín ohraničená obcami Bítov, Lubojaty, Bravantice, Studénka, Pustějov, Hladké Životice, Hukovice, Nový Jičín, Rybí, Závišice, Kopřivnice, Vlčovice a Mniší.
Volebný obvod č. 68
(v okresoch Olomouc a Šumperk)
Olomouc
západná časť okresu Olomouc ohraničená obcami Řimice, Mladeč, Haňovice, Cholina, Senice na Hané, Vojnice, Ústín, Topolany, Hněvotín, Nedvězí, Bystročice a časť mesta Olomouc zahŕňajúca časti mesta Olomouc-vnútorné mesto, Řepčín, Hejčín, Neředín, Nová ulice, Povel, Nové Sady, Nový Svět, Černovír, Lazce, Klášterní Hradisko a južná časť okresu Šumperk ohraničená obcami Hynčina, Krchleby, Pobučí, Jestřebí, Rájec, Leština, Hrabová, Janoslavice, Strupšín, Nedvězí, Libina, Mladoňov a Oskava.
Volebný obvod č. 69
(v okrese Olomouc)
Šternberk
časť okresu Olomouc ohraničená obcami Králová, Střelice, Litovel, Chořelice, Unčovice, Náklo, Příkazy, Skrbeň, Křelov, Horka nad Moravou, Chomoutov, Hlušovice, Týneček a časti mesta Olomouc Hodolany, Pavlovice, Bělidla, Chválkovice a ďalej obce Bystrovany, Holice, Nemilany, Slavonín, Kožušany-Tážaly a Blatec.
Volebný obvod č. 70
(v okrese Opava)
Opava
východná časť okresu Opava ohraničená mestom Opava a obcami Raduň, Vršovice, Bohučovice, Hradec nad Moravicí, Žimrovice, Domoradovice, Lesní Albrechtice, Březová a Jančí.
Volebný obvod č. 71
(v meste Ostrava)
Ostrava I
severozápadná časť mesta Ostravy zahŕňajúca mestské obvody Ostrava I (bez sídliska Šalomouna), Ostrava II - Mariánske Hory a Ostrava VIII-Poruba.
Volebný obvod č. 72
(v meste Ostrava)
Ostrava II
juhovýchodná časť mesta Ostravy zahŕňajúca mestské obvody Ostrava III-Vítkovice, Ostrava IV-Zábřeh, Ostrava V-Slezská Ostrava, Ostrava VI-Hrušov, Ostrava VII-Radvanice a sídlisko Šalomouna z mestského obvodu Ostrava I.
Volebný obvod č. 73
(v okrese Přerov)
Přerov
okres Přerov.
Volebný obvod č. 74
(v okrese Šumperk)
Šumperk
časť okresu Šumperk ohraničená obcami Hoštejn, Kosov, Hněvkov, Nemile, Zábřeh, Lesnice, Brníčko, Dlouhomilov, Hrabišín, Nový Malín, Hraběšice a Sobotín.
Volebný obvod č. 75
(v okrese Vsetín)
Vsetín
okres Vsetín.
SLOVENSKÁ SOCIALISTICKÁ REPUBLIKA
HLAVNÉ MESTO SLOVENSKEJ SOCIALISTICKEJ REPUBLIKY BRATISLAVA
Volebný obvod č. 76
(v mestských obvodoch Bratislava I a IV)
Devín-Petržalka
mestský obvod Bratislava IV a časť mestského obvodu Bratislava I, ktorú ohraničujú od nového mosta cez Dunaj Rybné námestie a ulice Zámocké schody, Vodný vrch a Palisády, Mierové námestie, Poštová ulica, námestie Slovenského národného povstania a ulice Štúrova a Gondova.
Volebný obvod č. 77
(v mestskom obvode Bratislava I)
Staré Mesto
mestský obvod Bratislava I bez jeho južnej časti patriacej do volebného obvodu č. 76.
Volebný obvod č. 78
(v mestskom obvode Bratislava II)
Ružinov-juh
južná časť mestského obvodu Bratislava II, ktorú ohraničujú ulice Záhradnícka, Šmidkeho, Tomášikova, Mierová a Mlynské luhy.
Volebný obvod č. 79
(v mestskom obvode Bratislava II)
Ružinov-sever
severná časť mestského obvodu Bratislava II ohraničená z juhu volebným obvodom č. 78.
Volebný obvod č. 80
(v mestskom obvode Bratislava III)
Vinohrady
mestský obvod Bratislava III.
ZÁPADOSLOVENSKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 81
(v okrese Bratislava-vidiek)
Stupava
severozápadná časť okresu Bratislava-vidiek ohraničená obcami Kuchyňa, Pernek, Jablonové, Limbach, Myslenice, Slovenský Grob a Jur pri Bratislave.
Volebný obvod č. 82
(v okrese Bratislava-vidiek)
Pezinok
východná časť okresu Bratislava - vidiek ohraničená obcami Modra, Pezinok, Viničné, Šenkvice, Veľký Biel a Senec.
Volebný obvod č. 83
(v okrese Dunajská Streda)
Dunajská Streda
východná časť okresu Dunajská Streda ohraničená obcami Horný Bar, Lúč na Ostrove, Kráľovičove Kračany a Orechová Potôň.
Volebný obvod č. 84
(v okresoch Dunajská Streda a Bratislava-vidiek)
Šamorín
severozápadná časť okresu Dunajská Streda ohraničená obcami Michal na Ostrove, Holice, Rohovce a Vojka nad Dunajom a južná časť okresu Bratislava-vidiek ohraničená obcami Ivanka pri Dunaji, Chorvátsky Grob, Bernolákovo, Nová Dedinka a Tureň.
Volebný obvod č. 85
(v okrese Galanta)
Galanta
juhozápadná časť okresu Galanta ohraničená obcami Pusté Úľany, Sládkovičovo, Malá Mača, Veľká Mača, Gáň, Galanta, Kajal, Topoľnica, Matúškovo, Horné Saliby, Dolné Saliby, Tešedíkovo, Žihárec, Trstice a Dolný Chotár.
Volebný obvod č. 86
(v okresoch Galanta a Trnava)
Sereď
severovýchodná časť okresu Galanta ohraničená obcami Šoporňa, Váhovce, Dolná Streda, Sereď, Hoste a Abrahám a juhovýchodná časť okresu Trnava ohraničená obcami Majcichov, Opoj, Vlčkovce, Krížovany nad Dudváhom, Zavar, Lovčice, Brestovany, Bučany, Malženice, Trakovice, Červeník, Leopoldov, Šulekovo, Horné Zelenice, Dolné Zelenice, Siladice a Varov Šúr.
Volebný obvod č. 87
(v okresoch Komárno a Galanta)
Kolárovo
západná časť okresu Komárno ohraničená obcami Kolárovo, Kameničná, Čalovec, Okoličná na Ostrove a Veľké Kosihy a juhovýchodná časť okresu Galanta ohraničená obcami Vlčany, Selice, Šaľa, Diakovce, Kráľová nad Váhom a Dlhá nad Váhom.
Volebný obvod č. 88
(v okrese Komárno)
Komárno
stredná časť okresu Komárno ohraničená obcami Zlatná na Ostrove, Nová Stráž, Komárno, Vrbová nad Váhom, Nesvady, Pribeta, Bohatá a Hurbanovo.
Volebný obvod č. 89
(v okrese Levice)
Levice
severná časť okresu Levice ohraničená obcami Žemberovce, Brhlovce, Čankov, Mýtne Ludany, Starý Hrádok, Levice, Horná Seč, Kálna nad Hronom, Lok, Horný Pial a Beša.
Volebný obvod č. 90
(v okrese Levice)
Želiezovce
južná časť okresu Levice ohraničená obcami Dolný Pial, Bajka, Tekovský Hrádok, Dolná Seč, Vyšné nad Hronom, Žemliare, Jur nad Hronom, Hontianska Vrbica, Santovka, Bory, Domadice a Tekovské Trsťany.
Volebný obvod č. 91
(v okrese Nitra)
Nitra
stredná časť okresu Nitra s obcami Nitra, Nitrianske Hrnčiarovce, Dolné Štitáre, Lapáš, Golianovo, Veľký Cetín, Vinodol, Nitrany, Veľké Janíkovce a Dolné Krškany.
Volebný obvod č. 92
(v okrese Nitra)
Zbehy
západná časť okresu Nitra ohraničená obcami Horné Lefantovce, Podhorany, Dražovce, Lužianky, Lehota, Jarok, Čapor, Cabaj, Svätoplukovo, Ivanka pri Nitre a Branč.
Volebný obvod č. 93
(v okrese Nitra)
Zlaté Moravce
severovýchodná časť okresu Nitra ohraničená obcami Paňa, Klasov, Babindol, Dolné Obdokovce, Pohranice, Kolíňany, Žirany, Jelenec a Kostoľany pod Tribečom.
Volebný obvod č. 94
(v okrese Nové Zámky)
Nové Zámky
stredná časť okresu Nové Zámky ohraničená obcami Zemné, Nové Zámky, Bešeňov, Veľké Lovce, Čechy, Kolta, Dubník, Rúbaň, Strekov, Nová Vieska a Gbelce.
Volebný obvod č. 95
(v okresoch Nové Zámky a Komárno)
Štúrovo
juhovýchodná časť okresu Nové Zámky ohraničená obcami Svodín, Šarkan a Mužla a východná časť okresu Komárno ohraničená obcami Vojnice, Modrany, Dulovce, Dolný Peter, Chotín a Iža.
Volebný obvod č. 96
(v okrese Nové Zámky)
Šurany
severná časť okresu Nové Zámky ohraničená obcami Dedinka, Pozba, Podhájska, Radava, Hul, Dolný Ohaj, Bánov, Šurany a Palárikovo.
Volebný obvod č. 97
(v okrese Senica)
Myjava
severovýchodná časť okresu Senica ohraničená obcami Jablonica, Osuské, Prietrž, Bukovec, Turá Lúka, Vrbovce, Chvojnica, Chropov, Lopašov, Oreské, Vieska, Unín, Letničie, Radimov, Holíč a Gbely.
Volebný obvod č. 98
(v okrese Senica)
Senica
juhozápadná časť okresu Senica ohraničená obcami Brodské, Smolinské, Petrova Ves, Štefanov, Dojč, Koválov, Smrdáky, Rohovské Rybky, Častkov, Sobotište, Podbranč, Kunov, Senica, Hlboké, Cerová-Lieskové a Rozbehy.
Volebný obvod č. 99
(v okresoch Trenčín a Topoľčany)
Trenčianske Teplice
východná časť okresu Trenčín ohraničená obcami Selec, Krivosúd-Bodovka, Rozvadze, Veľké Bierovce, Opatovce, Trenčianska Turná, Hámry, Soblahov, Peťovka, Petrova Lehota, Opatová, Dobrá a Trenčianska Teplá a severná časť okresu Topoľčany ohraničená obcami Uhrovec, Miezgovce, Brezolupy, Dolné Naštice, Pečeňany, Haláčovce, Dolné Držkovce, Horné Držkovce a Cimenná.
Volebný obvod č. 100
(v okrese Topoľčany)
Partizánske
juhovýchodná časť okresu Topoľčany ohraničená obcami Čermany, Horné Obdokovce, Ludanice, Chrabrany, Nitrianska Streda, Solčany, Krnča, Bošany, Chynorany, Žabokreky nad Nitrou, Malé Bielice, Veľké Bielice, Navojovce, Skačany a Hradište.
Volebný obvod č. 101
(v okrese Topoľčany)
Topoľčany
juhozápadná časť okresu Topoľčany ohraničená obcami Zlatníky, Malé Hoste, Pochabany, Veľké Hoste, Libichava, Šišov, Borčany, Pravotice, Rybany, Vysočany, Nedašovce, Ostratice, Nadlice, Rajčany, Horné Chlebany, Krušovce, Praznovce, Topoľčany, Nemčice, Urmince, Horné Štitáre, Lužany, Obsolovce, Malé Ripňany a Biskupová.
Volebný obvod č. 102
(v okrese Trenčín)
Nové Mesto nad Váhom
juhozápadná časť okresu Trenčín ohraničená obcami Moravské Lieskové, Dolné Srnie, Nové Mesto nad Váhom, Beckov a Kálnica.
Volebný obvod č. 103
(v okrese Trenčín)
Trenčín
severozápadná časť okresu Trenčín ohraničená obcami Nemšová, Ľuborča, Kľúčové, Újazd, Skalská Nová Ves, Skala, Zamarovce, Kubrá, Trenčín,
Kostolná-Záriečie, Chocholná- Velčice, Adamovské Kochanovce, Zemianske Lieskové, Melčice, Ivanovce, Štvrtok, Trenčianske Bohuslavice, Bošáca, Zemianske Podhradie a Nová Bošáca.
Volebný obvod č. 104
(v okrese Trnava)
Jaslovské Bohunice
severozápadná časť okresu Trnava ohraničená obcami Bašovce, Veľké Orvište, Krakovany, Kocurice, Rakovice, Veselé, Drahovce, Madunice, Veľké Kostoľany, Pečeňady, Ratkovce, Žlkovce, Jaslovské Bohunice, Špačince, Bohdanovce nad Trnavou, Šelpice, Zvončín, Suchá nad Parnou a Dlhá.
Volebný obvod č. 105
(v okrese Trnava)
Piešťany
severovýchodná časť okresu Trnava ohraničená obcami Dvorníky, Posádka, Bojničky, Hlohovec, Koplotovce, Jalšové, Sokolovce, Ratnovce a Piešťany.
Volebný obvod č. 106
(v okrese Trnava)
Trnava
južná časť okresu Trnava ohraničená obcami Borová, Ružindol, Trnava, Modranka, Zeleneč, Voderady a Pavlice.
STREDOSLOVENSKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 107
(v okrese Banská Bystrica)
Banská Bystrica
západná časť okresu Banská Bystrica ohraničená obcami Hiadeľ, Lučatín, Ľubietová a Hrochoť.
Volebný obvod č. 108
(v okrese Banská Bystrica)
Brezno
východná časť okresu Banská Bystrica ohraničená obcami Hronec, Osrblie, Predajná, Hronov a Medzibrod.
Volebný obvod č. 109
(v okrese Čadca)
Čadca
severná časť okresu Čadca ohraničená obcami Oščadnica, Čadca, Zákopčie a Dlhá nad Kysucou.
Volebný obvod č. 110
(v okresoch Čadca a Žilina)
Kysucké Nové Mesto
južná časť okresu Čadca ohraničená obcami Rudinská, Nesluša, Ochodnica, Dunajov, Krásno nad Kysucou, Zborov nad Bystricou a Klubina a východná časť okresu Žilina ohraničená obcami Varín, Gbelany, Nededza, Kotrčiná Lúčka a obce Brodno a Vranie.
Volebný obvod č. 111
(v okresoch Dolný Kubín a Martin)
Dolný Kubín
južná časť okresu Dolný Kubín ohraničená obcami Zázrivá, Mokraď, Oravský Podzámok, Dolná Lehota, Horná Lehota, Sedliacka Dubová, Dlhá nad Oravou, Podbiel, Nižná, Krásna Hôrka, Štefanov nad Oravou, Tvrdošín, Habovka a Zuberec a severná časť okresu Martin ohraničená obcami Podhradie, Turčianska Štiavnička a Sučany.
Volebný obvod č. 112
(v okrese Dolný Kubín)
Námestovo
severná časť okresu Dolný Kubín ohraničená obcami Vitanová, Brezovica, Zábiedovo, Trstená, Ústie nad Priehradou, Vavrečka, Ťapešovo, Lokca, Babín, Hruštín, Lomná a Oravská Lesná.
Volebný obvod č. 113
(v okrese Liptovský Mikuláš)
Liptovský Mikuláš
východná časť okresu Liptovský Mikuláš ohraničená obcami Partizánska Ľupča, Malatíny, Vlachy, Bobrovník a Liptovská Anna.
Volebný obvod č. 114
(v okrese Liptovský Mikuláš)
Ružomberok
západná časť okresu Liptovský Mikuláš ohraničená obcami Kalameny, Liptovská Teplá, Bešeňová, Potok, Vlašky, Liptovský Michal, Ivachnová, Sliače, Liptovská Štiavnica a Liptovská Lúžna.
Volebný obvod č. 115
(v okrese Lučenec)
Lučenec
západná časť okresu Lučenec ohraničená obcami Dobročská Lehota, Lovinobaňa, Uderiná, Podrečany, Tomášovce, Vidiná, Lučenec, Pinciná, Boľkovce, Trebeľovce a Pleš.
Volebný obvod č. 116
(v okrese Lučenec)
Poltár
východná časť okresu Lučenec ohraničená obcami Čakanovce, Ratka, Fiľakovské Kováče, Holiša, Nitra nad Ipľom, Buzitka, Nové Hony, Kalinovo, Veľká Ves, Točnica a Cinobaňa (okrem obce Kokava nad Rimavicou).
Volebný obvod č. 117
(v okrese Martin)
Martin
okres Martin s výnimkou obcí Sučany, Turany, Šútovo, Krpeľany, Nolčovo, Konské, Podhradie a Turčianska Štiavnička.
Volebný obvod č. 118
(v okrese Považská Bystrica)
Ilava
západná časť okresu Považská Bystrica ohraničená obcami Lazy pod Makytou, Vydrná, Zbora, Hoštiná, Ihrište, Dohňany, Streženice, Horenická Hôrka, Lednické Rovne, Hloža, Podhorie, Košecké Rovné a Zliechov.
Volebný obvod č. 119
(v okrese Považská Bystrica)
Považská Bystrica
východná časť okresu Považská Bystrica ohraničená obcami Pružina, Mojtín, Beluša, Dolné Kočkovce, Púchov, Nimnica, Upohlav, Klieština, Dolná Mariková a Horná Mariková.
Volebný obvod č. 120
(v okrese Prievidza)
Prievidza
severná časť okresu Prievidza ohraničená obcami Nedožery-Brezany, Prievidza, Bojnice, Kocurany a Diviacka Nová Ves.
Volebný obvod č. 121
(v okresoch Rimavská Sobota a Lučenec)
Hnúšťa-Likier
severná časť okresu Rimavská Sobota Sobota ohraničená obcami Gemerská Ves, Polina, Skerešovo, Chvalová, Veľký Blh, Dražice, Padarovce, Lukovištia, Horné Zahorany, Veľké Teriakovce, Čerenčany, Kružno a Ožďany a obec Kokava nad Rimavicou z okresu Lučenec.
Volebný obvod č. 122
(v okrese Rimavská Sobota)
Rimavská Sobota
užná časť okresu Rimavská Sobota ohraničená obcami Husiná, Dolné Zahorany, Rimavská Sobota, Vyšná Pokoradz, Zacharovce, Bakta, Uzovská Panica, Vyšné Valice, Rašice, Levkuška, Gemer a Bretka.
Volebný obvod č. 123
(v okrese Veľký Krtíš)
Veľký Krtíš
okres Veľký Krtíš.
Volebný obvod č. 124
(v okresoch Zvolen a Žiar nad Hronom)
Zvolen I
západná časť okresu Zvolen ohraničená obcami Sampor, Veľká Lúka, Sliač, severozápadnou časťou mesta Zvolen, ktorú ohraničujú ulica Československej armády, Strakonická cesta a Pustý hrad, ďalej obcami Kráľová, Zaježová, Lešť a severovýchodná časť okresu Žiar nad Hronom ohraničená obcami Banská Belá, Podhorie, Močiar, Jalná, Pitelová, Stará Kremnička, Bartošova Lehôtka, Horná Ves, Nevoľné a Ihráč.
Volebný obvod č. 125
(v okrese Zvolen)
Zvolen II
východná časť okresu Zvolen ohraničená obcami Dolný Tisovník, Horný Tisovník, Stará Huta, Vígľašská Huta - Kalinka, časťou mesta Zvolen juhovýchodne od hranice volebného obvodu č. 124 a ďalej obcami Lieskovec, Lukové a Zolná.
Volebný obvod č. 126
(v okrese Žiar nad Hronom)
Žiar nad Hronom
juhozápadná časť okresu Žiar nad Hronom ohraničená obcami Kremnica, Lúčky, Kopernica, Lutila, Žiar nad Hronom, Šášovské Podhradie, Ladomerská Vieska, Sklené Teplice, Banky, Banská Štiavnica a Banský Studenec.
Volebný obvod č. 127
(v okrese Prievidza)
Handlová
južná časť okresu Prievidza ohraničená obcami Nitrianske Sučany, Nováky, Opatovce nad Nitrou, Koš, Sebedražie, Cigeľ, Handlová, Morovno, Chrenovec, Veľká Čausa a Malá Čausa.
Volebný obvod č. 128
(v okrese Žilina)
Bytča
západná časť okresu Žilina ohraničená obcami Divinka, Horný Hričov, Žilinská Lehota, Ovčiarsko, Bitarová, Hôrky, Brezany, Lietava, Lietavská Svinná, Poluvsie a Turie.
Volebný obvod č. 129
(v okrese Žilina)
Žilina
stredná časť okresu Žilina s obcami Žilina, Zástranie, Zádubnie, Teplička nad Váhom, Strečno, Mojš, Stráňavy, Mojšova Lúčka, Višňové, Rosina a Lietavská Lúčka.
VÝCHODOSLOVENSKÝ KRAJ
Volebný obvod č. 130
(v okrese Bardejov)
Bardejov
juhozápadná časť okresu Bardejov ohraničená obcami Vyšný Tvarožec, Nižný Tvarožec, Zlaté, Bardejov, Dlhá Lúka, Bardejovská Nová Ves, Lukovica, Vyšná Voľa, Poliakovce, Dubinné, Šašová a Ortuťová.
Volebný obvod č. 131
(v okresoch Humenné
Humenné
juhozápadná časť okresu Humenné ohraničená obcami Hrubov, Vyšné Ladičkovce, Nižné Ladičkovce, Ľubiša, Veľopolie, Vyšný Hrušov, Adidovce, Dlhé nad Cirochou, Belá nad Cirochou, Zemplínske Hámre a severovýchodná časť okresu Vranov nad Topľou ohraničená obcami Štefanovce, Ondavské Matiašovce, Žalobín, Malá Domaša, Slovenská Kajňa a Kvakovce.
Volebný obvod č. 132
(v okrese Humenné)
Snina
severovýchodná časť okresu Humenné ohraničená obcami Snina, Pichne, Zubné, Jabloň, Dedačov, Hankovce, Koškovce, Hrabovec nad Laborcom a Radvaň nad Laborcom.
Volebný obvod č. 133
(v okrese Košice-mesto)
Košice-juh
južná časť okresu Košice - mesto s mestskými obvodmi (časťami) Košice - Juh, Vyšné Opátske, Barca, Šaca, Poľov, Myslava a Košice - Nové Mesto.
Volebný obvod č. 134
(v okrese Košice-mesto)
Košice-sever
severná časť okresu Košice - mesto s mestskými obvodmi (časťami) Košice-Sever, Ťahanovce, Košická Nová Ves a Košice - Staré Mesto.
Volebný obvod č. 135
(v okrese Košice-vidiek)
Košice
východná časť okresu Košice - vidiek ohraničená obcami Hraničná pri Hornáde, Seňa, Hutníky a Družstevná pri Hornáde.
Volebný obvod č. 136
(v okresoch Košice-vidiek a Rožňava)
Moldava nad Bodvou
západná časť okresu Košice - vidiek ohraničená obcami Trebejov, Sokoľ, Kavečany, Veľká Ida, Perín-Chym a východná časť okresu Rožňava ohraničená obcami Silická Jablonica, Hrušov, Jablonov nad Turnou a Drnava.
Volebný obvod č. 137
(v okrese Michalovce)
Michalovce
západná časť okresu Michalovce ohraničená obcami Trnava pri Laborci, Michalovce (časť mesta na pravom brehu rieky Laborec), Krásnovce, Šamudovce, Vŕbnica, Žbince, Hatalov a Budkovce.
Volebný obvod č. 138
(v okrese Michalovce)
Sobrance
východná časť okresu Michalovce ohraničená obcami Stretavka, Stretava, Palín, Sliepkovce, Lastomír, Zemplínska Široká, Veľké Zalužice, Michalovce (časť mesta na ľavom brehu rieky Laborec) a Vinné.
Volebný obvod č. 139
(v okrese Poprad)
Kežmarok
severná časť okresu Poprad ohraničená obcami Abrahamovce, Vlková, Žakovce, Matejovce, Veľký Slavkov, Starý Smokovec, Gerlachov, Batizovce, Mengusovce a Štrbské Pleso.
Volebný obvod č. 140
(v okrese Poprad)
Poprad
južná časť okresu Poprad ohraničená obcami Štrba, Lučivná, Svit, Poprad, Švábovce, Hôrka a Jánovce.
Volebný obvod č. 141
(v okrese Prešov)
Prešov I
stredná časť okresu Prešov ohraničená obcami Prešov, Ruská Nová Ves a Teriakovce.
Volebný obvod č. 142
(v okrese Prešov)
Prešov II
juhovýchodná časť okresu Prešov ohraničená obcami Lačnov, Renčišov, Uzovské Pekľany, Uzovský Šalgov, Ražňany, Sabinov, Jakubovany, Šarišské Sokolovce, Bodovce a Hradisko (s vyčleneným územím volebného obvodu č. 141 Prešov I).
Volebný obvod č. 143
(v okrese Rožňava
Rožňava
podstatná časť okresu Rožňava ohraničená na východe obcami Pača, Krásnohorské Podhradie, Lipovník, Krásnohorská Dlhá Lúka a Silica.
Volebný obvod č. 144
(v okrese Spišská Nová Ves)
Gelnica
juhovýchodná časť okresu Spišská Nová Ves ohraničená obcami Mlynky, Hnilec, Hnilčík, Markušovce, Odorín, Jamník, Domanovce, Spišský Hrušov, Hincovce, Bystrany, Spišské Vlachy, Žehra, Granč-Petrovce, Beharovce, Oľšavka a Slatvina.
Volebný obvod č. 145
(v okrese Spišská Nová Ves)
Spišská Nová Ves
severozápadná časť okresu Spišská Nová Ves ohraničená obcami Dúbrava, Harakovce, Poľanovce, Pongrácovce, Bijacovce, Spišské Podhradie, Katúň, Baldovce, Buglovce, Klčov, Spišský Hrhov, Harichovce, Danišovce, Lieskovany, Teplička, Spišská Nová Ves a Smižany.
Volebný obvod č. 146
(v okresoch Stará Ľubovňa a Prešov)
Stará Ľubovňa
okres Stará Ľubovňa a severozápadná časť okresu Prešov ohraničená obcami Olejníkov, Drienica, Červená Voda, Pečovská Nová Ves, Jakubova Voľa, Rožkovany, Dubovica a Nižný Slavkov.
Volebný obvod č. 147
(v okresoch Svidník a Bardejov)
Svidník
okres Svidník a severovýchodná časť okresu Bardejov ohraničená obcami Hažlín, Brezovka, Hrabovec, Komárov, Beloveža, Andrejová, Zborov a Stebník.
Volebný obvod č. 148
(v okrese Trebišov)
Kráľovský Chlmec
juhovýchodná časť okresu Trebišov ohraničená obcami Borša, Bara, Černochov, Viničky, Ladmovce, Zemplín, Bodrog, Brehov a Sirník.
Volebný obvod č. 149
(v okrese Trebišov)
Trebišov
severozápadná časť okresu Trebišov ohraničená obcami Hraň, Zemplínske Jastrabie, Cejkov, Tŕňa a Slovenské Nové Mesto.
Volebný obvod č. 150
(v okrese Vranov nad Topľou)
Vranov nad Topľou
juhozápadná časť okresu Vranov nad Topľou ohraničená obcami Detrík, Michalok, Merník, Ruský Kazimír, Benkovce, Sedliská a Továrne.